NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bocsi, ha hosszú voltam!Sinisa
grat a skót-veréshez kapitány úr!

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Azért így számolgatva még mindig a románok vannak jobb helyzetben, egy 2-2-nél kevesebb gólos döntetlennel kb jók is. Szóval bár látszólag faszán állunk, gyakorlatilag annyira azért nem. Nem is értettem miért álltunk annyira vissza a végén, a csoport harmadik helye nem jó semmire, márpedig ezzel azt értük el, hogy az sanszosan legalább megvan. Mondjuk fasz tudja mi lesz a román-törökön, illetve sztem még az észtek is szerezhetnek pontot valakitől.gabokocka
Egyértelműen ők vannak jobb helyzetben nekik otthon elég a döntetlen ellenünk, nekünk nyerni kell.FViktor93
szerintem mindenki tudja, hogy azon a meccsen is remire fogunk játszani (bízva egy védelmi megingásban)... ha rajtam múlna, simán eltörölném a döntetlent a labdarúgásból, lehet kissé megváltozna a játék


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért így számolgatva még mindig a románok vannak jobb helyzetben, egy 2-2-nél kevesebb gólos döntetlennel kb jók is. Szóval bár látszólag faszán állunk, gyakorlatilag annyira azért nem. Nem is értettem miért álltunk annyira vissza a végén, a csoport harmadik helye nem jó semmire, márpedig ezzel azt értük el, hogy az sanszosan legalább megvan. Mondjuk fasz tudja mi lesz a román-törökön, illetve sztem még az észtek is szerezhetnek pontot valakitől.gabokocka
Egyértelműen ők vannak jobb helyzetben nekik otthon elég a döntetlen ellenünk, nekünk nyerni kell.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 678 — Bears & Illinois fan
Ezt a két mondatot így, én kb. tizedjére hallom.
Hol egy pótselejtező, hol 1 sorsdöntő meccs, de mindig van egy "ekkora esélyünk", és soha nem tudunk élni vele.Sobri Jóska
Nem tudom én az utóbbi 12-13 évben mióta követem a soccert, egyszer sem éreztem ekkora esélyt mint ami most van. Voltak bravúr meccseink, de olyan rég volt, hogy egy győzelem kelljen a továbbjutáshoz. Márpedig ez most megvan. Eddig mindig kellett más is hozzá, de most annyi kell, hogy Bukarestben nyerni tudjunk.FViktor93
97-98-ban meg is volt a második hely (akkor Finnországban elég volt egy pont, az meg is lett, bár ne lett volna) aztán jöttek a jugók, meg az 1-12........ Azóta én kevésbé vagyok bizalommal a pótselejtező iránt.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Azért így számolgatva még mindig a románok vannak jobb helyzetben, egy 2-2-nél kevesebb gólos döntetlennel kb jók is. Szóval bár látszólag faszán állunk, gyakorlatilag annyira azért nem. Nem is értettem miért álltunk annyira vissza a végén, a csoport harmadik helye nem jó semmire, márpedig ezzel azt értük el, hogy az sanszosan legalább megvan. Mondjuk fasz tudja mi lesz a román-törökön, illetve sztem még az észtek is szerezhetnek pontot valakitől.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ezt a két mondatot így, én kb. tizedjére hallom.
Hol egy pótselejtező, hol 1 sorsdöntő meccs, de mindig van egy "ekkora esélyünk", és soha nem tudunk élni vele.Sobri Jóska
Nem tudom én az utóbbi 12-13 évben mióta követem a soccert, egyszer sem éreztem ekkora esélyt mint ami most van. Voltak bravúr meccseink, de olyan rég volt, hogy egy győzelem kelljen a továbbjutáshoz. Márpedig ez most megvan. Eddig mindig kellett más is hozzá, de most annyi kell, hogy Bukarestben nyerni tudjunk.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
hajnal helyén kéne komannak játszania, úgy legalább lehet értékelhető lenne, mert itt kint a vonal mellett kb játékban sincs, idegen neki, ergó szar. hajnal is, ott lehet upgrade lenne a személycsere, jobb oldalon meg játszon vki aki legalább gyors és tud futni. dombi? 😀 am. visszanéztem többször, nem volt az a labda se túl élesen, se túl erősen belőve. ha kimozdul sztem övé, de legalább sansz lett volna valami. így meg gyak 0 esély volt h ha 3 méterről nem küldi a marsra a labdát akkor gól, egyébként guzmics meglepően jól szállt be, nem emléxem hibájára, vagy h fogni kellett vna a fejünket ha felé ment a labda ellenben mészárossal....egyébként ezt a 2 csatáros dolgot, sztem mindenki szerkezetben érti, nem abban h akkor most tényleg 2 csatárnak is kell a pályán lennie.

