NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 892 — Saturday Night Lights
én csak attól tartok, hogy ezek a szerencsétlenek valahogy mégis csak összemákolják a VB-t, akkor 40 év múlva is a felcsúti Napóleon képét kell bámulnom majd mindenhol, hogy ő mennyit tett ebbe bele.Amadeus91
Valami ilyesmit olvastam a fórumon a pápaválasztás előtt is Erdő Péter esélyeinek latolgatásakor.
Hihetetlen b@zdmeg, hogy egyes emberek mennyire féltik az országot bármilyen sikertől, csak azért, mert abban a sikerben számukra nem rokonszenves elemek is sütkéreznének.atapapa
Pedig igaza van. Ahogyan az 54-es vb-ezüst egyenesen vezetett a forradalomhoz, úgy a vb-re kijutás biztos újrázást jelent a Fidesznek. Csak a hsz-t (ahogyan atáét is) eluralták az érzelmi elemek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Hát attól mert magasabbra ugrik, nem kell tarkón rúgni a másikat...
Annál az esetnél kevés tisztább tizenegyes van, egyedül a lap színén lehetett volna vitatkozni. Labdát nem érte el, a lábat igen, nem köteles átugrani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nem tudom nézte -e valaki tegnap a Francia-Spanyol meccset,de Kassaiék megint nem voltak a helyzet magaslatán a meccs nagy részében.Ezt nem csak azért mondom,mert jórészt a franciákat sújtották a tévedéseikkel,ugyan úgy a spanyolok is számon kérhetnek rajta jó pár ítéletet,igaz azok nem befolyásolták volna annyira a meccs végeredményét.Ha következetesek a nagyokosok ott fent,akkor egy jó darabig megint nem kell rangos meccsen közreműködniük...JoeyPorter
Lorris piros és 11-es 😀
Pogba piros tök jogos volt.gabokocka
Az nem volt tizi, már dobta magát Pedro mikor ütközött Llorissal.Pogba első sárgája meg igen csak kérdőjeles,a labdát nézte (amit el is fejelt) arról meg nem tehet,hogy fél méterrel magasabbra ugrik,mint Xabi.A második sárgája egyértelmű volt.Az viszont nem,hogy miért nem látták a tiszta lerántását a szögletnél.Arbeloának kb 5 sárgát kellett volna kapnia...

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Nem tudom nézte -e valaki tegnap a Francia-Spanyol meccset,de Kassaiék megint nem voltak a helyzet magaslatán a meccs nagy részében.Ezt nem csak azért mondom,mert jórészt a franciákat sújtották a tévedéseikkel,ugyan úgy a spanyolok is számon kérhetnek rajta jó pár ítéletet,igaz azok nem befolyásolták volna annyira a meccs végeredményét.Ha következetesek a nagyokosok ott fent,akkor egy jó darabig megint nem kell rangos meccsen közreműködniük...JoeyPorter
Lorris piros és 11-es 😀
Pogba piros tök jogos volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Való igaz, tényleg a gólkülönbség dönt, az viszont tuti a mienk lesz, már most öttel jobbak vagyunk, és a legutolsó meccsünk itthon Andorra ellen lesz, ha kell tízzel nyerünk. Így egy fokkal jobbak az esélyeink, elég lehet az x bukarestben.gabokocka
Akár, hogy számolom, ha a románok nem balfaszkodják el a törökök elleni meccset, akkor nyerni kell kint bukarestben.FViktor93
Ez a román csapat is van olyan szar, hogy képes legyen kikapni otthon a törököktől, de az x teljesen reális eredmény lehet. Van három középfos csapat ezek közti meccsekből eddig a románok mákosan jöttek ki, most lehet fordul a kocka.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nem tudom nézte -e valaki tegnap a Francia-Spanyol meccset,de Kassaiék megint nem voltak a helyzet magaslatán a meccs nagy részében.Ezt nem csak azért mondom,mert jórészt a franciákat sújtották a tévedéseikkel,ugyan úgy a spanyolok is számon kérhetnek rajta jó pár ítéletet,igaz azok nem befolyásolták volna annyira a meccs végeredményét.Ha következetesek a nagyokosok ott fent,akkor egy jó darabig megint nem kell rangos meccsen közreműködniük...

