NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, szerencsétlen Vernes. Ez elég brutálisan nézett ki.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
ha már nosztalgia (az a szabadrúgás nagyon csibészes volt)


choose life
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
ez közelében sincs a Dömének, de azért egy egész jó videó szerintem, tegnap leltem rá.

gamerkr
Hátigen,akárhányszor újranézem ezt a videót,annyiszor eszembe jut,hogy valóban mi szállítottunk a magyar labdarúgás szinte összes nagy modernkori győzelmét.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 568 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ez közelében sincs a Dömének, de azért egy egész jó videó szerintem, tegnap leltem rá.


több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Prukner: "A három pont az jó, különösen egy győzelem után".
Jól hallottam? 😀farkaspeti
"amelyik csapat gólt szerez, az előnybe kerül"

már-már a Fröccsös magasságában, de még sokat kell tanulnia Tőle... 😀Divat

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Prukner: "A három pont az jó, különösen egy győzelem után".
Jól hallottam? 😀farkaspeti
"amelyik csapat gólt szerez, az előnybe kerül"

már-már a Fröccsös magasságában, de még sokat kell tanulnia Tőle... 😀

|
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Prukner: "A három pont az jó, különösen egy győzelem után".
Jól hallottam? 😀farkaspeti
Demiez,nee,tettem az under 2,5-re mondom ugysem lesz 3 gól ezen a remek pályán.erre 9 perc alatt lőnek 3at..
Mikor kimentem a 80.-ik percben még 0-0 volt..😀

több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Prukner: "A három pont az jó, különösen egy győzelem után".
Jól hallottam? 😀


több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-2014-augusztusaban-lesz-az-uj-stadion-muszaki-atadasa-2230877

„A debreceni stadionhoz hasonlóan itt is beépítjük azt a szerkezetet, amely a mérkőzés alatt folyamatosan méri, értékeli a játékosok fizikai teljesítményét, paramétereit. Ezt az edzéseken is használja majd a csapat. Külön extraként olyan wifi-rendszert is telepítünk, amelyről a nézők az okostelefonjaikon a mérkőzés bármely pillanatát – leshelyzeteket például – azonnal visszanézhetik. Ez a rendszer Európában is meglehetősen ritka, hisz a legújabb technológiát építjük be” – fűzte hozzá Fürjes Balázs.

😀 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Áll a bál a románoknál! Nagyon helyes, remélem a mi meccsünk előtt is jó berúgnak + Mutu biztos nem fog már játszani akkor (bár én annyira nem félek tőle, túl van fénykorán; de ha Mészároson múlik gólt szerez az a féreg). Kívánom, hogy essen szét ez a román válogatott és kapjanak ki tőlünk is és a törököktől is. 😊
Mészáros meg csodálkozik, hogy a legrosszabb osztályzatokat kapta?! Szörnyű.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Valahogy Nyilasi megnyílvánulásai nagyon nem tetszett. Ilyeneket mond U17-ben (!!) a Fehéroroszok játékosaira, hogy "ezek humoristák" meg "ritka ügyetlen". Ezt alahogy nem tudom értelmezni. Oké igaza van, de így nyílvánosan..krixtofer
miért, melyik fehérorosz hallotta? 😀 engem jobban zavart, hogy végig pressingelést várt, kár, hogy jj ellenségei valszeg nem figyelték.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Ha még válogatott, érdemes elolvasni:
 www.hatharom.com/2013/03/27/felepitett-tamadasbol-sansztalanok-vagyunk-ferenczi-attila

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Ibrának eltörölték a piroslapját, játszhat jövőhéten... hát a b...Double B
Az jobban zavar h a két válogatott meccsen Jordi Alba, Pedro és Xavi is megsérült. Játékuk kérdéses v. esélytelen a PSG ellen.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
U17-es válogatott megint nyert, ráadásul elég szépen. Gyönyörű gólok voltak! 😊 Takács és Zsótér elég nagy tehetség. Kíváncsi leszek mi lesz velük a jövőben.
(Valahogy Nyilasi megnyílvánulásai nagyon nem tetszett. Ilyeneket mond U17-ben (!!) a Fehéroroszok játékosaira, hogy "ezek humoristák" meg "ritka ügyetlen". Ezt alahogy nem tudom értelmezni. Oké igaza van, de így nyílvánosan..)
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
hát a sorsoláshoz most éppen semmi közünk, mert nem bírtak a csapatok megegyezni ezért az fifa állítótta össze a csoportunk menetrendjét.
amúgy van igazság abban amit gabtsi mond. szemfényvesztő dolgokkal oltották eddig is a kocák szemét ki. mint pl, hogy barátságos meccseken hót szar ellenfelekkel játszottunk és egervári szavaival élve még azokról is sikeresen begyüjtöttünk 3 pontot (wtf?) így olyan kurva jók voltunk/vagyunk h a 3. kalapból húztak minket mert így gyűjtögettük a pontokat és kúsztunk fel a világranglistán. mondhatom zseniális 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ibrának eltörölték a piroslapját, játszhat jövőhéten... hát a b...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Visszatérve a magyar meccshez, én egy dolgot nem értek. Azt mondja Egervári biztonságból állt vissza az 1 csatáros játékra. Nekem ezzel kapcsolatban annyi a kérdésem, hogy miért könnyebb Romániában nyerni mint Törökországban ? Vagy ennyire bíznak, hogy a már kiesett törökök megfogják a románokat otthon ?
Mellesleg nekünk támadó focit kéne játszani mert védekezni nem tudunk. Attól az egyszem Varga Józsi vagy akármelyik vkp-tól egyáltalán nem lesz stabilabb Mészáros akárki duó középen. Viszont elől meg 2 csatárral rendre a labdát is simán tartottuk és még gólveszélyesek is voltunk,Toca
azért mert egy beszari fasz, a teljes szakmai életpályája a langyos vízről szól. máskülönben amit írtam korábban, így el lehet adni, hogy mennyit fejlődtünk, hiszen a jól kialakított menetrendnek, meg a megalkuvó taktika miatt "még az utolsó pillanatig esélyünk van", amit el lehet adni a parasztoknak.

