NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.acmilan.hu/2013/04/01/dzsudzsak-az-inter-helyett-a-milanhoz-igazol-a-nyaron/#.UVl54gMoAJw.facebookStez
 ulloi129.wordpress.com/2013/04/01/egervari-moniz-csere/

mondjuk ennek még örülnék is,az hogy balázska hova megy bohóckodni az nekem töknyóc.Anno elbaszta hogy nem ment az LFP-be.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
 www.acmilan.hu/2013/04/01/dzsudzsak-az-inter-helyett-a-milanhoz-igazol-a-nyaron/#.UVl54gMoAJw.facebookStez
Ez már csak azért sem lehet igaz, mert akkor már telesírtad volna a fórumot, hogy jaj neee 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.acmilan.hu/2013/04/01/dzsudzsak-az-inter-helyett-a-milanhoz-igazol-a-nyaron/#.UVl54gMoAJw.facebook

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 917 — no es importante


főhajtás a fradimedia előtt, iszonyat profi videókat csinálnak, nagyon tetszik ami mostanában a Fradinál történik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 457
Sajnos a magyar meccseket nem látom mostanában😕
Az tudom, tapasztaltam ha Pisont ugyanazt a vehemenciát adja/ adná át a játékosainak, ahogy még most is játszik akkor lehet v/van jövője. Bő egy éve fociztam ellene ( MLSZ ellen ) és még mindig parádés volt. Minden apró trükköt bevetett, igazán éhes volt a sikerre😊

Magyar átok vagy nem magyar átok mind1, de ahogy korábban írtam. Az edző meccseken tényleg lehetne gyakorolni, főleg úgy, hogy hasonló kaliberű csapatok ellen játszunk. Ezt soha nem értettem. Az új tehetséget lehetne játszatni, új taktikát próbálgatni, teszem azt, hogy az utolsó percekben teljes presszing vagy teljes beállás úgy , hogy a picsánkat vágja a háló😀. Az a szöveg, hogy a csapatot ezek a meccsek jobban összekovácsolják bull shit, lassan 2-3 éve együtt olják és 1-2 új játékos a kutyát nem zavarja, de persze az is kéne, hogy oda tenné magát mindenki.
Soha nem felejtem el, mikor Stibert beköveteltük a válogatottba fossssssot. Emlékeztek, hosszú indítás a kapus és Ő futnak a labdáért, erre elhúzza inkább a lábát, nehogy megsérüljön. Hozzáállás kérddése az egész. Miért van az hogy rám meg páros lábbal csúsznak edző meccsen, csak azért, hogy gól rúgjon, ugyanarról a kontinensről beszélek.
Amúgy váltig állítom, hogy belőlünk vmi hiányzik. A környező országok mindig jobban fel tudnak pörögni.Főleg ha egymás ellen játszunk!
Meg ők nem fossnak be ha angliával kell tólniuk, mi meg meglátjuk a mezüket és már barna lesz a hátsónk.


Amúgy tudom nagyon okos vagyok😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Azért csak sikerült elhozni a 3 pontot kondásfalváról... 😊)))))))
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Kicsit korai még, de már ránézésre is sokkol, hogy jövőre az NB1-ben Mezőkövesd-Felcsút rangadó lesz..Szokol
Ne ijedj meg, a Felcsút nem juthat fel, mivel a Vidi tartalékcsapata. Így jövőre csak az NBIII-ba indulhatnak.Zolika
 nb1.hu/hirek/sporttorveny-modositas-besegitett-videotonnak
Rekesz sört rá! 😊Szokol
Bocs srácok! Lemaradtam.

több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Kicsit korai még, de már ránézésre is sokkol, hogy jövőre az NB1-ben Mezőkövesd-Felcsút rangadó lesz..Szokol
Ne ijedj meg, a Felcsút nem juthat fel, mivel a Vidi tartalékcsapata. Így jövőre csak az NBIII-ba indulhatnak.Zolika
 nb1.hu/hirek/sporttorveny-modositas-besegitett-videotonnak
Rekesz sört rá! 😊
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 917 — no es importante
Kicsit korai még, de már ránézésre is sokkol, hogy jövőre az NB1-ben Mezőkövesd-Felcsút rangadó lesz..Szokol
Ne ijedj meg, a Felcsút nem juthat fel, mivel a Vidi tartalékcsapata. Így jövőre csak az NBIII-ba indulhatnak.Zolika
rosszul tudod, ha így lenne, akkor Vidi2-ként futnának, Puskás Akadémiaként játszhatnak az nb1-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
Kicsit korai még, de már ránézésre is sokkol, hogy jövőre az NB1-ben Mezőkövesd-Felcsút rangadó lesz..Szokol
Ne ijedj meg, a Felcsút nem juthat fel, mivel a Vidi tartalékcsapata. Így jövőre csak az NBIII-ba indulhatnak.