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Való igaz, tényleg a gólkülönbség dönt, az viszont tuti a mienk lesz, már most öttel jobbak vagyunk, és a legutolsó meccsünk itthon Andorra ellen lesz, ha kell tízzel nyerünk. Így egy fokkal jobbak az esélyeink, elég lehet az x bukarestben.gabokocka
Akár, hogy számolom, ha a románok nem balfaszkodják el a törökök elleni meccset, akkor nyerni kell kint bukarestben.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Az a bukaresti X meg van dumálva a románokkal is? Vagy ők a két nép barátságára hivatkozva, 8 emberrel állnak ki ellenünk, szintén zártkapus mecsen?zemanla
Nem az a kérdés hogy a románokkal megvan a dumálva, hanem hogy Mészáros meddig marad kezdő. Mert ha a hollandok és románok ellen ő kezd akkor kb 0 pontban bízhatunk.Nagy gólkülönbséggel
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Az a bukaresti X meg van dumálva a románokkal is? Vagy ők a két nép barátságára hivatkozva, 8 emberrel állnak ki ellenünk, szintén zártkapus mecsen?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem olvastam mindent vissza, de a legnagyobb bajom, hogy egervárinak továbbra sem nőtt ki a nemi szerve. ez egyszer már egy u20as világbajnokságba került, és most dettó ugyanezt csinálja az A-válogatottnál is.

mi értelme volt megint magunkra húzni a törököket ? miért kell ezt a beszari taktikát nyomatni állandóan, amikor az életképes játékosaink mind előrefelé játszanak, de legalább hátul olyan szarok vagyunk h mutogatni kellene.

pénteken ha fordítva alakul a játék képe (a románok játszanak olyan fölényben mint mi, mi pedig úgy ahogy a románok) simán lehozták volna mucuék 3 vagy 4-1re. bősimán. egyszerűen hiányzik belőlünk az az ösztön, hogy képesek legyünk agresszíven támadni, és az adódó helyzeteket kihasználni. ugyanez törökországban. nyilvánvaló volt, hogy fogunk kapni egy gólt, miért nem lehet ezeket megelőzni. nem értem.

bukarestben mennyivel lesz jobb eredménykényszer alatt játszani ? vagy amsterdamban akarunk nyerni ?

én azt látom, hogy a cél az, hogy ne szopjunk le nagyon, újra lehessen szerződni egy következő sorozatra is, mert "már szeptemberig" versenyben vagyunk. igaz csak matematikailag. teljesen mindegy hogy a pótselejtezőn esünk ki vagy a negyedik helyen végzünk, akkor már miért nem próbáljuk kiaknázni amit a lehetőségek adnak ? ilyen gyenge román és török csapatot (vagy egyáltalán bárkit az előttünk lévő kalapból) nem fogunk egy jó ideig kapni.

szerethető sándor, meg az édes anyád az.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Való igaz, tényleg a gólkülönbség dönt, az viszont tuti a mienk lesz, már most öttel jobbak vagyunk, és a legutolsó meccsünk itthon Andorra ellen lesz, ha kell tízzel nyerünk. Így egy fokkal jobbak az esélyeink, elég lehet az x bukarestben.gabokocka
andorra elleni meccs(ek) nem számítanak.

ja bocs az csak a másodikok közt van, nem szóltam.

child please!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
fviktor: 2004-es selejtezőn "csak" meg kellett volna ruházni a letteket rigában. gellei volt a szöv. kap. kimentünk, nekik estünk, csak azzal nem számoltunk h van egy dombi gyorsaságú focizini is tudó 1 db. labdarúgójuk aki gyönyörűen gurított is egy hármast. később még javíthattunk volna a lengyelek ellen, nyílván nem ment...

gabo: először a gólkülönbség a döntő. abban jók vagyunk, mert most +5el állunk és ha ez dönt kb annyi a feladat h a hollandokat megússzuk 3 gól alatt. + az uccsó meccs andorra, szóval annyit lőhetünk amennyit kell. egyébként ez úgy jöhet össze,hogy ez döntsön ha a romának x-elnek otthon velünk és a törökökkel is. valójában amúgy is a mostani +1 pontunk az valójában -2 mert még megyünk ki szopni a hollandokhoz.

csi77: a 98'as selejtező csoportban legjobb harmadikként mentünk a mészárszékre...

