Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 280 — Omar's Coming Yo!
A román szurkolók /steua vs rapid/ agyba főbe verték egymást a mérkőzés alatt. Nem is kicsit.
A Magyar szurkoló nagy része a az úton 48 órát töltött együtt, s szinte minden tábor képviseltette magát. Ezalatt nemhogy balhé nem volt köztünk, de egy vita vagy becsmérlő szó nem hangzott el. Ősi rivális szurkolótáborok végig testvérként viselkedtek egymással.


Csak ennek ugye nincs akkora hírértéke mivel nem a magyar drukkerek csinálták.

A vonatot meg leginkább a román drukkerek rendezték le kívülről kőzáporral. Ezt elfelejtetted leírni kedves Amadeus, vagy a románokat színdni nem oly édes?Bazzani
miért foglalkozzak azzal, hogy a románok mit csinálnak? Elválaszt minket egy határ (olykor 3-4 is), azt csinálnak az országukban amit akarnak. (Konkrétan leszarom őket) Viszont ezzel a büdös csürhével sajnos egy levegőt kell szívnunk és momentán épp a te adódból fogják azokat a vagonokat helyrehozni, amelyeket szétvertek, mert éppen arra volt ingerenciájuk (jobb híján). Ez a nem mind1.

Az meg, hogy te emellett még ki is állsz, az valahol csak a te bizonyítványod.Amadeus91
Hagyjuk mar ezt a liberalis maszlagot.Unalmas amit tolsz.

több mint 10 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Az meg, hogy te emellett még ki is állsz, az valahol csak a te bizonyítványod.Amadeus91
csak kijavítottam a te teljesen magyarellenes hozzászólásodat annyival, hogy a legnagyobb károk a vonaton nem belül hanem kívül keletkeztek.
Bazzani
rohadtul nem vagyok magyarellenes, épp ellenkezőleg, azért fogalmazok meg kritikát, mert bassza a csőrömet az, hogy ez az ország amely tényleg kurva sok tehetséges és nagy volumenű embert adott és ad a világnak a mai napig, nem jut sehova mert van egy posvány réteg, mind a társadalom "tetején" mind pedig az "alján" amely évszázadok óta gátolja ezt a nemzetet abban, hogy csatlakozzon Nyugat-Európához.Amadeus91
Ha nem értesz hozzá, inkább ne szólalj meg. Kiss Petiék a szervezők az út után végigjárták a MÁV-os emberekkel a vonatot, minden sérülést feljegyzeteltek, és ki is lesz fizetve. A belső károk meg egyáltalán nem nagyok, ellenben a külsőkkel. ( MÁV a legrégebbi szerelvényeket adta oda, kb ettől függetlenül javítani kellene őket) Köszönöm a figyelmet!
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Viszont ezzel a büdös csürhével sajnos egy levegőt kell szívnunk és momentán épp a te adódból fogják azokat a vagonokat helyrehozni, amelyeket szétvertek, mert éppen arra volt ingerenciájuk (jobb híján). Ez a nem mind1.
Amadeus91
Mit is tudsz te, ott voltál a vonaton nagyokos? A károk nagy része a rendkivül "bátor" oláhok dobálózásából keletkezett, és valószinüleg nem tőlünk véste senki a wc tükrébe azt se, hogy 3-0 (az oláh yardok a határig végig velünk voltak). De te meg a rendkívül hiteles média ezt is jobban tudjátok biztosan. Neked meg a fajtádnak kéne végre eltakarodni az országból, de sajnos kénytelenek vagyunk egy levegőt szívni veletek.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Az meg, hogy te emellett még ki is állsz, az valahol csak a te bizonyítványod.Amadeus91
csak kijavítottam a te teljesen magyarellenes hozzászólásodat annyival, hogy a legnagyobb károk a vonaton nem belül hanem kívül keletkeztek.
Bazzani
rohadtul nem vagyok magyarellenes, épp ellenkezőleg, azért fogalmazok meg kritikát, mert bassza a csőrömet az, hogy ez az ország amely tényleg kurva sok tehetséges és nagy volumenű embert adott és ad a világnak a mai napig, nem jut sehova mert van egy posvány réteg, mind a társadalom "tetején" mind pedig az "alján" amely évszázadok óta gátolja ezt a nemzetet abban, hogy csatlakozzon Nyugat-Európához.Amadeus91
nem magyarellenes vagy, csak egy faszkalap, igazad van.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Az meg, hogy te emellett még ki is állsz, az valahol csak a te bizonyítványod.Amadeus91
csak kijavítottam a te teljesen magyarellenes hozzászólásodat annyival, hogy a legnagyobb károk a vonaton nem belül hanem kívül keletkeztek.
Bazzani
rohadtul nem vagyok magyarellenes, épp ellenkezőleg, azért fogalmazok meg kritikát, mert bassza a csőrömet az, hogy ez az ország amely tényleg kurva sok tehetséges és nagy volumenű embert adott és ad a világnak a mai napig, nem jut sehova mert van egy posvány réteg, mind a társadalom "tetején" mind pedig az "alján" amely évszázadok óta gátolja ezt a nemzetet abban, hogy csatlakozzon Nyugat-Európához.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az meg, hogy te emellett még ki is állsz, az valahol csak a te bizonyítványod.Amadeus91
Meg tudnád mutatni hol álltam ki a vonatszétverés mellett?
csak kijavítottam a te teljesen magyarellenes hozzászólásodat annyival, hogy a legnagyobb károk a vonaton nem belül hanem kívül keletkeztek.
Én sem örülök annak ha valaki vandál (elég sok szurkolói buszt szerveztem, sokszor volt nálunk is ilyen gond). De tényleg volt olyan ember aki azt gondolta, hogy ezer feltüzelt és többnyire részeg focidrukker (ráadásul Romániába menet) nem fog károkat okozni?
Az meg, hogy emiatt vonatkimaradás legyen az tényleg vicc.
Miért nem adták oda a leglepusztultabb vagonokat?

