Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
be is nyaltak 2 gólt 10 perc alatt, meglepne ha sikerülne fordítaniuk...
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

Legia ultras biszem-baszom liga....


ez nálunk mennyi lenne? tippelni se merek! 😀

|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Csak közlöm: a változatosság kedvéért a Fradit megint megbüntették😊))
"Az indoklás szerint a kiemelt kockázatú mérkőzéseken a vendégcsapat szurkolóit kötelezően legalább tíz fővel kell kísérni, ezzel szemben a Ferencváros kísérői közül a jogszabályi előírásoknak csak négy fő felelt meg."NB2
ez kubatov sara.Hogy lehet az hogy a tábort kisérő 50 secus közül 4-nek van vagyonőri igazolványa?
gábor-gábor bort iszol és vizet prédikálsz.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Az durva h a görögök h nyomják a stadionon kìvűl... kajak hangilag fel sem tűnik a zárt kapu...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 896 — nabege2@yahoo.com
Csak közlöm: a változatosság kedvéért a Fradit megint megbüntették😊))
"Az indoklás szerint a kiemelt kockázatú mérkőzéseken a vendégcsapat szurkolóit kötelezően legalább tíz fővel kell kísérni, ezzel szemben a Ferencváros kísérői közül a jogszabályi előírásoknak csak négy fő felelt meg."
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
akkor jöhetne az isteni némó, aki a mester szerint jól mozgott a rodában mikor látta, ill. jó hírek érkeztek felőle.... 😀😀 + el sem merem képzelni ha juhász helyett vanczákot küldjük előre úgy mit aprítana.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért nem kezd Sanyi bá 2 csatárral mert ha hátrányba kerülnénk (fogunk) akkor nem tudna mit váltani 😕)

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
sztem meg az elmúlt meccsek alapján az az esélyünk van, hogy többet rúgunk mint kapunk.a szalai-böde-djuji trió minimum 2 gólra jó lehet azok alapján, mint amikor így voltak fent a pályán. + mind jó formának is örvend, pláne ha jobb oldalt nem komannal és ezáltal emberhátrányban kezdünk. ha az ilyen jó formában lévő mészárosokra építünk mint stabil védekezés már azelőtt eldől a meccs, hogy elkezdődne....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem biztos, lehet h Sanyi bá végre elfogadja a köznép nyomását és két csatárral nyomjuk majd..bár szvsz erre kicsi az esély, mivel múltkor is mikor jól működött egyből lekapta az egyiket! 😊Divat
ha két csatárral is játszana Faszrajz Sanyi, akkor sem hiszem, hogy Böde lenne a másik. Szalai és Némó között több a stílusbeli különbség, mint Szalai és Böde között, szerintem simán eltérő játékú csatárkettőst tenne fel a pályára.
tehát akkor jön Szebiksz...slowmotion
nem értek egyet, pont az a jó a Szalai-Böde csatárkettősben hogy mivel hasonló stílusúak megosztják a védelem figyelmét. Ezt jól bizonyítja a török-magyar meccs ahol amikor mindketten pályán voltak még támadójátékunk is volt... + mindkettőre fel lehet lőni a labdát ami egy idegenbeli meccsen nem elhanyagolható... bár nekünk kéne támadni mert nyernünk kell, ez a meccs az elején nem rólunk fog szólni hanem a hazai pályán minket földbe döngölni akaró románokról. Nem lesz szabad tehát azt feltételezni sztem hogy nekünk letámadva támadnunk kell a kezdetektől fogva, sztem sokkal jobb lenne feláldozni egy középpályást és a hátsó harmadban megszerzett labdát azonnal fellőni a támadók vmelyikének és utána lehet felzárkózni.davemayer
ez is egy meglátás.
mondjuk szerintem ha a hazai pályán minket földbe döngölni akaró románok ellen kell támadásba felzárkózni, akkor én nem vizionálok túl sok embert, mondjuk ötöt, az meg kérdéses, hogy ha öt emberből kettő nem annyira ügyes a labdával, de legalább baszott lassú a középpályásokhoz képest, akkor mennyire tudjuk kevés emberrel megkeverni a sokat.

