Soccer

41 feliratkozó

8 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 438 — Cowboys fan
hát nem is valami biszem-baszom ligába kacsintgat az öreg. (am. megnéztem, nem kacsintgat sehova sem)Amadeus91
Mér', nyitva volt mindkét szeme?

A mai hírig azt se tudtam, hogy létezik ilyen kapus a németeknél, így nyilván nem tartom számon, hogy hova akar menni. Valahol olvastam, hogy állítólag menne, ennyi.

Bocs, hogy nem linkeltem róla Bild-cikket 😛Bálesz
meg kell kérdezni Monizt, nyárig ő volt az edző. (aztán a vezetőség másként gondolta az erősítést, Monizt kirúgták, a csapat meg vaduzolt egyet, amúgy UTE-módra, az acélos luxemburgi Dudelange ellen)
több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 633 — Illegális gyakorló
hát nem is valami biszem-baszom ligába kacsintgat az öreg. (am. megnéztem, nem kacsintgat sehova sem)Amadeus91
Mér', nyitva volt mindkét szeme?

A mai hírig azt se tudtam, hogy létezik ilyen kapus a németeknél, így nyilván nem tartom számon, hogy hova akar menni. Valahol olvastam, hogy állítólag menne, ennyi.

Bocs, hogy nem linkeltem róla Bild-cikket 😛

szerk: "öreg"? 30 éves 😊

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 785
Gulácsi-Salzburg ! végre már, ha kezd akkor tökéletes váltás( amúgy is)Kroos
és vajon ki fogja szorítani a csapat kezdőkapusát aki 30 éves és cséká?, sztem itt se fog sokat védeni...Divat
Egyes hírek szerint a német kapus hazafelé (Amadeusliga) kacsingat. Ha tényleg lelép, akkor jó választás volt a Salzburg, ha marad, akkor Gulának is a kispad.Bálesz
hát nem is valami biszem-baszom ligába kacsintgat az öreg. (am. megnéztem, nem kacsintgat sehova sem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
Gulácsi-Salzburg ! végre már, ha kezd akkor tökéletes váltás( amúgy is)Kroos
olcsó a red bull és közelebb van mint NYHöri
pedig Gula nagy NFL fan (még nagyobb Madden-játékos), ha tehette volna, biztos NY-t választja 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gulácsi-Salzburg ! végre már, ha kezd akkor tökéletes váltás( amúgy is)Kroos
olcsó a red bull és közelebb van mint NY

több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 633 — Illegális gyakorló
Gulácsi-Salzburg ! végre már, ha kezd akkor tökéletes váltás( amúgy is)Kroos
és vajon ki fogja szorítani a csapat kezdőkapusát aki 30 éves és cséká?, sztem itt se fog sokat védeni...Divat
Egyes hírek szerint a német kapus hazafelé (Amadeusliga) kacsingat. Ha tényleg lelép, akkor jó választás volt a Salzburg, ha marad, akkor Gulának is a kispad.

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 274 — Invisible man
Köszi a választ, de én konkrétan lovrencsicsre volnék kiváncsi 😊peach
hogy szokták ezt mondani soccernyelven? "biztatóan mozgott"jjncaa
Én is így láttam. A jobbak között említeném. Próbált, akart, volt lövése is (lehet hogy jobban járunk ha bepasszolja Zsuzsinak de picit elvitte a hév).


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gulácsi-Salzburg ! végre már, ha kezd akkor tökéletes váltás( amúgy is)Kroos
és vajon ki fogja szorítani a csapat kezdőkapusát aki 30 éves és cséká?, sztem itt se fog sokat védeni...Divat
Esélytelen, hogy kezdő legyen szerintem is.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Gulácsi-Salzburg ! végre már, ha kezd akkor tökéletes váltás( amúgy is)Kroos
és vajon ki fogja szorítani a csapat kezdőkapusát aki 30 éves és cséká?, sztem itt se fog sokat védeni...