fviktor: a pótselejtezőn kiemelés van, tehát tuti kurva erős ellenfelet kapnánk 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
A csatárok száma tényleg nem befolyásolja a támadójátékot, de kíváncsi lennék mi járt Egérvári fejében mikor bevitte Bödét és egyből volt pár szép játéka Szalaival. Azaz tudjuk mert lecserélte Szalait és még csak véletlen se támadóra. A VKP helyére én a jelenlegi keretből Vargát tudnám elképzelni. Tud szerelni, harcos és a labdát is oda bírja rúgni embernek. Viszont a lepkefing Hajnal helyett tényleg találni kéne valakit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Néhány gondolat az utolsó hozzászólásokhoz:

- A csatárok száma nem biztos, hogy befolyásolja, hogy mennyire támad a csapat. Spanyolok csatár nélkül, ugye nem régi példa, de pl. Muringyó az Inter-rel, Chelsea-vel is a 4-3-3-at preferálta, és mégis védekező felfogásban játszott. A magyar válogatott is játszott papíron 4-3-3-at és ugyan ilyen ergya volt a támadójáték.
Nagyon kíváncsi lennék, hogy a válogatott taktikai megbeszélésein mi hangzik el.
Bár valszeg ez is az a kategória, amit JJ írt, hogy jobb nem tudni…
- Szerintem a legnagyobb probléma az, hogy a csapatrészek között túl nagyon a távolságok. Így nem tudnak kialakulni a háromszögek, rombuszok (felfogás kérdése), ahol le lehetne játszani „kicsibe a dolgokat”. Így maradnak az ívelések, amiket Szalai, ha le is tud tenni, kb. 35 méterrel vannak mögött a középpályások. Valszeg emiatt működik jobban a kétcsatáros játék, mert ott legalább egy barát van a közelben.
- A válogatottunk mindig valami divatos felállásban játszik, most éppen 4-2-3-1, amihez általában nincs meg a játékos anyag. De ez nem szokta érdekelni a szövetségi kapitányokat, anno Boborjánt sem zavarta, tolta Ő is a 4-2-3-1-et.
Most éppen csak az alábbiak hiányoznak:
olyan VKP, aki labda-biztos, jó a labda kihozatalban (Busquets, Y.Toure, Essien régen, Carrick stb. mindenki el tudja képzelni) ergo marad az ívelgetés. Tőzsér, Vass WHY??? Elek jó lenne, ha újra formába lendülne, mert legalább az egyik meg lenne oldva ;
olyan középhátvéd, aki szintén labdaügyes, jól is fejel (Hummels, T.Silva, Pique ugye megvan? 😊 );
Juják, Koman nem tud a szélen védekezni, ha Koman jobbszél, nincs aki irányít;
szélső hátvédek, akik előre is tudnak játszni.
HUSZTI???
VKP kb. az egész magyar bajnokságban nincs ilyen. A legtöbb helyen külföldiek játszanak.
Gyömbér megérne egy próbát?
- Azzal nem teljesen értek egyet, hogy a magyar bajnokságban nincs semmi taktika. Van, ott ahol külföldi edző van. Vidi, Fradi, korábban Henk ten Cate az MTK-nál. Szerintem fel lehet/lehetett fedezni stílusjegyeket. Ezért is utálják Őket a magyar edzők.

