Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Innentől azt hiszem az egész topik átmegy Honvéd szurkolóba 😀
NB2
Részemről: 110 százalékig!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).
cspeti98
Old school NB1 az NBII-ben (+Hali)
Fast Willie
Sőt, még a Győr is ott van.
cspeti98
Az a baj, hogy ezeknek a meccseknek a másodosztályban már semmi presztízse nincsen, pár száz néző előtt fogják játszani őket.
Kampman
Azok az igazi ultrák!😁
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 842
Akármilyen irritálóak is a zselézett hajú, milliókat kereső, naplopó játékosok, ettől a csoportosan berohanó, majd rendőrök elől elrohanó, túlerőben mezt levetető stílustól, meg az ultrák világának romantizálásától mindig is hányingerem volt.
Kampman
Vicc h ennyit jelent egy sport ami kb semmit nem szamit az ember eleteben.a szurkolokra ertem.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
csipkelli 4 010
Akármilyen irritálóak is a zselézett hajú, milliókat kereső, naplopó játékosok, ettől a csoportosan berohanó, majd rendőrök elől elrohanó, túlerőben mezt levetető stílustól, meg az ultrák világának romantizálásától mindig is hányingerem volt.
Kampman
Mit csinálnak mezzel, amiben kiestek? Bekereteztetik, aztán megy a falra?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Innentől azt hiszem az egész topik átmegy Honvéd szurkolóba 😀
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).
cspeti98
Old school NB1 az NBII-ben (+Hali)
Fast Willie
Sőt, még a Győr is ott van.
cspeti98
Az a baj, hogy ezeknek a meccseknek a másodosztályban már semmi presztízse nincsen, pár száz néző előtt fogják játszani őket.
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).
cspeti98
Old school NB1 az NBII-ben (+Hali)
Fast Willie
Sőt, még a Győr is ott van.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Akármilyen irritálóak is a zselézett hajú, milliókat kereső, naplopó játékosok, ettől a csoportosan berohanó, majd rendőrök elől elrohanó, túlerőben mezt levetető stílustól, meg az ultrák világának romantizálásától mindig is hányingerem volt.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remelem tobbet magyar stadionba nem lephetnek be azok a szurkolok akik bementek a palyara...

Az mondjuk tenyleg komoly h 2 NB2es csapat is lesz Debrecenben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).
cspeti98
Old school NB1 az NBII-ben (+Hali)
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).
cspeti98
Jól megforgatta a kést a debreceniekben a stúdióban a srác h augusztusban kezdődik az nb2

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Nem értem, miért kezdtek el kifutni a hős debreceni ultrák a pályáról. Ez összefüggésben volt vajon a rendőrök megjelenésével?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Simán meg kellett volna nyerni a Paksnak, és akkor nincs dráma
bcsarli
Akkor ez a 85. Percben félbeszakad. Kondas nyilatkozatára kiváncsi leszek.
csebi
korábban be akartam írni, ha jön a paksi 2. vajon félbeszakad?
de én megértem a szurkolókat, egyik-másik játékosnak hamarább kellett volna egy kis beszélgetés
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A Diósgyőriek is ezt érdemelnék kb..
JoeyPorter
A vége miatt igen, de ez egy kiemelkedő év volt összességében. De csak sikerült arcul köpni a szurkolótábort lezárás képpen.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Simán meg kellett volna nyerni a Paksnak, és akkor nincs dráma
bcsarli
Akkor ez a 85. Percben félbeszakad. Kondas nyilatkozatára kiváncsi leszek.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Nem erdemlik meg a mezt,tisztelet a kivetelnek. De ez kurvara elitelendo.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Hogy kiszaladtak a szurkolók, amikor megindult a KR 😀


több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Jobb is, ha nem látjuk ezt a söpredéket. Gondolok itt a berohanó szurkolókra és a csapatra is!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Miután felpofoznak néhány játékost, beSÉTÁL a szerv
Gergőbácsi
Gyorsan megtettek meg a dvtk győzelmet ok is

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
A Diósgyőriek is ezt érdemelnék kb..

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Egy kicsit most kevésbé sajnálom, hogy így alakult.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Simán meg kellett volna nyerni a Paksnak, és akkor nincs dráma

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Miután felpofoznak néhány játékost, beSÉTÁL a szerv

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Indul a készenléti. Hatalmas kép ahogy a kapus ul háttérben meg a rendőrök

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.