NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 677 — Bears & Illinois fan
Na visszakapja a Barca....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
bazz Ribery milyen alattomosat pakolt Vidalra... gusztustalan mozdulat

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 677 — Bears & Illinois fan
Milyen szép lesgólt lőtt Ibra.........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 063 — Így remélem megfelelek nektek.....
Piás Gyuri persze elérte volna..... a másik labdát amit lát az ital miatt legfeljebb aztán rájön, hogy az igazi mögötte van 😛 amúgy jobb a Bayern sajna edidig Messi hál Istennek betalált
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 560 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
már gólokkal illene vezetni, nem lesz ez így jó.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
uh, bekezdett a Juve 😀

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Most komoylan....melyiket lett előbb Szentély??? A SZUSZA vagy az Albert Stadion ???
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Hatalmas harcokat várok a bentmaradásért ill ha nem jön össze jöhet a plan B 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A csaba ne jusson fel, milyen szar volna már jövőre az nb2 rangadó nélkül 😀peach
gondolod a Szegednek sikerül venni franchise jogot az nb2-be? Szerintem bennmaradni nem fognak, de hátha a $ megint kirántja őket a szarból 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 917 — no es importante
legfeljebb kiesnek egyből, valakinek azt is kell. .Höri
hát igen, a Pápa emiatt nagy survivor 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
A csaba ne jusson fel, milyen szar volna már jövőre az nb2 rangadó nélkül 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Este remélem elpakoljuk a turbánosokat,tudják már hol a helyük.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De nekem amúgy halálmindegy, csak nem szeretem ezeket a hontalan csapatokat.Bazzani
az legyen nb1-es, aki megnyeri az nb2-t, nem akinek a legtöbb pénze van 😛 legfeljebb kiesnek egyből, valakinek azt is kell. Mondjuk a PFLA tuti bennmarad a Vidibe nem kellő arcokkal (Polonkai, Szakály, Zsolnai, Nagy D. stb) meg a juniorjaikkal.
Keleten meg remélhetőleg beelőzi Gyurikékat a Vasas 😀 de ha nem, akkor a Békéscsaba.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó azért NB1re sokan kimennek egy hazai meccsre olyanok is akik másodosztályra nem. Pápán is többen jártak régebben, én voltam anno Pápa-Honvédon (Vadócz búcsúmeccse) ott voltak elég sokan.
Miskolcra viszont az a kövesdi sem megy el aki kijárt NB2re. Esetleg kimegy pár helyi +ban. De nekem amúgy halálmindegy, csak nem szeretem ezeket a hontalan csapatokat.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 917 — no es importante
Szépen mutat majd az a 200kövesdi drukker a miskolci stadionban. De legalább egyel többször lehet verekedni a pestiekkel meg a fehérváriakkal stb.Bazzani
legutóbbi meccsükön 800 néző volt Mezőkövesden, szóval nem teljesen mindegy? a Pápa meg a Siófok is otthon játszik, aztán a kutya nem kíváncsi rájuk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szépen mutat majd az a 200kövesdi drukker a miskolci stadionban. De legalább egyel többször lehet verekedni a pestiekkel meg a fehérváriakkal stb.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én úgy tudom, hogy meg van a pénz Kövesden az NB1-re. A stadion nem jó, de már az is fixálva van, hogy Diósgyőrben játszanának. De ez csak halvány emlék, cáfoljon meg valaki, ha nem így van.Schleck
én is így tudom.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Kurvára kellene megint egy csapat aki nem otthon játszik...Bazzani
legalább a trollfocin a képeken csak át kell írni jövőre az Egert Mezőkövesdre 😀 végülis a két város 30km-n belül van úgyis...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kurvára kellene megint egy csapat aki nem otthon játszik...

