Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Vass lengyeleknél van orvosin....köszönjük a vezetőségnek, h továbbra is kitart az acélos józsi-csukity-Busai-otten tengelynél, tegnap láthattuk a Sopron B ellen mennyire voltak jók!

amúgy töjpikébe még lát vki fantáziát?? nálunk megye2-be nem férne be, és ez volt holland2 gólkirály...pedig vártuk mint a messiást..

|
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem is tudom, hova illene a legjobban, ide vagy a vicc topikba... 😀

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Esetleg kivezeti a kiabálókat? Egyrészt a büntetést akkor is megkapja, másrészt párszáz embert nem is könnyű balhé nélkül kivinni.

Főleg a Fradinál nehéz megvalósítani ezt, ahol azért van tömeg rendesen.
Bazzani
A Megyeri úton ha ki akarnak vezetni egy renitens ultrát (nem bekiabálás, hanem mondjuk pyro), az sosincs meg balhé nélkül. Egy, nem párszáz. Semmilyen megoldást nem tud kitalálni az MLSZ, persze minek tenné, hiszen a bírság jobb üzlet.berger90
Miért tenne ilyet? Amíg vannak agyatlanok, akik nem veszik észre (vagy észreveszik, de csak azért is) hogy a saját csapatuknak ártanak, addig csilingel a kassza. Jól teszik. Én is rommá büntetném őket, az ingyen pénz mindíg jól jön. Aztán jön a "szar MLSZ", amiért megint fizetni kell. Utóbb meg a szájtáti csodálkozás, meg a tajtékzó dühöngés, há' bazze' megvágtak má' megin' oszt miééé??? Persze amíg más faszával veri a csalánt a tisztelt "szurkoló" addig mindíg lesz "jogos" felháborodás. De csak egyszer kellene neki fizetnie a büntit...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Ott is szidják a másik csapatot.... Amúgy meg sztem amìg egy országban ilyen a társadalmi morál + a fővezér is uszìtja a népet ill. ellentétet szìt addig csodát várni nem lehet....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én azt nem látom, hogy mit tud egy klub csinálni a büntetendő bekiabálások ellen.
Megkérdezi a bejáratnál mindenkitől, hogy tervez e csúnyát kiabálni? Esetleg kivezeti a kiabálókat? Egyrészt a büntetést akkor is megkapja, másrészt párszáz embert nem is könnyű balhé nélkül kivinni.
Nem mellesleg ez nem garancia arra, hogy nem lesz másik csoport aki a következő meccsen nem fog bekiabálni ilyet.
Főleg a Fradinál nehéz megvalósítani ezt, ahol azért van tömeg rendesen.
Szerintetek mi lehet a megoldás?Bazzani
Angliában azért nagyjából sikerült megoldást találni, lehet az ő módszerüket kéne átvenni valahogy.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Esetleg kivezeti a kiabálókat? Egyrészt a büntetést akkor is megkapja, másrészt párszáz embert nem is könnyű balhé nélkül kivinni.

Főleg a Fradinál nehéz megvalósítani ezt, ahol azért van tömeg rendesen.
Bazzani
A Megyeri úton ha ki akarnak vezetni egy renitens ultrát (nem bekiabálás, hanem mondjuk pyro), az sosincs meg balhé nélkül. Egy, nem párszáz. Semmilyen megoldást nem tud kitalálni az MLSZ, persze minek tenné, hiszen a bírság jobb üzlet.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azt nem látom, hogy mit tud egy klub csinálni a büntetendő bekiabálások ellen.
Megkérdezi a bejáratnál mindenkitől, hogy tervez e csúnyát kiabálni? Esetleg kivezeti a kiabálókat? Egyrészt a büntetést akkor is megkapja, másrészt párszáz embert nem is könnyű balhé nélkül kivinni.
Nem mellesleg ez nem garancia arra, hogy nem lesz másik csoport aki a következő meccsen nem fog bekiabálni ilyet.
Főleg a Fradinál nehéz megvalósítani ezt, ahol azért van tömeg rendesen.
Szerintetek mi lehet a megoldás?