félreértés ne essék, nem gondolom, hogy mindig mindenkinek neki kell ugrani, mert van olyan, hogy be kell állni a kapu elé a csapatbusszal, és egy egy kontrából élni (ami nálunk upstart esélytelen, mert ahhoz kellene egy olyan center aki négy helyzetből legalább egyet értékesít), de amikor ilyen vérszagot érzünk mint a románok, vagy most a törökök ellen, akkor igen is fel kell vállalni hogy faszra húzzuk őket.

százszor jobban tapsolok egy olyan válogatottnak, aki a lehetőségeihez mérten a végletekig küzdve és azokat megragadni próbálva kikap, mint az aki megelégszik a langyos vízzel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Tök egyszerű. Ha kikaptunk volna most a túlzott kockázatvállalás miatt, akkor mindenki már temetné a csapatot. Így meg lehet számolgatni, reménykedni, végül is versenyben vagyunk.

Mindig ez a cél, a lehető legtovább megtartani a még reálisan hihető esélyt. Most is ez lesz, hozunk egy X-et bucurestiből, mindenki boldog lesz, aztán majd szépen leszopunk hazai pályán az észtektől, mert mi csak úgy tudunk "meghalni", hogy igazán fájjon, nem is értem, hogy a Darwin-díjat miért nem rólunk nevezték el. 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Visszatérve a magyar meccshez, én egy dolgot nem értek. Azt mondja Egervári biztonságból állt vissza az 1 csatáros játékra. Nekem ezzel kapcsolatban annyi a kérdésem, hogy miért könnyebb Romániában nyerni mint Törökországban ? Vagy ennyire bíznak, hogy a már kiesett törökök megfogják a románokat otthon ?
Mellesleg nekünk támadó focit kéne játszani mert védekezni nem tudunk. Attól az egyszem Varga Józsi vagy akármelyik vkp-tól egyáltalán nem lesz stabilabb Mészáros akárki duó középen. Viszont elől meg 2 csatárral rendre a labdát is simán tartottuk és még gólveszélyesek is voltunk,
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Pedro egy hülyegyerek, két vagy három éve volt egy jó szezonja, aztán nekiszaladt a betonfalnak, és megállt a fejlődésben.
tíz meccsből nyolcon csak azért van fent a pályán, hogy meglegyenek tizenegyen, de semmi értékelhetőt nem csinál.

ha feleannyi erőt fordítana egy meccsen a játékra, mint a színészkedésre, akkor a Barcelona az évi öt trófeából (spanyol bajnokság, kupa, szuper kupa, BL, Európai Szuper Kupa) legalább hármat biztosan megszerezne, és Sanchez nem csak azért nem tudná kiszorítani a csapatból, mert élete legrosszabb idényét futja.slowmotion
Persze ha nagyanyámnak meg áramszedője lenne én lennék a villamos.
Abban egyetértek, hogy Pedro alibizik kurva sokat, nem is bírom, csak azt nem értem ha rendesen játszana mért nem 5ből rögtön 6 trófeát nyerne a Barca?Toca
a Barcelona akkor veszít meccset, ha nem megy neki a támadás, mert a védelem jól helyezkedik ellenük. kevés meccset láttam, ahol ne lettek volta partiban, és ott általában hiányzott a széljáték (nem, nem a felfutó hátvéd, hanem a szélről induló támadó).

