Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
DelPiero! Ez nálam egyértelmű, nem tudok mondani még egy olyan játékost aki bevállalta volna a 2. osztályt a csapatáért.FViktor93
Nedved és Buffon is ott maradt akkor. És ez csak két példa.berger90
Igen őket is lehetne mondani, de DelPiero az aki világ életében Juvés volt.FViktor93
Tudtommal Padovánál kezdett, és most is tán Sydneyben vagy Melbourneben játszik.
Gerrard szemembe Totti mellett.
Amúgy meg arról nem tehet a játékos csapata hogy sikeres. Puyol sem kevesebb azért mert Barca mindent nyer...Toca
mondom, nekem azért Maldini, mert ő már az utánpótlás legelejét is a Milannál csinálta.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
DelPiero! Ez nálam egyértelmű, nem tudok mondani még egy olyan játékost aki bevállalta volna a 2. osztályt a csapatáért.FViktor93
Nedved és Buffon is ott maradt akkor. És ez csak két példa.berger90
Igen őket is lehetne mondani, de DelPiero az aki világ életében Juvés volt.FViktor93
Tudtommal Padovánál kezdett, és most is tán Sydneyben vagy Melbourneben játszik.
Gerrard szemembe Totti mellett.
Amúgy meg arról nem tehet a játékos csapata hogy sikeres. Puyol sem kevesebb azért mert Barca mindent nyer...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
DelPiero! Ez nálam egyértelmű, nem tudok mondani még egy olyan játékost aki bevállalta volna a 2. osztályt a csapatáért.FViktor93
Nedved és Buffon is ott maradt akkor. És ez csak két példa.berger90
Igen őket is lehetne mondani, de DelPiero az aki világ életében Juvés volt.FViktor93
vagy nem...
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
DelPiero! Ez nálam egyértelmű, nem tudok mondani még egy olyan játékost aki bevállalta volna a 2. osztályt a csapatáért.FViktor93
Nedved és Buffon is ott maradt akkor. És ez csak két példa.berger90
Igen őket is lehetne mondani, de DelPiero az aki világ életében Juvés volt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
DelPiero! Ez nálam egyértelmű, nem tudok mondani még egy olyan játékost aki bevállalta volna a 2. osztályt a csapatáért.FViktor93
Buffon, Nedved, Trezi stb... 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
DelPiero! Ez nálam egyértelmű, nem tudok mondani még egy olyan játékost aki bevállalta volna a 2. osztályt a csapatáért.FViktor93
Nedved és Buffon is ott maradt akkor. És ez csak két példa.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
DelPiero! Ez nálam egyértelmű, nem tudok mondani még egy olyan játékost aki bevállalta volna a 2. osztályt a csapatáért.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
sztem a jelenkorban tottihoz ma gerrard mérhető... ő is egy szarban kínlódott éveket....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Illgner a 1.FC Kölnhöz vagy a Real Madridhoz volt hűséges?
Buchwaldnál még egy kicsit nagyobb zavart érzek a klubhűség terén, mivel játszott a Stuttgarter Kickersben , a Vfb Stuttgartban, az Urawa Red Diamondsban,és a Karlsruher SC-ben 😀HanSolo
Nem hűségről írtam.
Hanem arról, hogy egy adott játékoshoz mennyire köthető egy adott klub, mennyire ikonikus figurája. (Ahogy a kifejezés is ezt jelenti.)
Hierro se a Madridban kezdett, és játszott levezetésképp is valahol, tán Katarban, ahogy delPiero se a Juve-ban kezdett, és tudtommal még ma is nyomja Ausztráliában, de attól még csapatikon, ahogy Illgner tizeniksz évig egyértelműen azonosítható volt a Kölnnel, és Buchwald is a Stuttgarttal.Sobri Jóska
Oké, Oké,de ez a beszélgetés a klubhűségről indult, csak menet közben előkerült az ikonikusság.És úgy van ahogy mondod, Hierro se a Realban kezdte.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 054 — Lucas Scott
na azért nézzük Giggs, Puyol, Gerrard,

