NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Nem gondoltam volna, hogy sikerülni fog ez a sport tv-nek, de sikerült még a karikatúránál is kínosabb részt belevinnie a harmadik félidőbe ezzel a PS-os hülyeséggel. 😀Schleck
majd írd le hogy mi volt mert rajtad kívül nem nézte senki 😛

LOL mit hagyott ki az Inter a végén 😀davemayer
tizit láttad? 😀Divat
nem,a kiállítástól kapcsoltam oda

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Amúgy is nevetséges,max a bundás lány miatt érdemes nézni,mert ő nem csúnya.Kenny
szerintem Betta egyáltalán nem szép, Rita meg legalább olyan mértékben csúnyul, ahogy előbbi a terhesség miatt kerekedik...

Hurka amúgy mindig nézi a harmadik félidőt, szóval én is látok belőle eleget, a paintes képet meg a hujjogató nézőt azért nehéz lesz alulmúlni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem gondoltam volna, hogy sikerülni fog ez a sport tv-nek, de sikerült még a karikatúránál is kínosabb részt belevinnie a harmadik félidőbe ezzel a PS-os hülyeséggel. 😀Schleck
majd írd le hogy mi volt mert rajtad kívül nem nézte senki 😛

LOL mit hagyott ki az Inter a végén 😀davemayer
tizit láttad? 😀

|
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 880 — Omar's Coming Yo!
Nem gondoltam volna, hogy sikerülni fog ez a sport tv-nek, de sikerült még a karikatúránál is kínosabb részt belevinnie a harmadik félidőbe ezzel a PS-os hülyeséggel. 😀Schleck
majd írd le hogy mi volt mert rajtad kívül nem nézte senki 😛

LOL mit hagyott ki az Inter a végén 😀davemayer
Tudom, hogy mindenki ezt nézte, nem a szar Inter meccset. Aki pedig ekkorát hibázott, az meg is érdemli. 😛Schleck
Mi volt az a sarkas kép istenem?Ilyen paint-tel csinálok..
Amúgy is nevetséges,max a bundás lány miatt érdemes nézni,mert ő nem csúnya.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem gondoltam volna, hogy sikerülni fog ez a sport tv-nek, de sikerült még a karikatúránál is kínosabb részt belevinnie a harmadik félidőbe ezzel a PS-os hülyeséggel. 😀Schleck
majd írd le hogy mi volt mert rajtad kívül nem nézte senki 😛

LOL mit hagyott ki az Inter a végén 😀davemayer
Tudom, hogy mindenki ezt nézte, nem a szar Inter meccset. Aki pedig ekkorát hibázott, az meg is érdemli. 😛

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Nem gondoltam volna, hogy sikerülni fog ez a sport tv-nek, de sikerült még a karikatúránál is kínosabb részt belevinnie a harmadik félidőbe ezzel a PS-os hülyeséggel. 😀Schleck
majd írd le hogy mi volt mert rajtad kívül nem nézte senki 😛

LOL mit hagyott ki az Inter a végén 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem gondoltam volna, hogy sikerülni fog ez a sport tv-nek, de sikerült még a karikatúránál is kínosabb részt belevinnie a harmadik félidőbe ezzel a PS-os hülyeséggel. 😀

több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
A hétvégén nem érdekel más, csak a Diósgyőr, csak a Diósgyőr, csak a Diósgyőőőőőr!!! Na, ez jó volt!! 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
ettől kapok hülyét, 2 helyzet 2 gól a Diónak, ellenünk meg élete meccsét játsza Rybánskypetey
A nemzet juhásza csak a kezdőbe "verekedte" magát, hmjjncaa
rotálja Viníciusszal általábanpetey
Mármint a kevésbé fontos meccseken még játszhat más is, a legutóbbi bajnokiján meg két gólt szerző Szekeres a kispadra se fér oda... Filipovics a menedzsere természetesen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bravó Rudolf, ezt tanultad külföldön?

