Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
na most hivatalos: Buzsáky aláírt a Fradiba.


choose life
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kezd unalmassá válni ez a téma, Zsuzsival. Nem tudott volna csak annyit mondani, hogy:
"Nézzék, alig volt vége a meccsnek, kavarogtak a gondolataim, így mondtam olyat amit nem kellett volna. Ezért elnézést kérek mindenkitől, akit megbántottam volna."
Ennyi és le van zárva. Két nappal a meccs után lehetne hideg fejjel, jól átgondoltan nyilatkozni.

Erre mit olvasok? Kommandósok. Bazza is leírta...nevetséges. A holnapi Blikkben meg az lesz, hogy a fél hadsereg a válogatottat védte.
Meg hogy milyen üzeneteket kaptak játékosok. Hadd kérdezzem már meg, hogy milyen úton? Sms, e-mail? Mutassátok már meg, mert érdekel. Vagy a Trollfocira rágtatok be így?

"Magyar válogatottként magától értetődő, hogy valamennyi magyarért küzdünk. Rosszulesik, ha ezt bárki megkérdőjelezi."
B***, azért lett megkérdőjelezve, mert a küzdés fikarcnyi szikráját sem láttuk, ráadásul te voltál a CSK!!!! Utána meg sírsz...hát komolyan...erre nincs szó...

Francnak idegesítem magam....csak egyszer találkoznék vele...JC6
Nem jöhetett volna azzal, hogy hirtelen felindulásból nyilatkozta azt, amit a keddi meccs után, ugyanis utána egy óra múlva, az öltözőből kifelé jövet is nyilatkozott és ugyanúgy pocskondiázta a szurkolókat és fel volt háborodva.
Szóval elég lagymatag kifogás lenne, ha ezek után azzal jönne, hogy hirtelen felindulásból, többször is ilyeneket mondott. 😀


De túltettem magam rajta, hagyjuk is ezt a témát. XD

több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
 www.rangado.hu/tartalom/cikk/250439_fifa_vizsgalatot_kaptak_a_romanok
Kiváncsian várom mit kapnak a szőröstalpúak..

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem tudom mennyiért érkezett Diallo ide Libanonból, de eddig ritka értékes prospectnek tűnik, különösen Tuyphoz képest, de majdnem akármelyik csatárt mondhatnám az mb1-ből.

Belőle illene majd pénzt csinálni ha végignyom 1-2 évet így.Höri
Akeem detto, neki még kisebb értéke volt mikor idekerült: 25.000ajüró ért akkor, pár jó meccs után már 150.000-nél tart 😊
sok Moniz bébiből eddig egyedül töjpike nem vált amúgy be, bár kiáll érte Ricardo, de így h Diallo ennyire megy, nem hiszem h sok esélye lesz...Divat
Se Martinus,Se Aborah azért van még pár játékos aki nem vált be és Moniz hozott..Kenny
+ Junior Fell

jj: én is olvastam, de még nem írt alá. egyébként lehet hogy rosszul tudom, de Buzsáky posztja nem az, ami Holmané és Leonardoé? vagy Józsi helyett is tudna játszani a passer szerepében?deyell
télleg, talán tét meccsen nem is játszott...ilyenekre már nem is emléxek! 😀

Leo szerintem bal szélen lenne az igazi, csak akkor meg Valpoort/Jenci nem férne be, Holman inkább árnyékék, mögötte simán lehetne Buzsáky kp-n, és igen alibigyurka helyett tökéletes lenne...

|
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kezd unalmassá válni ez a téma, Zsuzsival. Nem tudott volna csak annyit mondani, hogy:
"Nézzék, alig volt vége a meccsnek, kavarogtak a gondolataim, így mondtam olyat amit nem kellett volna. Ezért elnézést kérek mindenkitől, akit megbántottam volna."
Ennyi és le van zárva. Két nappal a meccs után lehetne hideg fejjel, jól átgondoltan nyilatkozni.

Erre mit olvasok? Kommandósok. Bazza is leírta...nevetséges. A holnapi Blikkben meg az lesz, hogy a fél hadsereg a válogatottat védte.
Meg hogy milyen üzeneteket kaptak játékosok. Hadd kérdezzem már meg, hogy milyen úton? Sms, e-mail? Mutassátok már meg, mert érdekel. Vagy a Trollfocira rágtatok be így?