mindegy, nekem mondjuk pont kibaszott mindegy, hogy ki húzza fel a mezt, csak valahogy hozzák el a három pontot. ha ez a Lipták-Mészáros hátvédkettőssel lehetséges csak, akkor legyen akár az is, akármekkora szégyen, hogy egyáltalán keretbe kerülhetnek.slowmotion
igazad van, a teóriám egyik fontos pontja hogy beleszámoltam a biztos védekezésünket ill. hogy nem kapunk gólt esetleg, de amikor elolvastam a 2 nevet akiket leírtál rájöttem hogy erről a taktikáról felesleges beszélni ha 10 perc után 2-0 oda...davemayer
miiii? kihasználjuk Mászáros gyorsaságát és nem lesz hátul gond! 😀

|
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
nem biztos, lehet h Sanyi bá végre elfogadja a köznép nyomását és két csatárral nyomjuk majd..bár szvsz erre kicsi az esély, mivel múltkor is mikor jól működött egyből lekapta az egyiket! 😊Divat
ha két csatárral is játszana Faszrajz Sanyi, akkor sem hiszem, hogy Böde lenne a másik. Szalai és Némó között több a stílusbeli különbség, mint Szalai és Böde között, szerintem simán eltérő játékú csatárkettőst tenne fel a pályára.
tehát akkor jön Szebiksz...slowmotion
nem értek egyet, pont az a jó a Szalai-Böde csatárkettősben hogy mivel hasonló stílusúak megosztják a védelem figyelmét. Ezt jól bizonyítja a török-magyar meccs ahol amikor mindketten pályán voltak még támadójátékunk is volt... + mindkettőre fel lehet lőni a labdát ami egy idegenbeli meccsen nem elhanyagolható... bár nekünk kéne támadni mert nyernünk kell, ez a meccs az elején nem rólunk fog szólni hanem a hazai pályán minket földbe döngölni akaró románokról. Nem lesz szabad tehát azt feltételezni sztem hogy nekünk letámadva támadnunk kell a kezdetektől fogva, sztem sokkal jobb lenne feláldozni egy középpályást és a hátsó harmadban megszerzett labdát azonnal fellőni a támadók vmelyikének és utána lehet felzárkózni.davemayer
ez is egy meglátás.
mondjuk szerintem ha a hazai pályán minket földbe döngölni akaró románok ellen kell támadásba felzárkózni, akkor én nem vizionálok túl sok embert, mondjuk ötöt, az meg kérdéses, hogy ha öt emberből kettő nem annyira ügyes a labdával, de legalább baszott lassú a középpályásokhoz képest, akkor mennyire tudjuk kevés emberrel megkeverni a sokat.