Szerthető Sanyibá pedig „történelmi” esély előtt áll: nagyon rég nem voltak ennyire gyenge csoport ellenfeleink, és szintén régen nem volt ennyire mély a magyar válogatott. Szidjuk őket, de végre minden csapatrészben van meghatározó játékosunk (ha Juhász éppen ott van). Korábban hiányzott a csatárjáték, most van egy Szalai. Az más kérdés, hogy nem tudjuk kihasználni.

Bocsi, ha hosszú voltam!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Azért a török gólról messze nem tehetett Király. A török megelőzte Mészárost és kb 3-4m-ről erőből fejelt. Nincs kapus aki ezt megfogja.FViktor93
Azért szerintem megpróbálhatott volna kimozdulni mikor látta a beadást még ha az éles is volt. Ennél többet úgyse veszített volna. Ja, hogy vonalkapus? Akkor semmi...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
Hosszú évek óta nem volt ekkora esélyünk, hogy kijussunk világversenyre, mint most. A csoport gyenge, velünk egy szintű csapatok vannak. Az esetleges pótselejtezőn, pedig könnyen jöhetne egy hozzánk hasonló csapat. Ezt most meg kéne ragadni a fiúknak, mert ismerve minket a következő 15-20 évben még egyszer nem lesz ekkora sanszunk.FViktor93
Ezt a két mondatot így, én kb. tizedjére hallom.
Hol egy pótselejtező, hol 1 sorsdöntő meccs, de mindig van egy "ekkora esélyünk", és soha nem tudunk élni vele.

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Aludva a meccsre egyet. Borzasztóan csalódott vagyok, hogy Egervári ennyire beszari volt tegnap a végén. Fent kellett volna hagyni Szalait és játszani tovább a 2 csatáros játékot. A törökök megrogytak a gólunktól, ott jó esély lett volna, hogy vágjunk nekik még egyet. Bele gondolva teljesen mindegy lett volna, hogy x vagy vereség a vége, mert mindkét esetben nyerni kell Bukarestben. Viszont ha nyertünk volna elég lett volna az x is a románoknál. Hosszú évek óta nem volt ekkora esélyünk, hogy kijussunk világversenyre, mint most. A csoport gyenge, velünk egy szintű csapatok vannak. Az esetleges pótselejtezőn, pedig könnyen jöhetne egy hozzánk hasonló csapat. Ezt most meg kéne ragadni a fiúknak, mert ismerve minket a következő 15-20 évben még egyszer nem lesz ekkora sanszunk.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért a török gólról messze nem tehetett Király. A török megelőzte Mészárost és kb 3-4m-ről erőből fejelt. Nincs kapus aki ezt megfogja.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
e. sanyi továbbra is egy beszari pöcs. addig a 8 percig amíg böde meg szalai együtt volt a pályán több veszély volt a játékunkban mint azon kívül az egész meccsen összesen. hát még mi lett volna, ha egy gyors lábú, futni tudó ember van fent szalai helyett/helyén a végén. simán benne volt, hogy verünk még egyet mert a törököknek muszáj volt 200al rohamozni... nem is értem, ha kikapunk sincs kb semmi, ugyanaz a felállás mint így, nyerni kell a románoknál. sztem most lett volna rá sansz az uccsó 15 percben.... a másik meg, hogy ebben a koncepcióban sem látom az értelmet, hogy király védett. egyik sem volt hatalmas baki, de ha összeadom a 2. román, illetve a török gólban minimum benne van ő is. nem szeretem az ilyet, de meggyőződésem ha bogdán van a kapuban ez a két gól összesen maximum egy lett volna.... mészáros...áhh... hadjuk



