Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Nemzeti Sport információi szerint hazatérhet a Sturm Grazban légióskodó Szabics Imre, és újra magára húzhatja a Ferencváros szerelését. Értesüléseink szerint a zöld-fehérek emellett megegyeztek Böde Dániel és Alekszandar Alempijevics átigazolásáról is.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka, Bazzani
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly, braxa88
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba, csi77, Blevi
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszo

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly, braxa88
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba, csi77, Blevi
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszo
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Orosz Márk góllal búcsúzott, szó szerint - hiszen a 94. percben egyenlített Debrecenben.

12. lett a Szeged, jövőre feljutunk.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba, csi77
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszokaszo

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Lewangoalski szar gólt lőtt
http://www.youtube.com/watch?v=2rc0XglaHjw


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lets get ready to flamewaaaar 😀 Hanni
Mondjuk ebből a 11eből most 5 nincs a jelenlegi EB keretben. Viszont ott van pl. Gundogan. És idén csak 1 afro-amerikai (Boateng) van a keretben. A '10es VBn még 3 volt (Aogo, Cacau a.k.a. Helmut).
Mindegy a multikulii jót tett a Natonalelfnek (is) és személy szerint örülök, hogy most már inkább ez jut róluk az átlagember eszébe és nem az übermensch és egy Schicklgruber nevű egykori festő.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kis csemege neked, ha ennyire érdekel a dolog, tegnap csináltam: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AglLpFiL5A5adDdfZGhTbEVGblgwdFFlc3dyTnhKblE#gid=0empty taxi
Tegnap éjszaka jött egy email, megosztott google dokuról. Mondom mi a szar ez a lista?
Most már tudom 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
remélem még nem rakta be senki az egerszegieknek a búcsúzóját

"…………….hát nem maradt más hátra mint, hogy elköszönjünk!

Viszlát Kecskemét, Siófok, Paks, Kaposvár, Pápa!
Viszlát picipest, Győr és komcsi Vasas!
Viszlát Diósgyőri “cigányok”!
Viszlát az ország legtökéletesebb táborának is, kik oly tökéletesek, hogy csapatuk biztatása közben képesek megszámolni, hogy pontosan hány ember van egy stadionban! Jelenleg ezt a szurkolói teljesítményt, ezt az igazi ultra mentalitást, senki nem tudja hozni rajtatok kívül egész Európában sem. Respekt Barmok!
Viszlát Lila majmok és viszlát a csahos kiskutyáitoknak is! Igazán hiányozni fog az ugatásotok.
Viszlát Konda! Kiket egy kondás terelt a hatodik bajnoki aranyhoz, melyhez ezúton szeretnénk gratulálni!
Viszlát korrekt Pécs!
Viszlát Ferencvárosi Barátaink!
Zala elsötétül………….. 😊

Basszátok meg kurvára visszajövünk!"Joci
ez am kurva nagy pár dózsás le is reagálta aszem ultrasliberin ,hogy ami nektek a pokol az nekünk a menny én vissza várom őket jó kis túrák voltak Zalaegerszegre 😊 emlékszek mikor 3-2re nyertünk Hakola góljával a meccs után még mi is kiabáltuk ,hogy Zeng Zeng Zeng Zalaegerszeg 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
EB tipp: Németo.braxa88
Ne már! Spanyolország..... 😊 (esetleg másik dél-európai országnál sem leszek boldogtalan)

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 612
Suárez egy néger leniggerezéséért 8 meccs. Még mindig nem értem mi ebben a logika.
több mint 11 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Remélem nem volt még ez a hír, de sztem eléggé szánalmas:
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/chelsea-terry-harom-europai-kupameccsre-szolo-eltiltast-kapott-2135869
Martin Taylor kettétörte Dudu karrierjét, a csontja majdnem átszakította a sportszárat a nyílt törés miatt, 3 bajnoki meccs. Ryan Shawcross belépője után Ramsey lábfeje és térde egymással 180 fokos szöget zárt be, 3 bajnoki meccs. John Terry combon térdelte Sanchezt, aki kb 60 mp-ig a földön feküdt majd játszott tovább, 3 európai kupa meccs... Tudom az egyiket az FA, a másikat az UEFA osztja ki, de azért szerintem még így is szánalmas döntés
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
EB tipp: Németo.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
És az is tisztán előttem van, hogy a néger harcosok milyen hatalmas részt vállaltak az angolszász területhódításban, vagy hogy Németalföldön a tulipánláz idején hány elismert néger, és arab kereskedő volt... Le lehet erről akadni, baromi unalmas már. Az angoloknál ugyanúgy vannak külföldi eredetű játékosok, csak náluk ez a multikulti folyamat lement már 100-150 éve, mert akkora gyarmatbirodalommal elkerülhetetlen volt a folyamat. A németeknél, tekintve, hogy kvázi 0 gyarmatuk volt - leszámítva egy kis zsebkendőnyi kamerunt - meg még csak most. Azt meg nem tudom, miért nem hajlandó felfogni senki, hogy ezeknek a srácoknak, Özilt leszámítva, az anyjuk német, Németországban születtek, ott nevelkedtek. Ha ez kevés a németséghez, akkor nem tudom mi kéne még hozzá...JasW
Kis csemege neked, ha ennyire érdekel a dolog, tegnap csináltam: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AglLpFiL5A5adDdfZGhTbEVGblgwdFFlc3dyTnhKblE#gid=0


