Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bp. Honvéd: pénteken bejelenthetik Torghelle Sándor szerződtetését 😀gamerkr
nagyon remélem h így lesz és nem nálunk köt ki....tavasszal Béla beköszönhetne neki.............

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Bp. Honvéd: pénteken bejelenthetik Torghelle Sándor szerződtetését 😀gamerkr
Bajnok csapat 😀
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bp. Honvéd: pénteken bejelenthetik Torghelle Sándor szerződtetését 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lehet erre verni a brékót de semmivel sem fognak többért távozni ezek a játékosok mint amennyiért érkeztek, max. Alves.Mad
Én tényleg nem hiszem el, hogy ennyire nem vagyok egyértelmű. Komolyan már 6 oldalas hszeket írok, minden dolog minden apró részletét elmagyarázva, de még így is vannak akik képesek félreérteni...

Joci magyarázta, hogy a fidesz pénzből húha mennyire bevásároltunk. Nem azt volt a célom megmutatni, hogy mennyi pénzt tudnánk csinálni belőlük, hanem azt, hogy közel sem ekkora összegekért vettük őket. Ezért az van kiemelve, hogy mennyiért vettük, és nem az, hogy mennyiért lehetne eladni őket. Egy ideje már követem a foci világát, így pontosan tudom, hogy adott csapat 1-1 kulcsemberét leszámítva a játékosokat kevesebbért adják el, mint amennyit érnek, vagy amennyiért megvették őket. (pontosabban ha valakit el akarnak adni, azért senki nem fizet teljes árat). Tehát mégegyszer mondom, nem mondtam egy szóval sem, hogy bármelyikükért is látnánk ennyi pénzt. Amit a hsz-em jelentett az az, hogy nem 6,5 millióért vettük őket, ahogy Joci beállította, hanem 1,5-ért, csak közben feljebb ment az értékük.

Különben sem azért vettük őket, hogy többért eladjuk, hanem hogy a csapat jobb legyen, így nem igazán számít, hogy mennyiért mennek el.

Remélem eléggé egyértelműen elmagyaráztam, mert ennél jobban nem tudom.
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Oké, csak hogy tudd miről beszélsz, itt van az általad kiemelt emberekért mennyit fizettünk:

1. Andre Alves (Videoton) – 1.300.000 € - 170.000 € - 2008
2. Mladen Bozovic (Videoton) – 1.000.000 € - 375.000 € - 2010
4. Tóth Balázs (Videoton) – 900.000 € - Free - 2011
5. Filipe Oliveira (Videoton) – 800.000 € - Free - 2011
6. Elek Ákos (Videoton) – 800.000 € - Free - 2008
9. Sándor György (Videoton) – 650.000 € - 180.000 € - 2009
10. Nikolic Nemanja (Videoton) – 600.000 € - 285.000 € - 2009
10+1. Vaskó Tamás (Videoton) – 600.000 € - 465.000 € - 2010

Magyarán alig több, mint egy Alvesnyi, kb. 1,5 millió pénzt költöttünk az összes listán levőre és mindezt 4 év alatt úgy, hogy most összesen több, mint 6,5 milliót érnek... Az idei igazolásokból pedig kizárólag Mitrovicsért fizettünk, mindenki más ingyen jött. Elhiszem, hogy fos dolog, hogy nekünk normális az anyagi helyzetünk, de nekem nem úgy tűnik, mintha annyira szórnánk a pénzt, mint amennyire mindenki hiszi.
Mellesleg idén Lázárért kaptunk 550.000 Eurót is kb, ami bőven le is fedi az idei érkezőket.

Egyébként a loki nem azt mondta, hogy a fradi 2 jegyet kap, hanem hogy ők nem kapnak többet. Szerintem a fradi például pont rászolgált jó sok év alatt arra, hogy szükség legyen náluk biztonsági szektorokra. Amit vehetsz pikkelésnek, csak szerintem kicsit nevetséges. Tisztában vagyok mellesleg azzal, hogy nálunk is vannak gyökerek. Csak míg két klub, amik egymással jó viszonyban vannak, természetes, hogy nem kell akkora biztonsági védelem, mintha két ellentétes klub játszik, vagy ha olyan tábor jön, aminél mindenkinek kell figyelni... Pl. azok után, hogy mi volt itt a pécsiekkel, nem tartanám jogosnak a vidisek reklamálását, ha netán kevesebb jegyet kapnánk, mint más.