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
vártam ám, hogy elmagyarázd a dolgokat.
Amadeus91
off
Sikerrel elérted ezen a fórumon is, hogy már inkább csak legyintenek rád meg mosolyognak egyet rajtad és rád hagyják. Így teszek én is...
onAsbee
Ettől függetlenül értelmes magyarázatot nem sikerült adnod a felvetődő problémára, illetve a saját igazad mellett nem érveltél. Ez szomorú.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
éééééés!!!!!44!!4!négy!!
megszületett az idei szezon első győzelme _tétmérkőzésen_, ismét bebizonyosodott, hogy csak egy csapat van Somogyban, bár az idei játékot tekintve inkább csak egy fél. remélem, azért legalább ez a győzelem valami tartást ad a fijjugnak, és növelni fogjuk pontjaink számát (nem exponenciálisan, mert most az lenne a legrosszabb)!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt köztük magyar?
Mindegy csak legyen miénk a 3pont!

több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 866 — Steelers fan
Magyar foci, én így szeretlek:
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/labdarugas-botrany-csongradban-alneven-jatszott-a-fel-evre-eltiltott-2276871
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Milanos Niang BL ügy valami egészen komikus. XD
Ilyen csak nálunk és a Broncosnál történhet meg, remélem télen elhozzuk Dumervilt, még játszhatna is a BL-ben. 😀

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én itt voltam először válogatott meccsen szurkolni. Semmi olyat nem tapasztaltam ami manapság divat. Szóval mégiscsak lehet csak a csapatot bíztatni?

több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 928
JC6!
Jo a szo teso😉
Nagyon sok mindent en sem ertek mit miert csinalnak....
Erdekes vilagot elunk.
Mas iranyba terelodne a tema ha most leirnam ide mit tapasztalok...ugyhogy nem teszem.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
vártam ám, hogy elmagyarázd a dolgokat.
Amadeus91
off
Sikerrel elérted ezen a fórumon is, hogy már inkább csak legyintenek rád meg mosolyognak egyet rajtad és rád hagyják. Így teszek én is...
onAsbee
(ásít)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
vártam ám, hogy elmagyarázd a dolgokat.
Amadeus91
off
Sikerrel elérted ezen a fórumon is, hogy már inkább csak legyintenek rád meg mosolyognak egyet rajtad és rád hagyják. Így teszek én is...
on


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A fociban nőttem fel, sok helyen megfordultam, sok ismerősre szert tettem, sok mindent átéltem. Van ismerősöm Romániában, van ismerősöm Szlovákia több területén.

A román ismerősöm soha az életben nem hallotta még a Galati - Vaslui meccsen, hogy "szar Magyarország", kérdem én miért kell "szar Romániázni" vagy "szar Szlovákiázni" egy Fehérvár - MTK meccsen? Nem mondom azt, hogy mindegyik román csapat szurkolója szent, mert rosszul voltam mikor a 9 hónapos drapit olvastam és fel is háborodtam. Ez az ősi rivalizálás amúgy érthető, mivel mind a két tábor szurkolói sokat tettek már azért, hogy meggyűlöljék egymást. A gyűlöletnek meg nagyon nem tudsz gátat szabni, ha elszabadul.
Szlovákiában hallani a "kurva magyart", magyar érdekeltségű meccsen, mint pl a miénk. De hogy egy Senica - Zilina meccsen szidják a magyarokat? Sose hallottam.
Nem tudom érthető e mire akarok kilyukadni.

A magyar B-középről életemben nem hallottam még pozitív kritikát. Lehet, hogy hangosak, lehet, hogy tudnak szurkolni, de amit a meccsek 85%-án művelnek az vérlázító, mert nem a meccsel foglalkoznak. Szar Románia, vesszen Trianon, lesz még Erdély Magyarországé, mocskos zsidók, fordítsunk hátat az ellenfélnek, fütyüljük ki a Himnuszukat, mind - mind olyan tett, mi a szélsőjobbra, a gyűlöletre, ellenségeskedésre utal és mutat.

