Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ibráért állítólag 40 millát ajánlott a PSG! 😀
Na azért tutira eladnám, 2 éve 24-ért vettük, most meg, 30 évesen majdnem a duplájáért eladni... nagy lenne!
Ennyiért veszünk egy Tévez+Kolarov duót.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
döntetlent játszottunk az EB-re készülő írekkel, szóval ebben a perspektívában szerintem teljesen helyénvaló a megállapítás
sőt játékban is legalább kiegyenlített volt a meccs, innentől hogy ki mennyire hajtott, pusztán feltételezés

ha meg kijutunk a '16-os eb-re, az a bővítés miatt már "nem is fog számítani", gratulálok, ezt a véleményt már borítékoljuk is előre, mert ha neadjisten tényleg megtörténik, lesz ilyenből sok hasonló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Válogatott: Megmutatták a fiúk, akár az Eb-re is készülhetnének - Egervári

ezt a mondatot még akkor sem fogadnám el ha 3-0ra alázzuk a félgőzzel sem hajtó íreket, nemhogy így.

Vicces volt amikor bejött pár csere ír részről akik bizonyítani akartak és 10 percig csak nyomoztuk a labdát...

Voltak jó megmozdulások, ennyi és nem több, eljutottunk odáig hogy ha valaki csak őszintén elmondaná hogy hol tart a labdarúgásunk már azért megtapsolnák. Ha a 2014-es selejtezőkön verünk mindenkit itthon + lesz 1 bravúr x és egy bravúr győzelem idegenben akkor elhiszem hogy helyünk van egy ilyen megmérettetésen. Majd amikor már az EB-t is kibővítik akkor lesz vicces kijutni- kb mint a Fradi meg a Loki BL-csoportkör közti különbség.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri ez a Zlatan-siged vörös posztó nekem 😀davemayer
tudom csillapítani esetleg ha berakom mellé Balotellit?Höri
Nem értem, hogy Joey Barton hogy tudja elkerülni a rajongásodat.Schleck
középpályán könnyű köcsögnek lenni

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Höri ez a Zlatan-siged vörös posztó nekem 😀davemayer
tudom csillapítani esetleg ha berakom mellé Balotellit?Höri
Nem értem, hogy Joey Barton hogy tudja elkerülni a rajongásodat.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Höri ez a Zlatan-siged vörös posztó nekem 😀davemayer
tudom csillapítani esetleg ha berakom mellé Balotellit?Höri
van Bommel-t

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri ez a Zlatan-siged vörös posztó nekem 😀davemayer
tudom csillapítani esetleg ha berakom mellé Balotellit?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Az egyik legszórakoztatóbb 0-0 volt egészen azóta a BVSC-ETO meccs óta, amikor Mracskó Misi '97-ben v. '98-ban 4 labdát rúgott ki a Q szektorba a 10-15 sor környékére egy félidő alatt a régi ETO stadionban.Igor
az a 4 labda mondjuk most is megvolt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az egyik legszórakoztatóbb 0-0 volt egészen azóta a BVSC-ETO meccs óta, amikor Mracskó Misi '97-ben v. '98-ban 4 labdát rúgott ki a Q szektorba a 10-15 sor környékére egy félidő alatt a régi ETO stadionban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
.... és most megmagyarázzuk, hogy "pozitív döntetlen"! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Höri ez a Zlatan-siged vörös posztó nekem 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Gera Zotya 😛JC6
Az Isten!a hígító Istene :/ 😀Kiss
..és hova vitte!JC6
na jaa..csak jönne már vissza

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Na, vazzzz! tényleg? 😊
Én ott hagytam abba, amikor a Diósgyőr "elköltözött" Siófokra, vagy a Tatabánya volt...? Vagy valami ilyesmi.... és jött a Pápa, meg a Kaposvár, adták-vették az NBI indulási jogokat.. Na, onnantól elegem lett.zemanla
sztem a Tatabánya volt még a Márkus Tibi időkből 😀Kiss
a diósgyőr lett balaton fc diósgyőr, a tatabányáról simán elment a lombard fc a haladáshoz, onnan meg pápára.

furcsa ez, hogy NFL drukkerek nem érzik át a franchise jogok adásvételét 😛Höri
Ez az!
Na, ezt nem tudtam követni! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
nem volt ez rossz, a helyzeteket meg tétmeccsen kell belőni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gera Zotya 😛JC6
Az Isten!a hígító Istene :/ 😀Kiss
..és hova vitte!
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Gera Zotya 😛JC6
Az Isten!a hígító Istene :/ 😀Kiss
Lehet, ezeknek is kellene egy kis Technocol Rapid! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem hagytál ki semmit...csak azt ,hogy a Tuzsér ki esett az NBII-bőlKiss
Na, vazzzz! tényleg? 😊
Én ott hagytam abba, amikor a Diósgyőr "elköltözött" Siófokra, vagy a Tatabánya volt...? Vagy valami ilyesmi.... és jött a Pápa, meg a Kaposvár, adták-vették az NBI indulási jogokat.. Na, onnantól elegem lett.zemanla
sztem a Tatabánya volt még a Márkus Tibi időkből 😀Kiss
a diósgyőr lett balaton fc diósgyőr, a tatabányáról simán elment a lombard fc a haladáshoz, onnan meg pápára.