Mellesleg ha jól emlékszem a lokinál általában pluszban zárják anyagi szempontból az átigazolási szezont.fetomy
Lehet erre verni a brékót de semmivel sem fognak többért távozni ezek a játékosok mint amennyiért érkeztek, max. Alves.

@KJuraszik
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Néztük haverokkal a Valencia-Chelseat és azt kell, hogy mondjam, hogy ez Villas-Boas ment el. A 70. perces Torres-Anelka és a 80. perces Lampard-Kalou cserék teljes mértékig feleslegesek voltak, és ugye a balfasz Kalou miatt lett a tizenegyes, Anelka "csak" egy 100%-os ziccert baszott el.
Oké, ha le akarta hozni Torrest, bár pontos okát nem látom át, tekintve, hogy egy darabig el lesz tiltva. De akkor miért ezt a nyomorultat hozza be a helyére, miért nem Drogbát? Kalou erőltetését kb. 3 éve nem értem, de nem tudom elképzelni, hogy mit látnak benne az edzők.

Jah, és Mikel játékát élmény nézni még mindig. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...Dub
Nem jól fogalmaztam, úgy gondoltam, hogy ha mi kapnánk annyit, mint a legtöbben, de lenne aki többet kap, tehát mint ami miatt most a Restiboy panaszkodik 😊 Az meg a másik, hogy a diósgyőri szurkolók az elmúlt hetekben idegenben is nagyobb hangulatot csináltak, mint bárki akár otthon is, ráadásul nem is a kurvagyenge, meg egyéb finom rigmusok szóltak csak minden torokból, hanem túlnyomórészt a csapatot éltető szövegeket lehet hallani, úgyhogy simán megérdemlik, hogy kapjanak több jegyet. A fradistáknak meg nem kell aggódni, így is hallatszódni fog a tv-ben, hogyan szidják a csapatukat 😉

Persze jó alkalom volt kijátszani a "jajjszegényfagyi" és az "államilag pénzelt mindenki más csak mi nem" kártyákat... 😊
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Pl. azok után, hogy mi volt itt a pécsiekkel, nem tartanám jogosnak a vidisek reklamálását, ha netán kevesebb jegyet kapnánk, mint más.
fetomy
Nálunk biztos, hogy ugyanannyi jegyet fogtok kapni, mint bárki más tábor. Az eredményjelző alatti, kapu mögötti álló oldal a vendégeké. Amúgy abba a "buliba" az ottani yard is erősen sáros, vagy legalábbis minimum érdekes a sztori. Köztudottan utálja egymást a két fél és se rendőri felvezetés se semmi... mikor megtörténik a baj, akkor viszont hirtelen elő tudnak kerülni nagy erőkkel. Hatalmas élmény volt 12 órát szobrozni a kapitányság udvarán, ok nélkül...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Klein top10 lol 😀

ezeket a cseheket igen szeretik a transfermarktnál

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Oké, csak hogy tudd miről beszélsz, itt van az általad kiemelt emberekért mennyit fizettünk:

1. Andre Alves (Videoton) – 1.300.000 € - 170.000 € - 2008
2. Mladen Bozovic (Videoton) – 1.000.000 € - 375.000 € - 2010
4. Tóth Balázs (Videoton) – 900.000 € - Free - 2011
5. Filipe Oliveira (Videoton) – 800.000 € - Free - 2011
6. Elek Ákos (Videoton) – 800.000 € - Free - 2008
9. Sándor György (Videoton) – 650.000 € - 180.000 € - 2009
10. Nikolic Nemanja (Videoton) – 600.000 € - 285.000 € - 2009
10+1. Vaskó Tamás (Videoton) – 600.000 € - 465.000 € - 2010

Magyarán alig több, mint egy Alvesnyi, kb. 1,5 millió pénzt költöttünk az összes listán levőre és mindezt 4 év alatt úgy, hogy most összesen több, mint 6,5 milliót érnek... Az idei igazolásokból pedig kizárólag Mitrovicsért fizettünk, mindenki más ingyen jött. Elhiszem, hogy fos dolog, hogy nekünk normális az anyagi helyzetünk, de nekem nem úgy tűnik, mintha annyira szórnánk a pénzt, mint amennyire mindenki hiszi.
Mellesleg idén Lázárért kaptunk 550.000 Eurót is kb, ami bőven le is fedi az idei érkezőket.

Egyébként a loki nem azt mondta, hogy a fradi 2 jegyet kap, hanem hogy ők nem kapnak többet. Szerintem a fradi például pont rászolgált jó sok év alatt arra, hogy szükség legyen náluk biztonsági szektorokra. Amit vehetsz pikkelésnek, csak szerintem kicsit nevetséges. Tisztában vagyok mellesleg azzal, hogy nálunk is vannak gyökerek. Csak míg két klub, amik egymással jó viszonyban vannak, természetes, hogy nem kell akkora biztonsági védelem, mintha két ellentétes klub játszik, vagy ha olyan tábor jön, aminél mindenkinek kell figyelni... Pl. azok után, hogy mi volt itt a pécsiekkel, nem tartanám jogosnak a vidisek reklamálását, ha netán kevesebb jegyet kapnánk, mint más.

Mellesleg ha jól emlékszem a lokinál általában pluszban zárják anyagi szempontból az átigazolási szezont.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Na ez pont nem az a szitu, ahol a "jajj pikkelnek az ártatlan és békés fradi drukkerekre" témával elő lehet jönni.
Főleg, hogy nem az MLSZ döntött így, hanem a hazai csapat, aki ha úgy ítéli meg, hogy "egymásnak ereszthetők" a táborok, akkor megnyitják, ha meg úgy érzik, hogy a fradi elverése túlságosan békéssé teszi a fradistákat, akkor nekik nem nyitják meg. Lehet szidni bárkit, de szerintem elsősorban azokat a "szurkolókat", akik miatt egyáltalán szükség van biztonsági szektorokra.fetomy
miért, a dvsc nem amiatt nem adott a FRADINAK plusz jegyeket mert "jajj pikkelnek az ártatlan és békés fradi drukkerekre"?

akkor a FRADI meg úgy dönt hogy nem ad a Dózsának csak 2 jegyet mert a táborok nem "egymásnak ereszthetők"

mellesleg minden táborban vannak ilyen emberek akik balhéznak,még székletfehérváron is

kondásoknak lett volna plusz bevétel ha nekünk is adtak volna ennyi jegyet,nem kellett nekik,biztos ott is tele van a rencer fidesz lovettával,ahogy a fidinél is

1. Andre Alves (Videoton) – 1.300.000 €
2. Mladen Bozovic (Videoton) – 1.000.000 €
3. Marek Strestik (Győr) – 900.000 €
4. Tóth Balázs (Videoton) – 900.000 €
5. Filipe Oliveira (Videoton) – 800.000 €
6. Elek Ákos (Videoton) – 800.000 €
7. Varga József (DVSC) – 800.000 €
8. Martin Klein (FTC) – 750.000 €
9. Sándor György (Videoton) – 650.000 €
10. Nikolic Nemanja (Videoton) – 600.000 €
10+1. Vaskó Tamás (Videoton) – 600.000 €


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk az is a vicc kategória h a Swansea-nál felmerül h Lipták van olyan jó, mint a többszörös görög válogatott, a Bolognában évekig stabil kezdő Moras 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😂 Lipi-Lipi-Lipták Zoli éljeeeeen! 😀
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A BL meccsek közben stabilizálódott a Swansea védelme: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/swansea-liptak-5-3-as-veresegnek-volt-reszese-a-tartalekcsapatban-2096857 😀 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Nah 2-0-lal meg van a meccs Antonini úgy látszik megsérült, ill. a végén Cassanonak is eléggé fájdalmas arca volt. Így is vagy 10-en sérültek nem hiányzik még ez is. :/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na ez pont nem az a szitu, ahol a "jajj pikkelnek az ártatlan és békés fradi drukkerekre" témával elő lehet jönni.
Főleg, hogy nem az MLSZ döntött így, hanem a hazai csapat, aki ha úgy ítéli meg, hogy "egymásnak ereszthetők" a táborok, akkor megnyitják, ha meg úgy érzik, hogy a fradi elverése túlságosan békéssé teszi a fradistákat, akkor nekik nem nyitják meg. Lehet szidni bárkit, de szerintem elsősorban azokat a "szurkolókat", akik miatt egyáltalán szükség van biztonsági szektorokra.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mellesleg a rádió bemondta h megaérdeklődés van a dejósgyőrieknél a jegyekért de nem fognak többet kapniJoci
300at mégis adtak pluszban, így 1100at kaptunk végülkristof
még 200 amit helyszínen lehet megvenni, így 1300 lett a vége (az eddig elküldött 1100 egyébként már rég elfogyott 😛)
hihetetlenül profi a vezetőségünk :cool:

