Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan


Ezek a játékosok brazíliában pl dokkmunkások lennének csak...

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Azt nem értem most miért Egervári a hibás. Hiszen ő kerek perec megmondta, hogy nem fogunk döntetlenre játszani. Úgy is lett. Nem?apeszos
Na meg Devecseri?
Felküldték a pályára, hogy ha tud fejeljen egy gólt.
Fejelt? Naugye.Bazzani
viccen kívül.
Amit Amszterdamban (és Bukarestben) láttunk, az a jéghegy csúcsa. Leverhetjük Egervárin és a játékosokon a port (megérdemlik ők is), de ténylegesen az a rendszer fos, amely kitermelte őket. (de szerintem ebben egyetértünk)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt nem értem most miért Egervári a hibás. Hiszen ő kerek perec megmondta, hogy nem fogunk döntetlenre játszani. Úgy is lett. Nem?apeszos
Na meg Devecseri?
Felküldték a pályára, hogy ha tud fejeljen egy gólt.
Fejelt? Naugye.

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt nem értem most miért Egervári a hibás. Hiszen ő kerek perec megmondta, hogy nem fogunk döntetlenre játszani. Úgy is lett. Nem?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
4444444444

Értem én, hogy a magyar lélek ilyen, azonnal neki állunk busongani, ha alkalmat találunk rá, legyen az bármennyire indokoltalan is. Volt egy meccs Hollandiában, aludtunk rá egyet, vegyünk már észre a pozítvumokat is, a kutyamindenit.

1. A hollandok elleni itthoni 1-4 és a kinti 8-1 összevetésben egy góllal bizony jobb, mint Jugoszlávok elleni 1997-es 7-1 és 0-5. Márpedig az pótselejtezős teljesítmény volt. És az – bár kell hozzá egy csipetnyi szerencse – még most is meglehet.

2. Európa-klasszisunk, Dzsudzsák Balázs őrzi remek formáját, Budapesten és Amszterdamban is betalált a félelmetes hírű hollandoknak 11-esből. És ahogy kidobta azt a puszit a gólja után, az azt mutatja, hogy megvan benne a kellő csibészség, ami ehhez a játékhoz elengedhetetlen. Nem lennénk az andorrai védők helyében.

3. Feledtettük a románok elleni kudarcot.

4. Lehet itt stadionozni, dehát kérem szépen, azok még nem készültek el. Kinek állna érdekében, ha egy jó szereplésnek köszönhetően a legkiválóbb magyar játékosokat elvinnék külföldre, a világszínvonalú stadionjainkban pedig harmadosztályú idegenlégiósok játszanának.

5. A 2014-es világbajnokság helyszíne, Brazília igencsak messze van. Rettentő költség lenne a teljes csapat, és az ilyenkor óhatatlanul hozzájuk csapodó slepp utaztatása, elszállásolása. Arról nem beszélve, hogy jó ideig távol maradna az így védtelenné váló hazájától a miniszterelnök is. A következő világbajnokság Oroszországban van, márpedig a Kelet a mi igazi terepünk.

6. Lesz majd olimpia Rióban, ott legalább ennyire elpicsázzuk a hollandokat abban a sportban, amiben mi vagyunk a császárok. Már ha a béna holland férfiak egyáltalán eljutnak oda.

7. A következő selejtezőt mindannyian nulla ponttal kezdjük.

8. Átadtunk a múltnak egy több mint százéves rekordot.

+1 Besütizve mi még a pályára sem találtunk volna ki, nemhogy a labdába képesek lettünk volna belefejelni. Ráadásul gólt szerezni. Mindegy is, melyik kapuba.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Guardiola kell ide, nem is értem, miért nem említette senki sem. 😀

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Azért az sok mindent elárul, hogy a nagy zseni Bognár Gyurit a kutya nem keresi edzőnek...Bazzani
Most miért mondod, dobogós helyen áll az NB3 nyugati csoportjában a Csákvárral 😛
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért az sok mindent elárul, hogy a nagy zseni Bognár Gyurit a kutya nem keresi edzőnek...

több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Mai Nemzeti Sport címlapja odaver.

2-3. oldal lap teteje kérdés:Kik a felelősök a súlyos vereségért? Ön felelősnek érzi magát?

Bognár Gyuri: "Én? Semmennyire. Mi közöm ehhez? ... Szenvedek én is, mint minden magyar."