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
ezt sosem fogom megérteni hogy egy csatár aki ezt tanulta eddigi élete során hogy mutathatja be azt éles helyzetben hogy hogyan ne végezzünk el 11est. Főleg magyar szinten bőven elég ha mindkét sarkot félmagasan megtanulod jól eltalálni,gyakorlás kérdése az egész, nemhiába brutális favágó védők közül is több tudott folyamatosan jól11est lőni (pl a korábbi Unitedben Irwin volt az állandó 11es lövő pedig volt ott elég labdaművész).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 557 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
parázs kis meccs, kiváló hangulat, nincs idő visszajátszásokat mutogatni.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
ettől kapok hülyét, 2 helyzet 2 gól a Diónak, ellenünk meg élete meccsét játsza Rybánskypetey
A nemzet juhásza csak a kezdőbe "verekedte" magát, hmjjncaa
rotálja Viníciusszal általában

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
ettől kapok hülyét, 2 helyzet 2 gól a Diónak, ellenünk meg élete meccsét játsza Rybánskypetey
A nemzet juhásza csak a kezdőbe "verekedte" magát, hm


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
ettől kapok hülyét, 2 helyzet 2 gól a Diónak, ellenünk meg élete meccsét játsza Rybánsky

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
b+ ma mindenhol megeszik az olaszok műeséseit? mekkora lúzer már ez a magyar spori is ezt megenni...davemayer
hát szépet homorított, de ha megnézed a hülye kondás legény megfogta egy pillanatra...amúgy meg brávó pölö!!! 😊Divat
az hogy megfogta tény, mint ahogy az is hogy előtte végig az olasz fogott hátra (a lokikakis védőnek a két keze a levegőben ilyenkor még) majd a fogástól függetlenül egy bődületeset homorít de úgy hogy a feje majdnem előbb ér földet mint a feneke - a lokis keze a feje közelében sem volt...

Ha bármi befolyásom lenne ezért én 2 meccsre eltiltanám, aztán nyugodtan próbálja meg újra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
b+ ma mindenhol megeszik az olaszok műeséseit? mekkora lúzer már ez a magyar spori is ezt megenni...davemayer
hát szépet homorított, de ha megnézed a hülye kondás legény megfogta egy pillanatra...amúgy meg brávó pölö!!! 😊

|
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
b+ ma mindenhol megeszik az olaszok műeséseit? mekkora lúzer már ez a magyar spori is ezt megenni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 823 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Akkora szar ez a Chelsea - Sunderland, hogy már jó 😊 a három gólból 2 öngól, és a 3. is rohadt nagy mázli volt, hogy bement. ezen kívül borzalmas mind a két csapat.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
hol van ez az olasz játékvezetés Collinától te jó ég...

ezt így kb a kezdőkörből lefújom mint ahogy ez a gyökér csinálta, befúj könnyű síppal (főleg az elsőnél) 2 tizit a fiorentinának utána meg a 2ből egyiket sem a Milannak. Komolytalan, a Fio kiállításnál azt mondtam hogy nem szándékosan nyúl bele a meccsbe, lehetett szándékosnak mondani (100ból kb 2szer adnak ezért pirosat...) de ebből a 4 ítéletből ezt kihozni művészet volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Hivatalosan is zsákban a 23. bajnoki cím 8)Double B
Abból mi az igaz, hogy Heynckes nem is akar visszavonulni, kamu volt, hogy mehessen Pep?Sinisa
semmi. Az öreg egyszer már visszavonult, úgy kellett visszarángatni még 1-2 évre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Vucsinics gólörömében fogta, azt letolta a gatyáját. 😀

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 557 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Igazából tavalyi BL-t kegyetlenül sajnálom. Kíméletlenül be kellett volna azt húzni. Előbb-utóbb valahol homok kerül majd a gépezetbe, érzésem szerint max elődöntő lesz a Bajnokok Ligájában. Mai futballban egymás után kétszer eljutni BL döntőig szinte képtelenség. Azt a Chelsea-t gólokkal kellett volna verni, dehát ez van...Asbee
ne is mond, a döntő utáni napokban nehezemre is esett az elalvás esténként. Igazság szerint a Juve elleni meccsen (is) 3-4 góllal kellett volna nyerni, és akkor egy szavuk sem lehetne. Döntő azért összejöhet, persze elég sorsolás függő 😀, legyen nyugodtan Barca-Real a másik ágon, aztán kitudja, lehet PSG-Malaga párosítás lesz.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért tartogathatnánk valamit a PSG-nek is Messi who 😛 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából tavalyi BL-t kegyetlenül sajnálom. Kíméletlenül be kellett volna azt húzni. Előbb-utóbb valahol homok kerül majd a gépezetbe, érzésem szerint max elődöntő lesz a Bajnokok Ligájában. Mai futballban egymás után kétszer eljutni BL döntőig szinte képtelenség. Azt a Chelsea-t gólokkal kellett volna verni, dehát ez van...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER