NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Bár remélem a szar Romániát, Trianont és lesz még Erdélyt majd hanyagolják, a saját érdekükben. És azt is remélem, hogy aki kocsival ment, az gondolt a magyar rendszám "eltüntetésére". Viccen kívül, mert ma hatalmas erők szabadulnak fel Romániában, az tuti.

JC6
nem lesz lófaszse. Kimennek a szokásos nagy pofával, aztán a román rebiszesek nyakon verik őket maximum. Nem kell túlaggódni 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
...és mit látok? M1-Ifj. Knézy... aki szégyent hozott már nem egyszer az apjára. Őt kell ma este hallgatni? No thanks.
Más nem adja? Mert akkor marad a rádió vagy stream.JC6
Ezt megindokolnád? Kíváncsi vagyok.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Mennyi kedves, mosolygós, szimpatikus arcot lehet látni az induló vonaton, de szép 😊 Már akit lehet látni, a maszkon vagy eltakart arcon kívül. Egy biztos: ezeket nem féltem. A székely zászlóval viszont vigyáznék...

Bár remélem a szar Romániát, Trianont és lesz még Erdélyt majd hanyagolják, a saját érdekükben. És azt is remélem, hogy aki kocsival ment, az gondolt a magyar rendszám "eltüntetésére". Viccen kívül, mert ma hatalmas erők szabadulnak fel Romániában, az tuti.

...és mit látok? M1-Ifj. Knézy... aki szégyent hozott már nem egyszer az apjára. Őt kell ma este hallgatni? No thanks.
Más nem adja? Mert akkor marad a rádió vagy stream.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 932
Ahogy irtam nem a megbantas volt a celom..Sok meccsen voltam a b kozepben foleg.
Lehet en vagyik a hulye mert nekem nem az jut eszembe rogton h barnaban van verjuk meg.Emlekszem kis tokos voltam.Utaztam a vilin telen. buszke voltam a pana salamra erre belemkotnek h mi az fradista vagyok?!

....Illetve csak kifejtettem a velemenyemet amihez jogom van.
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Te érted? 😊
Nehogy már a saját életed elé helyezz egy Játékot?😀
Értelmes dolog?ZoliMP
Igen Én értem.
Mindenki magának alakítja az életét. Te nem vagy gondolom semmilyen szurkolói, hool csoportban. Nem tudsz róluk semmit, de azért mégis ilyeneket írsz.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 932
Te érted? 😊
Nehogy már a saját életed elé helyezz egy Játékot?😀
Értelmes dolog?
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Mondjuk én ezt a fajta fanatikusságot sem értem. "ÉLETEMET adnám egy klubbért"ZoliMP
Ezen mit nem értesz?Kiss
más az érdeklődési köre, ennyi.Amadeus91
Világos.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Mondjuk én ezt a fajta fanatikusságot sem értem. "ÉLETEMET adnám egy klubbért"ZoliMP
Ezen mit nem értesz?Kiss
más az érdeklődési köre, ennyi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Mondjuk én ezt a fajta fanatikusságot sem értem. "ÉLETEMET adnám egy klubbért"ZoliMP
Ezen mit nem értesz?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 932
Parádés.
Miért kell a focinak együtt járnia a verekedéssel és az utca,város szétverésével?Emberi életet kioltani?
Kurva jó!
Mondjuk én ezt a fajta fanatikusságot sem értem. "ÉLETEMET adnám egy klubbért"
+
Számomra ez a Pesten élek, de megafanatikus mit tudom én plaermo drukker vagyok. Kész röhej.

Abszolút semleges vagyok. A válogatottnak és a klub csapatoknak "európában" remegve szoktam drukkolni.

no meg éljenek a maszkos magyar drukkerek!

Senkit nem akartam megbántani.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

váááááááááááááááááá!!!!!4

legközelebb zárkapus vonatok mennek majd...ahol csányiék Döméékkel kártyáznak majd! 😀

|
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ez az U21 nagyon szar...Asbee
Holman és Adorján lehozta.... 😀

Dávid szépen odabökött bosnyák kapitánynak:
"Nem gondoltam volna, hogy sikerül ilyen jól beszállnom. Amúgy nem lepődtem meg azon, hogy nem voltam kezdő, hiszen kiváló játékosok alkotják a keretet. Próbáltam élni a lehetőséggel, hála istennek a mester megadta a lehetőséget. Számos kreatív játékosunk van, így nem volt nehéz dolgom beszállni. A bosnyákok egy masszív csapat, de szerencsére Muhamed Besic nem volt itt, ő biztosan megnehezített volna a dolgunkat"

óriási nyilatkozat, és jól is játszott, így tovább Töki! nagyon jó úton halad, reméljük Ricardo még többet kihozz belőle...ejjha még Csilusék is bejárnák vhogy ezt az utat!!!