nekik az az érdekük, hogy minél hamarabb rúgjanak egy gólt, mert az ellenfél akkor már nem hagyatkozhat arra, hogy letáborozik a kapu előtt, és egy-két szerzett labdából visszatámad a kinyílt védelem ellen. ha a szélső hokizik, akkor erre kisebb az esély.slowmotion
Értem én, csak azért az a kijelentés, hogy ha Pedro jobb lenne rögtön mindig 3 kupát nyernétek akkor is meredek akárhonnan nézem. Szerintem nem lennétek sokkal előrébb kicsit jobb szélső játékkal, pláne nem ennyire.Toca
Azért szerintem durva Pedro-ra azt írni, h alibizik...
Az tény h nincs formában, a helyzeteit kihagyja stb. De minden meccsen szét hajtja magát. Letámad, védekezik, fut Messi helyett. Tény h ezek nem tipikus csatár erények. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Pedro egy hülyegyerek, két vagy három éve volt egy jó szezonja, aztán nekiszaladt a betonfalnak, és megállt a fejlődésben.
tíz meccsből nyolcon csak azért van fent a pályán, hogy meglegyenek tizenegyen, de semmi értékelhetőt nem csinál.

ha feleannyi erőt fordítana egy meccsen a játékra, mint a színészkedésre, akkor a Barcelona az évi öt trófeából (spanyol bajnokság, kupa, szuper kupa, BL, Európai Szuper Kupa) legalább hármat biztosan megszerezne, és Sanchez nem csak azért nem tudná kiszorítani a csapatból, mert élete legrosszabb idényét futja.slowmotion
Persze ha nagyanyámnak meg áramszedője lenne én lennék a villamos.
Abban egyetértek, hogy Pedro alibizik kurva sokat, nem is bírom, csak azt nem értem ha rendesen játszana mért nem 5ből rögtön 6 trófeát nyerne a Barca?Toca
a Barcelona akkor veszít meccset, ha nem megy neki a támadás, mert a védelem jól helyezkedik ellenük. kevés meccset láttam, ahol ne lettek volta partiban, és ott általában hiányzott a széljáték (nem, nem a felfutó hátvéd, hanem a szélről induló támadó).

nekik az az érdekük, hogy minél hamarabb rúgjanak egy gólt, mert az ellenfél akkor már nem hagyatkozhat arra, hogy letáborozik a kapu előtt, és egy-két szerzett labdából visszatámad a kinyílt védelem ellen. ha a szélső hokizik, akkor erre kisebb az esély.slowmotion
Értem én, csak azért az a kijelentés, hogy ha Pedro jobb lenne rögtön mindig 3 kupát nyernétek akkor is meredek akárhonnan nézem. Szerintem nem lennétek sokkal előrébb kicsit jobb szélső játékkal, pláne nem ennyire.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Nézegettem a csoportokat a lehetséges másodikokat keresve:gabokocka
ezt a cikket neked írták
 www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/vb-meglepetespontok-europa-futballszive-a-jegben-is-dobog-2229947


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Pedro egy hülyegyerek, két vagy három éve volt egy jó szezonja, aztán nekiszaladt a betonfalnak, és megállt a fejlődésben.
tíz meccsből nyolcon csak azért van fent a pályán, hogy meglegyenek tizenegyen, de semmi értékelhetőt nem csinál.

ha feleannyi erőt fordítana egy meccsen a játékra, mint a színészkedésre, akkor a Barcelona az évi öt trófeából (spanyol bajnokság, kupa, szuper kupa, BL, Európai Szuper Kupa) legalább hármat biztosan megszerezne, és Sanchez nem csak azért nem tudná kiszorítani a csapatból, mert élete legrosszabb idényét futja.slowmotion
Persze ha nagyanyámnak meg áramszedője lenne én lennék a villamos.
Abban egyetértek, hogy Pedro alibizik kurva sokat, nem is bírom, csak azt nem értem ha rendesen játszana mért nem 5ből rögtön 6 trófeát nyerne a Barca?Toca
a Barcelona akkor veszít meccset, ha nem megy neki a támadás, mert a védelem jól helyezkedik ellenük. kevés meccset láttam, ahol ne lettek volta partiban, és ott általában hiányzott a széljáték (nem, nem a felfutó hátvéd, hanem a szélről induló támadó).

nekik az az érdekük, hogy minél hamarabb rúgjanak egy gólt, mert az ellenfél akkor már nem hagyatkozhat arra, hogy letáborozik a kapu előtt, és egy-két szerzett labdából visszatámad a kinyílt védelem ellen. ha a szélső hokizik, akkor erre kisebb az esély.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Pedro egy hülyegyerek, két vagy három éve volt egy jó szezonja, aztán nekiszaladt a betonfalnak, és megállt a fejlődésben.
tíz meccsből nyolcon csak azért van fent a pályán, hogy meglegyenek tizenegyen, de semmi értékelhetőt nem csinál.

ha feleannyi erőt fordítana egy meccsen a játékra, mint a színészkedésre, akkor a Barcelona az évi öt trófeából (spanyol bajnokság, kupa, szuper kupa, BL, Európai Szuper Kupa) legalább hármat biztosan megszerezne, és Sanchez nem csak azért nem tudná kiszorítani a csapatból, mert élete legrosszabb idényét futja.slowmotion
Persze ha nagyanyámnak meg áramszedője lenne én lennék a villamos.
Abban egyetértek, hogy Pedro alibizik kurva sokat, nem is bírom, csak azt nem értem ha rendesen játszana mért nem 5ből rögtön 6 trófeát nyerne a Barca?