"Magyar válogatottként magától értetődő, hogy valamennyi magyarért küzdünk. Rosszulesik, ha ezt bárki megkérdőjelezi."
B***, azért lett megkérdőjelezve, mert a küzdés fikarcnyi szikráját sem láttuk, ráadásul te voltál a CSK!!!! Utána meg sírsz...hát komolyan...erre nincs szó...

Francnak idegesítem magam....csak egyszer találkoznék vele...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Martinust adom, de sztem pl Aborah eléggé technikás és jó volt, igaz emellett egy primadonna is volt! ettől függetlenül Klein mellett őt is sajnáltam h elment.Divat
Martinus sztem amúgy kurvajó lenne ha szeretne passzolni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kezdem megsajnálni Dzsudzsikát.
Biztos sírva vette fel a tiszteletdíjat amit a román meccs után kapott.
Ez a kommandósok között edzettünk dolog meg már kezd röhejes lenni. Eddig csak rendőrök voltak, mostmár kommandósok, holnapra tankok.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Nem tudom mennyiért érkezett Diallo ide Libanonból, de eddig ritka értékes prospectnek tűnik, különösen Tuyphoz képest, de majdnem akármelyik csatárt mondhatnám az mb1-ből.

Belőle illene majd pénzt csinálni ha végignyom 1-2 évet így.Höri
Akeem detto, neki még kisebb értéke volt mikor idekerült: 25.000ajüró ért akkor, pár jó meccs után már 150.000-nél tart 😊
sok Moniz bébiből eddig egyedül töjpike nem vált amúgy be, bár kiáll érte Ricardo, de így h Diallo ennyire megy, nem hiszem h sok esélye lesz...Divat
Se Martinus,Se Aborah azért van még pár játékos aki nem vált be és Moniz hozott..Kenny
+ Junior Fell

jj: én is olvastam, de még nem írt alá. egyébként lehet hogy rosszul tudom, de Buzsáky posztja nem az, ami Holmané és Leonardoé? vagy Józsi helyett is tudna játszani a passer szerepében?

choose life
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem tudom mennyiért érkezett Diallo ide Libanonból, de eddig ritka értékes prospectnek tűnik, különösen Tuyphoz képest, de majdnem akármelyik csatárt mondhatnám az mb1-ből.

Belőle illene majd pénzt csinálni ha végignyom 1-2 évet így.Höri
Akeem detto, neki még kisebb értéke volt mikor idekerült: 25.000ajüró ért akkor, pár jó meccs után már 150.000-nél tart 😊
sok Moniz bébiből eddig egyedül töjpike nem vált amúgy be, bár kiáll érte Ricardo, de így h Diallo ennyire megy, nem hiszem h sok esélye lesz...Divat
Se Martinus,Se Aborah azért van még pár játékos aki nem vált be és Moniz hozott..Kenny
Martinust adom, de sztem pl Aborah eléggé technikás és jó volt, igaz emellett egy primadonna is volt! ettől függetlenül Klein mellett őt is sajnáltam h elment.

|
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/dzsudzsak-elnezest-kerek-mindenkitol-akit-megbantottam-2279013
"– Hogy úgy fogalmazzak, nem sült el túlzottan jól.
– Az lehet, és ha így volt, elnézést kérek mindenkitől, akit megbántottam. Sokkal inkább azt szerettem volna elmondani, abnormálisnak gondolom, hogy rendőri készültség mellett kellett edzenünk, hogy még az étteremben is biztonságiak álldogáltak körülöttünk, néhány játékos pedig olyan tartalmú üzeneteket kapott a szurkolóktól, hogy jobb, ha el sem mondom. Mi is érző emberek vagyunk, megviselt bennünket az a sok fenyegetés, amit a meccs előtti három napban kaptunk, éppen amikor a legtöbb erőre lett volna szükségünk. Lehet engem szidni, pocskondiázni, de kérdem én, ezeket a tényeket el kell titkolni?! Csak azt szerettem volna, ha az érem másik oldalát is látják.
– Ennyire vészes volt a helyzet Telkiben?
– Nem jó érzés kommandósokkal körülvéve tréningezni. Mint ahogy azt sem jó lépten-nyomon olvasni, hogy jellemtelen hazaárulók vagyunk. Tisztában vagyunk vele, hogy a labdarúgásban az emberek az indulataikat vezetik le, de azok a reakciók, amelyeket az amúgy elfogadhatatlan bukaresti meccs váltott ki bizonyos csoportokból, sokunkat megdöbbentettek. De túltettem magam rajta, hagyjuk is ezt a témát."

