Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Gallianit ma délután Barcelona belvárosában fényképezték le+majdnem a teljes vezetőség is Barcelonában tartózkodik.
Nah lehet találgatni vajon miért van ott. 😀Beki
Messi? David Villa? Victor Valdes?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gallianit ma délután Barcelona belvárosában fényképezték le+majdnem a teljes vezetőség is Barcelonában tartózkodik.
Nah lehet találgatni vajon miért van ott. 😀
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka, Bazzani, tüsi91, gabtsi
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly, braxa88
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba, csi77, Blevi, dande
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy, Raider89
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszo,gabtsi



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Nem én, mert én komolyan írtam, hogy ismerem Gera Zolit és nagyon jó a kapcsolatom vele. És ezt nem nagyképűen írom, meg hogy ki vagyok én, pusztán csak közölni szerettem volna az itteni FTC szurkolókkal a "hírt".JC6
Hitgyüliben találkoztatok? 😊Asbee
Vidám Vasárnap mi? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kuyt a Liverpooltól a Fenerbahcéhoz igazolt, dolgozik a Poolnál az új menedzsment úgy látom. :o
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
jaja én nagyon kíváncsi vagyok ,hogy mi lesz ebből emlékszek régen még mikor Gera itthon játszott volt ,hogy csak azért ki jöttek ,hogy őt meg nézzék ,hogy hogy focizik sztem ő még mindig vonzaná a nézőketKiss
Van szerencsém ismerni Zolit, hamarosan hazatér 😊 és akkor csakis az FTC jöhet szóba.JC6
én most beszéltem Messivel,azt mondta hogy ő csak Siófokon hajlandó játszaniJoci
Azért ne ferdítsd légyszi. Pakson akart volna játszani, csak nem hajlandó a vezetés külföldi játékosokat tartani. Ezért maradt a balcsi partja.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem én, mert én komolyan írtam, hogy ismerem Gera Zolit és nagyon jó a kapcsolatom vele. És ezt nem nagyképűen írom, meg hogy ki vagyok én, pusztán csak közölni szerettem volna az itteni FTC szurkolókkal a "hírt".JC6
Hitgyüliben találkoztatok? 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A soccer-ből engem csak ennyi érdekel!
http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/legszebb_felesegek_baratnok_az_eb-n/




több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Olicnak ki kell hagynia az EB-t, basszameg :/

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
jaja én nagyon kíváncsi vagyok ,hogy mi lesz ebből emlékszek régen még mikor Gera itthon játszott volt ,hogy csak azért ki jöttek ,hogy őt meg nézzék ,hogy hogy focizik sztem ő még mindig vonzaná a nézőketKiss
Van szerencsém ismerni Zolit, hamarosan hazatér 😊 és akkor csakis az FTC jöhet szóba.JC6
ha hamarosan haza tér akkor még max 1 éve van ,hogy haza jöjjön utána én már nem tudom el képzelni ,hogy itt vonuljon vissza

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem én, mert én komolyan írtam, hogy ismerem Gera Zolit és nagyon jó a kapcsolatom vele. És ezt nem nagyképűen írom, meg hogy ki vagyok én, pusztán csak közölni szerettem volna az itteni FTC szurkolókkal a "hírt".
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
jaja én nagyon kíváncsi vagyok ,hogy mi lesz ebből emlékszek régen még mikor Gera itthon játszott volt ,hogy csak azért ki jöttek ,hogy őt meg nézzék ,hogy hogy focizik sztem ő még mindig vonzaná a nézőketKiss
Van szerencsém ismerni Zolit, hamarosan hazatér 😊 és akkor csakis az FTC jöhet szóba.JC6
én most beszéltem Messivel,azt mondta hogy ő csak Siófokon hajlandó játszaniJoci
melyikőtök Sufur az nso-ról?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jaja én nagyon kíváncsi vagyok ,hogy mi lesz ebből emlékszek régen még mikor Gera itthon játszott volt ,hogy csak azért ki jöttek ,hogy őt meg nézzék ,hogy hogy focizik sztem ő még mindig vonzaná a nézőketKiss
Van szerencsém ismerni Zolit, hamarosan hazatér 😊 és akkor csakis az FTC jöhet szóba.JC6
én most beszéltem Messivel,azt mondta hogy ő csak Siófokon hajlandó játszani


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
jaja én nagyon kíváncsi vagyok ,hogy mi lesz ebből emlékszek régen még mikor Gera itthon játszott volt ,hogy csak azért ki jöttek ,hogy őt meg nézzék ,hogy hogy focizik sztem ő még mindig vonzaná a nézőketKiss
Van szerencsém ismerni Zolit, hamarosan hazatér 😊 és akkor csakis az FTC jöhet szóba.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka, Bazzani, tüsi91, gabtsi
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly, braxa88
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba, csi77, Blevi, dande
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszo,

