Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szép volt dánook!
Amúgy mi ennek a zenének a címe ami a gólnál szólt?Schleck
http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szép volt dánook!
Amúgy mi ennek a zenének a címe ami a gólnál szólt?

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól VÉGRE!!! Tudtam, hogy Dánia fog vezetni, végre talán rájönnek az orannyék hogy be is kéne találni 😊 Szép gól volt, Sztekelembör benyelte szépen 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól
nyalik a fidesz 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt nézem, hogy kibaszottul semmi különbség sincs azzal, hogy 6 spori van a pályán, ugyanúgy vak az összes. 😀
Semmivel sem lesz kevesebb hiba, már most így 3 meccs után nyugodtan kijelenthetjük. De hát mit is csodálkozom, hogy iylen kamuötleteket akarnak behozni, a lényeg, hogy halogassák a videóbírót.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
inkább te szégyelld, tudhatnád, hogy a német-angol-olasz-orosz csoportban nincs semmilyen svájc, az majd holnap jönjjncaa
Óh bocsánat, csak hallottam, hogy Van Persie játszik, ezért zt hittem Svájc nyomja, de tévedtem, hisz ő nem is svájci, hanem japán :/

Amúgy jó kis meccs lehetne ebből, ha a Dánok találnának egy gólt.fetomy
nem tudom mi van veled, azt hittem a tegnapi közvetítésekből felszedtél legalább valami szaktudást... a legveszélyesebb eredmény a 2-0, szóval ha valamelyik elöl levő játékosuk és/vagy középpályásuk szerezne két gólt, akkor lenne csak igazán fordulatos a meccs!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fiatalítás miatt váltunk meg Van Bommeltől, hanem mert nem fogadta el az új szerződését, mivel Hollandiában akarja befejezni.Stez
Na hát, én meg azt hittem azért, mert egy szar favágó 😮fetomy
Hülye vagy, nálunk játszott két évet, fát alig vágott, és kifejezetten hasznosan játszott.
Esküszöm nagy vétel volt így rövidtávra, nagyon jól tolta. Mondjuk ettől függetlenül egy favágó marad. 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem fiatalítás miatt váltunk meg Van Bommeltől, hanem mert nem fogadta el az új szerződését, mivel Hollandiában akarja befejezni.Stez
Na hát, én meg azt hittem azért, mert egy szar favágó 😮
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fiatalítás miatt váltunk meg Van Bommeltől, hanem mert nem fogadta el az új szerződését, mivel Hollandiában akarja befejezni.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Már sajnálom, hogy lemaradtam.....de szünetben már figyelek, hogy milyennek látja eddig a svájci válogatottat. 😀Greengo
jutubon keress rá, hogy Kovács Kálmán hírtv svájc, biztos ott lesz.

De lényeg, hogy szerinte a legdruvább csoport a német-angol-olasz-orosz, az EB titkos favoritja Svájc, azt pedig hogy szerinte ki nyer, majd pár hét múlva megmondja 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
inkább te szégyelld, tudhatnád, hogy a német-angol-olasz-orosz csoportban nincs semmilyen svájc, az majd holnap jönjjncaa
Óh bocsánat, csak hallottam, hogy Van Persie játszik, ezért zt hittem Svájc nyomja, de tévedtem, hisz ő nem is svájci, hanem japán :/

Amúgy jó kis meccs lehetne ebből, ha a Dánok találnának egy gólt.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Na akkor ma hajrá Svájc!!fetomy
? A holland - dán és német - portugál összecsapásból nekem is ők a legszimpatikusabbak. 😀Greengo
Szégyelld magad, hogy nem láttad -ezek szerint- a Kovács Kálmán interjút! :mad:fetomy
Már sajnálom, hogy lemaradtam.....de szünetben már figyelek, hogy milyennek látja eddig a svájci válogatottat. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
Na akkor ma hajrá Svájc!!fetomy
? A holland - dán és német - portugál összecsapásból nekem is ők a legszimpatikusabbak. 😀Greengo
Szégyelld magad, hogy nem láttad -ezek szerint- a Kovács Kálmán interjút! :mad:fetomy
inkább te szégyelld, tudhatnád, hogy a német-angol-olasz-orosz csoportban nincs semmilyen svájc, az majd holnap jön


