Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Pölő is szabadlistán van ám! 😛 csináljuk a helyett remélem Szabicséknak! 😊Divat
Soccerben (sajnos) nincsen salary cap 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ő volt az a játékos akit a szíve vitt előre még ha szarul játszott is az esetek nagy részében.Kiss
Az a baj, hogy annyira szarul játszott általában - ahogy én láttam - hogy kevés volt a szív.szaba
hát jaa mondjuk nekem az is sokat számított ,hogy pl idegenbe ő volt az a játékos aki elsőnek oda jött meg tapsolni minket és meg köszönni a szurkolást ja és nem egyszer volt olyan ,hogy csak ő jött odaKiss
nem mondom h BZ-ről nem kaptunk egy gólt sem, de azért nyugodtabb voltam, amikor Ő játszott, és voltak élményszámba menő szerelései, becsúszásai, illetve ami a legfontosabb Neki még jelent vmit a zöld-fehér mez és az EEE!!!

Pölő is szabadlistán van ám! 😛 csináljuk a helyett remélem Szabicséknak! 😊

|
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
BZ-t miért is?szaba
Ő volt az a játékos akit a szíve vitt előre még ha szarul játszott is az esetek nagy részében.Kiss
Az a baj, hogy annyira szarul játszott általában - ahogy én láttam - hogy kevés volt a szív.szaba
hát jaa mondjuk nekem az is sokat számított ,hogy pl idegenbe ő volt az a játékos aki elsőnek oda jött meg tapsolni minket és meg köszönni a szurkolást ja és nem egyszer volt olyan ,hogy csak ő jött oda

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
"A Ferencváros hivatalosan is bejelentette a pepsifoci.hu korábban közölt információit, mely szerint több játékossal nem hosszabbít szerződést a klub. Rósa Dénes, Lisztes Krisztián, Balog Zoltán, Marko Simic, Oláh Lóránt és Hector Morales biztosan nem marad a zöld-fehéreknél." hát Lisztest,BZ-t kicsit sajnálomKiss
BZ-t miért is?szaba
Ő volt az a játékos akit a szíve vitt előre még ha szarul játszott is az esetek nagy részében.Kiss
Az a baj, hogy annyira szarul játszott általában - ahogy én láttam - hogy kevés volt a szív.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/u21-a-fradi-csatar-duplazott-negygolos-magyar-gyozelem-2137215

Beliczky dupla 😛Divat
"Beliczky Gergő egy 2005 ősze óta vastagodó jeget tört meg a mai duplájával. Utoljára Takács Ákos volt eredményes Fradi játékosként a magyar labdarúgó válogatottban, Málta ellen." fúúú azért el telt az idő

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Krisztiánt miért? sajnos még ebből a gyenge fradiból is lefelé lógott ki, én egyedül BZ-t sajnálom, talán még Simic aki hiányozni fog, de jöjjenek Bödéék aztán ő se fog..Divat
mert tanulhatnak tőle ezek a botlábúak.jó ha tényleg olyan Fradi lesz amit ígérnek akkor ok menjen amerre lát ,de ha megint ilyen szedett vetett NBIII-as Reacból igazolt játékosokkal leszünk tele....Kiss
Majd Pölöskey rúg megint 4 gólt egész szezonban (abból 2-t tiziből) és ő lesz az isten...Az nem baj,hogy Simic kb 6 meccsen rúgott ennyit :mad: :mad:

