NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 2 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
nekem taktikailag az tette be a kaput hogy többször is kb 8 passzal akartuk kihozni a labdát, és látszott hogy ezt akarta Egervári. Ez egy vicc kérem szépen, ezt kérni idegenben a mai magyar válogatottól minimum arcpiritó. Majdnem szétvertem itt a berendezést a sok 10 méteres "felszabaditásaink" láttán...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Az meg tényleg a legalja, hogy Bognár Gyuri térképez fel.
Nagyon kiváncsi lennék azért, hogy miket jegyzetel.
Sinisa
szerintem vannak dolgok, amikről jó, ha nem tud az ember, ez is ebbe a halmazba tartozikjjncaa
ha azon a szinten mozoghat, ahol a SportTV-n, akkor igen. 😀

nagyon elegem van már ebből az "uram-bátyám", belterjes rendszerből...Sinisa
azért sokat elárul ám a mai labdarúgásról, hogy ez a "szakmai" színvonal bőven elég a középmezőnyhöz, mert a románok és a törökök sem jobbak egy fabatkányival sem... van pár elit csapat, de hogy válogatott játékosok többsége képtelen konzisztensen 10 méternél hosszabb passzokat megvalósítani, nem is beszélve a számtalan technikai hibáról és elcseszett beadások garmadájáról, röhejes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok elsősorban a fórumozóknak akármelyiknél, hogy bereklamálták Bödét, most aztán tényleg le nem tagadhatja Sanyi bá, hogy valamelyiket olvassa, a szemüvegében megy neki a felirat azért nem látja mi folyik a pályán 😛 😀

| Amúgy meg a mai játéknap legjobb magyarja ismét Kassai két kényes 11-s helyzetet nem fújt be a spanyolok részére és igaz volt szvsz ennek ellenére vezetnek a spanyolok aminek azért örülök Valdes parádézik 😀 |
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Mikor szerzett utoljára Fradi játékos gólt a válogatottban?
Gera / Huszti?Sinisa
Szerintem Huszti. Gerq előtt van még Tököli is ebben a statisztikában.Schleck
Akkor csak ez lehet:
2005. június 4. Reykjavík

Ezek szerint közel 8 éve...
Durva!Sinisa
Takács Ákos 2005. szept. málta ellen vágott egy "kis" gólt! 😛 😊Divat
Ehhhh tényleg.
Akkor csak 7,5 év.
De akkor is sok!!! 😊Sinisa
pont ennyi ideig volt olyan szar a Fradi hogy nem volt válogatott szintű futballistája. Szerintem ebben semmi meglepő nincs, kis pénz kis foci.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mikor szerzett utoljára Fradi játékos gólt a válogatottban?
Gera / Huszti?Sinisa
Szerintem Huszti. Gerq előtt van még Tököli is ebben a statisztikában.Schleck
Akkor csak ez lehet:
2005. június 4. Reykjavík

Ezek szerint közel 8 éve...
Durva!Sinisa
Takács Ákos 2005. szept. málta ellen vágott egy "kis" gólt! 😛 😊Divat
Ehhhh tényleg.
Akkor csak 7,5 év.
De akkor is sok!!! 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mikor szerzett utoljára Fradi játékos gólt a válogatottban?
Gera / Huszti?Sinisa
Szerintem Huszti. Gerq előtt van még Tököli is ebben a statisztikában.Schleck
Akkor csak ez lehet:
2005. június 4. Reykjavík

Ezek szerint közel 8 éve...
Durva!Sinisa
Takács Ákos 2005. szept. málta ellen vágott egy "kis" gólt! 😛 😊

|
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Az meg tényleg a legalja, hogy Bognár Gyuri térképez fel.
Nagyon kiváncsi lennék azért, hogy miket jegyzetel.
Sinisa
szerintem vannak dolgok, amikről jó, ha nem tud az ember, ez is ebbe a halmazba tartozikjjncaa
ha azon a szinten mozoghat, ahol a SportTV-n, akkor igen. 😀

nagyon elegem van már ebből az "uram-bátyám", belterjes rendszerből...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Az meg tényleg a legalja, hogy Bognár Gyuri térképez fel.
Nagyon kiváncsi lennék azért, hogy miket jegyzetel.
Sinisa
szerintem vannak dolgok, amikről jó, ha nem tud az ember, ez is ebbe a halmazba tartozik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Sanyi bá'-nak azért többnyire mázlija.
Nem lehet itthon videóelemzéssel, 100 kamarás HD felvétellel, OPTA-val szételemezni egy meccset?Sinisa
Én úgy tudom hogy használják.

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Sanyi bá'-nak azért többnyire mázlija.
És általában jó helyen van jó időben.

Az meg tényleg a legalja, hogy Bognár Gyuri térképez fel.
Nagyon kiváncsi lennék azért, hogy miket jegyzetel.

