Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kedves Sobri, azokat a sorokat nem írtam, csak másoltam.
Bocs, hogy nem tettem ki kétszer ezt az írásjelet: ", legközelebb jobban figyelek.
Egyébként '86-ban még itt voltak a komcsik, nem volt meglepő a 0-6 😀 (állítólag Vityának vannak román rokonai, nemrég derült ki, ezért nem rúghattunk pénteken csak egyszer kapura) 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom mennyiért érkezett Diallo ide Libanonból, de eddig ritka értékes prospectnek tűnik, különösen Tuyphoz képest, de majdnem akármelyik csatárt mondhatnám az mb1-ből.

Belőle illene majd pénzt csinálni ha végignyom 1-2 évet így.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Sobri Jóska
tudod, amikor valakit behívnak a válogatottba, akkor elég gyakran csinálnak velük interjút, és egytől egyig mindegyikük azt nyilatkozza, hogy úúú, ez mekkora megtiszteltetés, meg áááá, elsírtam magam, amikor először öltöttem magamra a mezt.slowmotion
Nem bántásból, de te akváriumban élted le az elmúlt évtizedeket?
Azt nyilatkozzák, tényleg?
És a politikus mit nyilatkozik választás elött? És azt is elhiszed?
Vagy az állami megrendelést elnyerő cég vezetője? Vagy egy random celeb, egy random kapcsolatáról? És azokat?
Sobri Jóska
szerinted egyenlőségjelet lehet tenni egy nyereségvágyból elkövetett csalás tényállásának megvalósítása és a gyerekkori céljaid fele megvalósulása között?
Dzsudzsák is megtiszteltetésnek vette anno a válogatottságot, mert amikor először behívták, akkor még nem a PSV világsztárja volt, meg nem álltak a Porsche terepjárók sorban a háza előtt, hanem csak egy nyírlugosi parasztgyerek volt, akit elvitt a Loki, és a sok nagyvárosi teletetovált köcsög helyett beválogatták a csapatba.

aztán persze idővel megváltoznak a dolgok, amikor már hatvanadszor húzod magadra a meggypiros mezt, akkor már nem izgulsz amiatt, hogy másnap húsz-harmincezer szurkoló elé kell kifutni a pályára, pedig csak két-háromezer nézőhöz szoktál, ott már rutinból nyomod le a meccset, arra figyelsz, hogy ne sérülj meg, mert mégiscsak a klubodban szakítod a nagy dellát.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Sobri,
Ha nem aláztak meg ezek a játékosok téged akkor miért kell olvasni 2 oldalon keresztül az okfejtésedet a soccer topicban?
Leegyszerűsítve: Minek vagy itt ha nem érdekel?

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Verjétek meg a hollandokat idegenben, győzzétek le mondjuk a franciákat vagy az angolokat a pótselejtezőn, csaknem 30 év után juttassátok ki Magyarországot a labdarúgó-világbajnokságra, aztán ....JC6
Aztán mi a gyík lesz, áruld már el?!
1986-ban kint voltunk.
Ültem kamaszként a tv elött, 4 perc, 2 gól, aztán még 4 gól, aztán jónapot.
Változott bármi?
Az égvilágon semmi...
Nem omlott össze az élet, pedig azok a "ruszkik" voltak, akik akkor a főgecik voltak, mi meg a brazilokat verő csodacsapat, a VB egyik fő esélyese.
Micsoda hazaárulók voltak azok is, mi?
Disztl, Sallai, Róth, Garaba, Péter, Kardos, Nagy, Détári, Bognár, Kiprich, Esterházy, de főleg Mezey dr., azóta is micsoda kártékony, rosszmagyarok, mi?
Hatot kapni a ruszkiktól, hazaárulás minősített esete, golyóáltali felakasztás.
Ez egy játék. 1954-ben jó lett volna nyerni, azóta elment mellettünk a világ.
Fejben, fizikálisan, taktikailag, emberileg, szakmailag, mindenhogy.
Ez a valóság.
Lehet vinnyogni, meg sápitozni, de ez a valóság.



Ezek előtt meg kikaptunk azoktól akik lenyúlták az országunk majdnem a felét,és történetesen a legnagyobb ellenségeink.
Míg élek nem fogom elfelejteni ezt a 3-0-t.Megalázták az országunkat azok a játékosok akik felvették pénteken a válogatott mezét.Ezt nem lehet elfelejteni soha.Kenny
Nem nyúlta le senki az országunk felét, de ha mégis, azok mind halottak.
Ahogy a jelenlegi román emberek nem felelnek a "lenyúlós" őseik tetteiért, úgy mi se felelünk azokéért, akik Ázsiából idevezettek hét törzset, és lenyúlták az itt élők országainak teljes egészét. Hűha, micsoda lenyúlós egy nemzet a magyar...
2013-ban ha valakinek ilyen gondolatok kavarognak a fejében, annak szerencsés lenne elolvasnia párszáz könyvet. Bármilyet. Érnék meglepetések a valósággal kapcsolatban.
Valamint az én országomat ugyan nem alázta meg senki, pláne nem egy tucat kutyaütő, gyenge képeségű gurulósfocista.
És az én legnagyobb ellenségeim ugyan tuti nem egy másik EU-s ország.
Dilettáns, korrupt politikusaink, ostobán önző, buta állami hivatalnokok, szemellenzős, maradi agyhalottak lehetnek ellenségek, de egy másik egykori nemzetállam... eléggé LOL.
100 év múlva annyira lesz magyar vagy román, mint most bajor, vagy szász. 300 év múlva meg semennyire. Kár, hogy gimiben kihagytad a töriórákat.




