Soccer

40 feliratkozó

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 397 — Invisible man
"Magyarország ugyanazt a szintet elég stabilan tudja hozni, de nem fejlődik. Úgy tűnik számomra, hogy a magyarok túl erősen kötődnek a nagyszerű hagyományaikhoz, és a múlt szellemeit kergetik az építkezés helyett."

Antonisz Ikonomidisz (Görögország, Sportday, The Blizzard)JC6
"Nehogy már egy ilyen k...sög dudaorrú mondja meg nekünk, hogy kell focizni. Nekünk volt Puskásunk, Bozsikunk meg Nyilasink. Kikérem magamnak az egész edzői kar nevében. Nekik meg csak Samaras. Nála különben is jobb Torghelle."

Mészöly Kálmán (Magyarország, BDSRSTNT)

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
"Magyarország ugyanazt a szintet elég stabilan tudja hozni, de nem fejlődik. Úgy tűnik számomra, hogy a magyarok túl erősen kötődnek a nagyszerű hagyományaikhoz, és a múlt szellemeit kergetik az építkezés helyett."

Antonisz Ikonomidisz (Görögország, Sportday, The Blizzard)
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 535 — "Grammar maci"
Balfasz egy csapat ez a MU. Moyest már minden normális helyen kirúgták volna. Ebből nem lesz BL győzelem. Majd jövőre! OH WAIT...😀Danny
A MU lesz a PL Liverpoolja. OH WAIT...😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 246
Annyiban megvédeném, hogy a nagy angol szagértő nyilasi, továbbá szélesi zoli és matyi is mata hiányán volt kiakadva.... egy hülye az összes 😀peach
a ricsi is az, folyamatosan azt hajtogatja, hogy jó az MU-nak a 0-0...Dexxter Tailor
jóhát Ricsi másik sportágra van specializálódva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Balfasz egy csapat ez a MU. Moyest már minden normális helyen kirúgták volna. Ebből nem lesz BL győzelem. Majd jövőre! OH WAIT...😀
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 535 — "Grammar maci"
ez a meccs ismét bizonyítja hogy felesleges Moyesnak több időt adni, ezt a csapatot nem lesz képes megújítani. Ha eddignem küldték el már ne tegyék, de a szezon végén el kell küldeni a pitsába.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 076
Na most van szarban az olympiakos! Nem tudják, h a 2-0 mennyire veszélyes!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 397 — Invisible man
Annyiban megvédeném, hogy a nagy angol szagértő nyilasi, továbbá szélesi zoli és matyi is mata hiányán volt kiakadva.... egy hülye az összes 😀peach
a ricsi is az, folyamatosan azt hajtogatja, hogy jó az MU-nak a 0-0...Dexxter Tailor
Miért, nem jobb mint az 1-0? 😉

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 450 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a ricsi is az, folyamatosan azt hajtogatja, hogy jó az MU-nak a 0-0...

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 368 — a new hope (again)
Annyiban megvédeném, hogy a nagy angol szagértő nyilasi, továbbá szélesi zoli és matyi is mata hiányán volt kiakadva.... egy hülye az összes 😀

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 450 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem úgy van, hogy ha vki játszott egy csapatban a BLben, akkor abban a szezonban másikban már nem léphet pályára abban a sorozatban? Mert mágnestáblás petiék mata hiányáról pofáznak a MUnál, hogy nem játszik...peach
ja, így van, várhiditől nem vártam mást 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 368 — a new hope (again)
Nem úgy van, hogy ha vki játszott egy csapatban a BLben, akkor abban a szezonban másikban már nem léphet pályára abban a sorozatban? Mert mágnestáblás petiék mata hiányáról pofáznak a MUnál, hogy nem játszik...

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ahog mar en is irtam korabban.
a csoport inkabb fejben fog eldolni mert jatektudassal nem vernenk rank annyit.ZoliMP
hat attol h "annyit" nem, attol az meg pont eleg lesz. mintha "fejben" olyan kurva jok lennenk 😀MMMS
Nézőpont kérdése.
A Feröer szigeteket leszámítva egyik csapatnál se vagyunk markánsan jobbak.
Vagyis bármelyik a négyből elkaphat minket.
És azért nem elfeledni: egy Finnországnak, Észak-Írországnak, akik szintén évezredek óta nem jutottak ki sehova, ez ugyanolyan álomcsoport, és bele fognak adni apait-anyait, hogy elcsípjenek egy kijutást érő helyet, és ellenünk teljesen felpörögve fognak játszani, hisz simán van keresnivalójuk.
Mi vagyunk a leggyengébb 2.kalapos csapat.
És simán ki is esünk a 4. - 5. hely egyikén.Sobri Jóska
ja bocs felreertheto voltam.
hat attol h "annyit" nem, attol az meg pont eleg lesz. az ellenfelnek
btw mintha "fejben" olyan kurva jok lennenk 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 564 — #NoStress
a csoport inkabb fejben fog eldolni mert jatektudassal nem vernenk rank annyit.ZoliMP
hat attol h "annyit" nem, attol az meg pont eleg lesz. mintha "fejben" olyan kurva jok lennenk 😀MMMS
Nézőpont kérdése.
A Feröer szigeteket leszámítva egyik csapatnál se vagyunk markánsan jobbak.
Vagyis bármelyik a négyből elkaphat minket.
És azért nem elfeledni: egy Finnországnak, Észak-Írországnak, akik szintén évezredek óta nem jutottak ki sehova, ez ugyanolyan álomcsoport, és bele fognak adni apait-anyait, hogy elcsípjenek egy kijutást érő helyet, és ellenünk teljesen felpörögve fognak játszani, hisz simán van keresnivalójuk.
Mi vagyunk a leggyengébb 2.kalapos csapat.
És simán ki is esünk a 4. - 5. hely egyikén.