A jó kurva anyádat!!!!!!!tüsi91
Nem olvastam az NS-t...
De most őszintén, mit vártál?

Egyébként az újságíró is minek kérdez ilyet?
Pontosan tudja h a sok 0 eredményt elért Mezey tanítvány, megélhetési megmondó ember és mágnes tábla virtuóz mit fog erre reagálni...
Nem értik, hogy miről van szó / nem értik mi történik körülöttünk a "nagyvilágban" / csak simán gerinctelenek.
El sem tudom dönteni, hogy melyik variáció a nagyobb gáz!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mai Nemzeti Sport címlapja odaver.

2-3. oldal lap teteje kérdés:Kik a felelősök a súlyos vereségért? Ön felelősnek érzi magát?

Bognár Gyuri: "Én? Semmennyire. Mi közöm ehhez? ... Szenvedek én is, mint minden magyar."

A jó kurva anyádat!!!!!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Valószínűleg túl fiatalok vagytok, és ezért nem emlékeztek, de ezen már túl vagyunk.

Volt olyan magyar szövetségi kapitány, aki nem sokkal előtte BEK-et nyert klubedzőként, és egy másik ország válogatottját simán vitte ki a VB-re, majd idejött szöv.kap-nak. Úgy hívják hogy Jenei Imre.
Elég hamar elcuccolt innen, kb 1 évet volt. De akkor szépen elmondta, hogy szerinte mi a probléma. (többek közt azt mondta: szerinte neki szöv.kap-ként nem az a dolga, hogy a válogatott középhátvédet megtanítsa fejelni... 😊 ) Természetesen senkit nem érdekelt a véleménye.

És most, 20 évvel később hol tartunk? Pontosan, tökéletesen ugyanott.Jan
Valóban nem emlékszem, mert a 86-os vb után majd tíz évig nem néztem focit...........csi77
...tehát a 0-6 után még épp időben visszaértél az 1-7-re? hát az tényleg nem a legszerencsésebb... 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Alig telt el 24 óra a meccs után, de már a 12. linket küldik nekem, hogy olvassam el a meccsel kapcsolatban ezt a blogbejegyzést, mert annyira, de annyira jó.
Ez a sok megmondóember nem tud másról írni? Aki csak egy kicsit is ért a focihoz az tudja, hogy hol a hiba, nem?
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Valószínűleg túl fiatalok vagytok, és ezért nem emlékeztek, de ezen már túl vagyunk.

Volt olyan magyar szövetségi kapitány, aki nem sokkal előtte BEK-et nyert klubedzőként, és egy másik ország válogatottját simán vitte ki a VB-re, majd idejött szöv.kap-nak. Úgy hívják hogy Jenei Imre.
Elég hamar elcuccolt innen, kb 1 évet volt. De akkor szépen elmondta, hogy szerinte mi a probléma. (többek közt azt mondta: szerinte neki szöv.kap-ként nem az a dolga, hogy a válogatott középhátvédet megtanítsa fejelni... 😊 ) Természetesen senkit nem érdekelt a véleménye.

És most, 20 évvel később hol tartunk? Pontosan, tökéletesen ugyanott.Jan
Valóban nem emlékszem, mert a 86-os vb után majd tíz évig nem néztem focit...........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
 nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/12/Viszlat_kedden/Amadeus91
"Magyar vagy, ezt kaptad, tanulj meg vele együtt élni.

Megmondom azt is, hogy miért. Azért, mert a közöny a legnagyobb baja ennek a kibaszott országnak.
"

