NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-barcelona-panaszt-nyujtott-be-a-biraskodas-miatt-2232597
Szar amikor visszanyal a fagyi ? 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
az mi?
 www.napitutik.hu/hir/155/ilyet-se-minden-nap-latniDuff
totally worth it


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Bakker Balet tuti elveszítettük idénre....meglepődnék ha nemdande
szpojler alert: meg fogsz lepődni.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker Balet tuti elveszítettük idénre....meglepődnék ha nem úgy kifordult a bokája így se Bl hely se a visszavágó nem lesz meg...
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
az mi?
 www.napitutik.hu/hir/155/ilyet-se-minden-nap-latni
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Borzasztó ez a bíráskodás... Ez úgy tűnik egy ilyen év, NFLben is szarok voltak soccerben is szarok...
Remélem azért majd elődöntőkre valami kompetensebb emberek mennek.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Minek 5 bíró,ha egyik se veszi észre a nyilvánvalót?
(nem a realt ekézem,hanem siratom a mixem)

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 558 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lesz itt ma Dortmund győzelem? :/ZoliZoltán
elég lesz az a jövő héten.

több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
A Pool után a Real az a csapat amelyik még helyet foglal a szívemben külföldről. Ennek fényében mondom, hogy ez a mai játékvezető ha 2-esnél jobb kap lecidázom magamat 😀 A Real 3. gólja előtt nem volt szabálytalanság. Ylmaznak a sárga 11-es volt. Ebué műesése sárga és nem szabálytalan, Modric sárgája nem sárga, Melo sárgája nem sárga. (előtte viszont a belépő Alonsonak sárgát ért) Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. De kisebb faltok össze-vissza fújása... Fúúú... Nagyon szarul vezetett.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 669 — Bears & Illinois fan
Reál védők 16-oson belül is szabálytalankodhatnak. Ami játék vezetés címen lement itt az elmúlt két napban az valami szégyen.Blevi
Mindenki szabálytalankodhat, csak bünti jár érte.... 😊

