Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rég láttam ilyen rossz és minősíthetetlen játékvezetést, mint az előbbi Eto meccsen...
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A múlt fordulóban egy döntetlenre már jók voltunk az Earthquakes ellen. Közben a CCL-ben nyertünk, és továbbjutó helyre kerültünk az utolsó kör előtt, amikor Mexikóba megyünk, előzetesen azzal úgy számoltam, hogy csak jöjjünk haza épségben, mert pl nemrég lövöldözés volt ott meccs közben, de így nyerni is kéne. :/

http://denversports.blog.hu/2011/09/30/rapids_a_pontszerzes_mar_osszejott

Ja, és Klinsmann újra behívta Larentowicz-et. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Meg én is a fantasyban! 😊 Ha holnap délutánig kinyomozol valamit jelezd lécci, mert most Farkas a kapusom. 😊zavi27
körbekérdeztem a diósgyőri ismerőseimet, 8ból 6an Farkast tennék a kapuba (köztük én is) de mivel semmilyen információnk nincs Miki elképzeléseiről ne vedd készpénznek 😊kristof
Koszi szepen!! Hat akkor hagyom Farkast azt meglatjuk. Koszi!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg én is a fantasyban! 😊 Ha holnap délutánig kinyomozol valamit jelezd lécci, mert most Farkas a kapusom. 😊zavi27
körbekérdeztem a diósgyőri ismerőseimet, 8ból 6an Farkast tennék a kapuba (köztük én is) de mivel semmilyen információnk nincs Miki elképzeléseiről ne vedd készpénznek 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezen besírtam:

„Jól ment a játék, persze nem életem mérkőzése volt a szerda esti, de amit kellett, megoldottam” – mondta Lipták a Nemzeti Sportnak, hozzátéve, hogy szerinte nem volt tizenegyes, amit a játékvezető befújt.

Információink szerint a meghiúsult szerződéskötés ellenére Lipták hamarosan csapatot talál magának, ugyanis konkrét ajánlata van egy európai élvonalbeli csapattól. És nem egy futottak még kategóriájú bajnokságból…

😂 😂 😂
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na air sanyi hazatért...EEZZZAAAAZZZZ!!!!

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
me nemvoltálmég Dunaújvárosban 😉sutianap
akár kanizsát is említhetném... 😀Divat
Komló, Békés? 😐 Mikor Békésre befelé menet az a fogadás ment hogy aki meglátja az első magyart kap egy tábla csokit 😂Hanni
Békésre jártam edzésre, tekintve, hogy Csaba mellett van. 😀 Szóval tudom, hogy nem egy felvilágosult környék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
me nemvoltálmég Dunaújvárosban 😉sutianap
akár kanizsát is említhetném... 😀Divat
Komló, Békés? 😐 Mikor Békésre befelé menet az a fogadás ment hogy aki meglátja az első magyart kap egy tábla csokit 😂Hanni
Salgótarján, Ózd


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
http://sportgeza.hu/futball/2011/09/30/fankot_lopott_az_mu_kapusa/

Fergeteges 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
önmagában Dábrácán is egy kínszenvedés. Nagyanyámék ott laknak...hát valami szörnyű az a város.Amadeus91
me nemvoltálmég Dunaújvárosban 😉sutianap
akár kanizsát is említhetném... 😀Divat
Nem olyan szörnyű az.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 454
én meg az U18 I.osztályban játszok, ami annyit jelent, hogy az NB1-es csapatok utánpótlásai, na ott képzeld el milyen lehet a debrecenieknek 😊 elutazni a meccs napján 6-7 órákat átlagban, 1 órával a meccs előtt odaérve, majd utána holt fáradtan lejátszani a meccset nem lehet a legkényelmesebb 😊Hurka
fúúú ne is mond, egyszer toltunk dábrácánba meccset, és még ráadásul vmi fos busszal is mentünk...nem volt kínszenvedés...ááááááá dehogy 😊Divat
önmagában Dábrácán is egy kínszenvedés. Nagyanyámék ott laknak...hát valami szörnyű az a város.Amadeus91
Szvsz Debrecen jó hely.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
önmagában Dábrácán is egy kínszenvedés. Nagyanyámék ott laknak...hát valami szörnyű az a város.Amadeus91
me nemvoltálmég Dunaújvárosban 😉sutianap
akár kanizsát is említhetném... 😀Divat
Komló, Békés? 😐 Mikor Békésre befelé menet az a fogadás ment hogy aki meglátja az első magyart kap egy tábla csokit 😂
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fúúú ne is mond, egyszer toltunk dábrácánba meccset, és még ráadásul vmi fos busszal is mentünk...nem volt kínszenvedés...ááááááá dehogy 😊Divat
önmagában Dábrácán is egy kínszenvedés. Nagyanyámék ott laknak...hát valami szörnyű az a város.Amadeus91
me nemvoltálmég Dunaújvárosban 😉sutianap
akár kanizsát is említhetném... 😀

