NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 089 — E/1
Stefan de Vrij -> Lazio

korrekt.deyell
Nezd meg a repteri fogadtatasat....folfaltak mar ott! 😀

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 546
Stefan de Vrij -> Lazio

korrekt.

choose life
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 089 — E/1
Nem kotelezo megenni a szart...

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Hofi már anno megmondta, azóta ez semmit sem változott:

-Figyelj, haver! Kis focistám! Szerinted az új stadiontól megjavul a foci?
-Öhöm.
-Ha Mari néni szarul főz és adok neki Zepter edényhalmazt, attól finomabb lesz benne, ami szar?
ZERO_L
és azt a szar kosztot hol ennéd meg szívesebben, a wc-ben vagy egy kulturált étteremben, jó panorámával?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 089 — E/1
Vasarnap elkapjuk a diokat!!!

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 425
Osztálykülönbség volt a két csapat között, pedig az oroszok félgőzzel játszottak.Jakehomer
Az orosz bajnkoság kb. 6-7. legerősebb bajnokság Europában. A Mennyeinél kapásból tudok 15 erősebbet.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
Szar ezt latni hogy megint nem éli tul csak egy csapat a juliust .
Épülhet itt akárhány stadion a focink ugyis ugyanolyan fos marad..Kenny
majd ha az NB1 5. helyezettjének a játékosa csinál egy ilyen sarkazásos bepasszt a 16-oson belül ahelyett hogy beleverné alibiből a védőbe, na akkor lesz értelme. Én annak a híve vagyok hogy legyenek normális körülmények és akkor ha jól használják lesz minőségi javulás is, de csak 5-10 év múlva.davemayer
Ez szerintem nem igy van.eloszor focizzanak rendesen h megerdemeljek a stadiont .
Ha te kimész a grundra a beton duhongobe akkor ott sem tokeletesek a körülmények megis lerakod a teljesítményt.
Aláírom sarkitott pelda de igyvan.Kenny
eljutott a labdarúgásunk arra a szintre hogy már nem tud építkezni a grundokból, mivel azok gyakorlatilag megszűntek ill. ha ma Mo.-n egy gyerek azt mondja otthon hogy ő focista akar lenni jobb esetben nem mondanak semmit rosszabb esetben kap egy pofont is. Jelenleg semmi társadalmi megbecsültsége nincs ennek a szakmának, teljesen jogosan teszem hozzá mert amit látnak a mai focistáktól az elborzaszt minden épeszű embert. Így csak a normális körülményekkel (értsd stadion + megfelelő edzőkomplexumok) már nem lehet feltámasztani, kell hozzá az is hogy a társadalom újra a foci mellé álljon. Ezt pedig a magyar mentalitás csak akkor teszi lehetővé ha eredményt produkálnak, de azonnal és ha elsőre nem sikerül akkor SZAR az egész... (gondolta vki pl hogy a Diósgyőr képes lesz kiverni ezt a Krasnodart? mert akkor ő nem követi a nemzetközi labdarúgást)

2 út volt szerintem:
1. vagy hagyni az egészet, így hagyni a posványt,
2. vagy elkezdeni irdatlan pénzeket ölni bele (először államit, ami bevonzza a magánt - lásd "Groupama stadion" név nem kevés pénzért), és pénzen az infrastruktúra kiépítése után megvenni a szakértelmet is. Én ezt török példának hívom magamban, mert ők anno pont ezt csinálták, és eléggé sikeresnek mondható így 25-30 év távlatából a dolog.

Ami nálunk baj hogy igazán egyik sem valósul meg, ugyanis igaz hogy elkezdték önteni a pénzt a sportágba, de ha elkezdték ennél többet kellene és máshová is juttatni, mint ahogy írtátok, a szakmába, az utánpótlásba is invesztálni. Ez sajnos eddig csak a szokásos magyaros történet, a felszín kapirgálása, ami a lényegen nem változtat, maximum megtorpanás, de nem fordulat- sajnos.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Osztálykülönbség volt a két csapat között, pedig az oroszok félgőzzel játszottak.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Kurva demagóg leszek, de ezt a pénzt tényleg el lehetne baszni másra; lélegeztetőgép, etióp gyerekek, tandíj, iskolatej...leszarom.Amadeus91
ok, az átlagember meg az etióp gyerekeket.kaszo
nyugi, az átlagembernek nem lesz pénze kijárnia ezekbe a stadionokba és ezt most minden gúnyolódás, vagy cinizmus nélkül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 888
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-az-uefa-rasszizmus-miatt-megbuntette-a-dvsc-t-2353977

Érdekes amúgy, hogy a "nagy ultráink" szerint az MLSZ minden kis dologért büntet (amik pedig teljesen normálisak ugye és máshol nem büntetnék), mert kell a pénz, ehhez képest eddig ahány selejtező meccs volt annyi büntetést kaptak a csapataink. Lehet mégse az MLSZ-szel van a baj?
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 469 — Panthers fan
Ez a kapus szenzációs