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Nem tudom mennyiért érkezett Diallo ide Libanonból, de eddig ritka értékes prospectnek tűnik, különösen Tuyphoz képest, de majdnem akármelyik csatárt mondhatnám az mb1-ből.

Belőle illene majd pénzt csinálni ha végignyom 1-2 évet így.Höri
Akeem detto, neki még kisebb értéke volt mikor idekerült: 25.000ajüró ért akkor, pár jó meccs után már 150.000-nél tart 😊
sok Moniz bébiből eddig egyedül töjpike nem vált amúgy be, bár kiáll érte Ricardo, de így h Diallo ennyire megy, nem hiszem h sok esélye lesz...Divat
Se Martinus,Se Aborah azért van még pár játékos aki nem vált be és Moniz hozott..

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem tudom mennyiért érkezett Diallo ide Libanonból, de eddig ritka értékes prospectnek tűnik, különösen Tuyphoz képest, de majdnem akármelyik csatárt mondhatnám az mb1-ből.

Belőle illene majd pénzt csinálni ha végignyom 1-2 évet így.Höri
Akeem detto, neki még kisebb értéke volt mikor idekerült: 25.000ajüró ért akkor, pár jó meccs után már 150.000-nél tart 😊Divat
én ezt nem tartom mértékadónak, egyszerűen átírták mb1 minimál árba a transfermarktnál és annyi.
ha én végigjátszanék 3 meccset, nekem is felmenne az áram ugyanígy, tök mind1 mi történik a pályán.

de a lényeg nem is ez, hanem, hogy védőért nem hiszem, hogy fizetnének komolyabb összeget. de ha tudsz az elmúlt évekből ellenpéldákat, másold be.Höri
lehet h átírták minimál árba, de amikor idejött akkor ilyen szempontból megye1 játékos volt... 😀 (amúgy Orosz Márknak sikerült "buknia")

hát ez könnyű, keresnem se kell: Thiago Silva! 😛 😊
de, h maradjunk az MB1-nél Liktápért is fizetett a Vidi pár éve...

|
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Buzsáky a hétvégén már játszhat?jjncaa
még le sem igazoltuk.deyell
a hétfői népsportban olvastam, hogy aláírt...jjncaa
nem csak annyi volt, h "ma alá fog írni"? tnap ugyanazt tnapi dátummal lehozta a bors is, ma szvsz blikk hír lesz, h ma aláír... 😀

|
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ez egy játék. 1954-ben jó lett volna nyerni, azóta elment mellettünk a világ.
Fejben, fizikálisan, taktikailag, emberileg, szakmailag, mindenhogy.
Ez a valóság.
Lehet vinnyogni, meg sápitozni, de ez a valóság.Sobri Jóska
lefordítom Neked olyan nyelvre, amit megértesz.
voltak a Tehenészek. '92-'95 között négyből három bajnoki cím, '94-ben is csak az a csapat állította meg őket, akik utána a döntőben felmosták az ellenfelükkel a pályát. aztán elmúltak azok az évek. személyi és szakmai döntések hosszú sora vezetett oda, hogy a világ legjobbjából az öt-tíz gyengébb közé került. elment mellettük a liga. Fejben, fizikálisan, taktikailag, emberileg, szakmailag, mindenhogy.
Ez a valóság.
Lehet vinnyogni, meg sápitozni, de ez a valóság.

mégis azon dolgozik mindenki, és azért szorítanak a szurkolók, hogy sikerüljön ismét visszajutni az élvonalba. és ez lehetséges ugyan, de ehhez kitartó munka szükséges, és alázat.slowmotion
Ezt inkább hagyjuk, a Dallasnak kineveli az utánpótlást az ország, nekünk viszont magunknak kéne 😀Höri
itt ugye arról van szó, hogy az ötvenes években top 5-ös válogatottunk volt, amit hosszú évek alatt, a kilencvenes évek közepére sikerült a 70-90. hely közöttire váltani. még 2006 közepén is 84. volt a válogatott! most hányadik helyen áll, 30-35. között? ezt nem lehet csak a jól választott barátságos meccsek számlájára írni (lévén azok sokkal kisebb súllyal számítanak a pontrendszerben), hanem annak, hogy végre megmozdult a kilencvenes évek közepi állóvíz, és most már legalább akadémiákban (is) mossa a pénzt a futballvezető, és végre megint importáljuk a szaktudást, és exportálunk félkész labdarúgókat. lassú a fejlődés, de legalább kezd irányba állni.