Szó mi szó, gyengék a bírók......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Reál védők 16-oson belül is szabálytalankodhatnak. Ami játék vezetés címen lement itt az elmúlt két napban az valami szégyen.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 267 — E/1
Lesz itt ma Dortmund győzelem? :/
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 834 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
most olvasom, hogy a BL-elődöntőknek is lesz még egy külön sorsolása, ez komoly??jjncaa
Tavaly óta van így.Platini remek ötlete volt gondolom.Kenny
mármint ettől a szezontól 😊 tavaly már a negyeddöntők után lehetett tudni, hogy Chelsea - Barca lesz az elődöntőben, de ez részletkérdés. fasság az egész.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulatGergőbácsi
Vidalnak az egész személyisége egy nagy alattomosság... csebi
Csak ez a rész érdekelne: hány meccsen láttad pályára lépni Vidalt?Beki
elég meccsen, még Leverkusenből is, aztán juventusban is láttam...
de tessék csupán 1-2 videó:
 www.youtube.com/watch?v=jMcouKBRZ9A
 www.youtube.com/watch?v=gcA3yY965A0
amit meg tegnap leművelt az undorító volt...bkit rúghatott ahol ért, és egy kezezés miatt kapott sárgát...csebi
Ribéry egy művelete a meccsen többet ért, mint Vidal belépései, de egyiküknek sem kellett volna a pályán maradnia a meccs végén.Beki
én vitattam Ribery mozdulatát??? pirosat ért, meg 3 meccset, ezzel szemben pl 3 éve a Lyon elleni bőven nem ért 3 meccset...
Vidallal foglalkoztam. Igen, ki kellett volna állítani Francket, de sosem felejtem el, hogy vízilabda bíróképzésen mit mondtak nekünk: "egy negyedik negyedbeli bunyó sosem abból alakul ki, hogy ott közvetlenül mi történik, hanem abból, hogy az első negyedben egy pofont a bíró nem ítél meg" itt is ez az igazság, ha a bíró következetesen fúj, akkor vidal már első 15 percben bőven megkapja a sárgát, és vagy folytatja, és akkor pirosat kap, vagy még Conténak lett volna esze, hogy lecserélje...csebi
Ne azt hidd, hogy Conte lehozta volna, abszolút nem olyan ő. 😊
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulatGergőbácsi
Vidalnak az egész személyisége egy nagy alattomosság... csebi
Csak ez a rész érdekelne: hány meccsen láttad pályára lépni Vidalt?Beki
elég meccsen, még Leverkusenből is, aztán juventusban is láttam...
de tessék csupán 1-2 videó:
 www.youtube.com/watch?v=jMcouKBRZ9A
 www.youtube.com/watch?v=gcA3yY965A0
amit meg tegnap leművelt az undorító volt...bkit rúghatott ahol ért, és egy kezezés miatt kapott sárgát...csebi
Ribéry egy művelete a meccsen többet ért, mint Vidal belépései, de egyiküknek sem kellett volna a pályán maradnia a meccs végén.Beki
én vitattam Ribery mozdulatát??? pirosat ért, meg 3 meccset, ezzel szemben pl 3 éve a Lyon elleni bőven nem ért 3 meccset...
Vidallal foglalkoztam. Igen, ki kellett volna állítani Francket, de sosem felejtem el, hogy vízilabda bíróképzésen mit mondtak nekünk: "egy negyedik negyedbeli bunyó sosem abból alakul ki, hogy ott közvetlenül mi történik, hanem abból, hogy az első negyedben egy pofont a bíró nem ítél meg" itt is ez az igazság, ha a bíró következetesen fúj, akkor vidal már első 15 percben bőven megkapja a sárgát, és vagy folytatja, és akkor pirosat kap, vagy még Conténak lett volna esze, hogy lecserélje...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulatGergőbácsi
Vidalnak az egész személyisége egy nagy alattomosság... csebi
Csak ez a rész érdekelne: hány meccsen láttad pályára lépni Vidalt?Beki
elég meccsen, még Leverkusenből is, aztán juventusban is láttam...
de tessék csupán 1-2 videó:
 www.youtube.com/watch?v=jMcouKBRZ9A
 www.youtube.com/watch?v=gcA3yY965A0
amit meg tegnap leművelt az undorító volt...bkit rúghatott ahol ért, és egy kezezés miatt kapott sárgát...csebi
Ribéry egy művelete a meccsen többet ért, mint Vidal belépései, de egyiküknek sem kellett volna a pályán maradnia a meccs végén.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulatGergőbácsi
Vidalnak az egész személyisége egy nagy alattomosság... csebi
Csak ez a rész érdekelne: hány meccsen láttad pályára lépni Vidalt?Beki
elég meccsen, még Leverkusenből is, aztán juventusban is láttam...
de tessék csupán 1-2 videó:
 www.youtube.com/watch?v=jMcouKBRZ9A
 www.youtube.com/watch?v=gcA3yY965A0
amit meg tegnap leművelt az undorító volt...bkit rúghatott ahol ért, és egy kezezés miatt kapott sárgát...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
most olvasom, hogy a BL-elődöntőknek is lesz még egy külön sorsolása, ez komoly??jjncaa
Tavaly óta van így.Platini remek ötlete volt gondolom.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
most olvasom, hogy a BL-elődöntőknek is lesz még egy külön sorsolása, ez komoly??


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Bognár Gyurit nemtudom mi tartja a tévé képernyőn, de ekkora dilettáns fasz sztem a világon nincsen még egy. Tegnap is amiket összehordott a meccs után valami katasztrófa. Aki ad bármit is a véleményére + a mezey féle összes többi degeneráltéra az meg is érdemli a sorsát.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Ricardo Moniz a kulcsjátékosaink esetleges távozásáról:
“Nem hiszem, hogy ez problémát jelentene majd, Bödét senki nem fogja például megvásárolni, egyrészt mert nem fogom elfogadni az ajánlatot, másrészt mert még nem olyan jó, hogy őt megvegyék. Ki az a Böde és ki az a Ricardo Moniz? Ki az a Leonardo és ki az a Jenner, ért engem? Nyertünk valamit? Nem. Ők akkor mehetnek majd el, ha valamit majd megnyertünk, amikor már készen állnak arra, hogy az új klubjukba sztárként érkezzenek. Böde legfeljebb akkor fog elmenni, amikor például jövőre megnyertük a bajnokságot és az Európa Ligában a negyeddöntőig jutottunk. Ő Paksról érkezett, semmiféle nemzetközi tapasztalata nincsen, neki velünk kell maradnia és megrúgni a 25 gólját jövőre, akkor talán visszatérhetünk a témára, akkor talán ő, Somalia és Besic például elmehetnek, de addig…. ők még nem elég jók. Semmit nem tettünk le még az asztalra. Ötödikek vagyunk, ez semmi. Érthető? Besic jól teljesit, Böde elkezdett gólokat rugdosni, az újságok elkezdtek beszélni róluk, de nekünk meg kell őriznünk a szerénységünket és egyszerűnek kell maradjunk. Úgy, ahogy a szurkolóink.”