Sobri Jóska
tudod, amikor valakit behívnak a válogatottba, akkor elég gyakran csinálnak velük interjút, és egytől egyig mindegyikük azt nyilatkozza, hogy úúú, ez mekkora megtiszteltetés, meg áááá, elsírtam magam, amikor először öltöttem magamra a mezt.slowmotion
Nem bántásból, de te akváriumban élted le az elmúlt évtizedeket?
Azt nyilatkozzák, tényleg?
És a politikus mit nyilatkozik választás elött? És azt is elhiszed?
Vagy az állami megrendelést elnyerő cég vezetője? Vagy egy random celeb, egy random kapcsolatáról? És azokat?

több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
http:\\http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20130911-dzsudzsak-balazs-bocsass-meg-nekunk.html
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Diallo két mekkora gólt lőtt 😮

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
jól toljuk a diósgyőr ellen 😀eaglesmcnabb
Taktikus úr is alig bírja elemezni 😀

Viszont Diallo rendben volt a Tatabánya ellen (2:23-tól):
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
jól toljuk a diósgyőr ellen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
"A magyar labdarúgás nem jó irányba halad, merthogy a legképzettebb labdarúgónk sem tud átlagon felüli teljesítményt nyújtani, ha nincs benne a játékában a szíve. És van egy másik dolog, ami engem kiborít: a játékosok még véletlenül se higgyék azt, hogy ők tisztelik meg a közönséget, hanem éppen fordítva. A játékos érezze magát megtisztelve, hogy egy nemzet színeit képviselheti a nagyvilágban. Ez egy íratlan törvénye a közösség képviseletének, és ez nemcsak a sportra, hanem a világon minden másra igaz. Nem mindenkinek adatik meg, hogy egy országot képviselhet a nemzetközi színtéren."

Grosics Gyula
2013-09-11
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
ez akkor is nonszensz

másra nem tudok gondolni, mintsem arra, hogy felülről ki lett adva az ukáz, tartsuk ezúttal az elvárásokat a minimális szinten (az se véletlen, hogy épp most lebegtetik be a lehetséges új kapitányok neveit), tegyünk úgy, mintha már semmi esély nem lenne, aztán "fű alatt" hátha sikerül valami, ha nem, akkor meg senkit nem ér váratlanul...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
az mondjuk hihetetlen gáz, hogy még ebben a cikkben is matematikai esélyről értekeznek, mikor a válogatottnak a saját kezében van a sorsa, "csak" meg kell nyerni a hollandok elleni meccset...jjncaa
Ez itt a fő gond Jay.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Minden esély matematikai 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
az mondjuk hihetetlen gáz, hogy még ebben a cikkben is matematikai esélyről értekeznek, mikor a válogatottnak a saját kezében van a sorsa, "csak" meg kell nyerni a hollandok elleni meccset...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863

a román meccs után először ő jutott eszembe, ha nem magyart akarnak, őt idehozzák... el is ért eredményt itthon meg nem is... egy biztos valamivel markánsabb kapitány lenne, mint a mostani

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nesztek nektek,valaki úgyis őt akarta:
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863Toca
Én mondtam, hogy őt választanám.
Jól járnánk vele szerintem.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Majd honosítjuk Viniciust meg Caneirát. Sebők Vini és Róbert Capaneira 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
 sports.walla.co.il/?w=/7/2677634
ha valaki nemértené, Agrbri kapitányról csak a kampány (VB-selejtező) után várható döntés. Urban min.elnök már egyszer akarta a Paolót. Jó véleménnyel van a Boidaoton klub vezénylése kapcsán 😉 pisz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Nesztek nektek,valaki úgyis őt akarta:
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863Toca
Rá lehet kenni sok szart, és az is igaz, hogy zömében idegenlégiósokkal ért el sikereket Európában, de ELÉRT!!!

Kegyetlenül fúrnák mondjuk. Igaz Lipták nem lenne válogatott az biztos.tüsi91
És valószínűleg kaszinós Gyuri is megszűnne, mint az ellenfeleket feltérképező szakértői segítség. 😀

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem nála jobb választás nem lehet. Tudja mi vár rá, a idejön akkor nem fogják tudni elzavarni. Lenne védelem, mert azt nagyon jót csinált Vidiben.Toca
Kár, hogy egy magyar sem volt 😊. Mondjuk a miértjét is értem.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Szerintem nála jobb választás nem lehet. Tudja mi vár rá, a idejön akkor nem fogják tudni elzavarni. Lenne védelem, mert azt nagyon jót csinált Vidiben.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 940
JC6:
OK, vhol itt írta vki, de ha nem volt akkor visszavonva😉

Sousa, én azt mondom, h jó választás lenne.
Kíváncsi vagyok mit hozna ki. Ismeri a közeget és a játékosokat is.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nesztek nektek,valaki úgyis őt akarta:
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863Toca
Rá lehet kenni sok szart, és az is igaz, hogy zömében idegenlégiósokkal ért el sikereket Európában, de ELÉRT!!!

Kegyetlenül fúrnák mondjuk. Igaz Lipták nem lenne válogatott az biztos.
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nesztek nektek,valaki úgyis őt akarta:
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863Toca
A legjobb választás lenne.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Nesztek nektek,valaki úgyis őt akarta:
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/valogatott-izraelben-ugy-tudjak-sousa-a-nyaron-magyar-kapitany-lesz-2278863