Ezt inkább hagyjuk, a Dallasnak kineveli az utánpótlást az ország, nekünk viszont magunknak kéne 😀Höri
so what? ha már nekünk kellene akármeddig kinevelni az utánpótlást, akkor hagyjuk inkább a picsába az egészet, mert úgy már nem is annyira vicces? vagy mit akartál ezzel mondani?
per pillanat most ott tartunk, hogy itthon nem kapnak szerepet az akadémisták (kivéve, ha a felnőtt csapatnál elfogy a pénz), viszont kiviszik az embereket külföldre, hogy ott pallérozódjanak.
tizenöt éve, amikor nagyjából Izland és Málta egyszerre abuzálta a válogatottat, akkor olyanok mentek külfödre játszani, mint Klausz meg Korsós meg Mátyus, meg a Sebőkvili, az osztrák meg izraeli élvonalba (akik akkor lejjebb voltak, mint ma). na akkor nem is tudom, volt-e érdemben utánpótlásképzés, az atlantai generáció után egy nagy homály volt az egész. (ja persze, Szabics meg Lisztes elment külföldre).
azóta azért volt Dzsudzsák, Rudolf (sztárallűrök előtt), Huszti, az MTK akadémiáját lerabolta a Liverpool - igaz, abból szinte semmi jó nem származott -, kiment Kádár és Szalai (és pár év alatt többet tanultak kint sokadik vonalban, mint itthon bárhova is jutottak volna a mai viszonyok mellett), később Futács, próbajátékon volt kint a Citeh UP környékén a két Bobál kölyök a Honvéd akadémiájáról. itt van ez a Kovács gyerek, akire csak izmot kellene pakolni, jön Holman, Holender, Otigba stb.
kiment kint erősödött Korcsmár, Pintér, Vadócz, Stieber, most ment ki ez a Sváb gyerek, remélhetően ő sem visszafelé fog fejlődni. (Gerát egyrészt azért nem említem, mert ő már 34 éves, a válogatott számára már nem annyira alternatíva.)

egy határig igenis képesek vagyunk utánpótlást nevelni, ez most egy állomás. lehet ezt a vonalat erőltetni, meg meg is lehet próbálni továbblépni innen.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom mennyiért érkezett Diallo ide Libanonból, de eddig ritka értékes prospectnek tűnik, különösen Tuyphoz képest, de majdnem akármelyik csatárt mondhatnám az mb1-ből.

Belőle illene majd pénzt csinálni ha végignyom 1-2 évet így.Höri
Akeem detto, neki még kisebb értéke volt mikor idekerült: 25.000ajüró ért akkor, pár jó meccs után már 150.000-nél tart 😊Divat
én ezt nem tartom mértékadónak, egyszerűen átírták mb1 minimál árba a transfermarktnál és annyi.
ha én végigjátszanék 3 meccset, nekem is felmenne az áram ugyanígy, tök mind1 mi történik a pályán.

de a lényeg nem is ez, hanem, hogy védőért nem hiszem, hogy fizetnének komolyabb összeget. de ha tudsz az elmúlt évekből ellenpéldákat, másold be.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Sobri,
Ha nem aláztak meg ezek a játékosok téged akkor miért kell olvasni 2 oldalon keresztül az okfejtésedet a soccer topicban?
Leegyszerűsítve: Minek vagy itt ha nem érdekel?Kenny
Kenny,
Nem kell 2 oldalon keresztül olvasnod az okfejtésem, ha a megalázottságod nyomorában akarsz dagonyázni, és picsogni egy gurulósfocimeccs eredménye miatt. Valamint ha biztos vagy benne, hogy számodra ez az optimális viselkedés és nem is érdekel egy másfajta nézőpont.
Leegyszerűsítve: Minek olvasod, ha nem érdekel?