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
"A Ferencváros hivatalosan is bejelentette a pepsifoci.hu korábban közölt információit, mely szerint több játékossal nem hosszabbít szerződést a klub. Rósa Dénes, Lisztes Krisztián, Balog Zoltán, Marko Simic, Oláh Lóránt és Hector Morales biztosan nem marad a zöld-fehéreknél." hát Lisztest,BZ-t kicsit sajnálomKiss
BZ-t miért is?szaba
Ő volt az a játékos akit a szíve vitt előre még ha szarul játszott is az esetek nagy részében.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Krisztiánt miért? sajnos még ebből a gyenge fradiból is lefelé lógott ki, én egyedül BZ-t sajnálom, talán még Simic aki hiányozni fog, de jöjjenek Bödéék aztán ő se fog..Divat
mert tanulhatnak tőle ezek a botlábúak.jó ha tényleg olyan Fradi lesz amit ígérnek akkor ok menjen amerre lát ,de ha megint ilyen szedett vetett NBIII-as Reacból igazolt játékosokkal leszünk tele....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/u21-a-fradi-csatar-duplazott-negygolos-magyar-gyozelem-2137215

Beliczky dupla 😛

|
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
"A Ferencváros hivatalosan is bejelentette a pepsifoci.hu korábban közölt információit, mely szerint több játékossal nem hosszabbít szerződést a klub. Rósa Dénes, Lisztes Krisztián, Balog Zoltán, Marko Simic, Oláh Lóránt és Hector Morales biztosan nem marad a zöld-fehéreknél." hát Lisztest,BZ-t kicsit sajnálomKiss
BZ-t miért is?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Krisztiánt miért? sajnos még ebből a gyenge fradiból is lefelé lógott ki, én egyedül BZ-t sajnálom, talán még Simic aki hiányozni fog, de jöjjenek Bödéék aztán ő se fog..

|
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
"A Ferencváros hivatalosan is bejelentette a pepsifoci.hu korábban közölt információit, mely szerint több játékossal nem hosszabbít szerződést a klub. Rósa Dénes, Lisztes Krisztián, Balog Zoltán, Marko Simic, Oláh Lóránt és Hector Morales biztosan nem marad a zöld-fehéreknél." hát Lisztest,BZ-t kicsit sajnálom

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Valószínűleg odaszánják de... vajon tud-e ő annyit védekezni? Mert a fő gond az, hogy a Dortmundban nem kellett neki sokat, itt viszont jókora feladatot kap ebből is. Szerelés/meccsek, labdaszerzés/meccs alapján jelentősen rosszabb mutatói voltak még Giggsénél is... Pedig amikor Ryan játszott belül, finoman fogalmazva is szopón volt Carrick.

Ha Rooney helyén játszik az azt jelentené, hogy Welbeck játékideje jelentősen visszaesne. Na ez lenne a legnagyobb baklövés. Számomra borzalmasan rizikós transfer ez, nagyon hajaz Andersonéra. Őt meg ugye remélem már adjuk is el a nyáron.tüsi91
ez a legnagyobb baj, komplexebb, a ligában is bizonyított játékos kellett volna de pl Modricot tuti hogy egy zsák aranyért adnák csak el arra meg lehet nem volt keret (nem volt BL, ne felejtsük el). Nekem ezzel kapcsolatban az volt a véleményem h inkább legyen 2-3-4 évig gyengébb a csapat de építsük újra a csapatot. Egy a baj ezzel, hogy Fergie akkor már valószínűleg nem lesz...davemayer
Szinte az összes idei Dortmund meccset láttam valamilyen formában.Csak a középpálya és a csatár(sor) között tudom elképzelni,mivel a bundesligában sem csillogtatta védekezési erényeit.Mondjuk nem is sok meccsen volt rákényszerülve :rolleyes:

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valószínűleg odaszánják de... vajon tud-e ő annyit védekezni? Mert a fő gond az, hogy a Dortmundban nem kellett neki sokat, itt viszont jókora feladatot kap ebből is. Szerelés/meccsek, labdaszerzés/meccs alapján jelentősen rosszabb mutatói voltak még Giggsénél is... Pedig amikor Ryan játszott belül, finoman fogalmazva is szopón volt Carrick.