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
azért ezek magyar szinten elég jó erősítéseknek tűnnek. Még az lehet hogy majdnem 10 év után újra lesz magyar válogatott kerettag a Fradiban...?

leginkább a védelemről szeretnék most már hallani mert az még az NB1-hez mérten is szar volt.davemayer
és akkor még azt is hozzá tehetjük ,hogy Gosztonyi nevét is egyre többet hallani a FradinálKiss
na neki nagyon örülnék + Gera hazajöhetne (tudom h nem fog még) és meg is van támadók kezdőcsapata 😀

ezek nagyon jó húzások lennének, Nikolic-ért kéne letenni sztem mindenképp amit akarnak mert simán 20-25 gólt tud lőni egy szezonban ha végig tudja játszani.davemayer
jaja én nagyon kíváncsi vagyok ,hogy mi lesz ebből emlékszek régen még mikor Gera itthon játszott volt ,hogy csak azért ki jöttek ,hogy őt meg nézzék ,hogy hogy focizik sztem ő még mindig vonzaná a nézőket

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka, Bazzani, tüsi91
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly, braxa88
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba, csi77, Blevi, dande
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszo,tüsi91
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka, Bazzani, tüsi91
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly, braxa88
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba, csi77, Blevi
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszo,
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A Nemzeti Sport információi szerint hazatérhet a Sturm Grazban légióskodó Szabics Imre, és újra magára húzhatja a Ferencváros szerelését. Értesüléseink szerint a zöld-fehérek emellett megegyeztek Böde Dániel és Alekszandar Alempijevics átigazolásáról is.Bazzani
Alempijevics mellett állítólag Csukicsot is viszik Kecsóról.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
meg egy Reacos védőt tesztelünk(remélem ,hogy ez csak kamu hír) én valahogy még hiszek a jó FradibaKiss
azért ezek magyar szinten elég jó erősítéseknek tűnnek. Még az lehet hogy majdnem 10 év után újra lesz magyar válogatott kerettag a Fradiban...?

leginkább a védelemről szeretnék most már hallani mert az még az NB1-hez mérten is szar volt.davemayer
és akkor még azt is hozzá tehetjük ,hogy Gosztonyi nevét is egyre többet hallani a FradinálKiss
na neki nagyon örülnék + Gera hazajöhetne (tudom h nem fog még) és meg is van támadók kezdőcsapata 😀

ezek nagyon jó húzások lennének, Nikolic-ért kéne letenni sztem mindenképp amit akarnak mert simán 20-25 gólt tud lőni egy szezonban ha végig tudja játszani.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A Nemzeti Sport információi szerint hazatérhet a Sturm Grazban légióskodó Szabics Imre, és újra magára húzhatja a Ferencváros szerelését. Értesüléseink szerint a zöld-fehérek emellett megegyeztek Böde Dániel és Alekszandar Alempijevics átigazolásáról is.Bazzani
meg egy Reacos védőt tesztelünk(remélem ,hogy ez csak kamu hír) én valahogy még hiszek a jó FradibaKiss
azért ezek magyar szinten elég jó erősítéseknek tűnnek. Még az lehet hogy majdnem 10 év után újra lesz magyar válogatott kerettag a Fradiban...?

leginkább a védelemről szeretnék most már hallani mert az még az NB1-hez mérten is szar volt.davemayer
és akkor még azt is hozzá tehetjük ,hogy Gosztonyi nevét is egyre többet hallani a Fradinál

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
A Nemzeti Sport információi szerint hazatérhet a Sturm Grazban légióskodó Szabics Imre, és újra magára húzhatja a Ferencváros szerelését. Értesüléseink szerint a zöld-fehérek emellett megegyeztek Böde Dániel és Alekszandar Alempijevics átigazolásáról is.Bazzani
meg egy Reacos védőt tesztelünk(remélem ,hogy ez csak kamu hír) én valahogy még hiszek a jó FradibaKiss
azért ezek magyar szinten elég jó erősítéseknek tűnnek. Még az lehet hogy majdnem 10 év után újra lesz magyar válogatott kerettag a Fradiban...?

leginkább a védelemről szeretnék most már hallani mert az még az NB1-hez mérten is szar volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A Nemzeti Sport információi szerint hazatérhet a Sturm Grazban légióskodó Szabics Imre, és újra magára húzhatja a Ferencváros szerelését. Értesüléseink szerint a zöld-fehérek emellett megegyeztek Böde Dániel és Alekszandar Alempijevics átigazolásáról is.Bazzani
meg egy Reacos védőt tesztelünk(remélem ,hogy ez csak kamu hír) én valahogy még hiszek a jó Fradiba

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
figyeljünk már, hogy aki még csatlakozik az eb-tippeldébe, a legutolsó ilyen kommentre reagáljon, nem vicces állandóan utólag beleszerkeszteni a kimaradt embereket...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Azt most csak én nem értem, hogy Bödének miért éri meg az Újpestbe vagy a Fradiba menni? Nem hogy inkább külföld felé próbálkozna.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.