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kicsit korai még, de már ránézésre is sokkol, hogy jövőre az NB1-ben Mezőkövesd-Felcsút rangadó lesz..Szokol
ahhoz kell licenc is, nem? vagy a 'Kövesd megkapja?slowmotion
Én úgy tudom, hogy meg van a pénz Kövesden az NB1-re. A stadion nem jó, de már az is fixálva van, hogy Diósgyőrben játszanának. De ez csak halvány emlék, cáfoljon meg valaki, ha nem így van.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Kicsit korai még, de már ránézésre is sokkol, hogy jövőre az NB1-ben Mezőkövesd-Felcsút rangadó lesz..Szokol
ahhoz kell licenc is, nem? vagy a 'Kövesd megkapja?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Pedro egy hülyegyerek, két vagy három éve volt egy jó szezonja, aztán nekiszaladt a betonfalnak, és megállt a fejlődésben.
tíz meccsből nyolcon csak azért van fent a pályán, hogy meglegyenek tizenegyen, de semmi értékelhetőt nem csinál.

ha feleannyi erőt fordítana egy meccsen a játékra, mint a színészkedésre, akkor a Barcelona az évi öt trófeából (spanyol bajnokság, kupa, szuper kupa, BL, Európai Szuper Kupa) legalább hármat biztosan megszerezne, és Sanchez nem csak azért nem tudná kiszorítani a csapatból, mert élete legrosszabb idényét futja.slowmotion
Persze ha nagyanyámnak meg áramszedője lenne én lennék a villamos.
Abban egyetértek, hogy Pedro alibizik kurva sokat, nem is bírom, csak azt nem értem ha rendesen játszana mért nem 5ből rögtön 6 trófeát nyerne a Barca?Toca
a Barcelona akkor veszít meccset, ha nem megy neki a támadás, mert a védelem jól helyezkedik ellenük. kevés meccset láttam, ahol ne lettek volta partiban, és ott általában hiányzott a széljáték (nem, nem a felfutó hátvéd, hanem a szélről induló támadó).

nekik az az érdekük, hogy minél hamarabb rúgjanak egy gólt, mert az ellenfél akkor már nem hagyatkozhat arra, hogy letáborozik a kapu előtt, és egy-két szerzett labdából visszatámad a kinyílt védelem ellen. ha a szélső hokizik, akkor erre kisebb az esély.slowmotion
Értem én, csak azért az a kijelentés, hogy ha Pedro jobb lenne rögtön mindig 3 kupát nyernétek akkor is meredek akárhonnan nézem. Szerintem nem lennétek sokkal előrébb kicsit jobb szélső játékkal, pláne nem ennyire.Toca
nem lennénk sokkal előbbre, mert nem vagyok velük. csak általában az ő meccseiket mutatják tévében ugye, meg a Margitét
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 834 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ebben a United szezonban több volt, mint egy bajnokság 😕 Valami elbaszódott a fejekben a Real elleni bunda után. Ma sokkal jobb volt a Chelsea, megérdemelten jutottak tovább, bár az első meccsen el lehetett volna dönteni...Duff
a bajnokság már kb decemberben eldőlt, ha akkor is szoros lett volna, lehet a Man City behúzza a bajnokságot is. A mai meccs meg egyszerűen nézhetetlen volt (Chelsea szurkoló szemmel), amilyen sótlan volt ma a United, legalább 3 góllal nyerni kellett volna.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Ebben a United szezonban több volt, mint egy bajnokság 😕 Valami elbaszódott a fejekben a Real elleni bunda után. Ma sokkal jobb volt a Chelsea, megérdemelten jutottak tovább, bár az első meccsen el lehetett volna dönteni...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.acmilan.hu/2013/04/01/dzsudzsak-az-inter-helyett-a-milanhoz-igazol-a-nyaron/#.UVl54gMoAJw.facebookStez
Ez már csak azért sem lehet igaz, mert akkor már telesírtad volna a fórumot, hogy jaj neee 😀Toca
jaj neeeeeeeeeee 😛