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem Bukarestbe is X-ért megyünk majd, aztán sorsunkat a törökök kezébe adva drukkolnak majd Sanyi bácsiék izomból, hogy a törökök is fogjanak egy döntetlent Romániában, onnantól pedig ha obligát eredmények születnek [= a hollandok nem szarnak bele a török kirándulásukba] akkor adott a 2. hely.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Az meg tényleg a legalja, hogy Bognár Gyuri térképez fel.
Nagyon kiváncsi lennék azért, hogy miket jegyzetel.
Sinisa
szerintem vannak dolgok, amikről jó, ha nem tud az ember, ez is ebbe a halmazba tartozikjjncaa
ha azon a szinten mozoghat, ahol a SportTV-n, akkor igen. 😀

nagyon elegem van már ebből az "uram-bátyám", belterjes rendszerből...Sinisa
azért sokat elárul ám a mai labdarúgásról, hogy ez a "szakmai" színvonal bőven elég a középmezőnyhöz, mert a románok és a törökök sem jobbak egy fabatkányival sem... van pár elit csapat, de hogy válogatott játékosok többsége képtelen konzisztensen 10 méternél hosszabb passzokat megvalósítani, nem is beszélve a számtalan technikai hibáról és elcseszett beadások garmadájáról, röhejesjjncaa
én csak attól tartok, hogy ezek a szerencsétlenek valahogy mégis csak összemákolják a VB-t, akkor 40 év múlva is a felcsúti Napóleon képét kell bámulnom majd mindenhol, hogy ő mennyit tett ebbe bele. Soccert mondjuk jó ideje amúgy sem nézek, a te általad leírt okok miatt, többek közt. (nem köt le)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Manapság sokkal nagyobb a hangsúly a védekezésen, az legyen meg utána elöl meg csak lesz valami alapon megy a taktika. Kedvencem mikor Várhidi elemezget magyar focit, pár szerencsétlen próbálja felhozni a labdát az meg tele x-el a képernyőt mintha bármi tudatosság lenne benne pedig kétszer egymás után az egész bajnokságban nem történt meg ugyanaz nem hogy a meccsen...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
... soccerben nem és mégis ezt nézik a legtöbben, hihetetlenjjncaa
Mert olyan egyszerű mint a faék. Ahogy az emberek többsége.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Az meg tényleg a legalja, hogy Bognár Gyuri térképez fel.
Nagyon kiváncsi lennék azért, hogy miket jegyzetel.
Sinisa
szerintem vannak dolgok, amikről jó, ha nem tud az ember, ez is ebbe a halmazba tartozikjjncaa
ha azon a szinten mozoghat, ahol a SportTV-n, akkor igen. 😀

nagyon elegem van már ebből az "uram-bátyám", belterjes rendszerből...Sinisa
azért sokat elárul ám a mai labdarúgásról, hogy ez a "szakmai" színvonal bőven elég a középmezőnyhöz, mert a románok és a törökök sem jobbak egy fabatkányival sem... van pár elit csapat, de hogy válogatott játékosok többsége képtelen konzisztensen 10 méternél hosszabb passzokat megvalósítani, nem is beszélve a számtalan technikai hibáról és elcseszett beadások garmadájáról, röhejesjjncaa
Alapvetően igazad van, azt azért vedd figyelembe h régebben kisebb iram mellett lehetett trükközni, ezért is tűnt képzettebbnek a mezőny.empty taxi
trükközni? nem biciklicselekről meg skorpiórúgásokról beszélek, én csak azt szeretném látni, hogy ha egy PROFI labdarúgó szögletet ad be, akkor tízből tízszer be tudja tekerni a 16-oson belülre a labdát, szabadból 20 méterről meg csak illene eltalálni azt a bazinagy kaput... ennél már csak az döbbent meg jobban, hogy a bírók mennyire szélsőségesen értelmezik az írásban is lefektetett szabályokat, ennél szubjektívebb játékvezetés szerintem egyedül a vízilabdában van, ahol mondjuk elkélne egy víz alatti spori is

