Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Őszintén csodálom azokat, akik leülnek egy magyar soccer válogatott meccset megnézni. Én a könnyebb utat választottam: sz@rok az egészre. Az egész magyar fociválogatott egy nagy műbalhé. Médiafelhajtás valós eredmények nélkül.

És ma, amikor ránéztem az eredményre, ismét megbizonyosodtam róla hogy igen, jól döntöttem hogy a tegnapi estémből egy percet sem szántam erre a szánalmas gittegyletre.Jan
bármennyire fos az egész sport és maga a mutatott játék, azért egy válogatott meccset csak leül megnézni az ember... csak sajnos az egésznek egyre kisebb az értéke a klubfutball multimilliárdos biznisszé válásával, mivel hiába a címeres mez, a játékosok általában nem szakadnak meg a sikerért, arra meg különösen vigyáznak, hogy ne sérüljenek meg (lásd az amúgy jól küzdő Varga Józsikát vagy Korcsmárt, akiknek pl. különösen figyelniük kell most, hogy 100%-osak legyenek csapataiknál...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Őszintén csodálom azokat, akik leülnek egy magyar soccer válogatott meccset megnézni. Én a könnyebb utat választottam: sz@rok az egészre. Az egész magyar fociválogatott egy nagy műbalhé. Médiafelhajtás valós eredmények nélkül.

És ma, amikor ránéztem az eredményre, ismét megbizonyosodtam róla hogy igen, jól döntöttem hogy a tegnapi estémből egy percet sem szántam erre a szánalmas gittegyletre.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
egervárinak feltette az újságíró a kérdést, hogy miért nem lépett előre a válogatott az elmúlt 3 évben?
szerethető: az, hoigy maga feltette ezt a kérdést azt bizonyítja, hogy nem látott válogatott meccset az elmúlt 3 évben....

beszarok 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem láttam a meccset szerintem sajnos én jártam jól....

Kb azt történt amit éreztem a románok eljátszák jajj milyen gyengék, Mi el is hisszük és hozzáállás nulla eredmény még inkább nulla. Persze a kiutált, lebénázott Marica néniek adunk mindjá egy gólt,... el is megy a meccs.

Javaslataim:

1. Elzavarni az összeset közmunkára 2 évig vagy a földekre kapálni, az talán még megy.
2. Stadionépítést leállítani, ami van lerombolni besózni, 3 évig semmit az a pénz meg menjen pl röntgen orvosokra, hogy ne kelljen 3 órát várni egy lelet kiadására.
3. Válogatott és nemzetközi kupameccsek előtt foci X faktort rendezni és a legügyesebb amatőrökből csapatot összeállítani szerintem még azzal is többre mennénk, a többiek itthon bohóckodhatnának a bohócligában az éppen ugaros földeken.

4. De legfőképp szerethető válogatott és kapitány helyett legyen focizni tudó válogatott és focihoz értő kapitány.

szép napot 😛
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Leszarom mekkora fos a csapat, a kommentátor közvetítsen, ne pedig a lelkiállapotát taglalja. Oszt ha vége a meccsnek mondja el hogy ez egy rakás szar volt...gabokocka
Na ebben nem értünk egyet. Pont a sok mikrofonállvány fasz újságíró között kell egy aki meg meri mondani, hogy ez szar és a kurva anyátok, ne égessetek minket. Lehet, hogy túl korán kezdte, de a csapat sem sokáig volt esélyes......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Persze hogy nem nyerünk ha nincs Újpest játékos a keretben. 😊
Dzsudzsák nyilatkozata valóban jobb mint Szerethetőé de Balázstól inkább a pályán vártunk volna mondjuk egy jó beadást esetleg egy jó cselt vagy (lehet, hogy ez túl nagy kérés) egy kapuralövést.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Érdekes, a bitang erős észt csapat tud otthon Xelni a hollandokkal.... nyìlván nekik kicsit jobban sikerült a mentális felkészìtés.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-nincs-mentseg-csodot-mondtunk-dzsudzsak-2277697
"Csalódás volt az egész mérkőzés, nagyon sajnálom, nagyon sajnáljuk, hogy ennyi szurkolónak csalódást okoztunk”
„Nincs mentség erre a mérkőzésre. Nem tudtunk semmit megvalósítani abból, amit ígértünk, amit nyilatkozgattunk, amiért kijöttünk. Persze más, ha nem így kezdünk, ez teljesen megzavart minket, de nagyon utálom a »mi lett volna, ha« kezdetű felvetéseket. Tény, hogy így nem lehet kezdeni egy mérkőzést. Csődöt mondtunk”