|
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
Köszi a választ, de én konkrétan lovrencsicsre volnék kiváncsi 😊peach
hogy szokták ezt mondani soccernyelven? "biztatóan mozgott" (ő pedig azt mondta, hogy számára a PIHENÉSRŐL szólt az edzőtábor)
Kanta szereplését maga egérvári értékelte: "csupaszívvel játszott"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 215 — a new hope (again)
Köszi a választ, de én konkrétan lovrencsicsre volnék kiváncsi 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
 www.napi.hu/magyar_gazdasag/milliardokat_ontenek_ki_az_ablakon_a_magyar_futballklubok_itt_vannak_a_szamok.555662.htmlNB2
viszont a nézettségi adatok elég jók
 ultimate-sport.hu/labdarugas-hatmillioan-neztek-az-nb-i-es-futballmeccseket-a-kozszolgalati-tevecsatornakon/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Gulácsi-Salzburg ! végre már, ha kezd akkor tökéletes váltás( amúgy is)

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Transfermarkt:
Kuwait 825.000 €
Ungarn 38.250.000 €

köszönjük Sanyi bá! ez megint szerethető volt... 😊
és még Ginger se játszott....hüphüp 😕

|
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 469 — Bears & Illinois fan
Priskin kihagyott egy valag helyzetet.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 438 — Cowboys fan
Mondjuk sokra nem emlékszem mert rút besörözés lett a vége a mecsnézésnek.... Nekem úgy tűnt lovrencsics jó lett volna ha passzoltak volna neki a többiek. Kb ennyi érdekelt az egész meccsből mert ordas nagy needre jött. Ki hogy látta aki józan volt? 😀peach
Kuvait meglepően jó volt. A kapusukat igazoljuk le jó lesz Király helyére. Az első félidőben ritka szarok voltunk akkor az ellen szépen járatta a labdát. A másodikban picit szerintem elfáradtak ezért több helyünk lett. Vanczák a jobb hátvédbe eldugott igazi csatárunk. Lőttünk még két kapufát és növeltük Németh illetve Juhász válogatottságainak számát. Sanyi bá még mindig hülye. Nem volt érdemes ezért fent maradni. Röviden ennyi. Józanul.Matthew99
látjátok, az első félidőben Vanczák fejelt kettőt a kapunak háttal állva, egész veszélyes volt.
mondtam is az asszonynak, mi lesz Kuvaittal, ha Vili egyszer szembefordul a kapuval... hát bejött 😊
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 274 — Invisible man
Mondjuk sokra nem emlékszem mert rút besörözés lett a vége a mecsnézésnek.... Nekem úgy tűnt lovrencsics jó lett volna ha passzoltak volna neki a többiek. Kb ennyi érdekelt az egész meccsből mert ordas nagy needre jött. Ki hogy látta aki józan volt? 😀peach
Kuvait meglepően jó volt. A kapusukat igazoljuk le jó lesz Király helyére. Az első félidőben ritka szarok voltunk akkor az ellen szépen járatta a labdát. A másodikban picit szerintem elfáradtak ezért több helyünk lett. Vanczák a jobb hátvédbe eldugott igazi csatárunk. Lőttünk még két kapufát és növeltük Németh illetve Juhász válogatottságainak számát. Sanyi bá még mindig hülye. Nem volt érdemes ezért fent maradni. Röviden ennyi. Józanul.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 215 — a new hope (again)
Mondjuk sokra nem emlékszem mert rút besörözés lett a vége a mecsnézésnek.... Nekem úgy tűnt lovrencsics jó lett volna ha passzoltak volna neki a többiek. Kb ennyi érdekelt az egész meccsből mert ordas nagy needre jött. Ki hogy látta aki józan volt? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 227 — Omar's Coming Yo!
Ez több mint szánalmas volt.
(és ezt nem azért mondom mert vesztettem 2 zsák pénzt az eredmény miatt)
kilátástalan,kiábrándító fos játék..

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Időhúzó csere wazz, kell a 3 pontjjncaa
kell Juhásznak a rekorderség.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
Időhúzó csere wazz, kell a 3 pont


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 785
Air Priskin

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt a kérdést kellene feltenni egérváritól, hogy a támadásokhoz miért nem megy fel négy embernél több sose... Ezt még a vak is látja, egyszerűen botrányjjncaa
gondolod Bukarestben másra készülünk? 😛

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 102 — Tyrone Creek
partiban vagyunk Kuvaittal, ha kicsit jobban odafigyelünk a második félidőben, akkor jók vagyunk a döntetlenre!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 274 — Invisible man
Egyáltalán nem látszik a 80 hely különbség. Nagyon pontosan labdabiztosan játszanak. Böde egyedül ott középen kevésnek tűnik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.