Ha Rooney helyén játszik az azt jelentené, hogy Welbeck játékideje jelentősen visszaesne. Na ez lenne a legnagyobb baklövés. Számomra borzalmasan rizikós transfer ez, nagyon hajaz Andersonéra. Őt meg ugye remélem már adjuk is el a nyáron.tüsi91
ez a legnagyobb baj, komplexebb, a ligában is bizonyított játékos kellett volna de pl Modricot tuti hogy egy zsák aranyért adnák csak el arra meg lehet nem volt keret (nem volt BL, ne felejtsük el). Nekem ezzel kapcsolatban az volt a véleményem h inkább legyen 2-3-4 évig gyengébb a csapat de építsük újra a csapatot. Egy a baj ezzel, hogy Fergie akkor már valószínűleg nem lesz...davemayer
Modric egy zsák arany?
Na akkor majd figyelj, aztán röhögj, amikor 15 milla körül csapatot vált.
Egyrészt kibaszottul összeveszett szinte az egész csapattal, stábbal, és a klubtulajjal is, aminek következtében lassan szinte már-már kénytelenek lesznek eladni, másrészt meg ebben az évben, miután a balhéja volt és visszatért a kezdőbe, nem is nagyon halt meg a pályán.
Bár némileg talán érthető, mert a MU vagy a Chelsea lett volna az álma, a tulaj meg megígérte neki, hogy ha valamelyik bejelentkezik érte, akkor elengedik, de mikor a Chelsea bejelentkezett, ráadásul valami 20+ millás offerrel, mégsem engedte el Őt a tulaj, amiből nagy balhé is lett.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/trapattoni-gondjaink-vannak-az-egycsataros-jatek-ellen-2137035
Pff, ez a Keane mekkora egy tuskó... Biztos ezen múlott, hogy nem tudták hozni a brazilos focijukat az írek. 😂

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Valószínűleg odaszánják de... vajon tud-e ő annyit védekezni? Mert a fő gond az, hogy a Dortmundban nem kellett neki sokat, itt viszont jókora feladatot kap ebből is. Szerelés/meccsek, labdaszerzés/meccs alapján jelentősen rosszabb mutatói voltak még Giggsénél is... Pedig amikor Ryan játszott belül, finoman fogalmazva is szopón volt Carrick.

Ha Rooney helyén játszik az azt jelentené, hogy Welbeck játékideje jelentősen visszaesne. Na ez lenne a legnagyobb baklövés. Számomra borzalmasan rizikós transfer ez, nagyon hajaz Andersonéra. Őt meg ugye remélem már adjuk is el a nyáron.tüsi91
ez a legnagyobb baj, komplexebb, a ligában is bizonyított játékos kellett volna de pl Modricot tuti hogy egy zsák aranyért adnák csak el arra meg lehet nem volt keret (nem volt BL, ne felejtsük el). Nekem ezzel kapcsolatban az volt a véleményem h inkább legyen 2-3-4 évig gyengébb a csapat de építsük újra a csapatot. Egy a baj ezzel, hogy Fergie akkor már valószínűleg nem lesz...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Valószínűleg odaszánják de... vajon tud-e ő annyit védekezni? Mert a fő gond az, hogy a Dortmundban nem kellett neki sokat, itt viszont jókora feladatot kap ebből is. Szerelés/meccsek, labdaszerzés/meccs alapján jelentősen rosszabb mutatói voltak még Giggsénél is... Pedig amikor Ryan játszott belül, finoman fogalmazva is szopón volt Carrick.

Ha Rooney helyén játszik az azt jelentené, hogy Welbeck játékideje jelentősen visszaesne. Na ez lenne a legnagyobb baklövés. Számomra borzalmasan rizikós transfer ez, nagyon hajaz Andersonéra. Őt meg ugye remélem már adjuk is el a nyáron.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Hivatolas, hogy Kagawa a ManUtd-ban folytatja. Mióta vártam erre. Na nem arra, hogy idejöjjön, hanem hogy ne kelljen a siránkozó kommentek tömkelegét olvasom bármilyen Uniteddel kapcsolatos fórumon/hírnél.