mindegy, nekem mondjuk pont kibaszott mindegy, hogy ki húzza fel a mezt, csak valahogy hozzák el a három pontot. ha ez a Lipták-Mészáros hátvédkettőssel lehetséges csak, akkor legyen akár az is, akármekkora szégyen, hogy egyáltalán keretbe kerülhetnek.slowmotion
igazad van, a teóriám egyik fontos pontja hogy beleszámoltam a biztos védekezésünket ill. hogy nem kapunk gólt esetleg, de amikor elolvastam a 2 nevet akiket leírtál rájöttem hogy erről a taktikáról felesleges beszélni ha 10 perc után 2-0 oda...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
nem biztos, lehet h Sanyi bá végre elfogadja a köznép nyomását és két csatárral nyomjuk majd..bár szvsz erre kicsi az esély, mivel múltkor is mikor jól működött egyből lekapta az egyiket! 😊Divat
ha két csatárral is játszana Faszrajz Sanyi, akkor sem hiszem, hogy Böde lenne a másik. Szalai és Némó között több a stílusbeli különbség, mint Szalai és Böde között, szerintem simán eltérő játékú csatárkettőst tenne fel a pályára.
tehát akkor jön Szebiksz...slowmotion
nem értek egyet, pont az a jó a Szalai-Böde csatárkettősben hogy mivel hasonló stílusúak megosztják a védelem figyelmét. Ezt jól bizonyítja a török-magyar meccs ahol amikor mindketten pályán voltak még támadójátékunk is volt... + mindkettőre fel lehet lőni a labdát ami egy idegenbeli meccsen nem elhanyagolható... bár nekünk kéne támadni mert nyernünk kell, ez a meccs az elején nem rólunk fog szólni hanem a hazai pályán minket földbe döngölni akaró románokról. Nem lesz szabad tehát azt feltételezni sztem hogy nekünk letámadva támadnunk kell a kezdetektől fogva, sztem sokkal jobb lenne feláldozni egy középpályást és a hátsó harmadban megszerzett labdát azonnal fellőni a támadók vmelyikének és utána lehet felzárkózni.davemayer
ez is egy meglátás.
mondjuk szerintem ha a hazai pályán minket földbe döngölni akaró románok ellen kell támadásba felzárkózni, akkor én nem vizionálok túl sok embert, mondjuk ötöt, az meg kérdéses, hogy ha öt emberből kettő nem annyira ügyes a labdával, de legalább baszott lassú a középpályásokhoz képest, akkor mennyire tudjuk kevés emberrel megkeverni a sokat.

mindegy, nekem mondjuk pont kibaszott mindegy, hogy ki húzza fel a mezt, csak valahogy hozzák el a három pontot. ha ez a Lipták-Mészáros hátvédkettőssel lehetséges csak, akkor legyen akár az is, akármekkora szégyen, hogy egyáltalán keretbe kerülhetnek.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
nem biztos, lehet h Sanyi bá végre elfogadja a köznép nyomását és két csatárral nyomjuk majd..bár szvsz erre kicsi az esély, mivel múltkor is mikor jól működött egyből lekapta az egyiket! 😊Divat
ha két csatárral is játszana Faszrajz Sanyi, akkor sem hiszem, hogy Böde lenne a másik. Szalai és Némó között több a stílusbeli különbség, mint Szalai és Böde között, szerintem simán eltérő játékú csatárkettőst tenne fel a pályára.
tehát akkor jön Szebiksz...slowmotion
nem értek egyet, pont az a jó a Szalai-Böde csatárkettősben hogy mivel hasonló stílusúak megosztják a védelem figyelmét. Ezt jól bizonyítja a török-magyar meccs ahol amikor mindketten pályán voltak még támadójátékunk is volt... + mindkettőre fel lehet lőni a labdát ami egy idegenbeli meccsen nem elhanyagolható... bár nekünk kéne támadni mert nyernünk kell, ez a meccs az elején nem rólunk fog szólni hanem a hazai pályán minket földbe döngölni akaró románokról. Nem lesz szabad tehát azt feltételezni sztem hogy nekünk letámadva támadnunk kell a kezdetektől fogva, sztem sokkal jobb lenne feláldozni egy középpályást és a hátsó harmadban megszerzett labdát azonnal fellőni a támadók vmelyikének és utána lehet felzárkózni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.csakfoci.hu/node/146604

"támadó harmad...mészáros kíváló formában játszik!!!...bognár györgy feltérképezte..."

végünk van 😀peach
sima 4-0-al alázni fogunk 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
 www.csakfoci.hu/node/146604

"támadó harmad...mészáros kíváló formában játszik!!!...bognár györgy feltérképezte..."

végünk van 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
nem biztos, lehet h Sanyi bá végre elfogadja a köznép nyomását és két csatárral nyomjuk majd..bár szvsz erre kicsi az esély, mivel múltkor is mikor jól működött egyből lekapta az egyiket! 😊Divat
ha két csatárral is játszana Faszrajz Sanyi, akkor sem hiszem, hogy Böde lenne a másik. Szalai és Némó között több a stílusbeli különbség, mint Szalai és Böde között, szerintem simán eltérő játékú csatárkettőst tenne fel a pályára.
tehát akkor jön Szebiksz...
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
á. Divat! meghurráztuk már a Maszari nyitó Nagamotyó Rodrigó mivanvelünk utoljára sárpilisba?
neraz ÚR!sutianap
nyertünk egy kiesési rangadót... 😀 (aztán lehet rám cáfolnak majd!)