|
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
én meg az U18 I.osztályban játszok, ami annyit jelent, hogy az NB1-es csapatok utánpótlásai, na ott képzeld el milyen lehet a debrecenieknek 😊 elutazni a meccs napján 6-7 órákat átlagban, 1 órával a meccs előtt odaérve, majd utána holt fáradtan lejátszani a meccset nem lehet a legkényelmesebb 😊Hurka
fúúú ne is mond, egyszer toltunk dábrácánba meccset, és még ráadásul vmi fos busszal is mentünk...nem volt kínszenvedés...ááááááá dehogy 😊Divat
önmagában Dábrácán is egy kínszenvedés. Nagyanyámék ott laknak...hát valami szörnyű az a város.Amadeus91
me nemvoltálmég Dunaújvárosban 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
én meg az U18 I.osztályban játszok, ami annyit jelent, hogy az NB1-es csapatok utánpótlásai, na ott képzeld el milyen lehet a debrecenieknek 😊 elutazni a meccs napján 6-7 órákat átlagban, 1 órával a meccs előtt odaérve, majd utána holt fáradtan lejátszani a meccset nem lehet a legkényelmesebb 😊Hurka
fúúú ne is mond, egyszer toltunk dábrácánba meccset, és még ráadásul vmi fos busszal is mentünk...nem volt kínszenvedés...ááááááá dehogy 😊Divat
önmagában Dábrácán is egy kínszenvedés. Nagyanyámék ott laknak...hát valami szörnyű az a város.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én meg az U18 I.osztályban játszok, ami annyit jelent, hogy az NB1-es csapatok utánpótlásai, na ott képzeld el milyen lehet a debrecenieknek 😊 elutazni a meccs napján 6-7 órákat átlagban, 1 órával a meccs előtt odaérve, majd utána holt fáradtan lejátszani a meccset nem lehet a legkényelmesebb 😊Hurka
fúúú ne is mond, egyszer toltunk dábrácánba meccset, és még ráadásul vmi fos busszal is mentünk...nem volt kínszenvedés...ááááááá dehogy 😊

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Rados visszakerul Diosgyorben a kezdobe most hogy lejart az eltiltasa?zavi27
jó kérdés. radosban benne van a potya, de már 2 éve simán kezdő, ellenben farkas amíg játszott kurvajól tolta, több nagy bravúrral, szal nehéz helyzetben van miki is.kristof
Meg én is a fantasyban! 😊 Ha holnap délutánig kinyomozol valamit jelezd lécci, mert most Farkas a kapusom. 😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Lázongani azért, mert hogy a Fradi miért nem kapott több jegyet felesleges, és indokolatlan, mert tudjuk jól, hogy a Fradi a legtöbb huligánnal rendelkezek Magyarországon, akik ráadásul nem is tétlenek. 😉 Bár az se igaz, hogy a Diósgyőri, és Debreceni szurkolók barátságba lennének, ugyanis ez már régóta nincs így, de még így is a jelenlegi 5 nagy NB1-es szurkolótábor közül (SZUD, RBD, UVB, GM, Commandos; az Armada, és az NG eléggé megcsappant már így őket már nem számolom ide) az RBD után velük ápoljuk a 2. legjobb viszonyt. Az RBD is csak azért előzi meg őket, mert míg velük nem volt még sose nagy balhé, addig a Diósgyőri Sturmosok nagy része egyszer beszivárgott a keleti oldalra majd az ott helyet foglalókat támadta meg, és hát azóta nem nagy puszi pajtás a két város szurkolótábora. De azóta se volt semmi, és hát valljuk be így tele emberrel még ez a szemétdomb is jól fog festeni, és akkor még a hangzavarról nem is beszéltem. Különben is, most hogy a szpari-nál nem úgy néz ki, hogy mostanában lesz NB1, úgy tűnik ez lesz a Keleti rangadó egy ideig, amihez jól jön a hangulat…
Amúgy egész jó azt látni, hogy az első 11 csapatban 1 budapesti csapat van (ami nekem vidéki gyereknek eléggé tetszik). 😊 Külön öröm, hogy végre keletről nincs veszélyben senki, így legalább jövőre úgy néz ki már 4 keleti csapat lesz (nem szeretek utazni…). 😊Jughead
én meg az U18 I.osztályban játszok, ami annyit jelent, hogy az NB1-es csapatok utánpótlásai, na ott képzeld el milyen lehet a debrecenieknek 😊 elutazni a meccs napján 6-7 órákat átlagban, 1 órával a meccs előtt odaérve, majd utána holt fáradtan lejátszani a meccset nem lehet a legkényelmesebb 😊
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Lázongani azért, mert hogy a Fradi miért nem kapott több jegyet felesleges, és indokolatlan, mert tudjuk jól, hogy a Fradi a legtöbb huligánnal rendelkezek Magyarországon, akik ráadásul nem is tétlenek. 😉 Bár az se igaz, hogy a Diósgyőri, és Debreceni szurkolók barátságba lennének, ugyanis ez már régóta nincs így, de még így is a jelenlegi 5 nagy NB1-es szurkolótábor közül (SZUD, RBD, UVB, GM, Commandos; az Armada, és az NG eléggé megcsappant már így őket már nem számolom ide) az RBD után velük ápoljuk a 2. legjobb viszonyt. Az RBD is csak azért előzi meg őket, mert míg velük nem volt még sose nagy balhé, addig a Diósgyőri Sturmosok nagy része egyszer beszivárgott a keleti oldalra majd az ott helyet foglalókat támadta meg, és hát azóta nem nagy puszi pajtás a két város szurkolótábora. De azóta se volt semmi, és hát valljuk be így tele emberrel még ez a szemétdomb is jól fog festeni, és akkor még a hangzavarról nem is beszéltem. Különben is, most hogy a szpari-nál nem úgy néz ki, hogy mostanában lesz NB1, úgy tűnik ez lesz a Keleti rangadó egy ideig, amihez jól jön a hangulat…
Amúgy egész jó azt látni, hogy az első 11 csapatban 1 budapesti csapat van (ami nekem vidéki gyereknek eléggé tetszik). 😊 Külön öröm, hogy végre keletről nincs veszélyben senki, így legalább jövőre úgy néz ki már 4 keleti csapat lesz (nem szeretek utazni…). 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rados visszakerul Diosgyorben a kezdobe most hogy lejart az eltiltasa?zavi27
jó kérdés. radosban benne van a potya, de már 2 éve simán kezdő, ellenben farkas amíg játszott kurvajól tolta, több nagy bravúrral, szal nehéz helyzetben van miki is.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Kalou erőltetését kb. 3 éve nem értem, de nem tudom elképzelni, hogy mit látnak benne az edzők.

Jah, és Mikel játékát élmény nézni még mindig. 😊Schleck
valóban, Kalout kb csak mészölyi hasonlatokkal lehet illetni.. 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az a norvég játékos..Abdi?.. visszakerült a fradi keretbe miután aláírta az új szerződését. Milyen nemes lelkű banda ez a fradi vezetés...

mehetnek az Újpesttel együtt az NB2-be.Amadeus91

ez mindenhol így megy. Mit gondolsz Pátkai miért nem játszik nálunk? Ladányi, Nikházi vagy Pölő kiszorította a kezdőből? Amíg nem ír alá Pátkai sem játszik, pedig húzóember volt.


Torghellének meg örülök hogy a szívére hallgatott és egy ilyen szimpatikus csapathoz megy. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
az a norvég játékos..Abdi?.. visszakerült a fradi keretbe miután aláírta az új szerződését. Milyen nemes lelkű banda ez a fradi vezetés...

mehetnek az Újpesttel együtt az NB2-be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Rados visszakerul Diosgyorben a kezdobe most hogy lejart az eltiltasa?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bp. Honvéd: pénteken bejelenthetik Torghelle Sándor szerződtetését 😀gamerkr
nagyon remélem h így lesz és nem nálunk köt ki....tavasszal Béla beköszönhetne neki.............

|