Érdekes, hogy amíg a jobbik nem alakult meg, kevesebb fent említett dolog vagy megnyilvánulás volt látható és hallható a magyar válogatott meccseken, a B-közép részéről. 2006-ig jószerivel egy árpád-sávos zászlót nem láttam a stadionokban. És az a legszomorúbb az egészben, hogy ezek az emberek hiába szeretik a hazájukat és verik a mellüket, hogy ők mekkora ősmagyarok, mert ha tetszik, ha nem, ők a legnagyobb kártevői szülőföldjüknek.

Hogy panganak a stadionok? Nem csak azért, mert szar a focink, hanem azért, mert az emberek nem akarják kivinni a kisfiukat, kislányukat oda, ahol egy másik népcsoportot gyaláznak le a sárga földig, vagy elveszett értékeiket siratják éveken, évtizedeken keresztül. Lehet szurkolni tisztességesen, megvan a módja. De ne éltessünk már gyilkosokat meg mészárosokat, milyen évet írunk, 1944?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Idealizmus = idiotizmus. Sorry 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
voltál már magyar válogatott meccsen a B középben?
direkt nem irtam MTK-t mert ott nincs nagy szurkolás.
Ha a B középben szurkolsz akarva akaratlanul önkívületi állapotba kerülsz.
De ne álszenteskedjünk a világ minden országában szidják a kormányt,a zsidókat,a rivális csapat szurkolóit.Kenny
nem voltam válogatott meccsen B középben. De Ez nem magyarázza meg a kérdésemet, hogy mi köze Szlovákiának egy magyar bajnokihoz.

MTK meccsen igenis van szurkolás! Kibaszott kevesen vagyunk ,attól még szurkolunk! 😉 Ti meg lehettek akárhányan nem szurkoltok, csak az ellenfelet becsmérlitek. SZERINTEM az nem meríti ki a szurkolás fogalmát. 😉

"A hosszú túra semmiért"-nél még durvább dolgot még nem igazán kiabáltunk. (idegenben egyszer orbánt szidták a srácok, ki is küldték őket,TELJESEN JOGOSAN)
Votlam nem 1-2 meccsen Ott voltam a Debrecen elleni kupadöntőn az első sorban, kerültem önkívületi állapotba, át is löktek a kordonon, ennek ellenére egy szóval sem szidtam se az ellenfelet se Szlovákiát se Senkit, a hangom is elment, amúgy túl is szurkoltuk a többségben levő debrecenieket. Mi értelme lett volna? inkább kiabáltam hogy MTK, az sokkal fontosabb volt, még ha kevesebben is voltunk.

Az meg hogy több helyen is módi a zsidókat szidni, meg másokat, még mindig nem magyarázza meg a kérdésem. mellesleg ha én egy Andrei Ionescu lennék, és egy meccsen meghallanám hogy a csapatom szurkolótábora a szülőföldemet szidja, kurvára nem fociznék nekik 1 percet sem. Gondolom ez is korrekt magaviselet a fradisták részéről.eaglesmcnabb
Nem akarom teleirni a topicot szóval inkább privátban kifejtem a véleményem.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Egy szar románia meg egy mocskos zsidó már balhé? 😀 😀Asbee
Nem de mi köze van a focimeccshez? Mi köze van Romániának egy focimeccshez? mi köze van Csatárynak egy focimeccshez? Mi köze van Auschwitznek egy foci meccshez?
Miért egy MAGYAR elsőosztályú bajnokin kell Szlovákiát szidni? Miért? mi közük van hozzá? És ha közük is van miért kell őket szidni? Kinek lesz jobb?
Ez az amit sohasem fogok megérteni.eaglesmcnabb
ez jelenti a fényt az életében.Amadeus91
Úristen mennyire nincs fingotok az egészről...

Azért remélem ha majd magyarokat fogják valamikor szidni akkor is ilyen aktívak lesztek. Részemről befejeztem.Asbee
vártam ám, hogy elmagyarázd a dolgokat.