JJ: toca hasonlata sztem kitűnő volt 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Való igaz, tényleg a gólkülönbség dönt, az viszont tuti a mienk lesz, már most öttel jobbak vagyunk, és a legutolsó meccsünk itthon Andorra ellen lesz, ha kell tízzel nyerünk. Így egy fokkal jobbak az esélyeink, elég lehet az x bukarestben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Nem tudom, mit fostok, úgyse jutunk ki. 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
én csak attól tartok, hogy ezek a szerencsétlenek valahogy mégis csak összemákolják a VB-t, akkor 40 év múlva is a felcsúti Napóleon képét kell bámulnom majd mindenhol, hogy ő mennyit tett ebbe bele.Amadeus91
Valami ilyesmit olvastam a fórumon a pápaválasztás előtt is Erdő Péter esélyeinek latolgatásakor.
Hihetetlen b@zdmeg, hogy egyes emberek mennyire féltik az országot bármilyen sikertől, csak azért, mert abban a sikerben számukra nem rokonszenves elemek is sütkéreznének.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Az meg tényleg a legalja, hogy Bognár Gyuri térképez fel.
Nagyon kiváncsi lennék azért, hogy miket jegyzetel.
Sinisa
szerintem vannak dolgok, amikről jó, ha nem tud az ember, ez is ebbe a halmazba tartozikjjncaa
ha azon a szinten mozoghat, ahol a SportTV-n, akkor igen. 😀

nagyon elegem van már ebből az "uram-bátyám", belterjes rendszerből...Sinisa
azért sokat elárul ám a mai labdarúgásról, hogy ez a "szakmai" színvonal bőven elég a középmezőnyhöz, mert a románok és a törökök sem jobbak egy fabatkányival sem... van pár elit csapat, de hogy válogatott játékosok többsége képtelen konzisztensen 10 méternél hosszabb passzokat megvalósítani, nem is beszélve a számtalan technikai hibáról és elcseszett beadások garmadájáról, röhejesjjncaa
Alapvetően igazad van, azt azért vedd figyelembe h régebben kisebb iram mellett lehetett trükközni, ezért is tűnt képzettebbnek a mezőny.empty taxi
trükközni? nem biciklicselekről meg skorpiórúgásokról beszélek, én csak azt szeretném látni, hogy ha egy PROFI labdarúgó szögletet ad be, akkor tízből tízszer be tudja tekerni a 16-oson belülre a labdát, szabadból 20 méterről meg csak illene eltalálni azt a bazinagy kaput... ennél már csak az döbbent meg jobban, hogy a bírók mennyire szélsőségesen értelmezik az írásban is lefektetett szabályokat, ennél szubjektívebb játékvezetés szerintem egyedül a vízilabdában van, ahol mondjuk elkélne egy víz alatti spori is