Perception is reality.
több mint 10 éve
ZERO_L New England Patriots 4 427 — situational football
Szar ezt latni hogy megint nem éli tul csak egy csapat a juliust .
Épülhet itt akárhány stadion a focink ugyis ugyanolyan fos marad..Kenny
majd ha az NB1 5. helyezettjének a játékosa csinál egy ilyen sarkazásos bepasszt a 16-oson belül ahelyett hogy beleverné alibiből a védőbe, na akkor lesz értelme. Én annak a híve vagyok hogy legyenek normális körülmények és akkor ha jól használják lesz minőségi javulás is, de csak 5-10 év múlva.davemayer
Ez szerintem nem igy van.eloszor focizzanak rendesen h megerdemeljek a stadiont .
Ha te kimész a grundra a beton duhongobe akkor ott sem tokeletesek a körülmények megis lerakod a teljesítményt.
Aláírom sarkitott pelda de igyvan.Kenny
A stadionok nem a focistáknak készül, hanem (elvileg) a szurkolóknak annak a 20 ezernek hetente és egy OV-nak 😀

Amúgy én sem értek egyet azzal hogy a "normális körülmények" (=normális stadion?), 5-10 év múlva miért járna együtt a foci minőségi javulásával

Előbb legyenek normális edzők az utánpótlásban, az ifik ne a külsejükkel foglalkozzanak (igen baromi demagóg, de most igen kézenfekvő), tanítsák meg az alázatot nekik és ne szálljanak el maguktól igen is menjenek le a kondiba és erősödjenek, vegyék komolyan minden edzést még a "hétfői futóedzéseket" is, tegyék rendbe az akadémiákat



Hofi már anno megmondta, azóta ez semmit sem változott:

-Figyelj, haver! Kis focistám! Szerinted az új stadiontól megjavul a foci?
-Öhöm.
-Ha Mari néni szarul főz és adok neki Zepter edényhalmazt, attól finomabb lesz benne, ami szar?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 164 — Falcons fan
Kurva demagóg leszek, de ezt a pénzt tényleg el lehetne baszni másra; lélegeztetőgép, etióp gyerekek, tandíj, iskolatej...leszarom.Amadeus91
ok, az átlagember meg az etióp gyerekeket.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 793 — Omar's Coming Yo!
Szar ezt latni hogy megint nem éli tul csak egy csapat a juliust .
Épülhet itt akárhány stadion a focink ugyis ugyanolyan fos marad..Kenny
majd ha az NB1 5. helyezettjének a játékosa csinál egy ilyen sarkazásos bepasszt a 16-oson belül ahelyett hogy beleverné alibiből a védőbe, na akkor lesz értelme. Én annak a híve vagyok hogy legyenek normális körülmények és akkor ha jól használják lesz minőségi javulás is, de csak 5-10 év múlva.davemayer
Ez szerintem nem igy van.eloszor focizzanak rendesen h megerdemeljek a stadiont .
Ha te kimész a grundra a beton duhongobe akkor ott sem tokeletesek a körülmények megis lerakod a teljesítményt.
Aláírom sarkitott pelda de igyvan.

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mihelic combizom szakadás, legalább 1 hónap pihenő.
Nagy szopás.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
Szar ezt latni hogy megint nem éli tul csak egy csapat a juliust .
Épülhet itt akárhány stadion a focink ugyis ugyanolyan fos marad..Kenny
majd ha az NB1 5. helyezettjének a játékosa csinál egy ilyen sarkazásos bepasszt a 16-oson belül ahelyett hogy beleverné alibiből a védőbe, na akkor lesz értelme. Én annak a híve vagyok hogy legyenek normális körülmények és akkor ha jól használják lesz minőségi javulás is, de csak 5-10 év múlva.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 793 — Omar's Coming Yo!
Szar ezt latni hogy megint nem éli tul csak egy csapat a juliust .
Épülhet itt akárhány stadion a focink ugyis ugyanolyan fos marad..

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
No, Európa-bajnok az U19-es német csapat, heeeeelyes. 😀 Jó ómen lehet ez talán 2016-ra...Vrijbloed
a mostani garnitúrából is csak Klose fog kiöregedni sztem, erősek így is 😊davemayer
Klose, Lahm. Nem is arra gondoltam, hogy ezek a srácok ott lennéne 2016-ban, hanem a távolabbi jövő miatt.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
igen, ha most a fradi-stadionnál is ez megy akkor ha ebbe 10-15 ezer lesz a legolcsóbb jegy akkor mit fognak mondani...? Mert annyi lesz.davemayer
lol dehogy lesz annyi. a wembleyben azért annyi, mert tudják jól, hogy úgyis megtehetik az emberek, hogy megveszik.
új Puskásba is nemzetközileg elismert előadók koncertjeire lehet hogy mennek majd a drágább jegyárak, de válogatott meccsre nyilván lesznek olcsóbb szektorok is, amikor az lesz a cél (a bevétel maximalizálása mellett nyilván), hogy megtöltsék a stadiont. ott van pl. a debreceni stadion is, kurvajó, aztán mégis 1500-3500-ért vannak a jegyek, 28 ezerért meg 17-meccses bérlet teljesen korrekt helyre (kapu mögé meg csak 14 ezer, vagyis meccsenként kevesebb mint egy doboz cigi ára, ha már manapság akkora divat ehhez hasonlítani). Fradinál mondjuk ennek a duplája van (Újpest+Loki ellen legalábbis, de egyébként ott is csak másfélszeres), de hát amikor nálunk egy megye1-es meccsért volt amikor 800-1000 forintos jegyárakkal dolgoztak fa padokra, akkor mégis mire számítanak az emberek egy NB1-es csapat mérkőzéseinél egy modernnek mondható stadionban?