Jóval egyenesebb nyilatkozat mint szerethető Sándorunké.
Nem tudom ő miért mindig a kurva kifogásokat keresi, ahelyett hogy kiállna és elmondaná, ELKÚRTAM\ELKÚRTUK, ELNÉZÉST.
a meccsről pedig csak ennyi a véleményem: SZÉGYEN.
Remélem az észtektől kikapunk ezek után, egy üres stadionban, és remélem magukba néznek. és mindenki az MLSZben. Lehet hogy nem a szurkolók totális ellehetetlenítésére kellene fordítani minden energiájukat. Előbb utóbb tényleg úgy fognak járni, hogy a kutya se fog kimenni meccsre, és megkapják a családbarát légkört, totál üres stadionokban.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Miért? 😀 2 gólos hátránynál a 84. percben cserel csak egervári, onnan nem lehet csodát tenni. Amúgy engem a szerethető irritál a legjobban az előrelepős meg a volt esélyünk meg a hasonló vérlázìtó nyilatkozataival
... attól meg h kibasszák sajnos nem kell félni szvsz 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hiddink csak penzbol tud jo csapatot?
LOL
98 Vb4. 2006.Ausztralia sem vallott szegyent anno a 93.percben estek ki az olaszok ellen.Tobb most nem jon fejbol😉ZoliMP
2008 orosz EB bronz.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 930
Hiddink csak penzbol tud jo csapatot?
LOL
98 Vb4. 2006.Ausztralia sem vallott szegyent anno a 93.percben estek ki az olaszok ellen.Tobb most nem jon fejbol😉
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én egy dolgot nagyon szeretnék.
Tudom, hogy baromság is meg nem is lesz így, de... Jó lenne ha a románoknál leszerepelt megszégyenült brigád helyett egy teljesen új kezdő 11 lépne pályára ezeket meg küldjék haza a picsába pénzt számolni.
Játszassuk az U21eseket vagy bárkit de ne ezeket a beszari senkiket.
Nem vagyok nagy híve a honosításnak de Niko-t ideje lenne kipróbálni.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A képességek behatárolnak dolgokat a futballban, amikkel nem tudsz mit kezdeni.

Viszont vannak tényezők, amikkel kompenzálni kell: HIT, AKARAT, ALÁZAT.

Tegnap a románok hittek, akartak és alázatosak is voltak. Nem mellesleg futballoztak. Nálunk csak a pofa nagy, szokás szerint. S ameddig mentalitásban nem változik a helyzet csak ilyen eredmények jönnek még a románoktól gyengébb futballal rendelkező országok ellen is.

Tegnap tisztelet a kivételnek, de szembeköpték a játékosok egymást, de ami a legfontosabb, hogy a szurkolóikat.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Bora Milutinovics. Na ő sztáredző. Ilyeneket kellene kipróbálni, nem a exsztárfocista playboyt, meg az aludttej Koemant.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Én nem értem miért vagytok kiakadva. A meccs előtt sima zakót tippeltem magunknak. Ez megy már huszon-harminc éve. Amikor nem betlizünk a papíron gyengébb csapatok ellen és elkezdünk számolgatni, hogy mennyi esélyünk van a kijutásra,akkor egy közép csapat ellen beleszaladunk egy jó kis alázós vereségbe, lélektelen botrányos játékkal. Ezért szerencsémre nem is nézek magyar focit. És nem tanulunk az elmúlt időszakból. Egy hónapja mást se lehet olvasni mindenhol, hogy az év meccse, meg most aztán kumva jók vagyunk, nyerni megyünk idegenbe, meg ilyen bohócságok. Az utolsó héten arról nem írtak csak, hogy Dzsudzsák, vagy Szalai szarik büdösebbet. Jól behergelték az amúgy is szerencsétlen, kihezett szurkolókat, aztán mindenki csodálkozik, hogy nem változott semmi, csak szokás szerint pofára ejtett minket a magyar fociválogatott.
Sajnálom a magyar drukkereket, én addig nem nézek magyar focit, ameddig állami pénzből tartanak el több ezer naplopót, a nagy semmiért.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerethető asszongya, hogy kárpótolják a szurkolókat egy észtek elleni győzelemmel.
Hát anyádat kárpótold te majom, hátulról szorgalmasan.
Remélem full üres lelátók előtt teszik majd.