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy szar románia meg egy mocskos zsidó már balhé? 😀 😀Asbee
Nem de mi köze van a focimeccshez? Mi köze van Romániának egy focimeccshez? mi köze van Csatárynak egy focimeccshez? Mi köze van Auschwitznek egy foci meccshez?
Miért egy MAGYAR elsőosztályú bajnokin kell Szlovákiát szidni? Miért? mi közük van hozzá? És ha közük is van miért kell őket szidni? Kinek lesz jobb?
Ez az amit sohasem fogok megérteni.eaglesmcnabb
ez jelenti a fényt az életében.Amadeus91
Úristen mennyire nincs fingotok az egészről...

Azért remélem ha majd magyarokat fogják valamikor szidni akkor is ilyen aktívak lesztek. Részemről befejeztem.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
voltál már magyar válogatott meccsen a B középben?
direkt nem irtam MTK-t mert ott nincs nagy szurkolás.
Ha a B középben szurkolsz akarva akaratlanul önkívületi állapotba kerülsz.
De ne álszenteskedjünk a világ minden országában szidják a kormányt,a zsidókat,a rivális csapat szurkolóit.Kenny
nem voltam válogatott meccsen B középben. De Ez nem magyarázza meg a kérdésemet, hogy mi köze Szlovákiának egy magyar bajnokihoz.

MTK meccsen igenis van szurkolás! Kibaszott kevesen vagyunk ,attól még szurkolunk! 😉 Ti meg lehettek akárhányan nem szurkoltok, csak az ellenfelet becsmérlitek. SZERINTEM az nem meríti ki a szurkolás fogalmát. 😉

"A hosszú túra semmiért"-nél még durvább dolgot még nem igazán kiabáltunk. (idegenben egyszer orbánt szidták a srácok, ki is küldték őket,TELJESEN JOGOSAN)
Votlam nem 1-2 meccsen Ott voltam a Debrecen elleni kupadöntőn az első sorban, kerültem önkívületi állapotba, át is löktek a kordonon, ennek ellenére egy szóval sem szidtam se az ellenfelet se Szlovákiát se Senkit, a hangom is elment, amúgy túl is szurkoltuk a többségben levő debrecenieket. Mi értelme lett volna? inkább kiabáltam hogy MTK, az sokkal fontosabb volt, még ha kevesebben is voltunk.

Az meg hogy több helyen is módi a zsidókat szidni, meg másokat, még mindig nem magyarázza meg a kérdésem. mellesleg ha én egy Andrei Ionescu lennék, és egy meccsen meghallanám hogy a csapatom szurkolótábora a szülőföldemet szidja, kurvára nem fociznék nekik 1 percet sem. Gondolom ez is korrekt magaviselet a fradisták részéről.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Nem, nem, nem és nem! Soha senki sehol nem szidja a rivális vsapatot v annak szurkolótáborát! A mennyeiben ilyet csinálni istengyalázás!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Azért várjuk meg ezzel a "legjobb NB1es védelem"-el az első pár meccset.
Nekem mostanában a Brachi-Vinicius-Caneira-Stopira Vidi EL-ás védelem volt a top.Bazzani
Majd a derbyn megláthatod hogy mennyire erős a védelem.Kenny
Muhahahaha

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
Egy szar románia meg egy mocskos zsidó már balhé? 😀 😀Asbee
Nem de mi köze van a focimeccshez? Mi köze van Romániának egy focimeccshez? mi köze van Csatárynak egy focimeccshez? Mi köze van Auschwitznek egy foci meccshez?
Miért egy MAGYAR elsőosztályú bajnokin kell Szlovákiát szidni? Miért? mi közük van hozzá? És ha közük is van miért kell őket szidni? Kinek lesz jobb?
Ez az amit sohasem fogok megérteni.eaglesmcnabb
voltál már magyar válogatott meccsen a B középben?
direkt nem irtam MTK-t mert ott nincs nagy szurkolás.
Ha a B középben szurkolsz akarva akaratlanul önkívületi állapotba kerülsz.
De ne álszenteskedjünk a világ minden országában szidják a kormányt,a zsidókat,a rivális csapat szurkolóit.