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hat attol h "annyit" nem, attol az meg pont eleg lesz. mintha "fejben" olyan kurva jok lennenk 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 345 — Cowboys fan
Dzsudzsák szerint "reális" esélyünk van kijutni a 2016-os EB-re. xD 🏈Medvepapa
akinek ennyi törhető Lambóra telik, annak a jegyre is fussa, meg még talán haverokat is tud vinni. már ha vannak neki.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 080
a csoport inkabb fejben fog eldolni mert jatektudassal nem vernenk rank annyit.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jó azért ne tegyünk már úgy, hogy mintha San Marino szintű csapat lennénk. Ebben a csoportban igen is reális cél a csoportgyőzelem, de az első két hely minimum. Kérdés, hogy Pinyő mit tud kihozni a srácokból. Egy játékos pedig mit nyilatkozzon, egy ilyen csoport láttán, ha nem ezt?FViktor93
Egyébként igazad van. De most komolyan, mikor elolvastam felnevettem. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 080
jc6
ez nekem is feltunt.
mindig beszorolunk vkij melle.
hollandia torokorszag finnorszag svedorszag de meg izland is idefer.talan portugalia?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából ebből a selejtezőből nem jöhetünk ki jól. Ha nem jutunk ki, akkor menni fog a hiszti, ha pedig kijutunk, akkor meg az, hogy létszámbővítés stb...

Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jó azért ne tegyünk már úgy, hogy mintha San Marino szintű csapat lennénk. Ebben a csoportban igen is reális cél a csoportgyőzelem, de az első két hely minimum. Kérdés, hogy Pinyő mit tud kihozni a srácokból. Egy játékos pedig mit nyilatkozzon, egy ilyen csoport láttán, ha nem ezt?
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Dzsudzsák szerint "reális" esélyünk van kijutni a 2016-os EB-re. xD 🏈

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 008
Szidtam Hendersont, rúgott kettőt. Dicsértem a védelmet, kaptak hármat egy Swansea-tól. WTF.

Amúgy meg:

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Engem meg az érdekelne, hogy hogy a tökömbe lehet így sorsolni. Ma jutott pont eszembe s filóztam egy kicsit. Nem néztem utána pontosan az utóbbi 10 évben, mondjuk, hogy kikkel kerültünk össze, de le merem fogadni, hogy állandóan 20 csapat volt forgásban.
Vegyük például azt, hogy 6 éven belül 3 selejtező-sorozatban is együtt voltunk a svédekkel. Máltát, San Marino-t hagyjuk, bár ez is érdekes. Aztán ott voltak a görögök, akiket sokáig nem kaptunk, majd most megint. Ott vannak a románok, akikkel régen nem játszottunk, erre 2 egymást követő sorozatban megint. Finnek ugyan ez.

Görög, svéd, finn, stb.... Úgy megnéztem volna egy magyar - angolt vagy egy magyar szerbet például.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pintérnek abban teljesen igaza volt, hogy teljesen mindegy kit v. kiket kapunk v. kaptunk. Adott meccsre kell készülni oszt majd kiderül mi lesz ebből. Én alapvetően optimista vagyok és 18,19 pontot jósolok a csapatnak (tök fölösleges, de én szeretek kalkulálgatni; persze hülyeség előre gondolkoznia abból a szempontból, hogy mi lesz ha...), tehát nem irreális a második, harmadik hely valamelyike.

De abból a szempontból viszont borúlátó vagyok, hogy edző bá szépen felforgatja a "csapatot", hozza a fiatalokat, az újoncokat stb, és így kb. a csapatépítésre rámegy a selejtező. Ez is baj már 1000 éve, hogy nincs egység, nincs összetartás, nincs egy megszokott csapat + az MLSZ vezetése, elnöksége is töketlenségeket művel ill. nem tesz v. nem akar tenni annak érdekében, hogy változzon valami.

Reméljük a legjobbakat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.