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
A román szurkolók /steua vs rapid/ agyba főbe verték egymást a mérkőzés alatt. Nem is kicsit.
A Magyar szurkoló nagy része a az úton 48 órát töltött együtt, s szinte minden tábor képviseltette magát. Ezalatt nemhogy balhé nem volt köztünk, de egy vita vagy becsmérlő szó nem hangzott el. Ősi rivális szurkolótáborok végig testvérként viselkedtek egymással.


Csak ennek ugye nincs akkora hírértéke mivel nem a magyar drukkerek csinálták.

A vonatot meg leginkább a román drukkerek rendezték le kívülről kőzáporral. Ezt elfelejtetted leírni kedves Amadeus, vagy a románokat színdni nem oly édes?Bazzani
miért foglalkozzak azzal, hogy a románok mit csinálnak? Elválaszt minket egy határ (olykor 3-4 is), azt csinálnak az országukban amit akarnak. (Konkrétan leszarom őket) Viszont ezzel a büdös csürhével sajnos egy levegőt kell szívnunk és momentán épp a te adódból fogják azokat a vagonokat helyrehozni, amelyeket szétvertek, mert éppen arra volt ingerenciájuk (jobb híján). Ez a nem mind1.

Az meg, hogy te emellett még ki is állsz, az valahol csak a te bizonyítványod.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekünk is az angol példát kellene követni.
😀

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
 www.pecsiujsag.hu/pecs/hir/sport/vonattal-a-bukaresti-pokolba-konnygaz-es-egy-betojt-magyar-csapat


"A meccs után következett a román fieszta, ami a jelek szerint sokak számára egyet jelent a kődobálással: hazautunk során gyakorlatilag a vonat minden kocsiján bedobtak legalább egy ablakot (volt, hogy a sínek mellett dolgozó munkás hajigált), de már a bukaresti buszozásunk során is pórul járt néhány üveglap."

És ezt azért, hgoy Angliában megoldották:

 sportjogasz.blog.hu/2013/09/06/hangulatos_kupameccs_meg_veletlenul_sem_magyar_kupa

Kérdezem én mikor volt Mo-n stadionon belül bunyó???
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A román szurkolók /steua vs rapid/ agyba főbe verték egymást a mérkőzés alatt. Nem is kicsit.
A Magyar szurkoló nagy része a az úton 48 órát töltött együtt, s szinte minden tábor képviseltette magát. Ezalatt nemhogy balhé nem volt köztünk, de egy vita vagy becsmérlő szó nem hangzott el. Ősi rivális szurkolótáborok végig testvérként viselkedtek egymással.


Csak ennek ugye nincs akkora hírértéke mivel nem a magyar drukkerek csinálták.

A vonatot meg leginkább a román drukkerek rendezték le kívülről kőzáporral. Ezt elfelejtetted leírni kedves Amadeus, vagy a románokat színdni nem oly édes?

