Soccer

40 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
tökömé vitatkoztok, nincs jobb dolgotok? 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 714 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barcelona-messi-2019-ig-szolo-ajanlatot-kapott-2324361

Én még akkor kezdtem szurkolni a Barcának, amikor a csőd szélén volt és a pártoló tagok tartották "életben". Ehhez képest most meg csak azért írnak új szerződést +1 évről, csakhogy Messi kereshesse a legtöbbet. Változnak az idők...Tony
smh...
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barcelona-messi-2019-ig-szolo-ajanlatot-kapott-2324361

Én még akkor kezdtem szurkolni a Barcának, amikor a csőd szélén volt és a pártoló tagok tartották "életben". Ehhez képest most meg csak azért írnak új szerződést +1 évről, csakhogy Messi kereshesse a legtöbbet. Változnak az idők...
több mint 10 éve
ja értem, ha pepe fejére lépnek azt szabad. Itt Elmaradt a jogos piros, a túloldalon könnyen megadta a játékvezető a pirost, esélyt sem adott hogy a pályán megvívjon a Real. Ez ami felbasz, nem a 2 tizi.
a kedvenc játékosom az atletico és a barca ellen elég aljas módon színészkedett ezt aláírom, ezeken kívül semmi kirívót nem csinált idén 😊 Emellett klasszis.eaglesmcnabb
értelmesebbnek gondoltalak annál, minthogy ilyen mértékben ferdíts.
ki kellett volna állítani Buzigecit? igen.
lehetséges, hogy nem látta egyik bíró sem? igen.
Buzigeci egy alattomos köcsög? igen.
el kell tiltani? igen, több meccsre is.
DE:
megérdemelte a brazil? meg.

csak megjegyzem, hogy a fél oldal itt hörgött a Knezsevics vs. Görbicz esetnél, na ez kb hasonló volt ahhoz (amellett, hogy CF nem kapott akkorát, mégis vetített, de hát Pepe is eljátssza a pinát, ha akarja). a 4 sportoló közül a legfiligránabb termet bírta a legjobban, csak szólok.

egyébként meg lehet verni a nyálat arra, hogy elmaradt a piros, amikor minden bíró azt a lökdösődést figyelte, ami az eset mellett volt. Zidane fejelését sem a játékvezető látta, hanem max a tartalékbíró. huszonkét játékos van, hat bíróra, jobban elszórva, mint egy amerikaifutball-pályán (ami mellesleg kisebb is). lesznek dolgok, amiket a bírók nem vesznek észre, a kamera viszont igen, mert bíróból hat van, kamerából meg harminc.

más.
Ramosnál volt kontakt? igen.
elképzelhető, hogy az is besegített az esésben? igen, nagyonis, még ha Neymar hozzátett másfél pörgést.
gólhelyzetben levő játékos, utolsó ember? igen. akkor a bírónak kibaszottul nincs lehetősége mérlegelni, hogy kicsit esik-e a gólhelyzetben levő játékos, vagy nem. ha csak megbotlik a kontakt miatt, és a védő így kerül kedvező pozícióba, akkor gólhelyzetet akadályozott meg a védő, és a bírónak kutya kötelessége kiállítani a szabálytalankodó védőt. pont.
utolsó emberként nincs kis fault, vagy nagy fault. fault van, és piros lap.
nem véletlenül próbálják a támadók fejébe verni, hogy ha a védő mögé kerülsz, és kapura vezeted a labdát, akkor vezesd keresztbe a védő előtt. ő vagy összerúgja a bokádat, vagy akkorát kell ugrania, hogy elveszti a sebességét, és szerzel két méter előnyt.

ja, még valami. elmaradt a jogos piros? igen, kettő is.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 676 — TODDHERREMANS79
ja értem, ha pepe fejére lépnek azt szabad. Itt Elmaradt a jogos piros, a túloldalon könnyen megadta a játékvezető a pirost, esélyt sem adott hogy a pályán megvívjon a Real. Ez ami felbasz, nem a 2 tizi.
a kedvenc játékosom az atletico és a barca ellen elég aljas módon színészkedett ezt aláírom, ezeken kívül semmi kirívót nem csinált idén 😊 Emellett klasszis.

