Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Gonosz leszek, Henderson első, focira emlékeztető megmozdulása a 2+ éve alatt ez a gól.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
de azt mondja már meg valaki, hogy a csapatnak azt a tagját vitte hátra jobbhátvédnek Rodgers, aki:
1, a legkönnyebb, leggyengébb;
2, a legkevesebb a levegője; és
3, agyilag sem a legerősebb.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
eldobom az agyam, mekkora potya... 😊slowmotion
Ennek kb. pont így kellett lennie.
Akármi lesz a vége - remélem továbbjutás - nagyon emlékezetes meccs lesz ez.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
eldobom az agyam, mekkora potya... 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Hopp közben Freiburg-Bayern 1-1!NB2
?
már vagy két órája vége van a meccsnek...slowmotion
nálam csak most ért véget, mert most néztem meg az eredményeket😊
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Touré is lesérül, hát persze.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Hopp közben Freiburg-Bayern 1-1!NB2
?
már vagy két órája vége van a meccsnek...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Végre egy olyan League Cup meccs, amelyen a játék képe alapján is kijön az osztálykülönbség a Liverpool és ellenfele között.
Igaz, hogy csak 2-0 félidőben, de további két kapufa és két hatalmas Białkowski védés is volt, így a 6-0 reálisabb lenne.
Remélem a második félidőben több szerencséje lesz a csapatnak, feltéve ha nem pihennek rá a ManU elleni meccsre...Mikey
Ehelyett egy harmadik kapufa, 2-2 és hosszabbítás, hát faszom.Mikey
ez van, ha olyan gyors döntéseket hoznak, mint mondjuk nb II nyugati csoportban szoktak. vérszagot kapott a kiscsapat, és mindent befutnak.
ráadásul ugye Rodgers előbb kezdett cserélni, mint kellett volna, azért lehet pl. Sterling még mindig pályán, amikor 60 perc után már a seggén veszi a levegőt...slowmotion
Azért kezdett BR előbb cserélni, mert Cissokho és Allen is lesérült.Mikey
tudom. csak ez a két kényszerű csere azt jelentette, hogy Sterlinget fent kellett hagyni a pályán, akit általában már a tizedik perctől elnyomnak, és a hatvanadiktól nem tud három lépést futni.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Végre egy olyan League Cup meccs, amelyen a játék képe alapján is kijön az osztálykülönbség a Liverpool és ellenfele között.
Igaz, hogy csak 2-0 félidőben, de további két kapufa és két hatalmas Białkowski védés is volt, így a 6-0 reálisabb lenne.
Remélem a második félidőben több szerencséje lesz a csapatnak, feltéve ha nem pihennek rá a ManU elleni meccsre...Mikey
Ehelyett egy harmadik kapufa, 2-2 és hosszabbítás, hát faszom.Mikey
ez van, ha olyan gyors döntéseket hoznak, mint mondjuk nb II nyugati csoportban szoktak. vérszagot kapott a kiscsapat, és mindent befutnak.
ráadásul ugye Rodgers előbb kezdett cserélni, mint kellett volna, azért lehet pl. Sterling még mindig pályán, amikor 60 perc után már a seggén veszi a levegőt...slowmotion
Azért kezdett BR előbb cserélni, mert Cissokho és Allen is lesérült.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Hopp közben Freiburg-Bayern 1-1!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Szalai hogy elkészült az erejével, te atyaég... az egyenlítés óta egyetlen jó megmozdulása nem volt, és direkt elbújik a labda elől, holott neki kellene megtartania legalább kis időrejjncaa
Már fogalmaztam, hogy mit irok ide, hogy az utolsó 10 percben konkrétan a labdák 90%-át ő vesztette el és azt hittem a végén elcseszi a Schalke. Tartom, hogy ahhoz, hogy Szalai lőjje a gólokat, kell hogy a társai kiszolgálják, de nagy technikai hátrányban van. Mint magyar örülök, csak már a sporttv-n is megindul a Szalai felcumizás.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Végre egy olyan League Cup meccs, amelyen a játék képe alapján is kijön az osztálykülönbség a Liverpool és ellenfele között.
Igaz, hogy csak 2-0 félidőben, de további két kapufa és két hatalmas Białkowski védés is volt, így a 6-0 reálisabb lenne.
Remélem a második félidőben több szerencséje lesz a csapatnak, feltéve ha nem pihennek rá a ManU elleni meccsre...Mikey
Ehelyett egy harmadik kapufa, 2-2 és hosszabbítás, hát faszom.Mikey
ez van, ha olyan gyors döntéseket hoznak, mint mondjuk nb II nyugati csoportban szoktak. vérszagot kapott a kiscsapat, és mindent befutnak.
ráadásul ugye Rodgers előbb kezdett cserélni, mint kellett volna, azért lehet pl. Sterling még mindig pályán, amikor 60 perc után már a seggén veszi a levegőt...
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Végre egy olyan League Cup meccs, amelyen a játék képe alapján is kijön az osztálykülönbség a Liverpool és ellenfele között.
Igaz, hogy csak 2-0 félidőben, de további két kapufa és két hatalmas Białkowski védés is volt, így a 6-0 reálisabb lenne.
