NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
pfú Snejder, megnyugtathatott volna hogy jönni fog a tippmixem.... 😀 (ezt Xanyi simán bebombázza)
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Eboue felborította a kaput hogy a törökök is örüljenek valaminek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
0:1 Kár! pedig reménykedtem egy izgalmas kis meccseben...

W. Sneider frizurája viszont mint egy újszülöttön a magzatmáz kb...yooker
nálam dettó,leülök,na mondom egy 1-0 hangrobbanást és utána az őrjöngést úgy meghallgatnám erre 1 percre rá CR ilyen gagyi elkerülhető gólt lő. gyenge ez a galata.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
0:1 Kár! pedig reménykedtem egy izgalmas kis meccseben...

W. Sneider frizurája viszont mint egy újszülöttön a magzatmáz kb...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 226 — Vikings fan
Rummenigge azt szeretné, ha a Bundesliga átállna a norvég/ex-orosz menetrendre a bajnokság lebonyolításának terén.

(...)Amadeus91
Néha azt érzem a Bayern vénjein hogy muszáj valami faszságot kitalálniuk és bemondaniuk, mert különben figyelem hiányosak lennének
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Rummenigge azt szeretné, ha a Bundesliga átállna a norvég/ex-orosz menetrendre a bajnokság lebonyolításának terén.

(...)Amadeus91
elgurult a gyógyszer...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Rummenigge azt szeretné, ha a Bundesliga átállna a norvég/ex-orosz menetrendre a bajnokság lebonyolításának terén.

(...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
rohadt büdös makker city.davemayer
igazából helyzetet se nagyon dolgozunk ki. legalábbis én nem emlékeszem.
kegyetlen szarul játszottunk, mindenfajta motiváció nélkül. érthetetlen volt számomra, hogy miért nem változtat fergie, mikor látványosan nem volt semmi lendület a csapatban. igazából tök mindegy az eredmény, de én is azt szerettem volna látni, hogy egy terhektől megszabadult együttes gálázik egy jót és nem az eredmény tartására rendezkedik be.

van persie labdák nélkül sose fog megélni, rooney meg olyan kondiban van mint én kb, giggs meg teljesen súlytalan volt, a réti nigger yaya toure kb kétszer akkora egymagában.

jones fejét abszte megértem, kb így néztem én is:
 img849.imageshack.us/img849/5320/jones1z.jpg

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 888 — Saturday Night Lights
 sportgeza.hu/futball/2013/04/08/a_hanyas_budos_nem_az_izlandi_munka/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
itt most alapvetően nem is a bajnokság volt a fontos (bár pont tavaly szívtak egy orbitálisan nagyot),hanem tényleg a presztízs. Ha még állna a MU a BL-ben akkor ezt a defenzív,döntetlenre játszó taktikát megértem, Giggs szerepeltetését is, de így elég gáz volt, kicsit szánalmasnak tartom hogy egy olyan csapatnak amely 15 ponttal vezet az ellenfelénél védekezésre rendezkedik be és várja a meccs végét. Pont most gondoltam azt hogy Fergie "elengedi a gyeplőt" és felszabadultan hagyja a csapatot játszani,kiszolgálni a közönséget. Ha így kaptunk volna ki azt mondom legalább játszottunk nem izzadságszagúan szenvedtünk. Pláne úgy nem értem ezt hogy a mostani védelem nyomokban sem red wall (a gólok számában legalábbis biztosan nem). Lehetett volna egy igazi ki-ki meccs erre gyakorlatilag hazai pályán feladtuk a győzelem reális esélyét, amikor döntetlenre állt a meccs előre nagyon keveset játszottak. A meccs képe egy az egyben olyan volt mint a tavalyi City-MU 1-0, ott is döntetlenre mentünk és ki is kaptunk. Érdekes az őszi City-MU-n sokkal agilisebbek voltunk elől meg is volt az eredménye.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 823 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
rohadt büdös makker city.davemayer
a 2. gól inkább a védelmen múlt 😊Dexxter Tailor
az igen,de Agüero jól csinálta.

De rühellem amikor Fergie azt hiszi egy olasz középcsapat vagyunk...
annyira várható volt hogy ha magunkra húzzuk őket akkor kikapunk. Giggs azért nem tudom mit keresett a pályán,nem volt formában megint.Kagawát meg beküldi 1 percre úgy hogy általában egy félidő nem elég neki hogy bemelegedjen... ezt a meccset is csúnyán elcseszte az Öreg, azért szégyen ez a vereség 😕davemayer
hát nem lesz büszke erre a meccsre, az tuti, de szerintem félgőzzel is simán behúzza a United ezt a bajnokságot 😊 az viszont tényleg gáz, hogy még a presztízs miatt sem voltak kezdeményezőbbek, mert egy kis koncentrációval simán ki lehetett volna ikszre hozni. de a 12 pont még mindig 12 pont 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
rohadt büdös makker city.davemayer
a 2. gól inkább a védelmen múlt 😊Dexxter Tailor
az igen,de Agüero jól csinálta.

De rühellem amikor Fergie azt hiszi egy olasz középcsapat vagyunk...
annyira várható volt hogy ha magunkra húzzuk őket akkor kikapunk. Giggs azért nem tudom mit keresett a pályán,nem volt formában megint.Kagawát meg beküldi 1 percre úgy hogy általában egy félidő nem elég neki hogy bemelegedjen... ezt a meccset is csúnyán elcseszte az Öreg, azért szégyen ez a vereség 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 823 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
rohadt büdös makker city.davemayer
a 2. gól inkább a védelmen múlt 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 880 — Omar's Coming Yo!
remekül kiengedtük a győzelmet a kezünkből,azzal hogy hernyó kihagyta a tizit..