"Tegnap este a Tiki Taka műsorban két fontos bizonyítékot is hoztak Busquets taposásával kapcsolatosan.
Az első képen látszik, hogy Busquets közvetlenül a taposás előtt lenézett a földön fekvő Pepére (összesen háromszor), tehát tudta, hogy ott fekszik.
A második képen pedig bizonyítást nyer, hogy Undiano Mallenco is látta az esetet - összesen 4 lépést tett meg végig Pepét nézve, azonban sportszerűtlenséget nem fedezett fel."

felgyorsult a foci, nem lehet követni, szegény spori nem láthatta. Ja
Ramos és Ronaldo ügyét kivizsgálják, mert meccs után merték kritizálni a bíró ténykedését (sértőt nem mondtak) , ezt a taposós esetet meg nem. Kurvára elfogult lehetek, mellé még hülye is mert ezt kurvára nem értem. Idén már kapott CR a semmiért 3 meccses eltiltást, szóval nem lennék meglepve ha most is kapna párat...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 438 — Invisible man
(természetesen ha tudatosan csinálta Buzigeci, akkor jár az eltiltás, VISZONT ezzel párhuzamosan a hátbaveregetés is)slowmotion
De neki is kijár már egy fejberúgás hátha eszéhez kap...Matthew99
természetesen. viszont aki a gyapjaslepkét sajnálja, kapjon már a fejéhez...slowmotion
Én őt se védem mert adott már eleget ahhoz, hogy kapjon is...

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
(természetesen ha tudatosan csinálta Buzigeci, akkor jár az eltiltás, VISZONT ezzel párhuzamosan a hátbaveregetés is)slowmotion
De neki is kijár már egy fejberúgás hátha eszéhez kap...Matthew99
természetesen. viszont aki a gyapjaslepkét sajnálja, kapjon már a fejéhez...
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 438 — Invisible man
De neki is kijár már egy fejberúgás hátha eszéhez kap...

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 940 — Lucas Scott
"A Ramosos eset meg aki szerint jogos tizi+piros, az jöjjön el fórum focira nyugodtan és fusson mögöttem, én ha AKAROK bevágok elé ugyanígy és 100% hogy elesek az illető lábában, ugyanúgy mint neymar."
Gyere el nyugodtan, csak fussál teljesen szabályosan, és megmutatom hogy el tudok esni a lábadban, még ha nem is akarsz buktatni😊
egyébként a real tizi sem volt jogos ennyit a szubjektivitásról 😊eaglesmcnabb
de nem érted még mindig. nem a szándékról van szó. nem azt mondom, hogy Ramos akkorát rúgott bele szándékosan, hogy Neymar a puskásig repült volna... egyszerűen túl közel ment, és buktatta a lábával Neymart. lehet nem volt szándékos, de volt kontakt, amitől a gólhelyzetben lévő játékos a tizenhatoson belül elesett. van róla egyértelmű képi bizonyíték, még mi kellene?
akkor csak az a szabálytalan a fociban, ami szándékos történés szted???? szó nincsen a szándékról a szabálykönyvben is... itt veritek a bírót egy olyan eset miatt, amit teljesen jól ítélt meg...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
na, kiteszem magamra a céltáblát, főleg Real-drukkerek megjelenését várom.
Buzigeci csúnya volt? köszönjük az emberiség nevében!

ez a perui csillagász másodszor játszotta el a nagyhalált, az Atletico ellen is megpróbált valakit ugyanígy kiállíttatni. hát most már tudja bazmeg, hogy miért fetreng.