Remélem a második félidőben több szerencséje lesz a csapatnak, feltéve ha nem pihennek rá a ManU elleni meccsre...Mikey
Ehelyett egy harmadik kapufa, 2-2 és hosszabbítás, hát faszom.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
a legnagyobb baj, hogy ugyanez a mentalitás látszik a taktikán és a játékosokon is és nem az, amiről én beszélek 😊jjncaa
a taktikai észrevétel szerintem is jogos, a mentalitás nem annyira, az ilyen Szalai, Dzsudzsi, Vanczák, Kiskokó típusú játékosok valóban elhiszik hogy jobbak mint az ellen. (csak sajnos nem mindenkinél van így, hogy tényleg jobb 😊) Ezért én éppen az ellenkezőjét érzem, inkább egyeseknél az arcból kéne visszavenni (NK9 is sokkal jobb lehetne ha megtenné)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Ez a Draxler egész jó kis focista.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
és rugatnak a végén vele egy gólt, kééész 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Egyébként még mindig nem tudom hogy mit akarunk a Románok ellen idegenben, klubszinten pl. ég és föld a különbség, Steaua is kemény mit művel idén 8 románnal a kezdőben.eaglesmcnabb
még mindig a labdarúgásról beszélünk, ahol max az elit és a többiek között van ég és föld különbség (válogatott és klubszinten egyaránt), utóbbiaknál meg egy meccsen - nagy klisé, de igaz - bármi megtörténhetjjncaa
bízom benne hogy nyerünk, csak nem látom a realitását. Az elmúlt tizenX évben egyszer nem jutott tovább magyar csapat mint román 1 európai-kupában sem. (úgy hogy a vidi tele volt külföldivel, oláhoknál meg csak a cfr bassza tele külföldivel a keretet)
válogatott szinten már bele se megyek, amióta nézem nem emlékszem hogy mi nyertünk volna. Ennek ellenére reménykedem benne, csak úgy érzem hogy fölösleges, ugyanúgy ahogyan eddig is az volt mindig 😕eaglesmcnabb
a legnagyobb baj, hogy ugyanez a mentalitás látszik a taktikán és a játékosokon is és nem az, amiről én beszélek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Egyébként még mindig nem tudom hogy mit akarunk a Románok ellen idegenben, klubszinten pl. ég és föld a különbség, Steaua is kemény mit művel idén 8 románnal a kezdőben.eaglesmcnabb
még mindig a labdarúgásról beszélünk, ahol max az elit és a többiek között van ég és föld különbség (válogatott és klubszinten egyaránt), utóbbiaknál meg egy meccsen - nagy klisé, de igaz - bármi megtörténhetjjncaa
bízom benne hogy nyerünk, csak nem látom a realitását. Az elmúlt tizenX évben egyszer nem jutott tovább magyar csapat mint román 1 európai-kupában sem. (úgy hogy a vidi tele volt külföldivel, oláhoknál meg csak a cfr bassza tele külföldivel a keretet)
válogatott szinten már bele se megyek, amióta nézem nem emlékszem hogy mi nyertünk volna. Ennek ellenére reménykedem benne, csak úgy érzem hogy fölösleges, ugyanúgy ahogyan eddig is az volt mindig 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Szalai hogy elkészült az erejével, te atyaég... az egyenlítés óta egyetlen jó megmozdulása nem volt, és direkt elbújik a labda elől, holott neki kellene megtartania legalább kis időre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
amúgy meg akartam tenni a Steaua továbbjutását meg a Schalke továbbjutását, csak elszámoltam magam abban, hogy meddig foglalkozhatok a kislányommal.
na a lényeg, hogy a 0:1-es hendikep 1,50 volt valamelyik meccsen, a kitétel pedig 1,55. néztem is rendesen...slowmotion
én tettem a schalke és a bukarest tj-t,de a basel over eddig viszi 😕

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
amúgy meg akartam tenni a Steaua továbbjutását meg a Schalke továbbjutását, csak elszámoltam magam abban, hogy meddig foglalkozhatok a kislányommal.
na a lényeg, hogy a 0:1-es hendikep 1,50 volt valamelyik meccsen, a kitétel pedig 1,55. néztem is rendesen...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Egyébként még mindig nem tudom hogy mit akarunk a Románok ellen idegenben, klubszinten pl. ég és föld a különbség, Steaua is kemény mit művel idén 8 románnal a kezdőben.eaglesmcnabb
És tedd hozzá, hogy nem most villantanak először. Amíg nálunk áhítóztak BL-ről ők pl UEFA elődöntőig jutottak és a Middlesborough verte ki őket, de ott is szépen játszottak. Pedig románok😊))
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Szalai gól 😊
meg lehet amúgy nézni ezt a PAOK-Schalke meccset, milyen "színvonal" van és mennyire gyengének is tűnik a játék, ha nincs néző a stadionban, játszhatnak itt akár az mb1-eseknél tízszer jobb labdarúgók isjjncaa
azóta azért jobb lett a meccs, igaz ahogy Fülöp mondta, süllyedni már nem tudott volna hova😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Egyébként még mindig nem tudom hogy mit akarunk a Románok ellen idegenben, klubszinten pl. ég és föld a különbség, Steaua is kemény mit művel idén 8 románnal a kezdőben.eaglesmcnabb
még mindig a labdarúgásról beszélünk, ahol max az elit és a többiek között van ég és föld különbség (válogatott és klubszinten egyaránt), utóbbiaknál meg egy meccsen - nagy klisé, de igaz - bármi megtörténhet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Egyébként még mindig nem tudom hogy mit akarunk a Románok ellen idegenben, klubszinten pl. ég és föld a különbség, Steaua is kemény mit művel idén 8 románnal a kezdőben.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!