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
 www.facebook.com/vonatosszeallitas/posts/564282993621263

"Egy rossz hír estére: a következő időszakban átmeneti kocsihiány léphet fel a békéscsabai honállomású B 20-80 kocsik fordulójában, ugyanis a Romániából ma hazaérkező szurkolói különvonat utasai a szerelvény nagy részét teljesen széttörték. A külső és belső felületeken is rengeteg rongálás történt, ezért a kocsik egy ideig még biztosan nem állhatnak forgalomba. A rongálás 12 B 20-80 és két WRm 88-81 kocsit érintett. A WRm kocsikra télen nincs szükség SZVÖR szerint, ezért javításuk akár hosszabb ideig is elhúzódhat"

ugye-ugye, ezek a vadállat jogászok, bölcsészek és orvosok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Azért az tegyük hozzá (a lelketlen zéró szar játék mellett) hogy bárki aki csak a mennyei bajnokság kispadjára eljut borzasztó sok munkát tett bele. Egy ideig "mozogtam" az utánpótlás körben, együtt fociztam a honvédos Vernessel, a közeljövőben talán felnőtt Fradiban bemutatkozó Erdeivel. Mind mind végigjárták a korosztályos válogatottakat, rengeteg munkát beleölve. Láttam. És most relatíve sehol nincsenek. Van olyan 22 éves egykori U18-as alapember ismerősöm aki most tesi tanárnak tanul mert sehol sem fért be. Minden idejét ennek szentelte és semmi. Lehet szidni őket, lehet irigyelni a pénzt, kurvagáz volt ez a meccs, de ők azért elég sok munkát feccöltek ebbe, többet mint az átlagember bármibe. Nehogy félreértsétek nem sajnálom őket, de 10 millió szövetségi kapitánynak ezzel is tisztába kéne lennie mielőtt a főbelövésüket követelné.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 930
nem tudom milyen ertekkel bir,de az u19 a franciak ellen 1-0rol forditott egy haromra.megint.
En azt mondom meg mindig h sanyi ba nem hiszem h az a nagy motivator.Egy pinter egy veber egy laszlo azert ida tud mondani.el a palya mellett.ezzel nem azt mondom h ok a legalkalmasabbak.
Lippi sem az a futok a boxon belul tipus.
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Aki vette a fáradtságot, időt és pénzt és kiment megnézni élőben a meccset, nem csak a román himnusz alatt kellett volna hátat fordítani a pályának.rantotthus
En viccen kivul mar rohogten a jatekunkon kinomban.Kenny
Ha lett volna játék amin lehetett volna akkor igen, de így...
Kár, hogy nem kedden jön az Andorra elleni meccs, mert ott micsoda "bosszút" lehetne állni a román vereségért és ismét bizonyíthatna a csapat, hogy van helye a nemzetközi mezőnyben.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 280 — Omar's Coming Yo!
Aki vette a fáradtságot, időt és pénzt és kiment megnézni élőben a meccset, nem csak a román himnusz alatt kellett volna hátat fordítani a pályának.rantotthus
En viccen kivul mar rohogten a jatekunkon kinomban.

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Régen... Most már ez közel sincs ígyjjncaa
Csak feltételes módban: ha kijutnánk a vb-re, és ott a nyugaton semennyire ismert Böde bevágna kettőt valamelyik csoportmeccsen, akkor gondolod hogy csak a Zorja Luhanszk hívná próbajátékra?Jan
Azért mert AirSanyi lőtt két gólt a németeknek, még nem jelentkezett be érte a bayern... Már csak a harmadik világbeli játékosoknál van olyan, hogy összeállítanak egy dvd-t a legjobb jelenetekből, ami alapján konténerben importálja őket pl. egy mb1-es csapat, de a tehetségek csak úgy nem bukkannak fel minden bokorbanjjncaa
Barátságos meccs volt... de ha már a Sanyit elvitték német 2-be, akkor a Böde alapember lehetne random belga vagy svéd középcsapatban, csak vélhetően azt sem tudják hogy a világon van...