(természetesen ha tudatosan csinálta Buzigeci, akkor jár az eltiltás, VISZONT ezzel párhuzamosan a hátbaveregetés is)
több mint 10 éve
"A Ramosos eset meg aki szerint jogos tizi+piros, az jöjjön el fórum focira nyugodtan és fusson mögöttem, én ha AKAROK bevágok elé ugyanígy és 100% hogy elesek az illető lábában, ugyanúgy mint neymar."
Gyere el nyugodtan, csak fussál teljesen szabályosan, és megmutatom hogy el tudok esni a lábadban, még ha nem is akarsz buktatni😊
egyébként a real tizi sem volt jogos ennyit a szubjektivitásról 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 967 — Így remélem megfelelek nektek.....
Neymar egy vonalból indult.
Az első képen meg szerintem pont az látszik, hogy ott van Busi hátán D. Alves keze és Busi meg próbál megtámaszkodni Ramoson, hogy el ne essen. Ettől még persze tudhatta, hogy pont ott van Pepe feje ezt nem vitatom 😀
De mindegy emlékezzünk arra (mi könnyebb szívvel tesszük így 😛), hogy egyébként jó meccs volt, és inkább ilyen EC legyenek a bírói hülyeséget nem számítva, mint a Műringyó félék.
több mint 10 éve
a plusz két spori csak bóhocnak van ott, semmi másért, hozzá nem tesznek semmit.

a te szövegértésed volt először egyes, csak én nem akartam ennyire gúnyosan írni, de akkor legyen.
azt írtad, hogy elég, ha hoztok minden meccset. én erre azt írtam, hogy nem elég. neked nincs igazad, nekem igen, és még nem is értelmezted a mondatomat...én nem mondtam, hogy az atléti hoz minden meccset, csupán annyit, hogy a Realnak nem elég jelenleg minden meccset hozni, más kezében is van a sorsa...

leírtam, hogy miben vagyok hajlandó fogadni, ha elfogadod, akkor igen, ha nem, akkor nem, te dolgod.

ja és amúgy az, hogy valaki odafejel (még ha kicsit is), és ezért csak a sárga jogos, hát megint szép dolog.

amúgy látszik, hogy a fórumon vannak olyan emberek, akik a csapatuktól függetlenül tudnak objektívak is lenni, míg másoknál nagyon nem így van.

igen, les volt sztem is, de továbbengedték. viszont onnantól, hogy volt kontakt Ramos és Neymar között teljesen mind1, hogy Neymar hogyan dobta magát, vagy máskor hogyan szokott műesni... bőven elég ilyen sebességnél ennyi kontakt is....

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
rálökték pepe fejére? Első képen látszik, hogy Senki nem lökte rá.
a csúnya pepe aláfeküdt, inkább neki kellett volna piros 😀

több mint 10 éve
Az Atleticoban fogadtam, te pedig jössz itt a Reallal? 😀 SZövegértés 1-es. 😕
ki beszél itt arról hogy a real minden meccset nyer? Ilyet nem mondtam, csak azt hogyha innentől minden meccset nyerünk akkor bajnokok vagyunk, te erre mondtad hogy nem a mi kezünkben van. Pedig de.

Szerinted Neymar biztos hogy nem buktattatja magát direkt, máskor amikor feldobja magát is teljesen véletlen nem? Olyan sincs? Mellesleg ahogy asszem kaszo mondta, lesről indult az egész úgyhogy mindegy is.
Ott a kakaskodásnál meg mindkettőnek járt a jogos sárga, de Pepe is megkapta.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 967 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt gondolom annyira felgyorsult a játék, annyira nagy a tét anyagilag, hogy valóban ideje a videóbíró bevezetésének, a plusz két spori a vonalak mentén sokat nem tett és tesz eddig hozzá. DE speciel, pont ennél a Neymar esetnél még, azzal sem lenne olyan egyszerű és egyértelmű megítélni a dolgot. Sőt sok felvételt megnézve még bizony juthatnak arra, hogy bár volt kontakt, de kicsi, és Barcásként elismerve rá is dobta, pörgette magát, az ellentétét ítélik. Látjátok a képet is lehet úgy értelmezni, ahogy azt én kívánom. S bizony még az NFL-ben sem 100% eredménnyel jár a videózás.

Nincs nagyon más lehetőség mint drukkolni, minél kevesebb ilyen helyzet forduljon elő.