én abszolút nem értek hozzá, de valaki kielemezhetné, hogy mondjuk a magyar válogatott (de vehetjük a törököt vagy a románt is) stratégiájában milyen mélyenszántó elgondolkodások lakoznak, mert nekem olybá tűnik, hogy ezt még egy 10 éves is könnyedén fel tudja térképezni, a labdarúgás manapság meg amúgy is csak a rombolásról szól... belenéztem az u21-esek meccsébe is, különösen szembetűnő, hogy még kisebb iramnál mennyire élvezhetetlen maga a sport, szerintem nincs még egy olyan labdajáték, ami ennyire "díjazná" a passzivitást, valamilyen szinten minden másnál rá vagy kényszerülve a támadásra, soccerben nem és mégis ezt nézik a legtöbben, hihetetlenjjncaa
Azért ne essünk át a ló túloldalára, értem én hogy olyan könnyűnek játszik, de most egy normális 60 yardos spirált is kurva egyszerű eldobni azt mégsem megy mindig.
...
Értem, hogy vannak bajok a soccerrel, értem hogy sokaknak langyos a játék, értem, hogy neked speciel nem tetszik , még azt is megértem hogy az NFL pörgősebb. De ne egyszerűsítsük már le ovis szintre... Mintha azt mondanám, nem értem mért nem dob minden passzból a QB TD-t. Csak meg kell dobni a WRnek meg el kell kapnia aztán ennyi...Toca
azért ezzel vitatkoznék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Azért így számolgatva még mindig a románok vannak jobb helyzetben, egy 2-2-nél kevesebb gólos döntetlennel kb jók is. Szóval bár látszólag faszán állunk, gyakorlatilag annyira azért nem. Nem is értettem miért álltunk annyira vissza a végén, a csoport harmadik helye nem jó semmire, márpedig ezzel azt értük el, hogy az sanszosan legalább megvan. Mondjuk fasz tudja mi lesz a román-törökön, illetve sztem még az észtek is szerezhetnek pontot valakitől.gabokocka
Egy 5-5-ös döntetlennel sem lennénk beljebb, ugyanis -ha jól tudom- pontegyenlőségnél nem az egymás elleni eredmény dönt, hanem először a gólkülönbség 😊

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Mintha azt mondanám, nem értem mért nem dob minden passzból a QB TD-t. Csak meg kell dobni a WRnek meg el kell kapnia aztán ennyi...Toca
botrányosan rossz hasonlat, a kettőnek köze nincs egymáshoz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Az meg tényleg a legalja, hogy Bognár Gyuri térképez fel.
Nagyon kiváncsi lennék azért, hogy miket jegyzetel.
Sinisa
szerintem vannak dolgok, amikről jó, ha nem tud az ember, ez is ebbe a halmazba tartozikjjncaa
ha azon a szinten mozoghat, ahol a SportTV-n, akkor igen. 😀

nagyon elegem van már ebből az "uram-bátyám", belterjes rendszerből...Sinisa
azért sokat elárul ám a mai labdarúgásról, hogy ez a "szakmai" színvonal bőven elég a középmezőnyhöz, mert a románok és a törökök sem jobbak egy fabatkányival sem... van pár elit csapat, de hogy válogatott játékosok többsége képtelen konzisztensen 10 méternél hosszabb passzokat megvalósítani, nem is beszélve a számtalan technikai hibáról és elcseszett beadások garmadájáról, röhejesjjncaa
Alapvetően igazad van, azt azért vedd figyelembe h régebben kisebb iram mellett lehetett trükközni, ezért is tűnt képzettebbnek a mezőny.empty taxi
trükközni? nem biciklicselekről meg skorpiórúgásokról beszélek, én csak azt szeretném látni, hogy ha egy PROFI labdarúgó szögletet ad be, akkor tízből tízszer be tudja tekerni a 16-oson belülre a labdát, szabadból 20 méterről meg csak illene eltalálni azt a bazinagy kaput... ennél már csak az döbbent meg jobban, hogy a bírók mennyire szélsőségesen értelmezik az írásban is lefektetett szabályokat, ennél szubjektívebb játékvezetés szerintem egyedül a vízilabdában van, ahol mondjuk elkélne egy víz alatti spori is