Egyébként tudom hogy már viszonylag fiatalon kinéznek játékosokat, de még az is fennáll, hogy világversenyen egy kiemelkedő teljesítménnyel be lehet futni. Ez létező dolog.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Régen... Most már ez közel sincs ígyjjncaa
Csak feltételes módban: ha kijutnánk a vb-re, és ott a nyugaton semennyire ismert Böde bevágna kettőt valamelyik csoportmeccsen, akkor gondolod hogy csak a Zorja Luhanszk hívná próbajátékra?Jan
Azért mert AirSanyi lőtt két gólt a németeknek, még nem jelentkezett be érte a bayern... Már csak a harmadik világbeli játékosoknál van olyan, hogy összeállítanak egy dvd-t a legjobb jelenetekből, ami alapján konténerben importálja őket pl. egy mb1-es csapat, de a tehetségek csak úgy nem bukkannak fel minden bokorban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Bocs, nem idézgetek ide-oda😊
1. Én nekem is sokszor lett elegem a magyar válogatottból, de aztán 2-3 meccs után megint nézem őket. Mert foci, pedig egyre jobban utálom a sok hülye szabály miatt😊
2. Az a gond, hogy ma Mo-n töménytelen pénz ömlik a fociba és nem arra költik amire kéne, hanem lopják ki ezerrel!
3. Az biztos, hogy most rengeteg embert sikerült eltaszítaniuk maguktól a válogatottnak.
Én pl Egervárit (főleg ha a keddi meccs nem úgy alakul) kirugnám!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Őszintén csodálom azokat, akik leülnek egy magyar soccer válogatott meccset megnézni. Én a könnyebb utat választottam: sz@rok az egészre. Az egész magyar fociválogatott egy nagy műbalhé. Médiafelhajtás valós eredmények nélkül.

És ma, amikor ránéztem az eredményre, ismét megbizonyosodtam róla hogy igen, jól döntöttem hogy a tegnapi estémből egy percet sem szántam erre a szánalmas gittegyletre.Jan
bármennyire fos az egész sport és maga a mutatott játék, azért egy válogatott meccset csak leül megnézni az ember... csak sajnos az egésznek egyre kisebb az értéke a klubfutball multimilliárdos biznisszé válásával, mivel hiába a címeres mez, a játékosok általában nem szakadnak meg a sikerért, arra meg különösen vigyáznak, hogy ne sérüljenek meg (lásd az amúgy jól küzdő Varga Józsikát vagy Korcsmárt, akiknek pl. különösen figyelniük kell most, hogy 100%-osak legyenek csapataiknál...)jjncaa
Igen, szoktam nézni magyar válogatott meccseket. Vízilabdát, kézilabdát, jégkorongot néha.
Mert tőlük láthatok sportteljesítményt, néha erő felettit, és valós eredményeket. Pedig ezek az emberek is abból élnek, hogy játszanak a klubjukban.

Másrészt kíváncsi vagyok mikor veszik elő a szlogent, hogy a következő meccsen a becsületéért játszik a fociválogatott? Ez a vállalhatatlan meccsek után rendre el szokott hangzani...Jan
Nem, ők a válogatott meccseken adják el magukat, keresetük meg pl. lényegesen kevesebb, pláne hogy ők ugye az olimpiai életjáradékért is küzdenek, az se rossz zsé (a hokisokat leszámítva)jjncaa
Emlékeim szerint régen úgy működött, hogy az EB-n VB-n hemzsegetek a játékos-megfigyelők, és aki ott villantott, azt vitték a nagycsapatok.Jan
ez most már letolódott korhatárban a 17-21 éves korosztályra. Most volt azt hiszem az U-19s EB és az U-21-s vb. Volt is ide belinkelve a kép a hivatalos megfigyelőkről, valami 40 klubcsapat volt; Ajax, Bayern, Barcelona, stb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Régen... Most már ez közel sincs ígyjjncaa
Csak feltételes módban: ha kijutnánk a vb-re, és ott a nyugaton semennyire ismert Böde bevágna kettőt valamelyik csoportmeccsen, akkor gondolod hogy csak a Zorja Luhanszk hívná próbajátékra?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Régen... Most már ez közel sincs így


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Őszintén csodálom azokat, akik leülnek egy magyar soccer válogatott meccset megnézni. Én a könnyebb utat választottam: sz@rok az egészre. Az egész magyar fociválogatott egy nagy műbalhé. Médiafelhajtás valós eredmények nélkül.

És ma, amikor ránéztem az eredményre, ismét megbizonyosodtam róla hogy igen, jól döntöttem hogy a tegnapi estémből egy percet sem szántam erre a szánalmas gittegyletre.Jan
bármennyire fos az egész sport és maga a mutatott játék, azért egy válogatott meccset csak leül megnézni az ember... csak sajnos az egésznek egyre kisebb az értéke a klubfutball multimilliárdos biznisszé válásával, mivel hiába a címeres mez, a játékosok általában nem szakadnak meg a sikerért, arra meg különösen vigyáznak, hogy ne sérüljenek meg (lásd az amúgy jól küzdő Varga Józsikát vagy Korcsmárt, akiknek pl. különösen figyelniük kell most, hogy 100%-osak legyenek csapataiknál...)jjncaa
Igen, szoktam nézni magyar válogatott meccseket. Vízilabdát, kézilabdát, jégkorongot néha.
Mert tőlük láthatok sportteljesítményt, néha erő felettit, és valós eredményeket. Pedig ezek az emberek is abból élnek, hogy játszanak a klubjukban.