szerinted egyenlőségjelet lehet tenni egy nyereségvágyból elkövetett csalás tényállásának megvalósítása és a gyerekkori céljaid fele megvalósulása között?
Dzsudzsák is megtiszteltetésnek vette anno a válogatottságot, mert amikor először behívták, akkor még nem a PSV világsztárja volt, meg nem álltak a Porsche terepjárók sorban a háza előtt, hanem csak egy nyírlugosi parasztgyerek volt, akit elvitt a Loki, és a sok nagyvárosi teletetovált köcsög helyett beválogatták a csapatba.

aztán persze idővel megváltoznak a dolgok, amikor már hatvanadszor húzod magadra a meggypiros mezt, akkor már nem izgulsz amiatt, hogy másnap húsz-harmincezer szurkoló elé kell kifutni a pályára, pedig csak két-háromezer nézőhöz szoktál, ott már rutinból nyomod le a meccset, arra figyelsz, hogy ne sérülj meg, mert mégiscsak a klubodban szakítod a nagy dellát.slowmotion
Szerintem tudomásul kell venni a panta rei valóságát, a dolgok változnak.
1988-ben nagy szám volt az első McDonalds Magyarországon, oda vágytunk, az volt a nyugati feeling megtestesülése. Most meg például az általam látogatott étkezdék legalja.
Más egy első válogatottság csóringerként, és más egy sokadik full milliomosként.
A második bekezdésedet írnám én is ide, hisz pont erről van szó, csak megkérdem, ha ilyen jól látod, miért esik nehezedre tudomásul venni, hogy ez a valóság?
Magyarságban, nemzetben, "romángecikben", fociválogatottban és hasonló populista lózungokban csak azok gondolkodnak, akiknek a saját életük, vagyis családjuk, otthonuk, munkájuk, pénzük, barátaik, szociális életük (nagy része, vagy egésze) egy kalap szar, helyesbítek, nem ad okot maximális elégedettségre.


(Személyes tapasztalat a témában: az egyik budapesti gurulósfocicsapat egyik ultrájának a feleségével volt pár éve egy kis liezonom - amikor a csapata ment vidékre idegenbe tartalmasabb, amikor nem, csak eü-jellegű - és bizony az elkerülhetetlen kommunikációs részekből ezen időszak alatt ez rajzolódott ki. Summázva: ha otthon kókadt pöcs vagy, menj, és üvöltözz, hogy más legalább betaláljon.)

mégis azon dolgozik mindenki, és azért szorítanak a szurkolók, hogy sikerüljön ismét visszajutni az élvonalba. és ez lehetséges ugyan, de ehhez kitartó munka szükséges, és alázat.

(és vannak természetesen azok a meccsek, amiket a "szomszédok" ellen vív a csapat, akik megpróbálják elszívni a levegőt előlük. és az ilyen meccseken a vereségek kétszeresen fájnak, és a győzelmek még jobban esnek, de a legjobban az fáj, ha úgy kap ki a csapat, hogy láthatóan nincs meg még az akarás sem.)

vagy mondjam el ezt Csíbóra vetítve?slowmotion
Mondd.
És azt is, hogy te az elmúlt 20 (húsz), 30 (harminc) évben láttál e bármit is, ami arra utal, hogy sikerül visszajutnunk az élvonalba? Az élvonal aljához? Az élvonal alatti csapatok közelébe? Bárhova, ami nem a teljes nihil?
Mert én azt látom, hogy ami Magyarországon gurulósfoci címen történik az a totális csőd szinonimája, mind látványban, mind eredményekben, mind hozzáállásban játékosok, edzők és szurkolók huligánok részéről egyaránt.
Mondd Tebow-ra levetítve, hol a fejlődés, az előrelépés?
És vetítheted akár Romo-ra, akár Manning-re vagy Sanchez-re is bátran.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Sobri,
Ha nem aláztak meg ezek a játékosok téged akkor miért kell olvasni 2 oldalon keresztül az okfejtésedet a soccer topicban?
Leegyszerűsítve: Minek vagy itt ha nem érdekel?Kenny
erről ez jutott eszembe: 1:57-től
 www.youtube.com/watch?v=W0NpzglD3-A

