Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a Paulinho kicsoda amúgy?Bazzani
Ő Kispál a Kispál és a Borzból.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ez a Paulinho kicsoda amúgy?Bazzani
kis szűrő kp, jelenleg még otthon játszik, de nyáron klubbot vált. Egyik FIFA ügynök tegnap elmondta, hogy megállapodtak a Roma-val, konföd.kupa után jelentik be az átigazolást. 13 millióba fájt.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez a Paulinho kicsoda amúgy?Bazzani
otthon játszik. Rajta kívül csak Fred és Neymar [volt] ilyen.

mondjuk a digi ad brazil bajnokságot, szóval már nem lehetetlen a scouting

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Paulinho kicsoda amúgy?

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hulk nem szokott centert játszani? Megdöbbentem mikor kiderlt, hogy ez a Fred azonos azzal aki Lyonban bepofozgatta üres kapuba a beadásokat. Hernanes vagy Lucas Moura szerintem hasznosabb lenne egy sorral visszább ha Hulk van legelöl

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt sem tudom, hogy miért Fred kezd és nem Damiao. Ezt a brazil csapatot 2014-re építik, akkor pedig Damiao lesz faktor, csak el kéne jönnie Európába végre.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor már Szebeni mellé jöhetne Demcsák is, az legalább röhögött volna egy jót, hogy a japókat is munkatáborba küldték állítólag, amikor csúnyán beégtek.
Szebeni meg jól lereagálja ezeket:
"Kurva anyád Zsuzsi, mit röhögsz?"

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az ég szakadjon rá erre a buzi MTV-re, hogy nem tudja elfelejteni Knézyt..Stez
én laikus vagyok de olyanok bántják a fülem amit 14 másodperc guglizással meg tudok állapítani, hogy rosszul mondja.

miért nem a Szebeni van itt? 😛

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ilyen van? Idézet az nso-ról:

"A Várda a 8. percben már 1–0-ra vezetett, majd Tóth Imre utánrúgása miatt emberhátrányban is futballozott a Szeged. Sőt! A 25. percben Ulvicki Dr. Agónert megszégyenítő könyöklése után már csak kilenc emberrel futballozott, próbált futballozni a hazai együttes. Kevés sikerrel…"

😀Szokol
valaki nagyon precízen leírta valahol ezen a héten, hogy az ns a magyar sport Blikkje, Borsa és Story magazinja egy személyben, dobogós még a kibaszott fourfourtwo.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az ég szakadjon rá erre a buzi MTV-re, hogy nem tudja elfelejteni Knézyt..

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez az utánrúgás is egy vicc.
Elvesztette a labdát, majd utolérte és a kaputól 40méterre a szélen csinált rajta egy mezőnyfaultot. Volt még mögöttük 3 védő minimum.Bazzani
a sárgát szerintem aláírta volna mindenki, mert a labdát nem akarta megjátszani, de a pirossal megcsinálta magának a rajongótábort Németh.
Mondjuk így hogy kiestünk, többször nem kell jönnie hozzánk.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez az utánrúgás is egy vicc.
Elvesztette a labdát, majd utolérte és a kaputól 40méterre a szélen csinált rajta egy mezőnyfaultot. Volt még mögöttük 3 védő minimum.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Neymar a brazil Luck

több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Ilyen van? Idézet az nso-ról:

"A Várda a 8. percben már 1–0-ra vezetett, majd Tóth Imre utánrúgása miatt emberhátrányban is futballozott a Szeged. Sőt! A 25. percben Ulvicki Dr. Agónert megszégyenítő könyöklése után már csak kilenc emberrel futballozott, próbált futballozni a hazai együttes. Kevés sikerrel…"

😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az első piros teljesen érthetetlen volt, konkrétan 30 ilyen van egy meccsen, a második adható de az már az addigi események szövődménye volt.
A meccset amúgy végigjátszották miután a hangosbemondó kétszer bemondta, hogy vége.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát ez legalja volt.
Mindkét gólt faszságból kaptunk. Előbb Belecsan (a kapus) rúgta sarkon a védőt és a kavarodásból kaptuk az elsőt még 11 emberrel, a második meg Kapic öngól már 9 emberrel, utána be is mentek a pályára jó sokan, felesleges lett volna lejátszani a maradék 20 percet 😀

De a piros lapok tényleg megleptek. Tóth Imre utánarúgott a csávónak, taktikai falt volt, a kezdőkört éppen elhagyta. Az Ulviczki könyöklést nem láttam, az amaz oldalvonalnál volt. Mondjuk utána rögtön Gálhidit is kiküldte Németh Ádám Úr. Ekkor ment be az első ember, de még folytatták 15 perc pihi után. A 2. gól tett be végleg.

Igazából én megértem a frusztráltságot, sokan már azt tervezgették, hogy menni kéne a Zetéhez 😀 meg jövőre ligakupán jönnek nb1es csapatok, erre kivert bennünket egy tizedekkora település csapata, de igazából ma egy megye1-es is kivert volna, mert semmit se kellett csinálni hozzá csak tiznegyen felmenni a pályára.

De a lényeg hogy a Szolnokon 10-1-re kikapó Felsőtárkány feljuthat mert jó lett az alapszakaszmérlege. Mi keleit hetedikként meg szopjukn Nb3-ban.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Az az utána rúgás konkrétan annyi volt h összekoccantotta a bokáját a kaputól kb 30 méterre úgy h nem a kapu felé ment a labdával hanem az alapvonal fele, a védő meg nem utolsó ember volt. A másiknál meg szimplán kint volt a könyöke felugrásnál nem az volt g lezúzta. Meg végig vérlázìtóan vezetett...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nem ők 😊 nemtom merre vannak 😀peach
akkor lehet, hogy ők 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Épp undorìtó mocskos csalás zajlik szegeden. 25. Perc már csak 9en vagyunk kb semmiért kiszórt 2 szegedit + az edzőtvés félbeszakìtotta a meccset. Eztbaz embert ma menekìteni kell a városból....peach
"A bal oldalon Iván szerzett labdát, meghúzta volna a bal szélt, de Tóth Imre utána rúgott, piros lap. Nagyon nehéz helyzetben a Szeged…"
"Nagy a baj, nagyon nagy. A félpályán Ulvicki egy felugrásnál könyökkel visszaütött, piros lap"

Az idézetek innen származnak: http://szegedma.hu/hir/szeged/2013/06/labdarugas-szeged-2011-kisvarda-17-oratol-elo.html Nem tudom mennyire helyt álló a leírás, de ugye elfogultsággal a vendégek irányába nem vádolható a honlap. Tőled, mint személytől, aki látja a meccset azt kérdezném, hogy pontosak-e a leírások. Mert ha igen, akkor az mindkettő piros lap.. És azt is tegyük hozzá, hogy már a két kiállítás előtt vezetett a Várda 1-0-ra és az első meccsen is ők voltak közelebb a győzelemhez (mert azt meg én láttam 😊 )
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nem ők 😊 nemtom merre vannak 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Épp undorìtó mocskos csalás zajlik szegeden. 25. Perc már csak 9en vagyunk kb semmiért kiszórt 2 szegedit + az edzőtvés félbeszakìtotta a meccset. Eztbaz embert ma menekìteni kell a városból....peach
Höri már bontja a stadiont?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Épp undorìtó mocskos csalás zajlik szegeden. 25. Perc már csak 9en vagyunk kb semmiért kiszórt 2 szegedit + az edzőtvés félbeszakìtotta a meccset. Eztbaz embert ma menekìteni kell a városból....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Alap, most indulok!!! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
SZVSE stadionban lesz, nehogy valaki a felső tiszapartiba zarándokoljon ki. Vidámabbaknak utánna gigamega retro fesztivál a Postás pályán a Hip-Hop Boyz-al. 😊

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Empty, Peach, jöttök a meccsre végül?