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Illgner a 1.FC Kölnhöz vagy a Real Madridhoz volt hűséges?
Buchwaldnál még egy kicsit nagyobb zavart érzek a klubhűség terén, mivel játszott a Stuttgarter Kickersben , a Vfb Stuttgartban, az Urawa Red Diamondsban,és a Karlsruher SC-ben 😀HanSolo
Nem hűségről írtam.
Hanem arról, hogy egy adott játékoshoz mennyire köthető egy adott klub, mennyire ikonikus figurája. (Ahogy a kifejezés is ezt jelenti.)
Hierro se a Madridban kezdett, és játszott levezetésképp is valahol, tán Katarban, ahogy delPiero se a Juve-ban kezdett, és tudtommal még ma is nyomja Ausztráliában, de attól még csapatikon, ahogy Illgner tizeniksz évig egyértelműen azonosítható volt a Kölnnel, és Buchwald is a Stuttgarttal.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Cagliari-Sampdoria utolsó 4 perc 3 gól, el is vitte a mixet...
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Totti sztem is egy igazi ikon, kevés olyan játékost tudnék mondani aki hasonlóan testesít meg egy klubot.Bazzani
+1
Írom ezt annak ellenére, hogy a Lazio-nak szurkolok.
Az eddig felsoroltakon kívül, néhány év múlva remélem Puyol és Xavi is ez a kategória lesz.Sinisa
Én meg remélem hogy Casillas ha ki nem csinálják 😕Toca
Pedig a legjobb úton járnak.berger90
Raul 2.0
Ő is egy ikon volt.
Sajnáltam nagyon h Muringyó így elbánt Vele...Sinisa
Lahm, Schweinsteiger, Scholl, Thomas Schaaf (Werder)Amadeus91
Ja, ezek szar példák.
Ha már németet akarsz, akkor Littbarski, Illgner, Buchwald, vagy a Werderből Eilts, esetleg a Bayernből Kahn, de ő is a KSC-ben kezdte (ahogy Scholl is).
De tény, hogy az elmúlt 20-30 év klubfutbaljában kevés Tottihoz hasonló csapatikon van, akkora a játékosok fluktuációja.
Nekem a top10 csapatikon az elmúlt 2-3 évtizedből: Baresi, Maldini, Hierro, Sanchís, Raul, Scholes, Giggs, Le Tissier, Totti, Del Piero.Sobri Jóska
Illgner a 1.FC Kölnhöz vagy a Real Madridhoz volt hűséges?
Buchwaldnál még egy kicsit nagyobb zavart érzek a klubhűség terén, mivel játszott a Stuttgarter Kickersben , a Vfb Stuttgartban, az Urawa Red Diamondsban,és a Karlsruher SC-ben 😀

És Littbarski:
1978–1986: 1. FC Köln
1986–1987: Racing Paris
1987–1993: 1. FC Köln
1993–1995: JEF United Ichihara
1996–1997: Brummel Sendai

😀
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 942
Totti tenyleg kimagaslik.
A Romaval egyszer nyert bajnoksagot.Europai sikere szinte nincs is klub szinten.a valogatottal vb-t nyert.
Az altalatok felsorolt emberekkel az a gond h ok mind elcsapatokban jatszottak.Mondjuk le tessier nem de Totti elegge kimagaslik.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Totti sztem is egy igazi ikon, kevés olyan játékost tudnék mondani aki hasonlóan testesít meg egy klubot.Bazzani
+1
Írom ezt annak ellenére, hogy a Lazio-nak szurkolok.
Az eddig felsoroltakon kívül, néhány év múlva remélem Puyol és Xavi is ez a kategória lesz.Sinisa
Én meg remélem hogy Casillas ha ki nem csinálják 😕Toca
Pedig a legjobb úton járnak.berger90
Raul 2.0
Ő is egy ikon volt.
Sajnáltam nagyon h Muringyó így elbánt Vele...Sinisa
Lahm, Schweinsteiger, Scholl, Thomas Schaaf (Werder)Amadeus91
Ja, ezek szar példák.
Ha már németet akarsz, akkor Littbarski, Illgner, Buchwald, vagy a Werderből Eilts, esetleg a Bayernből Kahn, de ő is a KSC-ben kezdte (ahogy Scholl is).
De tény, hogy az elmúlt 20-30 év klubfutbaljában kevés Tottihoz hasonló csapatikon van, akkora a játékosok fluktuációja.
Nekem a top10 csapatikon az elmúlt 2-3 évtizedből: Baresi, Maldini, Hierro, Sanchís, Raul, Scholes, Giggs, Le Tissier, Totti, Del Piero.Sobri Jóska
Wörns?Amadeus91
Ááááááááá.