ezt az apátiát érzem egyre inkább még ezen a fórumon is, végre valaki legalább megírtajjncaa
és általában ez az apátia szokott eldurrani olyan irányba, amelyet nem feltétlen szeretnék megélni Magyarországon.Amadeus91
Alapvetően egyet értek ezzel is meg a cikkben leírtakkal is, azzal a különbséggel, hogy én pont ebben az "eldurranásban" reménykedem. Akkor talán végre el lenne takarítva a magyar fociból meg az országból is ez a jelenlegi mocsok, és tiszta lappal, a 0-ról talán valami jobbat lehetne csinálni, mint ami most van. Nem véletlenül üldözik tűzzel-vassal a szurkolókat, többségében fiatalok és nemzeti érzelműek, ha kell, akkor képesek összetartani, kiállni egymásért, nem félnek a véleményüket kinyilvánítani. Esetleg ha bekövetkezne az a bizonyos társadalmi eldurranás, akkor ők tudnák, hogy kiket kell majd esetlegesen felakasztani az első lámpavasra. Ez tűzzel-vassal üldözendő, még a végén kedvük támad meglátogatni az MLSZ székházat is és akkor hogy lehetne gondtalan élvezni az életet az adófizetők millióiból? Vedd meg a lehetőleg minél drágább jegyet, fogyassz, járj zabálni a meccsekre, tapsolni esetleg még lehet, ilyen emberek kellenének nekik. Pont ugyanúgy mint nyugat egy részében. Apró szépséghiba, hogy ez ilyen kritikán aluli szar focival nem működik. Ugyanez igaz szerintem az országra is.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Bazza, múlthéten a Somoskőújfalu - Salgótarján (NB3-ból esett ki ugye a tarján) meccsen 700-an voltak. 😀 2 km-re van egymástól a 2 csapat 😀
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Valószínűleg túl fiatalok vagytok, és ezért nem emlékeztek, de ezen már túl vagyunk.

Volt olyan magyar szövetségi kapitány, aki nem sokkal előtte BEK-et nyert klubedzőként, és egy másik ország válogatottját simán vitte ki a VB-re, majd idejött szöv.kap-nak. Úgy hívják hogy Jenei Imre.
Elég hamar elcuccolt innen, kb 1 évet volt. De akkor szépen elmondta, hogy szerinte mi a probléma. (többek közt azt mondta: szerinte neki szöv.kap-ként nem az a dolga, hogy a válogatott középhátvédet megtanítsa fejelni... 😊 ) Természetesen senkit nem érdekelt a véleménye.

És most, 20 évvel később hol tartunk? Pontosan, tökéletesen ugyanott.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Lassan írom, hogy mindenki megértse a gyökér MLSZ-ben: BORA MILUTINOVICS

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 984
sztem kulfoldi edzo kell aki ismeri a kozeget es bizonyitott is!marijan vlak!!!
Vicceltem.Sousa kene vagy Moniz.(tudom h a holland meg semmit nem ert el de latszik h mi a kobcepcioja)
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hatalmas off, de leírom.
Sok hülyeséget csinál az MLSZ, de ezzel az átszervezéssel kurva jól jártak a megye1ben maradó csapatok és főleg a nézők.
Persze én csak a Csongrád megyei részt látom, de alighanem máshol is így van.
Csupa olyan meccs van ahol 30km-en belül játszik a csapat, ráadásul komoly rivalizálások maradtak így meg. Mindenhol tele helyi fiatalokkal akikben még van bizonyítási vágy. Parázs meccsek, vendégszurkolók. Ma Makón jártunk, furcsa volt így leépülve látni a helyi focit hisz pár éve még az NB2 élcsapata volt.
A HFC veretlenül vezet, de nem is tudom, hogy akarnám e a feljutást mert akkor mehetnénk a Nyírségbe meg hasonló távolságokra.
Százszor inkább nézem ezt mint a zseléshajú, senkiházi, agyonfizetett, pályán tébláboló sztárocskákat.
És ezzel így vannak a helyi focikedvelők mert stabilan 30 körül van az utazó drukkere a csapatnak, míg NB3ban a kutyát sem érdekelte az egész. Tudom ez egy nagyon kis szám de sok NB1es csapatnál ennyi sincs.
ON

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/12/Viszlat_kedden/Amadeus91
"Magyar vagy, ezt kaptad, tanulj meg vele együtt élni.

Megmondom azt is, hogy miért. Azért, mert a közöny a legnagyobb baja ennek a kibaszott országnak.
"

ezt az apátiát érzem egyre inkább még ezen a fórumon is, végre valaki legalább megírtajjncaa
és általában ez az apátia szokott eldurrani olyan irányba, amelyet nem feltétlen szeretnék megélni Magyarországon.Amadeus91
apró lépések, nüanszok. ha így történik a gyereknevelés, ilyenek a szülők, akkor nem is lesz máshogyanm:
 szabolaszlo.blog.hu/2013/10/11/szuloi_ertekezlet_463#comments