több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Kicsit korai még, de már ránézésre is sokkol, hogy jövőre az NB1-ben Mezőkövesd-Felcsút rangadó lesz..
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszi Kulabá, kellett ez a 3pont a biztos bennmaradáshoz.Bazzani
mi is köszönjük! 4.hely! lassan elfoglaljuk a méltó helyünk a dobogón... 😊

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ezt amúgy sem értem h szerethető mire fel ugat bele pisont dolgába.... :Speach
„Valamit le kell vonni ebből – nyilatkozta Pisont István a mérkőzést közvetítő Sport Tv-nek. – A magyar embereknek át kell gondolniuk sok mindent. Aki nem volt templomban, az menjen el, és meg fog változni az életünk. Emiatt nem sikerült győznünk a románok ellen, és most sem, valamiért a sors ezt nem adja meg. Ezen kell elgondolkodnunk.”

hááááááááááááááááááááááááhhh
ja annyira mégse viccesjjncaa
Pisont Tebow fan


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a Solymosi mekkora egy vak köcsög...

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Na, végre egy győzelem, mégha nagyon kiszenvedett is. A háttérdolgokat nem vágom annyira, de nekem ez a Lelievre szimpi.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi Kulabá, kellett ez a 3pont a biztos bennmaradáshoz.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
devla biztos segitett volna Pista...Kenny
Vagy ha a komplet cigány lovagrend imádkozott volna.Bazzani
Már csak Zsótér miatt is jó lett volna továbbjutni,hogy 4 év alatt kb 50 tétmeccset játszottak volna együtt.Az a gyerek hatalmas tehetség.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
devla biztos segitett volna Pista...Kenny
Vagy ha a komplet cigány lovagrend imádkozott volna.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
devla biztos segitett volna Pista...

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lázárbencus....és ez ugat, h vki nem tud rúgni, erre ő még futni és esni se... 😀😀😀

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lázár Bence egy perc játék után (csereként) egy műesésből megsérül, sárgát kap és lecserélik.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 917 — no es importante
Ezt amúgy sem értem h szerethető mire fel ugat bele pisont dolgába.... :Speach
„Valamit le kell vonni ebből – nyilatkozta Pisont István a mérkőzést közvetítő Sport Tv-nek. – A magyar embereknek át kell gondolniuk sok mindent. Aki nem volt templomban, az menjen el, és meg fog változni az életünk. Emiatt nem sikerült győznünk a románok ellen, és most sem, valamiért a sors ezt nem adja meg. Ezen kell elgondolkodnunk.”

hááááááááááááááááááááááááhhh
ja annyira mégse vicces


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Ezt amúgy sem értem h szerethető mire fel ugat bele pisont dolgába.... :S



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hívhatjuk bárminek, de amikor a 81. percben szöglethez jutottak a svédek már tudtam, hogy annyi.Bazzani
és nyilván ez a tipikus magyarságunk miatt volt, nem pedig azért mert 80 percig alig tudtunk helyzetet kidolgozni (mi is egy pontrúgás utáni svéd védelmi hibából vezettünk) a kapusunk meg egyszer nem volt képes normálisan kijönni...
hozzáteszem a svédek sem voltak jobbak, szvsz reális az X, persze ugyanúgy sajnálom, mint Te vagy Schleck.kristof
Én akkor éreztem a bajt amikor Egervári elkezdte osztani az észt Pisontnak. Szerintem tipikus a dolog, szerinted nem. Le is zárhatjuk.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyira tudtam, hogy a hosszabbításban kapunk gólt.
Tipikus magyar szokás.Bazzani
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/nincs-magyar-atok-tobbszor-lottunk-mint-kaptunk-2229073Schleck
Ebben tényleg benne vannak az U-s meccsek, kézilabda bukták meg minden. Jó amikor a 7-0ás zakónál lőtt szépségtapaszt is beleszámolják.
Ha nem gond akkor én ezt nem veszem olyan nagyon alapnak.Bazzani
Gondoltam, hogy a tények nem fognak zavarni az előítéleteidben.
Arra amúgy nem gondoltál még, hogy esetleg nem pont az Isten átkozta meg mind a Lionst, mind az Újpestet, mind a Sampdoriát, mind a magyar válogatottat, hanem a te hozzáállásoddal van gond?Schleck
Tehát ha én máshogy állok hozzá akkor állandóan nyerni fognak?
Értem. Egyébként nagyjából mindnek egy hülye tulajdonos az átka.
De beszélhetünk nyugodtan róla, gondolom például Sampdoria dolgok terén úgyis profi vagy nemcsak kötekszel feleslegesen.