S akkor kezdhetünk beszélni arról, hogy vajon hol is fog ő játszani, mert kiváló játékos, csak éppen a United játékrendszerében nincsen posztja. No ez nem az én bajom. Modricnak jobban örültem volna mindenesetre.

Empty: Annyira hangoztatják a válogatott körül, hogy közelebb kerültünk az élvonalhoz ---> tessék oda-vissza legyőzni az észteket.tüsi91
2 dolog:
- 1rÉSZT én is így gondolom, ha ki akarunk jutni meg kell verni az észteket
- Kagawa a szélén is jó, valszeg ott fog játszani a MU-ban.empty taxi
a legkevésbé sem tudom elképzelni hogy Kagawa a szélen játsszon a United-ban, Young, Nani, Valencia mellett be sem férne + a United szeret inkább wingerrel játszani nem sima szélső kp-al. Neki a posztja sztem Scholes helyén lesz, esetleg ha elgurul Fergie gyógyszere beteszi Roo helyére Roo meg megy fel csatárnak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Hivatolas, hogy Kagawa a ManUtd-ban folytatja. Mióta vártam erre. Na nem arra, hogy idejöjjön, hanem hogy ne kelljen a siránkozó kommentek tömkelegét olvasom bármilyen Uniteddel kapcsolatos fórumon/hírnél.

S akkor kezdhetünk beszélni arról, hogy vajon hol is fog ő játszani, mert kiváló játékos, csak éppen a United játékrendszerében nincsen posztja. No ez nem az én bajom. Modricnak jobban örültem volna mindenesetre.

Empty: Annyira hangoztatják a válogatott körül, hogy közelebb kerültünk az élvonalhoz ---> tessék oda-vissza legyőzni az észteket.tüsi91
2 dolog:
- 1rÉSZT én is így gondolom, ha ki akarunk jutni meg kell verni az észteket
- Kagawa a szélén is jó, valszeg ott fog játszani a MU-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hivatolas, hogy Kagawa a ManUtd-ban folytatja. Mióta vártam erre. Na nem arra, hogy idejöjjön, hanem hogy ne kelljen a siránkozó kommentek tömkelegét olvasom bármilyen Uniteddel kapcsolatos fórumon/hírnél.

S akkor kezdhetünk beszélni arról, hogy vajon hol is fog ő játszani, mert kiváló játékos, csak éppen a United játékrendszerében nincsen posztja. No ez nem az én bajom. Modricnak jobban örültem volna mindenesetre.

Empty: Annyira hangoztatják a válogatott körül, hogy közelebb kerültünk az élvonalhoz ---> tessék oda-vissza legyőzni az észteket.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Voltak jó periódusaink a meccsen, főleg az első félidőben. Annyit tudtunk leszűrni ebből a két meccsből, hogy EBre készülő ellenfelek ellen nagyjából partiban vagyunk, igaz egyik ellenfél sem szakadt meg túlságosan.
A csehek ellen bemutatták a srácok, hogy képesek szervezetten, kevés hibával (!) letolódni, levédekezni a csehek támadásait. Tegnap pedig, azt, hogy még hasonszőrű csapatok ellen támadni is képesek vagyunk.
Mindez arra jó, hogy látjuk, hogy nagyjából hol a helyünk Európában. S nagyjából reális a világranglista, hogy 22.-ek vagyunk EUban.