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
rohadt büdös makker city.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
van der Vaart átnyergelt az asszonyról


az asszony legjobb barátnőjére


aki Khalid Boulahrouz (ex-csapattárs) ex-neje.

jó kis szappanopera.Amadeus91
Kanye West csajára ment rá (Kim Kardashian) aki épp terhes? Vagy csak a második kép rossz?Matthew99
valszeg rossz lesz

ő tuti

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
van der Vaart átnyergelt az asszonyról


az asszony legjobb barátnőjére


aki Khalid Boulahrouz (ex-csapattárs) ex-neje.

jó kis szappanopera.Amadeus91
Kanye West csajára ment rá (Kim Kardashian) aki épp terhes? Vagy csak a második kép rossz?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nem tudom, hogy vagytok vele, de olyan fojtogató a légkör a hazai soccerben.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
brutális ez a harmadik félidő...a pu(h)lpitusra 😂 most azért emelt fel egy embert sanyi, mert megadtak egy szabályos gólt. hát őszintén gratulálok, hogy valakit magasztalni kell azért mert az elvárt szinten végezte a munkáját... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Anno meg még úgy volt hogy direkt az asszony miatt ment vissza Angliából Németországba,érdekes sztori...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
van der Vaart átnyergelt az asszonyról


az asszony legjobb barátnőjére


aki Khalid Boulahrouz (ex-csapattárs) ex-neje.

jó kis szappanopera.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
ettől kapok hülyét, 2 helyzet 2 gól a Diónak, ellenünk meg élete meccsét játsza Rybánskypetey
A nemzet juhásza csak a kezdőbe "verekedte" magát, hmjjncaa
rotálja Viníciusszal általábanpetey
Mármint a kevésbé fontos meccseken még játszhat más is, a legutóbbi bajnokiján meg két gólt szerző Szekeres a kispadra se fér oda... Filipovics a menedzsere természetesenjjncaa
Filipovics kb a fél NB1-nek a menedzsere. már egy ideje ekézed, mi a gondod vele? petey
sokaknak csak névlegesen a menedzsere (pont azért, mert jól hangzik, ha papíron Vladan intézi az ügyeidet)
a Videoton nem is érdeklődött Juhász iránt, csak ki lett adva, hogy játszania kell legalább itthon, mert "szüksége van rá a válogatottnak"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
ettől kapok hülyét, 2 helyzet 2 gól a Diónak, ellenünk meg élete meccsét játsza Rybánskypetey
A nemzet juhásza csak a kezdőbe "verekedte" magát, hmjjncaa
rotálja Viníciusszal általábanpetey
Mármint a kevésbé fontos meccseken még játszhat más is, a legutóbbi bajnokiján meg két gólt szerző Szekeres a kispadra se fér oda... Filipovics a menedzsere természetesenjjncaa
Filipovics kb a fél NB1-nek a menedzsere. már egy ideje ekézed, mi a gondod vele?

a 11-est rúghatta volna más is, nem az első hogy kihagyja Niko a meccs végén, lásd Kispest elleni vészkapus védés. a védőink elég biztos lábúak, biztos kellett a gól.

Az igazán jó lövések hiányoztak, Kokóé volt a kivétel, amiből Juhász lesgólja lett (kár, hogy nem paraiba elé pattant a labda, ő nem elsről indult, bár akkor is behúzta volna szerintem a partjelző).
Gomes változatlanul nagyon szompatikus, jól is nyilatkozott, nem úgy, mint a hajrában majd beszaró, utána saját nagyságába ájult Szentes.

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hivatalosan is zsákban a 23. bajnoki cím 8)Double B
Durva...
Két dolog jutott eszembe:
- Csak a BL-re kell már koncentrálni
- Mi lesz jövőre Pep-pel

Abból mi az igaz, hogy Heynckes nem is akar visszavonulni, kamu volt, hogy mehessen Pep?Sinisa
Fogalmam sincs. Mert hallottam olyat is, hogy tárgyaltak mindkét féllel, és csak utána jelentette be Jupp a visszavonulását. De szerintem lehet benne valami, mert ha nem Pepről lenne szó, akkor tuti aláírt volna mondjuk mégegy évre, utána meg megpróbálták volna elcsábítani Kloppot ( Akinek én őszintén picit jobban örültem volna de ez már csak személyes vélemény)

1.Azért még 16.-án ott lesz a Wolfsburg elleni kupaelődöntő, de ha az is a zsákban van, akkor tényleg csak a Bl. Lehet pihentetni a kezdőket, hogy ne járjanak úgy mint Kroos
2. Nos az elvárás mindenképpen hatalmas lesz felé, főleg ha összejönne a triplázás. Ha az nem, de mondjuk még jön a NK is, akkor mindenképpen az lesz az elvárás, hogy a Bl-t megnyerje a csapat mondjuk 2 éven belül.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
ezt sosem fogom megérteni hogy egy csatár aki ezt tanulta eddigi élete során hogy mutathatja be azt éles helyzetben hogy hogyan ne végezzünk el 11est. Főleg magyar szinten bőven elég ha mindkét sarkot félmagasan megtanulod jól eltalálni,gyakorlás kérdése az egész.davemayer
de hát félmagasan nincs is sarka a kapunak 😛