Az meg már csak költői kérdés, hogy a mai technológiai fejlettség mellett tényleg szükség van feltérképezésre?
Nem lehet itthon videóelemzéssel, 100 kamarás HD felvétellel, OPTA-val szételemezni egy meccset?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Az azért tényleg látszott h a kaszinos gyuri térképezte fel a törököket, mert ekkora szakmai segìtség mellett is az elég izmos taktikai hadvezér avci is röhögve outcoachingolta sanyit és 8 percet kivéve az is kiderült ma h a kontrajáték sem jön magától.... Szerethető ismét kiszurkolta, hihetetlen mázlija van. ( szerencsére)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mikor szerzett utoljára Fradi játékos gólt a válogatottban?
Gera / Huszti?Sinisa
Szerintem Huszti. Gerq előtt van még Tököli is ebben a statisztikában.Schleck
Akkor csak ez lehet:
2005. június 4. Reykjavík

Ezek szerint közel 8 éve...
Durva!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
Ez az Egervári egy idióta, nem értem hogy ez a döntetlen neki miért volt jó, gyakorlatilag igy nyerni kell Bukarestben. Azért ha választani kellett volna (főleg 1-1nél mondjuk amikor lehozta ez a gyökér Szalait) hogy itt akarok nyerni a hitehagyott és zavarodott törökök ellen vagy Bukarestben ahol mindenki a vérünket akarja hááát... Nálam a 3 pontos rendszerben egy 8 meccses sorozatban az 1 pont értéke 0, kivéve ha mondjuk az utolsó meccsen elég az is. Mindkét meccsen buktunk 2 pontot, az elsőn csak kicsit lehetett hibáztatni a kapitányt (felhoztuk a végén a románokat) itt maximálisan lehet, rossz felfogással lett pályára küldve a válogatott. Ezt a 2 meccset egy közepesnél lehelletnyivel jobb válogatott (pl Dánia) nyeri.

Bödét meg persze akkor hozza be amikor már ég a ház, aztán meg meglepődik a teljesitményén ő, aki látja edzésen az elmúlt másfél hétben- legalja, és még le is nyilatkozza....

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mikor szerzett utoljára Fradi játékos gólt a válogatottban?
Gera / Huszti?Sinisa
Szerintem Huszti. Gerq előtt van még Tököli is ebben a statisztikában.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
2-0-ra mennek a hollandok.
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mikor szerzett utoljára Fradi játékos gólt a válogatottban?
Gera / Huszti?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble

😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ha tudtuk volna, hogy Böde Dániel gólt szerez, már hamarabb pályára küldjük. Nagyon elszántan lépett pályára, és jól is futballozott, örülünk, hogy sikerült gólt szereznie. Összességében elégedettek vagyunk, örülünk az egy pontnak” – tette hozza a szövetségi kapitány.

gyerekek......könyörgöm mondjon le, ennél még a fröccsös is jobb lenne!!! 😀

|
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Sajnos Sanyi bá'-nak ismét az volt a lényeg, hogy ne kapjunk ki.
Lehet szólni kéne Neki, hogy régen, amikor 2 pont volt a győzelem, ez akár célravezető is lehetett, de már nem...

Jó lenne élni ezzel a selejtező sorozattal, mert ez a török és román csapat ritka gyenge.

Szép volt Dani!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tegyük hozzá hogy a motiválatlan hollandoknál is lehet keresnivaló...JayB
Igen, azért az EB-n selejtezőn az utolsó fordulóban kikaptak a svédektől is. Nincs sok esély rá, de hátha.
Bár ha kikapunk a románoktól akkor már ez sem elég valószínűleg.

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Verjük a románokat náluk és meg is van 😊FViktor93
Az is kevés.románoknak buknia kell még.Kenny
Miért? Ha a hollandok ma nyernek, van egy pont előnyünk, és bukó meccs nekünk már csak a holland van.Schleck
Észtek ellen meg fogunk szenvedni.De amúgy igazad van,elszámoltam magam.Kenny
Ha nem tudjuk itthon verni az észteket, akkor felesleges bármiről is beszélni.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
A magyar válogatott két helyzetben képes általában jó játékra:
- mikor nincs teher
- mikor minden mindegy

A románok ellen szeptemberben melyik lesz? Persze meg kell jegyeznem, hogy örülök az egy pontnak, szép eredmény


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Tegyük hozzá hogy a motiválatlan hollandoknál is lehet keresnivaló...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Verjük a románokat náluk és meg is van 😊FViktor93
Az is kevés.románoknak buknia kell még.Kenny
Miért? Ha a hollandok ma nyernek, van egy pont előnyünk, és bukó meccs nekünk már csak a holland van.Schleck
Észtek ellen meg fogunk szenvedni.De amúgy igazad van,elszámoltam magam.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Verjük a románokat náluk és meg is van 😊FViktor93
Az is kevés.románoknak buknia kell még.Kenny
Ha buknak meg ellenünk is akkor max 19 pontjuk lesz, ha verjük őekt és a két kötelezőt behúzzuk nekünk van 20.