Másrészt kíváncsi vagyok mikor veszik elő a szlogent, hogy a következő meccsen a becsületéért játszik a fociválogatott? Ez a vállalhatatlan meccsek után rendre el szokott hangzani...Jan
Nem, ők a válogatott meccseken adják el magukat, keresetük meg pl. lényegesen kevesebb, pláne hogy ők ugye az olimpiai életjáradékért is küzdenek, az se rossz zsé (a hokisokat leszámítva)jjncaa
Emlékeim szerint régen úgy működött, hogy az EB-n VB-n hemzsegetek a játékos-megfigyelők, és aki ott villantott, azt vitték a nagycsapatok. Szóval egy focista is jól el tudná adni magát a válogatottal - ha kijutnának valahová, és ott mutatnának valamit. Olimpiai járadék meg szerintem focistáknak is járna, csak megint oda lyukadunk ki, hogy ki kéne jutni, és eredményt elérni... de pont ez az ami nem megy.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Őszintén csodálom azokat, akik leülnek egy magyar soccer válogatott meccset megnézni. Én a könnyebb utat választottam: sz@rok az egészre. Az egész magyar fociválogatott egy nagy műbalhé. Médiafelhajtás valós eredmények nélkül.

És ma, amikor ránéztem az eredményre, ismét megbizonyosodtam róla hogy igen, jól döntöttem hogy a tegnapi estémből egy percet sem szántam erre a szánalmas gittegyletre.Jan
bármennyire fos az egész sport és maga a mutatott játék, azért egy válogatott meccset csak leül megnézni az ember... csak sajnos az egésznek egyre kisebb az értéke a klubfutball multimilliárdos biznisszé válásával, mivel hiába a címeres mez, a játékosok általában nem szakadnak meg a sikerért, arra meg különösen vigyáznak, hogy ne sérüljenek meg (lásd az amúgy jól küzdő Varga Józsikát vagy Korcsmárt, akiknek pl. különösen figyelniük kell most, hogy 100%-osak legyenek csapataiknál...)jjncaa
Igen, szoktam nézni magyar válogatott meccseket. Vízilabdát, kézilabdát, jégkorongot néha.
Mert tőlük láthatok sportteljesítményt, néha erő felettit, és valós eredményeket. Pedig ezek az emberek is abból élnek, hogy játszanak a klubjukban.

Másrészt kíváncsi vagyok mikor veszik elő a szlogent, hogy a következő meccsen a becsületéért játszik a fociválogatott? Ez a vállalhatatlan meccsek után rendre el szokott hangzani...Jan
Nem, ők a válogatott meccseken adják el magukat, keresetük meg pl. lényegesen kevesebb, pláne hogy ők ugye az olimpiai életjáradékért is küzdenek, az se rossz zsé (a hokisokat leszámítva)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Őszintén csodálom azokat, akik leülnek egy magyar soccer válogatott meccset megnézni. Én a könnyebb utat választottam: sz@rok az egészre. Az egész magyar fociválogatott egy nagy műbalhé. Médiafelhajtás valós eredmények nélkül.

És ma, amikor ránéztem az eredményre, ismét megbizonyosodtam róla hogy igen, jól döntöttem hogy a tegnapi estémből egy percet sem szántam erre a szánalmas gittegyletre.Jan
bármennyire fos az egész sport és maga a mutatott játék, azért egy válogatott meccset csak leül megnézni az ember... csak sajnos az egésznek egyre kisebb az értéke a klubfutball multimilliárdos biznisszé válásával, mivel hiába a címeres mez, a játékosok általában nem szakadnak meg a sikerért, arra meg különösen vigyáznak, hogy ne sérüljenek meg (lásd az amúgy jól küzdő Varga Józsikát vagy Korcsmárt, akiknek pl. különösen figyelniük kell most, hogy 100%-osak legyenek csapataiknál...)jjncaa
Igen, szoktam nézni magyar válogatott meccseket. Vízilabdát, kézilabdát, jégkorongot néha.
Mert tőlük láthatok sportteljesítményt, néha erő felettit, és valós eredményeket. Pedig ezek az emberek is abból élnek, hogy játszanak a klubjukban.

Másrészt kíváncsi vagyok mikor veszik elő a szlogent, hogy a következő meccsen a becsületéért játszik a fociválogatott? Ez a vállalhatatlan meccsek után rendre el szokott hangzani...