De ez már másik topik témája lenne.berger90
de kezdhetjük akár ott is, hogy aki egészséges felnőttet szeretne nevelni fiából, annak jelenleg bárhova, csak focizni nem szabad vinnie a kisfiát... elég megnézni, mit művelnek a szülők már az u2-es meccseken, melyeken a kislurkók 90%-ának már úgy be van lőve a sérója, ahogy NK9-nek jobb napjainjjncaa
jártam jégkorong játékvezető-képzésre, ahol a legelső órán szóltak, hogy a szamárlétra az utánpótlásnál kezdődik. a szülők ott már párszor megkergették a sporit, mert persze jobban értenek hozzá. szóval ez majdnem teljesen sporttól független, sajnos.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
 nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/12/Viszlat_kedden/Amadeus91
"Magyar vagy, ezt kaptad, tanulj meg vele együtt élni.

Megmondom azt is, hogy miért. Azért, mert a közöny a legnagyobb baja ennek a kibaszott országnak.
"

ezt az apátiát érzem egyre inkább még ezen a fórumon is, végre valaki legalább megírtajjncaa
és általában ez az apátia szokott eldurrani olyan irányba, amelyet nem feltétlen szeretnék megélni Magyarországon.Amadeus91
apró lépések, nüanszok. ha így történik a gyereknevelés, ilyenek a szülők, akkor nem is lesz máshogyanm:
 szabolaszlo.blog.hu/2013/10/11/szuloi_ertekezlet_463#comments

De ez már másik topik témája lenne.berger90
de kezdhetjük akár ott is, hogy aki egészséges felnőttet szeretne nevelni fiából, annak jelenleg bárhova, csak focizni nem szabad vinnie a kisfiát... elég megnézni, mit művelnek a szülők már az u2-es meccseken, melyeken a kislurkók 90%-ának már úgy be van lőve a sérója, ahogy NK9-nek jobb napjain


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Csak arra gondoltam, hogy itt a játékosokkal van nem kis baj.Lehet bárki a szövkap, ha a csapata ennyire "lelkes".
Bocs, ha nem volt 1értelmű.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/12/Viszlat_kedden/Amadeus91
"Magyar vagy, ezt kaptad, tanulj meg vele együtt élni.

Megmondom azt is, hogy miért. Azért, mert a közöny a legnagyobb baja ennek a kibaszott országnak.
"

ezt az apátiát érzem egyre inkább még ezen a fórumon is, végre valaki legalább megírtajjncaa
és általában ez az apátia szokott eldurrani olyan irányba, amelyet nem feltétlen szeretnék megélni Magyarországon.Amadeus91
apró lépések, nüanszok. ha így történik a gyereknevelés, ilyenek a szülők, akkor nem is lesz máshogyanm:
 szabolaszlo.blog.hu/2013/10/11/szuloi_ertekezlet_463#comments

De ez már másik topik témája lenne.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Amúgy, meg nem tökéletesen mind1, hogy ki van a kispadon?
Még egy szövetségi kapitányt sem láttam gólt rúgni, vagy látványos csukafejessel menteni a gólvonalról.laccoo74
Már elnézést, no offense, de ennél nagyobb hülyeséget nem is írhattál volna...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Az nem tűnik fel senkinek, hogy az szinte már az összes olyan játékos nem játszik, aki a magyarnál erősebb bajnokságban rendszeresen jól szerepel? Huszti, Köteles, Vadócz, Tőzsér, most Szalai. Ellenben lassan a keret fele az MB1 középcsapataiból kerül ki? Kinél játszana még hamarabb Böde, mint szalai? Vagy Devecseri mint Otigba. Csak gondoljunk már bele, hogy ezek kellenének e egyáltalán a másik csapat keretébe? Megyeri a padról a keretben, miközben Köteles kb. a hónap kapusa Európában. Ezek alapján teljesen nyilvánvaló, hogy nem szakmai, hanem más szempontok alapján áll össze a keret, illetve a kezdő 11.gabokocka
"Erre rímelt Egervári kijelentése is, miszerint nem csak szakmai szempontok alapján fogja összeállítani a keretet, hanem azt is figyelni fogja, hogy emberileg ki mennyire illik a csapatba."jjncaa
emberileg ki mennyire illik a csapatba = kinek Filipovics a menedzsere.
a faszi egyébként fizet az ügyfelei válogatott szereplései után? lehet, hogy tőle kellene megszabadulni legelső helyen...