A VB selejtezőkről annyit, hogy nincsenek nagy illúzióim. A fő cél, hogy 3. kalapból húzottként legyünk harmadikok. A hollandokat nem kell nézni, őket remélem itthon megszorongatjuk, de hamár a török, román duót itthon egyaránt legyőzzük én elégedett leszek, természetesen úgy, hogy az észteket és Andorrát oda-vissza megverjük. Ez így már 18 pont lenne. S akkor a 3 nehéz idegenbeli meccsen nálam még a vereségek is teljesen elfogadhatóak. Persze nem megalázó vereségek.tüsi91
Alapvetően igaz, mondjuk tegyük hozzá h az észtek erről az EB-ről csak PO-ban maradtak le pont az írek ellen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Voltak jó periódusaink a meccsen, főleg az első félidőben. Annyit tudtunk leszűrni ebből a két meccsből, hogy EBre készülő ellenfelek ellen nagyjából partiban vagyunk, igaz egyik ellenfél sem szakadt meg túlságosan.
A csehek ellen bemutatták a srácok, hogy képesek szervezetten, kevés hibával (!) letolódni, levédekezni a csehek támadásait. Tegnap pedig, azt, hogy még hasonszőrű csapatok ellen támadni is képesek vagyunk.
Mindez arra jó, hogy látjuk, hogy nagyjából hol a helyünk Európában. S nagyjából reális a világranglista, hogy 22.-ek vagyunk EUban.

A VB selejtezőkről annyit, hogy nincsenek nagy illúzióim. A fő cél, hogy 3. kalapból húzottként legyünk harmadikok. A hollandokat nem kell nézni, őket remélem itthon megszorongatjuk, de hamár a török, román duót itthon egyaránt legyőzzük én elégedett leszek, természetesen úgy, hogy az észteket és Andorrát oda-vissza megverjük. Ez így már 18 pont lenne. S akkor a 3 nehéz idegenbeli meccsen nálam még a vereségek is teljesen elfogadhatóak. Persze nem megalázó vereségek.tüsi91
Minden szavaddal egyetértek.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Voltak jó periódusaink a meccsen, főleg az első félidőben. Annyit tudtunk leszűrni ebből a két meccsből, hogy EBre készülő ellenfelek ellen nagyjából partiban vagyunk, igaz egyik ellenfél sem szakadt meg túlságosan.
A csehek ellen bemutatták a srácok, hogy képesek szervezetten, kevés hibával (!) letolódni, levédekezni a csehek támadásait. Tegnap pedig, azt, hogy még hasonszőrű csapatok ellen támadni is képesek vagyunk.
Mindez arra jó, hogy látjuk, hogy nagyjából hol a helyünk Európában. S nagyjából reális a világranglista, hogy 22.-ek vagyunk EUban.

A VB selejtezőkről annyit, hogy nincsenek nagy illúzióim. A fő cél, hogy 3. kalapból húzottként legyünk harmadikok. A hollandokat nem kell nézni, őket remélem itthon megszorongatjuk, de hamár a török, román duót itthon egyaránt legyőzzük én elégedett leszek, természetesen úgy, hogy az észteket és Andorrát oda-vissza megverjük. Ez így már 18 pont lenne. S akkor a 3 nehéz idegenbeli meccsen nálam még a vereségek is teljesen elfogadhatóak. Persze nem megalázó vereségek.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
döntetlent játszottunk az EB-re készülő írekkel, szóval ebben a perspektívában szerintem teljesen helyénvaló a megállapítás
sőt játékban is legalább kiegyenlített volt a meccs, innentől hogy ki mennyire hajtott, pusztán feltételezés

ha meg kijutunk a '16-os eb-re, az a bővítés miatt már "nem is fog számítani", gratulálok, ezt a véleményt már borítékoljuk is előre, mert ha neadjisten tényleg megtörténik, lesz ilyenből sok hasonlójjncaa
direkt nem azt írtam hogy nem fog számítani, mert nagyon is számítani fog. Azért is meg kell verni valakit hogy ott legyél, nem jut ki mindenki. Direkt írtam le egy hasonlattal azt h mi lesz a különbség a kettő között, úgy látom te ezt nem értetted meg.

Az meg hogy ki mennyire hajtott azért ezen a meccsen szvsz elég szembetűnő volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Erre a PSG-re most már Antoninit és Bonerát is rá kéne sózni kb 30 millióért összesen 😊


http://insidehandoff.com/