|
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
konkrétan leszaroztad, amit én/mi nem tettünk meg Némókánál, és igen ez nálam kicsapta a biztosítékot, így ugrottam is rá, Nálad pedig ugye NK9 szapulása, szal 1-1..majd meglátjuk ki lesz a szerethetőbb! 😀
mindig is hű voltam a nevemhez, azért köszi, bóknak veszem! <3


nem biztos, lehet h Sanyi bá végre elfogadja a köznép nyomását és két csatárral nyomjuk majd..bár szvsz erre kicsi az esély, mivel múltkor is mikor jól működött egyből lekapta az egyiket! 😊

|
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
annyit írtam hogy Némó nyugodtan kerettag lehet ha Böde is az. Ez aztán nagy Böde szapulás. valóban. 😀 meg megemlítettem hogy vannak Némónál szarabbak ez igaz, de egy szóval se írtam hogy Böde a szar 😊

peach problémája meg az hogy van NK9nál jobb formában levő magyar csatár. Ez valóban igaz. Viszont amellett ne menjünk el, hogy van Bödénél és Szabicsnál is. 😀 (remélem ezt is szapulásnak veszed Divat) Végül is Divat NK9-et szidni, hű vagy a nevedhez

egyébként meg akkora egy vicc ez a keret hogy van nagyobb probléma is annál hogy ki a 3. illetve 4. számú csatár (amikor 80. percig játszik az első számú, és kap 10 percet a 2. számú)
Nyertünk nem ? De . Nekem ennyi elég. Ancelotti 2. tétmeccsén ne várd azt hogy rögtön a legszebben fogunk játszani.Toca
nyertünk, bár simán ki is szophattunk volna. Ilyen taktika mellé meg teljesen felesleges Bale ő is a sebességéből él mint CR, azt meg így nem lehet kihasználni. Jelenleg nem látom hogy tudnánk megverni a barcát majd, + európa top csapatait...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
á. Divat! meghurráztuk már a Maszari nyitó Nagamotyó Rodrigó mivanvelünk utoljára sárpilisba?
neraz ÚR!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
nk9 behívásával csak az a bajom, hogy sztem van jelenleg nála jobb formában lévő magyar támadó. niko simán válogatott forma, de jelenleg még simon is. van ilyen, hogy valakinek annyira megy, hogy tökm1 mit csinál úgyis rúg egy gólt vagy bepattan róla. nk9 jelenleg (sem) ez a szint, a fentebb említett kettősnél nyugodtabb lennék ha pályán volnának mint nk9 ha nagyon kell a gól.... aztán adja isten, hogy cáfoljon rám. egyszerűen csak a posztján per pill vannak nála jobb formában lévők, és sztem mindenkénél egervári dilettáns válogatási elvei verik ki a biztosítékot ismét.... elég elolvasni amit írtam a keret tagjairól....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Németh a holland 5. Rodában kezd és 4 meccs 1 gól 1 assist. Eddig csak az ajaxtól szoptak ki
Böde meg a magyar 5. csapatban 5 meccs 1 gól a magyar élvonalban. klasszis. (ráadásul még nekünk se tudott gólt lőni, ami elég nagy szégyen 😀)
Szabics meg az utolsó előtti osztrák csapatban CSERE(már ha berakják, mert van hogy még az sem), ráadásul nem csinált lófaszt sem.
Nem szapulom Bödét sem Szabicsot, de kicsit már sok hogy mindig NK9 van basztatva, holott vannak nála szarabbak is ugyanazon a poszton a válogatottban. nem is 1.eaglesmcnabb
jó hát ha már ennyire meccs/gól/assist kombót nyomod, akkor legközelebb jobban nézz utána mert Daninak is van gólpassza és sérült is volt(ilyen némó sose szokott lenni)...bár tény NK9 még ígyis sokkal jobb nála, mivel a sokat számító jó statisztikáit idén egy középcsapat és egy kiesőjelölt ellen szerezte(rangadókon már-már lesüllyedt a madócsai messi szintjére)! no meg a két bajnokságot is sok értelme van összehasonlítani... 😊
remélem kezdő lesz és harcolni fog érted! 😀😀😀