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Ez is tipikus magyar focin nevelkedett hozzáállás, hogy percekig kell magyarázni, hogy miért játszik egy 18 éves játékos.
Csak nálunk mondják 20+ éves játékosokra, hogy tehetség...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Micsoda meglepetés, hogy Van Persie 8 méterről is lazán mellégurítja. 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na akkor ma hajrá Svájc!!fetomy
? A holland - dán és német - portugál összecsapásból nekem is ők a legszimpatikusabbak. 😀Greengo
Szégyelld magad, hogy nem láttad -ezek szerint- a Kovács Kálmán interjút! :mad:
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"nincs nagyon kétségbe esve, hogy jaj istenem, jaj istenem" 😀

az jóó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már egy perce nem kapott gólt Svájc.
Ebből tuti W lesz!

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Na akkor ma hajrá Svájc!!fetomy
? A holland - dán és német - portugál összecsapásból nekem is ők a legszimpatikusabbak. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sneijder laza: http://www.origo.hu/foci-eb-2012/20120608-wesley-sneijder-fantasztikus-golt-lott-a-hollandok-edzesen.htmlempty taxi
Ezt a meccsen is hozhatná My captain, my captain! 😊

Willems kezd, hmmm..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na akkor ma hajrá Svájc!!
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
összejöhet..ha Boateng nem tud mit kezdeni Ronaldo-val. Nekem jelenleg a Kroos Schweini helyett esettől van magas vérnyomásom.Amadeus91
Én Kroos-tól nem félek. Megmutatta már szerintem, hogy van töke, oda mer lépni, elvégzi a piszkos munkát is. Tud olyan hasznos lenni mint közvetlenül a csatár mögött. Persze tudom te más típusú játékosokat képzelsz el a posztra 😀Asbee
igen..már látom lelki szemeimmel ahogy Toni Kroos dönti le a lábáról Ronaldo-t a védekezőkp. szerepében. Én személy szerint egyébként nem vagyok vele elégedett. Tőle azt vártuk, hogy az legyen belőle, ami Özil-ből lett. Egy kreatív, technikás, modern 10-s aki meccseket tud megnyerni a semmiből. Ehelyett lett belőle egy alul méretezett 6-s (védekező kp, box-to-box), nagyrészt sajnos önhibáján kívül.

Nálam a védekező középpályás Nigel de Jong. Vele pl a Bayern simán játszhatna 4-4-2-t rombusz középpályával, egyedül megoldaná.Amadeus91
Kroos-ban sokkal többet láttak néhány éve.
Anno a Bayern-ban azért nem adták ki a 10-es mezt, hogy majd jön Kroos és az övé lesz.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még jó, hogy azt is napi nyolcszor minimum el kell mondani, hogy két magyar is fellépett a nyitóünnepségen.
Már most unalmas egy kicsit.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Sneijder laza: http://www.origo.hu/foci-eb-2012/20120608-wesley-sneijder-fantasztikus-golt-lott-a-hollandok-edzesen.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
összejöhet..ha Boateng nem tud mit kezdeni Ronaldo-val. Nekem jelenleg a Kroos Schweini helyett esettől van magas vérnyomásom.Amadeus91
Én Kroos-tól nem félek. Megmutatta már szerintem, hogy van töke, oda mer lépni, elvégzi a piszkos munkát is. Tud olyan hasznos lenni mint közvetlenül a csatár mögött. Persze tudom te más típusú játékosokat képzelsz el a posztra 😀Asbee
igen..már látom lelki szemeimmel ahogy Toni Kroos dönti le a lábáról Ronaldo-t a védekezőkp. szerepében. Én személy szerint egyébként nem vagyok vele elégedett. Tőle azt vártuk, hogy az legyen belőle, ami Özil-ből lett. Egy kreatív, technikás, modern 10-s aki meccseket tud megnyerni a semmiből. Ehelyett lett belőle egy alul méretezett 6-s (védekező kp, box-to-box), nagyrészt sajnos önhibáján kívül.

Nálam a védekező középpályás Nigel de Jong. Vele pl a Bayern simán játszhatna 4-4-2-t rombusz középpályával, egyedül megoldaná.

criminal lawyer or criminal lawyer?