Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fetomy rem nem látta a mai kupameccset...Zsoca bazzmeg...ennyit még én is csinálok... 😀

|
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Megpróbáltuk kicsit izgalmasabbá tenni a csoportot, nehogy a végén még megfeledkezzenek a C jelű kvartettről, de nem értünk el teljes sikert. De legalább láttunk egy jó meccset ebben a csoportban, ki gondolta volna ezt a sorsoláskor?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áááh, nem tudta kihúzni a Basel, pedig nagyon szurkoltam nekik. :/

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hehe Kaká lassan jobb lesz mint CR. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kaká mikor lőtt gólt utoljára a Realban?kristof
aug 28maximilien
köszi szépen

Kaká mikor lőtt gólt utoljára a Realban?kristof
már van gólja a bajnokságban nem beszólni 😀eaglesmcnabb
nem iróniából kérdeztem, tényleg érdekelt 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kaká mikor lőtt gólt utoljára a Realban?kristof
már van gólja a bajnokságban nem beszólni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
maximilien 214 — #5
Kaká mikor lőtt gólt utoljára a Realban?kristof
aug 28

http://twitter.com/bencsics05
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
btw a fradi eléggé kétségbeesett helyzetben van, ugyanis rámozdult Air Sanyeszra 😀fetomy
Csupán bajnokságot akarnak nyerni. 😀Gabesz92
ha tényleg leigazoljuk azt a weltklasset, akkor azt hiszem akkor le is hányom a EEE-t...

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fú de gyenge ez a kassai, hozza az nb1-es formáját, de itt legalább nem mert kiselőadásokat tartani a profiknak...

Bajorok viszont nagyon mennek továbbra is...látszik nincs a pulykafék 😊

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kaká mikor lőtt gólt utoljára a Realban?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a Hajdú B. mekkora egy pojáca...Össze-vissza magyaráz már a 15. percben :/JoeyPorter
Évről-évre egyre rosszabb már.

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
btw a fradi eléggé kétségbeesett helyzetben van, ugyanis rámozdult Air Sanyeszra 😀fetomy
Csupán bajnokságot akarnak nyerni. 😀

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Ez a Hajdú B. mekkora egy pojáca...Össze-vissza magyaráz már a 15. percben :/

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Én mondtam 😀 Az Inter ezután ki sem kap 😀 Irány a BL, kupa, és bajnoki cím! 😀JC6
Ranieri legfeljebb az ezüstig jut a bajnokságban, a BL-ben pedig a döntő közelében sem lesz. A kupa meg nem számít (de felőlem megnyerheti). 😛vassadi
az nevet, aki utoljára......... tudod 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Megvédelek 😀 😀JC6
ebben biztos vagyok 😂 Meg hát ugye nem mindegy, hogy 1 vs 200 vagy 2 vs 200 a fight 😀 Hát még ha nem csak 1 családdal kerülök szembe...

btw a fradi eléggé kétségbeesett helyzetben van, ugyanis rámozdult Air Sanyeszra 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Én mondtam 😀 Az Inter ezután ki sem kap 😀 Irány a BL, kupa, és bajnoki cím! 😀JC6
Ranieri legfeljebb az ezüstig jut a bajnokságban, a BL-ben pedig a döntő közelében sem lesz. A kupa meg nem számít (de felőlem megnyerheti). 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én mondtam 😀 Az Inter ezután ki sem kap 😀 Irány a BL, kupa, és bajnoki cím! 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
ainter hamvaiból finixmadárrá lesz?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mellesleg a rádió bemondta h megaérdeklődés van a dejósgyőrieknél a jegyekért de nem fognak többet kapniJoci
300at mégis adtak pluszban, így 1100at kaptunk végül
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
mar a mult heten is irni akartam, de elfelejtettem, pedig szerintem vicces:
az NCAA soccerben - noiben es ferfiben egyarant - annyit es akkor cserelhetnek a csapatok, amennyit akarnak, sot egy jatekos akar tobbszor is visszaallhat 😊 persze nem viszik igy se tulzasba, de egy OT-s noi meccsen volt olyan, hogy egy csajszi mar harmadszorra ment vissza...JJ
lol 😀

és milyen a szint? megütné a Cardinals-t a Bowl.hu válogatott?Höri
amit meg lehet tanulni kemeny edzessel, azt a sracok es a lanyok is tudjak, tenyleg hajtosak, izgalmasak a meccsek, a labdakezeles meglepoen jol megy nekik, na de a cselezes es a lovesek... foleg ugye jatekintelligenciaban nullak, olyan helyzetek maradnak ki MINDEN talalkozon (szoval ez mar nem lehet veletlen), hogy az sokszor kabareba illo 😊 de a brain-drain (ertsd talent-drain), azaz az importalas itt is megy, egyre tobb a feka, ahogy a roplabdacsapatok meg pl. tele vannak lengyel es szovjet utodallamokbol (a Louisville women volleyball teamben egy taskenti csaj a sztar) szarmazo jatekosokkal 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 299 — Ajmo Vatreni
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/25/Aduriz_csunyan_belesetalt_a_sevillai_csapdaba/

Hát basszátok meg, hogy ezeknek a déli geciknek nem rohad le az arcukról a bőr.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Kabbe 😀JC6
Sorry, de ST-ban még sobrival kézenfogva se mernék elmenni a boltba 😀 Egyszer voltam ott, megfogadtam, hogy ha élve kijutok a városból, soha többé nem megyek még a közelébe sem 😀fetomy
akkor ezek szerint sikerült...van ott amúgy resti? odaküldhetnénk a melegjocit is hátha ő nem jut már ki...Divat
de akkor ha már ott vagyunk keresünk neked egy hajléktalan szállást ahol csak norvégok vannak 😛

mellesleg a rádió bemondta h megaérdeklődés van a dejósgyőrieknél a jegyekért de nem fognak többet kapni


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sorry, de ST-ban még sobrival kézenfogva se mernék elmenni a boltba 😀 Egyszer voltam ott, megfogadtam, hogy ha élve kijutok a városból, soha többé nem megyek még a közelébe sem 😀fetomy
Megvédelek 😀 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Igen Divat. Salgótarján és Miskolc álmaim városa. Talán még Ózd. 😀fetomy
Kabbe 😀JC6
Sorry, de ST-ban még sobrival kézenfogva se mernék elmenni a boltba 😀 Egyszer voltam ott, megfogadtam, hogy ha élve kijutok a városból, soha többé nem megyek még a közelébe sem 😀fetomy
akkor ezek szerint sikerült...van ott amúgy resti? odaküldhetnénk a melegjocit is hátha ő nem jut már ki...

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen Divat. Salgótarján és Miskolc álmaim városa. Talán még Ózd. 😀fetomy
Kabbe 😀JC6
Sorry, de ST-ban még sobrival kézenfogva se mernék elmenni a boltba 😀 Egyszer voltam ott, megfogadtam, hogy ha élve kijutok a városból, soha többé nem megyek még a közelébe sem 😀