még mindig nehezen hiszem el, h Ő az edzőnk....egy életfogytig szerződést basszanak már elé!!! 😊Divat
ez az ember amúgy tanár... 😀 nem tudom, hogyan szereztük meg, de tényleg ide kellene láncolni...csebi
Kíváncsi vagyok, mikor kezdik el úgy rendesen fúrni Mezey-ék, csak használna ez a mentalitás a magyar focinak, azt meg ugye nem nagyon szokták tűrni egyesek.somoskovig
Amint bajnokok leszünk.Vagy kijutunk a nemzetközi porondra és sikert érünk el(azt se nagyon szokták szeretni a magyar edzőlegendák,ha egy külföldi EL,BL-be vezeti a csapatát)

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulatGergőbácsi
Vidalnak az egész személyisége egy nagy alattomosság... csebi
Csak ez a rész érdekelne: hány meccsen láttad pályára lépni Vidalt?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ricardo Moniz a kulcsjátékosaink esetleges távozásáról:
“Nem hiszem, hogy ez problémát jelentene majd, Bödét senki nem fogja például megvásárolni, egyrészt mert nem fogom elfogadni az ajánlatot, másrészt mert még nem olyan jó, hogy őt megvegyék. Ki az a Böde és ki az a Ricardo Moniz? Ki az a Leonardo és ki az a Jenner, ért engem? Nyertünk valamit? Nem. Ők akkor mehetnek majd el, ha valamit majd megnyertünk, amikor már készen állnak arra, hogy az új klubjukba sztárként érkezzenek. Böde legfeljebb akkor fog elmenni, amikor például jövőre megnyertük a bajnokságot és az Európa Ligában a negyeddöntőig jutottunk. Ő Paksról érkezett, semmiféle nemzetközi tapasztalata nincsen, neki velünk kell maradnia és megrúgni a 25 gólját jövőre, akkor talán visszatérhetünk a témára, akkor talán ő, Somalia és Besic például elmehetnek, de addig…. ők még nem elég jók. Semmit nem tettünk le még az asztalra. Ötödikek vagyunk, ez semmi. Érthető? Besic jól teljesit, Böde elkezdett gólokat rugdosni, az újságok elkezdtek beszélni róluk, de nekünk meg kell őriznünk a szerénységünket és egyszerűnek kell maradjunk. Úgy, ahogy a szurkolóink.”

még mindig nehezen hiszem el, h Ő az edzőnk....egy életfogytig szerződést basszanak már elé!!! 😊Divat
ez az ember amúgy tanár... 😀 nem tudom, hogyan szereztük meg, de tényleg ide kellene láncolni...csebi
Kíváncsi vagyok, mikor kezdik el úgy rendesen fúrni Mezey-ék, csak használna ez a mentalitás a magyar focinak, azt meg ugye nem nagyon szokták tűrni egyesek.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulatGergőbácsi
Vidalnak az egész személyisége egy nagy alattomosság... megérdemelte, amit egész meccsen büntetlenül művelhetett... ez az angol bíró, akkora barom, el kezdi vezetni a meccset, úgy hogy engedem a kemény belépőket, erre az első sárgát egy tucat szabálytalanságra adja meg...csebi
Nem vitatkozom; jogos lehet az észrevétel, én pont ezen ominózus eset előtt kapcsoltam oda, utána sem nagyon néztem... maga a mozdulat - igaz, a meccs egészéből kiragadva - volt számomra alattomos. Vidalról már olvastam-hallottam "szépeket".

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 sport365.hu/nemzetkozi-foci,bajnokok-ligaja,hetekre-elvesztette-a-barcelona-lionel-messit,51873FViktor93
Tudom, hogy én leszek a szemét, de "na végre"... Nem súlyos de így legalább meglátjuk mit érnek nélküle. Bár most meg azzal lesznek tele naponta a sportlapok, hogy Messi combjában 3 izomrost újra összeforrt így már csak 12,7 nap van a visszatéréséig...Matthew99
Ugyanúgy fogunk játszani nélküle mint vele.Iniesta és Xavi ugyanúgy fogja mozgatni a középpályát mint eddig.Csak nem lesz elöl egy olyan ember akinek ha odaadják a labdát 10ből 7szer bevágja.Szivesen megnézném mit tud Deulofeu.