én abszolút nem értek hozzá, de valaki kielemezhetné, hogy mondjuk a magyar válogatott (de vehetjük a törököt vagy a románt is) stratégiájában milyen mélyenszántó elgondolkodások lakoznak, mert nekem olybá tűnik, hogy ezt még egy 10 éves is könnyedén fel tudja térképezni, a labdarúgás manapság meg amúgy is csak a rombolásról szól... belenéztem az u21-esek meccsébe is, különösen szembetűnő, hogy még kisebb iramnál mennyire élvezhetetlen maga a sport, szerintem nincs még egy olyan labdajáték, ami ennyire "díjazná" a passzivitást, valamilyen szinten minden másnál rá vagy kényszerülve a támadásra, soccerben nem és mégis ezt nézik a legtöbben, hihetetlenjjncaa
Azért ne essünk át a ló túloldalára, értem én hogy olyan könnyűnek játszik, de most egy normális 60 yardos spirált is kurva egyszerű eldobni azt mégsem megy mindig.
Ne felejtsd el hogy beadásnál és szabadrúgásnál sem az van hogy hopp beadom valaki csak berúgja , illetve rálövöm azt jó lesz. Beadásnál általában tudja, hogy pontosan hova kell beadni, de nem olyan könnyű a sorfal mellett úgy eltekerni hogy még pont úgy a fejére is essen, hogy közbe a védő ne rondítson bele. A szabadról meg ne is beszéljünk. Mindenki rátudja tekerni a kapura még talán én is 20-ról, még lehet sorfallal is, de nem mindegy hogy milyen ívbe megy és hogy gól lesz-e vagy leveszi a kapus.
Értem, hogy vannak bajok a soccerrel, értem hogy sokaknak langyos a játék, értem, hogy neked speciel nem tetszik , még azt is megértem hogy az NFL pörgősebb. De ne egyszerűsítsük már le ovis szintre... Mintha azt mondanám, nem értem mért nem dob minden passzból a QB TD-t. Csak meg kell dobni a WRnek meg el kell kapnia aztán ennyi...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Nézegettem a csoportokat a lehetséges másodikokat keresve:

A csoport - horvát belga versenyfutás Belgiumban 1-1 lett, így a horvátok vannak lépéselőnyben, sanszosan belga második hely. Van elég pontjuk a pótselejtezőhöz, ott azonban jó eséllyel második kalap.

B csoport - Olaszok nyerik a csoportot, mögöttük bolgár, cseh, dán, verseny, totál megjósolhatatlan, ami akár ki is pottyanthatja a másodikot is a körbedöntetlenezések miatt. Amúgy sztem a dán, cseh első kalapos is lehet, a bolgár második.

C csoport - Hasonló a helyzet, mint az előző csoportban, németek nyerik, mögöttük osztrák, svéd ír csata, a svédek vannak kedvező helyzetben, pontjuk is lesz elég, meg az első kalapra is jók lehetnek a pótselejtezőn.

E csoport - Itt bárki végezhet bárhol, Svájc, Albánia, Izland, Norvégia, Ciprus, Szlovénia, fingom sincs ez a csoport hogy jött össze, azt se tudom, ki volt az első és ki a negyedik kalapban... Jó eséllyel innnen lesz a leggyengébb második, ha nem akkor tuti második kalap.

F csoport - Oroszok 99%-ra nyerik, portugálok az izraeliekkel küzdenek a második helyért. Portugálok otthon játszanak Izraellel és a ruszkikkal, míg Izrael már csak az észak-írekkel játszik otthon, azt hiszem csoda kéne, hogy ne a portugálok legyenek másodikok. Elég pontjuk lesz, első kalap.

G csoport - Bosnyákok valószínűleg nyerik, görögök lesznek a másodikok, lesz elég pontjuk, inkább második kalap, mint első.

H csoport - Ez izgi, Montenegró vezet Anglia előtt, de még az ukránok is odaérhetnek, a lengyeleknek sztem már esélytelen (4 idegenbeli meccs vár rájuk). A következő Montengeró-Ukrajna meccs sok mindent eldönthet, sztem Anglia-Montenegró sorrend lesz, és egy második kalapos pótselejtező.

I csoport - Spanyolok helyrerakták a csigásokat, de azért még szoros, akármelyik lesz a második, tuti első kalapos.