Businál pedig valóban, sajnos a játékintelligencia nem párosul méltó emberi hozzáállással. Nem menteni akarom, de itt mondjuk akkora volt a dulakodás, hogy a csuda tudja, nem pont-e úgy lökték, hogy eltalálja Pepe fejét, erre normális videót nem találtam, ahonnan ez tisztán látszik, de sajnos ki lehet nézni belőle a szándékosságot.
több mint 10 éve
menetrendet nézve húzos meccsek:
Atléti: bilbao, villareal, valencia, barca
Real: sevilla, scoiedad (két dortmund meccs között lesz, és a Sociedad otthon csak kétszer kapott ki eddig), + még akár a valencia is az lehet, ha a Real tovább megy a dortmundon, mert akkor így néz ki 3 hete a madridnak Barca, elődöntő, osasuna, elődöntő, valencia, ez azért combos lesz, ha így alakul

félre ne érts, sztem esélyesebb a Real jelenleg, de nem fognak minden meccset hozni, a fent felsoroltakból simán lehet 1-2 X vagy vereség is, pluszban még meglepetés is lehet. Véleményem szerint, ha az Atléti ugyanannyi ponttal menne az első helyne a Nou Campba, mint a Real, akkor Simeone addig hajtaná őket, amíg meg nem nyerik.

több mint 10 éve
valószínű hogy az atletico hoz minden meccset 😀
anyámat is rámerném rakni hogy nem.
Sobri után szabadon: ha akarsz fogadni PMben jöhetnek az ajánlatok 😉

a dande által linkelt poszton semmi akasztásra irányuló mozdulatot nem látok, neymar el akart esni, nyilván bele tudja akasztani a lábát. Ellenben a Sugar611 által linkelt kép egyértelmű. Anno pepét lezavarták mert rálépett messi ujjára. Őt meg fejen tapossák és semmi? 😊eaglesmcnabb
fogadjunk akkor abban, hogy a real hoz minden meccset mostantól, vállalom azt, hogy nem... ha a Real minden meccset hoz, akkor vállalom, hogy az egész 2014-es NFL szezonban (kezdve a preszezontól az SB-ig bezárva phillys avatarom és sigem lesz, ha nem akkor neked ugyanígy Giants avatart és siget kell viselned), mert ugye te mondtad azt, hogy minden meccset hoz a margit, és ez elég lesz.

igen, valóban az történt, hogy a köcsög Neymar fogta magát és direkt buktattatta (egyáltalán van-e ilyen szó...) Ramossal, aki csak szenvedő alany volt, még a végén kihozod, hogy Neymart kellett volna kiállítani...

Neymar helyzeti előnyben van, és egyértelmű kontakt van a két játékos között. Egyértelmű tizenegyes és piros, nehogy már az előbb álló játékosnak kelljen arra figyelnie, hogy ne érjen hozzá a mögötte futóhoz... kész agyrém, hogy ilyeneket komolyan gondoltok...

szerk.: a fejretaposást nem vitatom ott pirosat kell adni, de igazából arra sem mondtatok semmit reálosok, hogy Pepe minek húzzak vissza Fabregast gólörömnél, majd tesz fejelő mozdulatot, és vágódik el???

több mint 10 éve
valószínű hogy az atletico hoz minden meccset 😀
anyámat is rámerném rakni hogy nem.
Sobri után szabadon: ha akarsz fogadni PMben jöhetnek az ajánlatok 😉

a dande által linkelt poszton semmi akasztásra irányuló mozdulatot nem látok, neymar el akart esni, nyilván bele tudja akasztani a lábát. Ellenben a Sugar611 által linkelt kép egyértelmű. Anno pepét lezavarták mert rálépett messi ujjára. Őt meg fejen tapossák és semmi? 😊

több mint 10 éve
amúgy más is megnézte a Dande által posztolt képet? mert ezután azt mondani, hogy nem volt tizi az szép... ja és eaglesmcnabb: már nem elég, hogy a Real hozzon minden meccset btw...