Többet játszott nem a Bayer-ben, mint ott.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Totti sztem is egy igazi ikon, kevés olyan játékost tudnék mondani aki hasonlóan testesít meg egy klubot.Bazzani
+1
Írom ezt annak ellenére, hogy a Lazio-nak szurkolok.
Az eddig felsoroltakon kívül, néhány év múlva remélem Puyol és Xavi is ez a kategória lesz.Sinisa
Én meg remélem hogy Casillas ha ki nem csinálják 😕Toca
Pedig a legjobb úton járnak.berger90
Raul 2.0
Ő is egy ikon volt.
Sajnáltam nagyon h Muringyó így elbánt Vele...Sinisa
Lahm, Schweinsteiger, Scholl, Thomas Schaaf (Werder)Amadeus91
Ja, ezek szar példák.
Ha már németet akarsz, akkor Littbarski, Illgner, Buchwald, vagy a Werderből Eilts, esetleg a Bayernből Kahn, de ő is a KSC-ben kezdte (ahogy Scholl is).
De tény, hogy az elmúlt 20-30 év klubfutbaljában kevés Tottihoz hasonló csapatikon van, akkora a játékosok fluktuációja.
Nekem a top10 csapatikon az elmúlt 2-3 évtizedből: Baresi, Maldini, Hierro, Sanchís, Raul, Scholes, Giggs, Le Tissier, Totti, Del Piero.Sobri Jóska
Wörns?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Totti sztem is egy igazi ikon, kevés olyan játékost tudnék mondani aki hasonlóan testesít meg egy klubot.Bazzani
+1
Írom ezt annak ellenére, hogy a Lazio-nak szurkolok.
Az eddig felsoroltakon kívül, néhány év múlva remélem Puyol és Xavi is ez a kategória lesz.Sinisa
Én meg remélem hogy Casillas ha ki nem csinálják 😕Toca
Pedig a legjobb úton járnak.berger90
Raul 2.0
Ő is egy ikon volt.
Sajnáltam nagyon h Muringyó így elbánt Vele...Sinisa
Lahm, Schweinsteiger, Scholl, Thomas Schaaf (Werder)Amadeus91
Ja, ezek szar példák.
Ha már németet akarsz, akkor Littbarski, Illgner, Buchwald, vagy a Werderből Eilts, esetleg a Bayernből Kahn, de ő is a KSC-ben kezdte (ahogy Scholl is).
De tény, hogy az elmúlt 20-30 év klubfutbaljában kevés Tottihoz hasonló csapatikon van, akkora a játékosok fluktuációja.
Nekem a top10 csapatikon az elmúlt 2-3 évtizedből: Baresi, Maldini, Hierro, Sanchís, Raul, Scholes, Giggs, Le Tissier, Totti, Del Piero.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
takács rita továbbra is debasz, olyan cuki volt a kis mackójában a háttérben 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kit érdekel? Nem az első eset, ez a magyar foci.
Amúgy remélem kiesnek. Nem valók a Mennyeibe.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
ennyit a PAFC-os összeesküvés-elméletekről is: 2-1-re vezet a Haladás egy lesgóllal és egy teljesen egyértelmű kamu 11-essel... utóbbinál Polonkai ragadt be olyan szánalmas módon, hogy nem tudom azt hinni, hogy ez nem így volt lebeszélve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amadeus remélem ezeket viccből írtad be.
Egyrészt egyik sem játszott annyit a csapatában mint Totti (talán Scholl de ő meg mint ikon hát elég nevetséges) és a BL döntő közelébe sem kerülő kritériumról ne is beszéljünk. Schaaf nekem meg sincs mint játékos.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Totti sztem is egy igazi ikon, kevés olyan játékost tudnék mondani aki hasonlóan testesít meg egy klubot.Bazzani
+1
Írom ezt annak ellenére, hogy a Lazio-nak szurkolok.
Az eddig felsoroltakon kívül, néhány év múlva remélem Puyol és Xavi is ez a kategória lesz.Sinisa
Én meg remélem hogy Casillas ha ki nem csinálják 😕Toca
Pedig a legjobb úton járnak.berger90
Raul 2.0
Ő is egy ikon volt.
Sajnáltam nagyon h Muringyó így elbánt Vele...Sinisa
Lahm, Schweinsteiger, Scholl, Thomas Schaaf (Werder)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
Az azért érdekes egy védelem lesz a So'ton ellen, amelyben Agger, Skrtel, Touré és Sakho, azaz négy középső védő egyszerre lesz pályán.

Faszom a sérülésekbe, de komolyan.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan


😀FViktor93
Hmmmmm,KÉTMILLIÓ!Kenny
Szerencse hogy nem a bowl.hu-s pólójába ment mert tiltott reklámért rá is húzná az mlsz