Várható besorolás

1. kalap: FRA, POR, SWE, GRE
2. kalap: BEL, MNE, ALB/ISL/NOR, HUN/ROM

Kieső második: DEN/CZE/BUL

Ha a dánok/csehek megtáltosodnak talán hátrébb nyomhatják a görögöket. de abban a csoportban annyi döntetlen volt már, hogy nagyon szar helyzetben vannak. Az olaszokat kell legalább egyszer verni a másodiknak ahhoz, hogy pótselejtezős legyen, vagy egymásik csoportban kell behúzza a féket a második (ez a mi csoportunk, vagy a norvég lehet).

Mondjuk ha a mi kedvünk szerint alakulnának a dolgok, a portugálokat kiejti Izrael, a svédeket Ausztria, a norvég csoportból Albánia vagy Izland lesz a második, a bolgár csoport kiesik, talán még első kalaposak is lehetnénk, nem tudom ki gyűjtött több pontot az elmúlt sorozatokban, mi, az osztrákok, a belgák, vagy Izrael 😀 Márha ez számít a kiemelésnél.

Vicces számolgatni, aztán kapunk egy hármast a dákoktól....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
szerintem mindenki tudja, hogy azon a meccsen is remire fogunk játszani (bízva egy védelmi megingásban)... ha rajtam múlna, simán eltörölném a döntetlent a labdarúgásból, lehet kissé megváltozna a játékjjncaa
Ha azon a meccsen döntetlenre játszunk, és rá bízzuk magunkat a törökökre, akkor szerintem Egervári haza se jöjjön. Számomra legalábbis hatalmas csalódás lenne.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bocsi, ha hosszú voltam!Sinisa
grat a skót-veréshez kapitány úr!

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Azért így számolgatva még mindig a románok vannak jobb helyzetben, egy 2-2-nél kevesebb gólos döntetlennel kb jók is. Szóval bár látszólag faszán állunk, gyakorlatilag annyira azért nem. Nem is értettem miért álltunk annyira vissza a végén, a csoport harmadik helye nem jó semmire, márpedig ezzel azt értük el, hogy az sanszosan legalább megvan. Mondjuk fasz tudja mi lesz a román-törökön, illetve sztem még az észtek is szerezhetnek pontot valakitől.gabokocka
Egyértelműen ők vannak jobb helyzetben nekik otthon elég a döntetlen ellenünk, nekünk nyerni kell.FViktor93
szerintem mindenki tudja, hogy azon a meccsen is remire fogunk játszani (bízva egy védelmi megingásban)... ha rajtam múlna, simán eltörölném a döntetlent a labdarúgásból, lehet kissé megváltozna a játék


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért így számolgatva még mindig a románok vannak jobb helyzetben, egy 2-2-nél kevesebb gólos döntetlennel kb jók is. Szóval bár látszólag faszán állunk, gyakorlatilag annyira azért nem. Nem is értettem miért álltunk annyira vissza a végén, a csoport harmadik helye nem jó semmire, márpedig ezzel azt értük el, hogy az sanszosan legalább megvan. Mondjuk fasz tudja mi lesz a román-törökön, illetve sztem még az észtek is szerezhetnek pontot valakitől.gabokocka
Egyértelműen ők vannak jobb helyzetben nekik otthon elég a döntetlen ellenünk, nekünk nyerni kell.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 678 — Bears & Illinois fan
Ezt a két mondatot így, én kb. tizedjére hallom.
Hol egy pótselejtező, hol 1 sorsdöntő meccs, de mindig van egy "ekkora esélyünk", és soha nem tudunk élni vele.Sobri Jóska
Nem tudom én az utóbbi 12-13 évben mióta követem a soccert, egyszer sem éreztem ekkora esélyt mint ami most van. Voltak bravúr meccseink, de olyan rég volt, hogy egy győzelem kelljen a továbbjutáshoz. Márpedig ez most megvan. Eddig mindig kellett más is hozzá, de most annyi kell, hogy Bukarestben nyerni tudjunk.FViktor93
97-98-ban meg is volt a második hely (akkor Finnországban elég volt egy pont, az meg is lett, bár ne lett volna) aztán jöttek a jugók, meg az 1-12........ Azóta én kevésbé vagyok bizalommal a pótselejtező iránt.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png