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én a kézrátételt eleve nem tartottam tizenegyesnek, hátsó kamerából meg úgy látszott összekoccantotta a bokáját. Oldalról viszont az látszik, hogy úgy húzta végig a cipője orrát a füvön (Neymar), mintha az oldalvonalnál akart volna végbevinni egy sikeres elkapást.

A megoldást a videóbíró jelentené, de amekkora idióták úgyis csak valami piti dologra használnák, nehogy már ne nekik legyen igazuk.

Összességében sem a kenyér nem lett olcsóbb, sem a fizetés nagyobb, hogy 2500 km-re innen kikapott a Real (és ugyanez lenne igaz a Barcára is), felesleges azon felhúznia magát az embernek, hogy ki kapott ki és hogy. Ronaldo és Ramos így is gazdagabb lett több tízmillió forintnyi euroval.
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
mondjuk szerintem kurvamindegy hogy hozzáért ramos neymarhoz vagy nem, ha egyszer már előtte is lesről indult a támadásuk... nekem ne magyarázza meg senki, hogy depedigakkoris jogos a tizi és a piros, és csak sírnak a "margitosok".
teljesen mindegy, hogy 3, 4, 6, 10 vagy 100 bíró + asszisztens van a pályán, úgysem lehet már mindent pontosan látni ennél a felgyorsult játéknál, platininek kéne eltakarodnia végre, hogy be lehessen vezetni a videobírót és kész. máshogy nem lehet megelőzni az ilyen helyzeteket.
szimulálásokat meg utólagos eltiltással büntetni folyamatosan, megalkuvás nélkül, visszaesőknél egyre több meccset adni. ennyire kurvaegyszerű lenne az egész "reformálás", de neeeem, hadd tévedjenek csak a bírók, hadd ne adja meg az egy méterrel belül lévő gólt, hadd adjon tizit a kinti szabálytalanságra, "ettől szép a játék", hát anyjukat
több mint 10 éve
 twitter.com/English_AS/status/447886731673866240/photo/1
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ami pozitívum, hogy a második félidőben lefociztuk a Barcát nagyon simán. A bíróval nem foglalkoznék, nem ér annyit. Aki szerint Neymar esése 11-es volt, az nézzen inkább sakkot, az való neki. Azt aláírom, hogy Ronaldo büntetője sem volt az, de az is látszott, hogy a nélkül is behúztuk volna a meccset, ha nincs a piros.
A bajnokságot nem féltem, az meg kell, hogy legyen. Ez a Barca fog még pontot hullajtani. Az Atleticotól, kicsit tartok, de úgy érzem, hogy elfog fogyni a lendület.
több mint 10 éve
A Ramosos eset meg aki szerint jogos tizi+piros, az jöjjön el fórum focira nyugodtan és fusson mögöttem, én ha AKAROK bevágok elé ugyanígy és 100% hogy elesek az illető lábában, ugyanúgy mint neymar. A másik hiába vétlen, ki lehet erőszakolni a tizit ha valaki el akar esni 😊. Semmi buktatásra irányuló mozdulat nem volt, azt a kézrátételt meg sehol sem fújják le. CRnél sem fújták be teljesen jogosan.
a 2. barca tizinél alonso szabáyltalanságát nem vitatom, annyi a bibi hogy iniesta előtte átkarolta carvajalt úgy húzta vissza. Azt már ott le kellett volna fújni és kifele szabad.

De mindegy, nem bírózok, tőle függetlenül ha belőjük a ziccereket meglehetett volna. A Pepás esetet meg nem kommentálom, őt anno azért kizavarták mert rálépett messi ujjára, busqets meg fejen tapossa...
Ha minden meccset nyerünk miénk a bajnokság, első körben ütni kell a sevillát szerdán, szerintem elég necces lesz a legjobb formában levő spanyol csapat ellen. Az hogy úgy lennénk bajnokok hogy a rangadókat bukjuk meg nem tud érdekelni, tavaly sem vigasztalt hogy vertük a barcát.