Nagyon szomorú látni, hogy ezek a játékosok a tiszteletdíjért játszanak nem pedig a címeres mezért. Ez volt a legnagyobb különbség a két csapat között.
Guzmics meg elmehet a picsába. Leszarom, hogy azután jól játszott.

több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Szerethető nyilatkozat. Biztos voltam benne h valami ilyesmit tol. Felelősség vállalás 0.
A szervilis magyar újságíró persze nem mer semmit kérdezni, mert legközelebb nem kap pogácsát.

"Súlyos egyéni hiba" - valaki elmagyarázhatná már Neki h azoknak mindig okai vannak, nem csak úgy jönnek, főleg nem sorozatban...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Fel a fejjel. Legalább lesznek szép új stadionjaink...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
akkor takarodjon el mindenki a válogatott közeléből, és vegyük meg Hiddinket, akármennyibe kerül.Igor
A mondat első része tökéletes, Lovrén és Ádámon kívül sóbányába az összessel, Csányistól, stadionostul együtt.

A Hiddink-elmélet annyiban sántít, hogy bármennyiért is vennénk meg bármilyen sztáredzőt, csak hozott anyagból tudnak dolgozni. Mire mentünk például Mätthaussal? Miben tett hozzá többet Koeman? Persze, egyik sem sztáredző, olyan gyenge alsóközepes mind a kettő, de a külföldön esetleg sikerrel alkalmazott módszerek ebben a lélektelen posványban, zseléhajú, unatkozó primadonnákból álló játékoskerettel egyszerűen NEM TUDNAK működni.

Hiddink is csak akkor ér el eredményt, ha bődületes pénzekért vesznek neki sztárokat egy klubcsapatnál (vagy ott sem, ld. Mahacskala). És ne gyertek most a 2002-es koreai elődöntővel, mert ott is lószart sem érő kerettel ment neki a vébének (lóvé ott is volt), de mindenki emlékszik a bírói hátszélre. Csodaedzők tehát léteznek ugyan, de szar játékosokkal, szar vezetői hozzáállással soha, sehol nem lesz eredmény.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
LOL miben léptünk előre tagadhatatlanul? Miben te utolsó dilettáns köcs*g?peach
most olvastam én is a sportgejzán, nem is értem milyen eredményeket áshatna alá ez a zakó, mivel nem is voltak eredményeink (majd ha meglesz a pótselejtezős hely, az lesz eredmény)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
LOL miben léptünk előre tagadhatatlanul? Miben te utolsó dilettáns köcs*g?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Az h taktikailag outcoachingolták egervári-tésztás kettőst az egy dolog. .. De az h szerethető egész héten a mentális felkészìtésről beszélt az jó magy széllel szemben hugyozás... Ez a csapat elsősorban mentálisan mondott ma teljes csődött....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Köszönöm magamnak, hogy egy percig sem hittem le, hogy szemernyi esélye is lenne bármilyen magyar fociválogatottnak akármilyen kulcsmeccset idegenben megnyerni, ezért egyetlen percet sem láttam ebből a nyomorult szenvedésből.

Egyébként meg az új szokások szerint ebből 2 újabb stadion lesz, nem bármilyen következmény. 😀

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
És felőlem elmondhatja hogy szar a csapat, de nem így és nem a 40 vagy a 60. percben... vonjon mérleget az utolsó 5 percben.

Ha nem tud mit mondani, akkor maradjon inkább csöndben... vagy fejtegesse a Keleti Csillagok kupát, vagy mi a tököm volt az, amit már a 12. percben emlegetni kellett.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Leszarom mekkora fos a csapat, a kommentátor közvetítsen, ne pedig a lelkiállapotát taglalja. Oszt ha vége a meccsnek mondja el hogy ez egy rakás szar volt...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.