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hitler forog a sírjában 😀Duff
Hitlernek nincs sírja.szaba
Attól még lehet használni ezt a kifejezéstDuff
Attól még értelmetlen.
több mint 11 éve
JasW New Orleans Saints 53
A németeknél, tekintve, hogy kvázi 0 gyarmatuk volt - leszámítva egy kis zsebkendőnyi kamerunt - (...)JasW
Meg Német Kelet-Afrika és néhány csendes-óceáni sziget... de ez itt OFF.
(Namíbiát [Német Délnyugat-Afrika] ki is hagytam)Gogo
Igaz, de ez nem változtat azon a téren, hogy a francia, angol, vagy akár a spanyol gyarmatbirodalomhoz képest a németek a fasorban sem voltak ilyen téren. De ez itt már off.
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A németeknél, tekintve, hogy kvázi 0 gyarmatuk volt - leszámítva egy kis zsebkendőnyi kamerunt - (...)JasW
Meg Német Kelet-Afrika és néhány csendes-óceáni sziget... de ez itt OFF.
(Namíbiát [Német Délnyugat-Afrika] ki is hagytam)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Lets get ready to flamewaaaar 😀
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165489_460620197299150_100000535214368_1631600_1233313723_n.jpgHanni
Hitler forog a sírjában 😀Duff
Hitlernek nincs sírja.szaba
Attól még lehet használni ezt a kifejezést
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Joci
És az is tisztán előttem van, hogy a néger harcosok milyen hatalmas részt vállaltak az angolszász területhódításban, vagy hogy Németalföldön a tulipánláz idején hány elismert néger, és arab kereskedő volt... Le lehet erről akadni, baromi unalmas már. Az angoloknál ugyanúgy vannak külföldi eredetű játékosok, csak náluk ez a multikulti folyamat lement már 100-150 éve, mert akkora gyarmatbirodalommal elkerülhetetlen volt a folyamat. A németeknél, tekintve, hogy kvázi 0 gyarmatuk volt - leszámítva egy kis zsebkendőnyi kamerunt - meg még csak most. Azt meg nem tudom, miért nem hajlandó felfogni senki, hogy ezeknek a srácoknak, Özilt leszámítva, az anyjuk német, Németországban születtek, ott nevelkedtek. Ha ez kevés a németséghez, akkor nem tudom mi kéne még hozzá...JasW
SZUSZÁ!
Ha nem tűnt volna fel, akkor leginkább poénra veszi mindenki ezeket a képeket.

több mint 11 éve
JasW New Orleans Saints 53
Joci
És az is tisztán előttem van, hogy a néger harcosok milyen hatalmas részt vállaltak az angolszász területhódításban, vagy hogy Németalföldön a tulipánláz idején hány elismert néger, és arab kereskedő volt... Le lehet erről akadni, baromi unalmas már. Az angoloknál ugyanúgy vannak külföldi eredetű játékosok, csak náluk ez a multikulti folyamat lement már 100-150 éve, mert akkora gyarmatbirodalommal elkerülhetetlen volt a folyamat. A németeknél, tekintve, hogy kvázi 0 gyarmatuk volt - leszámítva egy kis zsebkendőnyi kamerunt - meg még csak most. Azt meg nem tudom, miért nem hajlandó felfogni senki, hogy ezeknek a srácoknak, Özilt leszámítva, az anyjuk német, Németországban születtek, ott nevelkedtek. Ha ez kevés a németséghez, akkor nem tudom mi kéne még hozzá...
több mint 11 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
remélem még nem rakta be senki az egerszegieknek a búcsúzóját

"…………….hát nem maradt más hátra mint, hogy elköszönjünk!

Viszlát Kecskemét, Siófok, Paks, Kaposvár, Pápa!
Viszlát picipest, Győr és komcsi Vasas!
Viszlát Diósgyőri “cigányok”!
Viszlát az ország legtökéletesebb táborának is, kik oly tökéletesek, hogy csapatuk biztatása közben képesek megszámolni, hogy pontosan hány ember van egy stadionban! Jelenleg ezt a szurkolói teljesítményt, ezt az igazi ultra mentalitást, senki nem tudja hozni rajtatok kívül egész Európában sem. Respekt Barmok!
Viszlát Lila majmok és viszlát a csahos kiskutyáitoknak is! Igazán hiányozni fog az ugatásotok.
Viszlát Konda! Kiket egy kondás terelt a hatodik bajnoki aranyhoz, melyhez ezúton szeretnénk gratulálni!
Viszlát korrekt Pécs!
Viszlát Ferencvárosi Barátaink!
Zala elsötétül………….. 😊

Basszátok meg kurvára visszajövünk!"


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lets get ready to flamewaaaar 😀
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165489_460620197299150_100000535214368_1631600_1233313723_n.jpgHanni
Hitler forog a sírjában 😀Duff
Hitlernek nincs sírja.
több mint 11 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Lets get ready to flamewaaaar 😀
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165489_460620197299150_100000535214368_1631600_1233313723_n.jpgHanni
Hitler forog a sírjában 😀
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
igen és rengeteget is játszott ilyen összeállításban a csapat 😀