nem gondoltam volna h vki Bödét fogja szapulni(mert igenis azt csinálod némófanboykám) a kerettagságért még ha nincs is élete formájában perpill...mondjuk szvsz kondásék ellen szerzett gólja jó hatással lesz rá a közeljövőben!
Szabics kérdést még mindig adom, simán lehetne helyette Niko, de még akár az Őrbódés benzinkutas is...

|
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Ilyen fos Realt én még nem láttam. Ronaldonak 10 gólja nem lesz idén ha ezt a fos játékot nyomatjuk. Barcát imitálunk, csak még azt is szarul, mert ők legalább gólokat lőnek...

NK9-et meg nyugodtan kerettag lehet amíg Szabics és Böde is az 😉eaglesmcnabb
Nyertünk nem ? De . Nekem ennyi elég. Ancelotti 2. tétmeccsén ne várd azt hogy rögtön a legszebben fogunk játszani.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Németh egyáltalán nem jó játékos,régen jó volt,de elbaszta a karrierjét Angliában,aztán vergődött Görögországban most meg kb vegetál.Csak annak köszönheti hogy ott van a keretben hogy Egervári a kapitány valamint még mindig az u20-as vb-ből él.Ez inkább a magyar csatárnevelés(van ilyen egyáltalán?) szégyene hogy egy ilyen játékos még mindig válogatott lehet.Mert valóban nincs jobb.

Böde válogatott szint,technikai hiányosságait bőven pótolja az ereje,a küzdeni tudása és az hogy soha nem adja fel,ha kell 3 védővel a nyakán begyalogol a 16-osra és gólt lő.Pont ez a mentalitás hiányzott mindig is a válogatottból.
Egyedül talán Vargában lehet látni még a tüzet a válogatott meccseken,meg Bödében.

De úgyis max Böde fog játszani 20-25 percet kint,mert Egervári megint defenzív,saját térfélre visszahúzódó taktikát fog "kitalálni" amiben csak Szalainak van hely. Szóval ismét viszontláthatjuk a valóban tétmeccseken jellemző beszari magyar játékot.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
csodálkozom Gingert MÉG senki se szapulta... 😊 (bár úgyse fog játszani 😕 )
Bödével mi bajod kedves eMTéKás fórumtárs? végre gólt is rúgott, így talán már nem lesz olyan görcsös, mint az első pár fordulóba volt, illetve a nemzeti tizenegybe jók voltak elől együtt Szalaival, bár ez a dilettáns faszrajzoló úgyis 1 csatárral fogja nyomja úgyh tök8...Szabics behívása tényleg egy vicc, ennyi erővel Töjpike is lehetne ott! 😀

én Feczét hiányolom amúgy!Divat
Németh a holland 5. Rodában kezd és 4 meccs 1 gól 1 assist. Eddig csak az ajaxtól szoptak ki
Böde meg a magyar 5. csapatban 5 meccs 1 gól a magyar élvonalban. klasszis. (ráadásul még nekünk se tudott gólt lőni, ami elég nagy szégyen 😀)
Szabics meg az utolsó előtti osztrák csapatban CSERE(már ha berakják, mert van hogy még az sem), ráadásul nem csinált lófaszt sem.
Nem szapulom Bödét sem Szabicsot, de kicsit már sok hogy mindig NK9 van basztatva, holott vannak nála szarabbak is ugyanazon a poszton a válogatottban. nem is 1.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De most komolyan! A világ legeredményesebb vízilabdázóját egy csendőrparancsnokkal? Még viccnek is rossz........csi77
csak szemléltetni próbáltam h bármibe bele lehet magyarázni a "politikát"...


egyébként zrika volt, sajnálom h nem ment át! 😉

|