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Buzsáky a hétvégén már játszhat?jjncaa
még le sem igazoltuk.deyell
a hétfői népsportban olvastam, hogy aláírt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
vagy mondjam el ezt Csíbóra vetítve?slowmotion
kezd érdekelni a dolog 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez egy játék. 1954-ben jó lett volna nyerni, azóta elment mellettünk a világ.
Fejben, fizikálisan, taktikailag, emberileg, szakmailag, mindenhogy.
Ez a valóság.
Lehet vinnyogni, meg sápitozni, de ez a valóság.Sobri Jóska
lefordítom Neked olyan nyelvre, amit megértesz.
voltak a Tehenészek. '92-'95 között négyből három bajnoki cím, '94-ben is csak az a csapat állította meg őket, akik utána a döntőben felmosták az ellenfelükkel a pályát. aztán elmúltak azok az évek. személyi és szakmai döntések hosszú sora vezetett oda, hogy a világ legjobbjából az öt-tíz gyengébb közé került. elment mellettük a liga. Fejben, fizikálisan, taktikailag, emberileg, szakmailag, mindenhogy.
Ez a valóság.
Lehet vinnyogni, meg sápitozni, de ez a valóság.

mégis azon dolgozik mindenki, és azért szorítanak a szurkolók, hogy sikerüljön ismét visszajutni az élvonalba. és ez lehetséges ugyan, de ehhez kitartó munka szükséges, és alázat.slowmotion
Ezt inkább hagyjuk, a Dallasnak kineveli az utánpótlást az ország, nekünk viszont magunknak kéne 😀

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Buzsáky a hétvégén már játszhat?jjncaa
még le sem igazoltuk.

choose life
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Buzsáky a hétvégén már játszhat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ez egy játék. 1954-ben jó lett volna nyerni, azóta elment mellettünk a világ.
Fejben, fizikálisan, taktikailag, emberileg, szakmailag, mindenhogy.
Ez a valóság.
Lehet vinnyogni, meg sápitozni, de ez a valóság.Sobri Jóska
lefordítom Neked olyan nyelvre, amit megértesz.
voltak a Tehenészek. '92-'95 között négyből három bajnoki cím, '94-ben is csak az a csapat állította meg őket, akik utána a döntőben felmosták az ellenfelükkel a pályát. aztán elmúltak azok az évek. személyi és szakmai döntések hosszú sora vezetett oda, hogy a világ legjobbjából az öt-tíz gyengébb közé került. elment mellettük a liga. Fejben, fizikálisan, taktikailag, emberileg, szakmailag, mindenhogy.
Ez a valóság.
Lehet vinnyogni, meg sápitozni, de ez a valóság.

mégis azon dolgozik mindenki, és azért szorítanak a szurkolók, hogy sikerüljön ismét visszajutni az élvonalba. és ez lehetséges ugyan, de ehhez kitartó munka szükséges, és alázat.

(és vannak természetesen azok a meccsek, amiket a "szomszédok" ellen vív a csapat, akik megpróbálják elszívni a levegőt előlük. és az ilyen meccseken a vereségek kétszeresen fájnak, és a győzelmek még jobban esnek, de a legjobban az fáj, ha úgy kap ki a csapat, hogy láthatóan nincs meg még az akarás sem.)

vagy mondjam el ezt Csíbóra vetítve?
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem tudom mennyiért érkezett Diallo ide Libanonból, de eddig ritka értékes prospectnek tűnik, különösen Tuyphoz képest, de majdnem akármelyik csatárt mondhatnám az mb1-ből.

Belőle illene majd pénzt csinálni ha végignyom 1-2 évet így.Höri
Akeem detto, neki még kisebb értéke volt mikor idekerült: 25.000ajüró ért akkor, pár jó meccs után már 150.000-nél tart 😊
sok Moniz bébiből eddig egyedül töjpike nem vált amúgy be, bár kiáll érte Ricardo, de így h Diallo ennyire megy, nem hiszem h sok esélye lesz...

|
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kedves Sobri, azokat a sorokat nem írtam, csak másoltam.
Bocs, hogy nem tettem ki kétszer ezt az írásjelet: ", legközelebb jobban figyelek.
Egyébként '86-ban még itt voltak a komcsik, nem volt meglepő a 0-6 😀 (állítólag Vityának vannak román rokonai, nemrég derült ki, ezért nem rúghattunk pénteken csak egyszer kapura) 😀