én abszolút nem értek hozzá, de valaki kielemezhetné, hogy mondjuk a magyar válogatott (de vehetjük a törököt vagy a románt is) stratégiájában milyen mélyenszántó elgondolkodások lakoznak, mert nekem olybá tűnik, hogy ezt még egy 10 éves is könnyedén fel tudja térképezni, a labdarúgás manapság meg amúgy is csak a rombolásról szól... belenéztem az u21-esek meccsébe is, különösen szembetűnő, hogy még kisebb iramnál mennyire élvezhetetlen maga a sport, szerintem nincs még egy olyan labdajáték, ami ennyire "díjazná" a passzivitást, valamilyen szinten minden másnál rá vagy kényszerülve a támadásra, soccerben nem és mégis ezt nézik a legtöbben, hihetetlen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Az meg tényleg a legalja, hogy Bognár Gyuri térképez fel.
Nagyon kiváncsi lennék azért, hogy miket jegyzetel.
Sinisa
szerintem vannak dolgok, amikről jó, ha nem tud az ember, ez is ebbe a halmazba tartozikjjncaa
ha azon a szinten mozoghat, ahol a SportTV-n, akkor igen. 😀

nagyon elegem van már ebből az "uram-bátyám", belterjes rendszerből...Sinisa
azért sokat elárul ám a mai labdarúgásról, hogy ez a "szakmai" színvonal bőven elég a középmezőnyhöz, mert a románok és a törökök sem jobbak egy fabatkányival sem... van pár elit csapat, de hogy válogatott játékosok többsége képtelen konzisztensen 10 méternél hosszabb passzokat megvalósítani, nem is beszélve a számtalan technikai hibáról és elcseszett beadások garmadájáról, röhejesjjncaa
Alapvetően igazad van, azt azért vedd figyelembe h régebben kisebb iram mellett lehetett trükközni, ezért is tűnt képzettebbnek a mezőny.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Én nekem ebből a 2 meccsből 3 dolog jött le
1.Ha 2 csatárunk van akkor normálisan támadunk
2.Ha nincs egyel több középső védőnk akkor valamennyivel jobban aggreszívebben védekezünk és nem szopatnak agybafőbe
3. MÉSZÁROS EGY FOSTALIGANYOMOREKKISSZERENCSÉTLEN
Ez az ember mi a rákot keres a válogatotban ?
Egervári egyébként igyekezett megverertni minket, nem sikerült, nem rajta múlt.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Remélem Bukarestbe is ezzel a szar 1 csatáros taktikával állunk majd ki... hihetetlen, hogy a "mesteren" kívül kb mindenki észreveszi, hogy mikor 2 csatárral álltunk fel, akkor volt talán 1-2 épkézláb támadásunk. Mindegy a románoknál nyerni kell valahogy, nem egy világverő csapat az se.
Aki esetleg személyesen szeretné megtekinteni azt a meccset, még lehet jelentkezni a különvonatra, bővebb infok itt:
 xn--szurkolibusz-6hb.hu/romania-magyarorszag-vonatos-tura
Remélem ennyi reklám még belefér.Dub
Talalkozunk bukarestben!

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Remélem Bukarestbe is ezzel a szar 1 csatáros taktikával állunk majd ki... hihetetlen, hogy a "mesteren" kívül kb mindenki észreveszi, hogy mikor 2 csatárral álltunk fel, akkor volt talán 1-2 épkézláb támadásunk. Mindegy a románoknál nyerni kell valahogy, nem egy világverő csapat az se.
Aki esetleg személyesen szeretné megtekinteni azt a meccset, még lehet jelentkezni a különvonatra, bővebb infok itt:
 xn--szurkolibusz-6hb.hu/romania-magyarorszag-vonatos-tura
Remélem ennyi reklám még belefér.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Pogba rookie mistake.legalább a mixemnek jót tett ez a piros.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 072 — Így remélem megfelelek nektek.....
nekem taktikailag az tette be a kaput hogy többször is kb 8 passzal akartuk kihozni a labdát, és látszott hogy ezt akarta Egervári. Ez egy vicc kérem szépen, ezt kérni idegenben a mai magyar válogatottól minimum arcpiritó. Majdnem szétvertem itt a berendezést a sok 10 méteres "felszabaditásaink" láttán...davemayer
Most nem tudom mi a baj meg kell mutatni, hogy mi már a Barca szintjén vagyunk , vagy ezt tanulták el ők tőlünk 😀