és ezt úgy mondom, hogy kurvára nem vagyok gazdag.kaszo
és akkor tehetünk egy kört - bár fölösleges - akörül, hogy mennyire korrekt közpénzből megtámogatni a jegyárakat, mert egy ilyen modern létesítményt nem az 1500* forintos (5 euró, muhahaha) jegyekből lehet fenntartani. Kurva demagóg leszek, de ezt a pénzt tényleg el lehetne baszni másra; lélegeztetőgép, etióp gyerekek, tandíj, iskolatej...leszarom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
No, Európa-bajnok az U19-es német csapat, heeeeelyes. 😀 Jó ómen lehet ez talán 2016-ra...Vrijbloed
a mostani garnitúrából is csak Klose fog kiöregedni sztem, erősek így is 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
No, Európa-bajnok az U19-es német csapat, heeeeelyes. 😀 Jó ómen lehet ez talán 2016-ra...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
majd meglátjuk, én nem hiszem hogy ha a mostani Puskásba (ha jól emlékszem) 5000 HUF volt a legolcsóbb jegy akkor ebbe az új arénába 3000 lesz...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 164 — Falcons fan
igen, ha most a fradi-stadionnál is ez megy akkor ha ebbe 10-15 ezer lesz a legolcsóbb jegy akkor mit fognak mondani...? Mert annyi lesz.davemayer
lol dehogy lesz annyi. a wembleyben azért annyi, mert tudják jól, hogy úgyis megtehetik az emberek, hogy megveszik.
új Puskásba is nemzetközileg elismert előadók koncertjeire lehet hogy mennek majd a drágább jegyárak, de válogatott meccsre nyilván lesznek olcsóbb szektorok is, amikor az lesz a cél (a bevétel maximalizálása mellett nyilván), hogy megtöltsék a stadiont. ott van pl. a debreceni stadion is, kurvajó, aztán mégis 1500-3500-ért vannak a jegyek, 28 ezerért meg 17-meccses bérlet teljesen korrekt helyre (kapu mögé meg csak 14 ezer, vagyis meccsenként kevesebb mint egy doboz cigi ára, ha már manapság akkora divat ehhez hasonlítani). Fradinál mondjuk ennek a duplája van (Újpest+Loki ellen legalábbis, de egyébként ott is csak másfélszeres), de hát amikor nálunk egy megye1-es meccsért volt amikor 800-1000 forintos jegyárakkal dolgoztak fa padokra, akkor mégis mire számítanak az emberek egy NB1-es csapat mérkőzéseinél egy modernnek mondható stadionban?

és ezt úgy mondom, hogy kurvára nem vagyok gazdag.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 886
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.briareos
pedig biztos van olyan up edzo, aki elvigyorodott a terv lattan.
ketlem h az uj stadionnal szakitananak azzal a szep hagyomannyal, ami abbol all, h megtudjak a fiatalok hol lakik a magyarok istene: lepcsos edzes a nepstaban, az utolso hossz utan meg le sem kell jonni es egybol le lehet zavarni levezetesnek egy fartlek edzest a futopalyan 😀MMMS
8-10 éve öttusáztam a KSI-ben, csak kimentünk hátul és ott is van a Népstadion. Rémálmaimban jön elő néha némelyik edzés, pedig tényleg régen volt. Mikor ott van meccs mindig ki is röhögnek a haverok mikor liftet követelek 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.briareos
majd figyeld meg mikor elkészül, meghívják beléje a világbajnok német válogatottat és rázendít a plebs, hogy kurvadrágaajegybaszdmeg60euróért. Azért jó, hogy felhúztak már 3 stadiont | egyet ugye a tisztelt miniszterelnök úr kertjébe | , mert lehet már látni a következményeket, meg a vinnyogást, hogy nem fussa arra, hogy európai színvonalú létesítményekbe járjon a magyar hétvégenként. De kurva szép lesz a stadion.Amadeus91
igen, ha most a fradi-stadionnál is ez megy akkor ha ebbe 10-15 ezer lesz a legolcsóbb jegy akkor mit fognak mondani...? Mert annyi lesz.
Belülről teljesen olyan volt mint a wembley (oda meg 50 font alatt nem nagyon van jegy, ami meg 19 ezer forint), nagyon jó lenne egyszer hallani 70 ezer embert ahogy magyarul énekel...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal