Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Pepe gólöröme is milyen szimpatikus volt. :mad:

Ha az első félidőben szerez a Real gólt, egy szavunk sem lehetett volna.
Így kicsit idegesítőbb.

Végre jön Afellay!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egész második félidőbe nem volt más taktikájuk mint rúgjuk előre a labdát oszt lesz vmi naná hogy bejön undorító
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
40 percig nyomozza a labdát a Real, aztán gólt lő. ez aztán a megérdemelt...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
K.va D Alves annyira tudtam hogy ez fog történni :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o csoda lenne ha innen visszajönnénk tényleg igazságtalan játék a foci
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Bár futballban nem szokott igazság lenni. 😀Soldados
Klasszikus.szaba
Egyáltalán nem érdemtelen a Real vezetése...Black_Adder
de nem is megérdemelt 😐
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Elfáradt a szemem ebbe a "szenvedésbe" 😀 Ha ilyen lesz a 2 BL - meccs, meg sem nézem 😀JC6
Az első meccsen én hasonlót várok. Nyilván a visszavágón lesz majd nyílt sisakosabb küzdelem szerintem. Az első meccs ilyen tapogatózás lesz csak, de remélem tévedek. 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Bár futballban nem szokott igazság lenni. 😀Soldados
Klasszikus.szaba
Egyáltalán nem érdemtelen a Real vezetése...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Bár futballban nem szokott igazság lenni. 😀Soldados
Klasszikus.szaba
és voálá 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bár futballban nem szokott igazság lenni. 😀Soldados
Klasszikus.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elfáradt a szemem ebbe a "szenvedésbe" 😀 Ha ilyen lesz a 2 BL - meccs, meg sem nézem 😀
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
A Real-nál a második félidőre nagyon szétesett a 3vkp jól szervezett játéka...szerencsére... 😊
Az első félidőben Khedira általában felvette Iniesta, míg Pepe és Xabi Alonso nagyon szépen, párban tolódott, lehetőleg úgy, hogy Messi kettőjük között legyen.
Na ez az összhang nem volt a másodikban, így lehetett a Barcának több lehetősége.
Ha Pedro és Villa közül legalább az egyik formában lenne, már nem 0-0 lenne az eredmény.
Remélem jön Affelay, hogy még egy kis lendületet vigyen a támadójátékba!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez a meccs olasz kommentárral nagyon adja 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
94milla szerencsétlenség...Black_Adder
csak nem tudja hogy van bal lába...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
94milla szerencsétlenség...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pinto beteg az tuti. 😀 Amúgy az embernek olyan érzése támad, hogy a Real 10 emberrel játszik.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nDRo bocs, nincs gáz.

Pinto geccccccc 😀 😀 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Marceló ezt bevágja, kezet foghat a fradista hülyegyerekkel 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Én meg semleges vagyok, ahogy az ezredfordulón a galaktikusokat is el tudtam ismerni, úgy ezt a Barcát is. Jelenleg nem egy súlycsoport a két csapat, remélem a Barca be tudja bizonyítani most és bejut a BL-döntőbe is, mert nincs igazság, ha nem így lesz. Komolyan úgy jűátszik a Barca a Reallal, mint macska az egérrel.

Bár futballban nem szokott igazság lenni. 😀Soldados
Máshol sincs. Odaát talán 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én meg semleges vagyok, ahogy az ezredfordulón a galaktikusokat is el tudtam ismerni, úgy ezt a Barcát is. Jelenleg nem egy súlycsoport a két csapat, remélem a Barca be tudja bizonyítani most és bejut a BL-döntőbe is, mert nincs igazság, ha nem így lesz. Komolyan úgy jűátszik a Barca a Reallal, mint macska az egérrel.

Bár futballban nem szokott igazság lenni. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Viszont a bíró néha már NBA-be illő módon tud fújni/nem fújni 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
De rühellem ezt a Xavi Alonsót, Istenem...nem futballista,. inkább kick-boxer...JC6
Nem Xavi Alonso a neve... És biztosan nem futballista...nDRo
Szarok rá, hátulról páros lábbal biztos nem labdát akart szerezni. Ilyenbe belekötni, amikor a meccs hevében elírom, ezer bocs...JC6
És a futballtörténelem során csak ő csúszott be hátulról páros lábbal igaz? És ezért már nem is futballista. Azzal nincs baj, hogy elírtad, de mivel nem javítottad ki nem tudhattam, hogy elírtad, vagy szimplán nem tudtad.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ejj. Ez kevésen múlott
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Félelmetesen jó ez a Barcelona. Öröm nézni, hogy 6 nm-en 10 ember között is körömpasszokkal kicicázzák, hogy vki meg tudjon indulni. Elképesztően jó csapat.Soldados
Real drukker vagyok, de egyet kell, hogy értsek. Ellenben a játékvezetés egy szarhalmaz.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Félelmetesen jó ez a Barcelona. Öröm nézni, hogy 6 nm-en 10 ember között is körömpasszokkal kicicázzák, hogy vki meg tudjon indulni. Elképesztően jó csapat.Soldados
All-time csapat, nem vitás 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Félelmetesen jó ez a Barcelona. Öröm nézni, hogy 6 nm-en 10 ember között is körömpasszokkal kicicázzák, hogy vki meg tudjon indulni. Elképesztően jó csapat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!