|
több mint 10 éve
dawkins23 Philadelphia Eagles 1
Sziasztok!Nem írtam még ide,azért szoktam felnézni fel hogy van-e valami hír a Philly -ről de most , hogy benéztem ide nem tudok nem hozzá szólni 😀 Egyszerűen nem tudom megérteni ,hogy néhányan ekkora problémát látnak az a itteni szurkolói életben.Nem a szurkolókra kéne mutogatnia és őket hibáztatnia az mlsznek és bárkinek amiért rossz a foci,amíg folyamatos bundázások vannak,túlfizetett semmit nem csináló játékosokkal , magas jegyárak( soha nem felejtem el idegenbe vasas ellen pár éve 2500! ft os jegyárhoz azt kaptuk hogy este nem volt világítás a wc ben ... ) , bunkó biztonsági őrök akik folyton provokálnak és még sorolhatnám ... . . Ezek után senki ne mondja,hogy akkora probléma a 90 perc alatt 10 perc ellenfél szidása és hasonlók 😀. A másik hogy nyugaton megoldották ... Angliába már hangulat sincs,panaszkodott is pl Ferguson érte.Igaz balhé már nem nagyon van de azért ott is előfordul az utcákon ,főleg az alacsonyabb osztályokban. Németországban pár hónapja talán volt egy Dortmund- Schalke hatalmas bunyó elég nagy létszámban a városban.Spanyolországban ott van a Real ahol a vezető szurkolói csoport az ultras sur akik elég keményen fasiszták ,pár éve az ajax ellen felfegyverkezve indultak meccsre ...
Olaszországban is mindig volt balhé még is kijártak a meccsre ,mondjuk kevesebben ott is a szurkolói kártya mizéria miatt . Ott anno volt egy Inter meccs ahol a szurkolók ledobtak egy padot ahol meghalt egy nő!Amiket a Lazio,Roma,Napoli szurkolók művelnek az utcákon meg se említem , Az a baj könnyű mindent ráfogni arra a pár hülyére akik kijárnak erre a szarra 😀 A balkáni országokat meg sem említem inkább ott mi van.De pl Lengyelországban rengetegen kijárnak és van ott pyro meg minden a szigorú tiltások ellenére is . Ja meg még valami most néztem hogy a Kispestet hogy meg bűntette az uefa a szerbek meg semmit nem kaptak ,ebből látszik mekkora nulla itt a sportdiplomácia . Zárásként azt hiszem diósgyőrieknek volt egy jó kiírása most valamikor hogy " nem a léggyel van hanem a szarral " . 😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez az U21 nagyon szar...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Hat kurvanagy visszavagas a romanoknak ha a fradi uten visitod hogy mocskos roman 😀
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ha már hasonlítgatjuk az MLSZ-t akkor mondjuk el hogy a FA/LFP/FIFA/UEFA is mind ellen áll a rasszizmusnak.
Aki meg nem bírja felfogni hogy a mocskos románozás/ buzi zsidózÁs/ köcsög szlovákozás miért rasszista annak ajánlom hogy olvasson utána.
Az hogy szlovákiában sem büntetik a köcsög magyarozást meg kb óvodás viselkedés (Dezsőke is bepisilt a sarokba akkor nekem is szabad...).
Persze az illegalis locsolas es stb az vicc buntetes de a tobbivel mindenkinek egyet kellene ertenie.Toca
igazad van...velünk mindig mindent megtehetnénk, de mi sose semmit se nem?! és ezt most, mint magyar írom, nem mint kotsog fagyista!
bár szerintem tisztába se vagytok mi volt honvéd-vojvodina meccseken, de nyilván az uefa mafia a szent! (mondjuk durva h ződként védem a pirosfeketéket...😊)

|
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jön valaki holnap lápföldre?Kenny
dejóóó, én is mentem volna, de most nem fér bele...pedig nagy túra lesz, haveromék is mennék..alig irigylem őket! b.sszatok oda nekik!!!

|
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jön valaki holnap lápföldre?Kenny
Mivel mész? Mindent bele!!!!!!!!Kiss
tankkal!Kenny
Van még szabad hely? 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Jön valaki holnap lápföldre?Kenny
Mivel mész? Mindent bele!!!!!!!!Kiss
tankkal!

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jön valaki holnap lápföldre?Kenny
Mivel mész? Mindent bele!!!!!!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Jön valaki holnap lápföldre?

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation


mindig is szerettem a természetfilmeket, kár hogy a párzásukat nem mutatják be ebben.Amadeus91
dzsipszimusz antirománus

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973


mindig is szerettem a természetfilmeket, kár hogy a párzásukat nem mutatják be ebben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
en felbirtam eddig is fogni, de azert szivesen meghallgatnam a te eloadasodban, h veletlenul se legyen fogalomzavarom
1. mi az a rasszista ?
2. mocskos románozás/ buzi zsidózÁs/ köcsög szlovákozás hol es miert rasszista megnyilvanulas ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Ha már hasonlítgatjuk az MLSZ-t akkor mondjuk el hogy a FA/LFP/FIFA/UEFA is mind ellen áll a rasszizmusnak.
Aki meg nem bírja felfogni hogy a mocskos románozás/ buzi zsidózÁs/ köcsög szlovákozás miért rasszista annak ajánlom hogy olvasson utána.
Az hogy szlovákiában sem büntetik a köcsög magyarozást meg kb óvodás viselkedés (Dezsőke is bepisilt a sarokba akkor nekem is szabad...).
Persze az illegalis locsolas es stb az vicc buntetes de a tobbivel mindenkinek egyet kellene ertenie.