furcsa ez, hogy NFL drukkerek nem érzik át a franchise jogok adásvételét 😛

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Gera Zotya 😛JC6
Az Isten!a hígító Istene :/ 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gera Zotya 😛
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Gerzson volt az utolsó futbalista, akit még láttam játszani. te jó ég, ilyen régen voltam utoljára meccsen???? :/zemanla
nem hagytál ki semmit...csak azt ,hogy a Tuzsér ki esett az NBII-bőlKiss
Na, vazzzz! tényleg? 😊
Én ott hagytam abba, amikor a Diósgyőr "elköltözött" Siófokra, vagy a Tatabánya volt...? Vagy valami ilyesmi.... és jött a Pápa, meg a Kaposvár, adták-vették az NBI indulási jogokat.. Na, onnantól elegem lett.zemanla
sztem a Tatabánya volt még a Márkus Tibi időkből 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én szerintem lassan idevehetjük Korcsmárt is, bár eligazolhatna valami színvonalasabb bajnokságba is lassan talán.Schleck
áh, jó az a norvég liga, a válogatottban úgy is nagy százalékban kell lóbaszó csatárokkal verekedni.Höri
Pl. Kovács Péterrel. 😊
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
majd Gera újra éled a Fradiba csak jönne már vissza! 😊Kiss
Gerzson volt az utolsó futbalista, akit még láttam játszani. te jó ég, ilyen régen voltam utoljára meccsen???? :/zemanla
nem hagytál ki semmit...csak azt ,hogy a Tuzsér ki esett az NBII-bőlKiss
Na, vazzzz! tényleg? 😊
Én ott hagytam abba, amikor a Diósgyőr "elköltözött" Siófokra, vagy a Tatabánya volt...? Vagy valami ilyesmi.... és jött a Pápa, meg a Kaposvár, adták-vették az NBI indulási jogokat.. Na, onnantól elegem lett.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Igazából Szalai sem reménytelen, és sokkal jobban tilitolizik/tartja meg a labdát 2-3 másodpercig 4 védő közt, mint bármelyik csatárunk az elmúlt 20 évben... Töki bazmeg, az ötösről én is be tudom b@szni a hálóba....

Kifejezetten tetszik ez a csapat: Bogdán, Juhász, Dzsudzák, Koman, Varga, Szalai tengelyre lehet építeni.. és még Gyurcsóból is lehet valami. Csak ne lőjön ennyit 😛
(bár azt még mindig sajnálom, hogy Gera évtizedét elszórakoztuk..)Igor
majd Gera újra éled a Fradiba csak jönne már vissza! 😊Kiss
Gerzson volt az utolsó futbalista, akit még láttam játszani. te jó ég, ilyen régen voltam utoljára meccsen???? :/zemanla
nem hagytál ki semmit...csak azt ,hogy a Tuzsér ki esett az NBII-ből

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Igazából Szalai sem reménytelen, és sokkal jobban tilitolizik/tartja meg a labdát 2-3 másodpercig 4 védő közt, mint bármelyik csatárunk az elmúlt 20 évben... Töki bazmeg, az ötösről én is be tudom b@szni a hálóba....

Kifejezetten tetszik ez a csapat: Bogdán, Juhász, Dzsudzák, Koman, Varga, Szalai tengelyre lehet építeni.. és még Gyurcsóból is lehet valami. Csak ne lőjön ennyit 😛
(bár azt még mindig sajnálom, hogy Gera évtizedét elszórakoztuk..)Igor
majd Gera újra éled a Fradiba csak jönne már vissza! 😊Kiss
Gerzson volt az utolsó futbalista, akit még láttam játszani. te jó ég, ilyen régen voltam utoljára meccsen???? :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Igazából Szalai sem reménytelen, és sokkal jobban tilitolizik/tartja meg a labdát 2-3 másodpercig 4 védő közt, mint bármelyik csatárunk az elmúlt 20 évben... Töki bazmeg, az ötösről én is be tudom b@szni a hálóba....

Kifejezetten tetszik ez a csapat: Bogdán, Juhász, Dzsudzák, Koman, Varga, Szalai tengelyre lehet építeni.. és még Gyurcsóból is lehet valami. Csak ne lőjön ennyit 😛
(bár azt még mindig sajnálom, hogy Gera évtizedét elszórakoztuk..)Igor
majd Gera újra éled a Fradiba csak jönne már vissza! 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/