btw megjegyezték debreceni oldalról, hogy ilyenre más klub ne is számítson (példának a Fradit, és a Nyíregyet hozták fel) csak a két tábor közötti jó viszony miatt merik megnyitni az egyébként lezárt biztonsági szektorokat.kristof
éljen az egyenlőség


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mellesleg a rádió bemondta h megaérdeklődés van a dejósgyőrieknél a jegyekért de nem fognak többet kapniJoci
300at mégis adtak pluszban, így 1100at kaptunk végülkristof
még 200 amit helyszínen lehet megvenni, így 1300 lett a vége (az eddig elküldött 1100 egyébként már rég elfogyott 😛)
hihetetlenül profi a vezetőségünk :cool:

btw megjegyezték debreceni oldalról, hogy ilyenre más klub ne is számítson (példának a Fradit, és a Nyíregyet hozták fel) csak a két tábor közötti jó viszony miatt merik megnyitni az egyébként lezárt biztonsági szektorokat.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Nah remélem a 2. félidőre góllá érik a mezőnyfölény. Mondjuk nem értem mit keres a kezdőben Antonini, viszont nem tom mit adtak neki de jó.empty taxi
Ezt a Plzent minimum 1 góllal kéne verni, bár szimpatikusak és annyira nem is állnak be bekkelni.
Antonini szerintem azért játszik, mert Zambrotta 30 percet bír hetente az már megvolt, aztán pihenjen Torinóra, Taiwo meg a Cesena ellen majdnem kiállíttatta magát és még gyengén is játszott, lesz még ő jobb is, reményeim szerint pont vasárnap
Ibra viszont meglepően aktív és jó, ha Cassano elhagyná a sarkazásait és átlépéseit már vezetnénk


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Nah remélem a 2. félidőre góllá érik a mezőnyfölény. Mondjuk nem értem mit keres a kezdőben Antonini, viszont nem tom mit adtak neki de jó.
Szerk. Nesta meg a feje alapján irgalmatlan másnapos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na Abdi visszajött 😀

vele van esély a 15. hely megtartására legalább

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hehe Kaká lassan jobb lesz mint CR. 😀eaglesmcnabb
Mindig is jobb volt.
Mond újdonságot. 😛

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fetomy rem nem látta a mai kupameccset...Zsoca bazzmeg...ennyit még én is csinálok... 😀Divat
Nem láttam, de a megítélésén úgysem változtatna, mert a szememben lejjebb süllyedni nem nagyon tud, feljebb kerülni pedig: 😂
Megmondtam neked, hogy Zsoca ultraszar, legalább mostmár te is tudod 😛fetomy
hétvégén épp beszélgetünk róla egy másik volt csapattársammal, és hát szerinte már akkoriban is túlértékelték őt....nembaj én még hiszek benne!!! 😀

Höri: bekaphatod, és amúgy nem... 😉

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy rem nem látta a mai kupameccset...Zsoca bazzmeg...ennyit még én is csinálok... 😀Divat
Nem láttam, de a megítélésén úgysem változtatna, mert a szememben lejjebb süllyedni nem nagyon tud, feljebb kerülni pedig: 😂
Megmondtam neked, hogy Zsoca ultraszar, legalább mostmár te is tudod 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Prukner asszem rekordot dönt ha idén 2 csapata esik ki az nb1-ből.