NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ez bizony hatalmas hülyeségHurka
sorolhatod hány mega barvúrt kellett csinálnia JovánakJoci
nem mega bravúrt, de egy gyengébb kapusnál ez jóval több lett volna, ha visszanézed a meccset, ezt te is látni fogodHurka
na akkor kíváncsian várom az ismétlést mert élőben úgy tűnt mintha a fidesznek lett volna egy helyzete->gól,aztán csókolom


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
hagyjál már a hülyeséggel,Jovának semmi mega bravúrt nem kellett csinálnia.a fidinek volt 1 darab ehlyzete,abból gólt rúgtak azt csáJoci
ez bizony hatalmas hülyeségHurka
sorolhatod hány mega barvúrt kellett csinálnia JovánakJoci
nem mega bravúrt, de egy gyengébb kapusnál ez jóval több lett volna, ha visszanézed a meccset, ezt te is látni fogod
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
restista szopd le az oláht...igen ien marótifélékkel ki lehet bazzmeg, Jova nem lenne ez is lett volna egy laza 5-ös...Divat
hagyjál már a hülyeséggel,Jovának semmi mega bravúrt nem kellett csinálnia.a fidinek volt 1 darab ehlyzete,abból gólt rúgtak azt csáJoci
ez bizony hatalmas hülyeségHurka
sorolhatod hány mega barvúrt kellett csinálnia Jovának


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
joke of the year.a vidi tábort alig lehetett hallani,akkor hallottuk őket amikor egy kis szünetet tartottunk 2 dal között.mega nagy szurkolás volt a részünkről a második félidőben,szépen kitettünk magunkért.ennyit számítanak a mikrofonok akkor hogyha a fidi tábort hallottad 😉
így ki lehet kapni,jól szurkoltunk,a srácok harcoltak,sajnos ez most ennyire volt elég
Mindörökké Ferencváros!Joci
restista szopd le az oláht...igen ien marótifélékkel ki lehet bazzmeg, Jova nem lenne ez is lett volna egy laza 5-ös...Divat
hagyjál már a hülyeséggel,Jovának semmi mega bravúrt nem kellett csinálnia.a fidinek volt 1 darab ehlyzete,abból gólt rúgtak azt csáJoci
ez bizony hatalmas hülyeség
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
gamerkr: De igen ő az 😀

btw jocókám majd megmondhatja a meccs után, hogy hogy lehet, hogy a vidi tábort hallom és nem a ződeket 😛fetomy
joke of the year.a vidi tábort alig lehetett hallani,akkor hallottuk őket amikor egy kis szünetet tartottunk 2 dal között.mega nagy szurkolás volt a részünkről a második félidőben,szépen kitettünk magunkért.ennyit számítanak a mikrofonok akkor hogyha a fidi tábort hallottad 😉
így ki lehet kapni,jól szurkoltunk,a srácok harcoltak,sajnos ez most ennyire volt elég
Mindörökké Ferencváros!Joci
restista szopd le az oláht...igen ien marótifélékkel ki lehet bazzmeg, Jova nem lenne ez is lett volna egy laza 5-ös...Divat
hagyjál már a hülyeséggel,Jovának semmi mega bravúrt nem kellett csinálnia.a fidinek volt 1 darab ehlyzete,abból gólt rúgtak azt csá


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
gamerkr: De igen ő az 😀

btw jocókám majd megmondhatja a meccs után, hogy hogy lehet, hogy a vidi tábort hallom és nem a ződeket 😛fetomy
joke of the year.a vidi tábort alig lehetett hallani,akkor hallottuk őket amikor egy kis szünetet tartottunk 2 dal között.mega nagy szurkolás volt a részünkről a második félidőben,szépen kitettünk magunkért.ennyit számítanak a mikrofonok akkor hogyha a fidi tábort hallottad 😉
így ki lehet kapni,jól szurkoltunk,a srácok harcoltak,sajnos ez most ennyire volt elég
Mindörökké Ferencváros!Joci
restista szopd le az oláht...igen ien marótifélékkel ki lehet bazzmeg, Jova nem lenne ez is lett volna egy laza 5-ös...

|
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
gamerkr: De igen ő az 😀

btw jocókám majd megmondhatja a meccs után, hogy hogy lehet, hogy a vidi tábort hallom és nem a ződeket 😛fetomy
joke of the year.a vidi tábort alig lehetett hallani,akkor hallottuk őket amikor egy kis szünetet tartottunk 2 dal között.mega nagy szurkolás volt a részünkről a második félidőben,szépen kitettünk magunkért.ennyit számítanak a mikrofonok akkor hogyha a fidi tábort hallottad 😉
így ki lehet kapni,jól szurkoltunk,a srácok harcoltak,sajnos ez most ennyire volt elég
Mindörökké Ferencváros!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát lehet jobb, hogy nem láttam a keleti rangadót. Abban reménykedem, hogy jókor jött ez a pofon, és Benczés szépen rendbe szedi a fiúkat.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
gamerkr: De igen ő az 😀

btw jocókám majd megmondhatja a meccs után, hogy hogy lehet, hogy a vidi tábort hallom és nem a ződeket 😛fetomy
mer biztos videoton tévéd van...béla eddig jól jáccik, mer csak egyet kaptunk róla...Divat
na majd Oláh 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
gamerkr: De igen ő az 😀

btw jocókám majd megmondhatja a meccs után, hogy hogy lehet, hogy a vidi tábort hallom és nem a ződeket 😛fetomy
mer biztos videoton tévéd van...béla eddig jól jáccik, mer csak egyet kaptunk róla...

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
gamerkr: De igen ő az 😀

btw jocókám majd megmondhatja a meccs után, hogy hogy lehet, hogy a vidi tábort hallom és nem a ződeket 😛
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Détári mögött álló pólós emberke nem a NOX férfiénekese véletlenül? 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
grat a lokinak, hátul kurvaszarok voltunk (főleg Budó) elől meg semmi nem jött össze
az meg, hogy 5-0nál is hangosabban szólt az "Amíg élek én", mint az aktuális cívis nóta, sztem mindent elárul a szurkolóinkról :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szánalom az nso online tudósítása...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csóró Diósgyőr...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
faszom 😕
remélem legalább egy-két becsület gól összejön, bár a védelem ettől még borzasztó marad.

Schleck: az utazást úgy értettem, hogy egyszerre szerettek volna visszamenni Pestre (mivel ott tanulnak) csak ugye ma kezdték el nézegetni a jegyeket/vonatokat és így nem jött össze, hogy egy vonaton/egymás közelében ülhessenek, de az infóidat átadom 😉
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én meg pont a félötös IC-re vettem jegyet, óriási grat magamnak... :/

De legalább a Chelsea eddig alázós üzemmódban van. 😊Schleck
off: mikor szoktál IC-re helyjegyet venni? nővéreméknek elég sok gondot okoz, hogy megszervezzenek egy közös utazást a barátnőivel...
kristof
Hát ezekre a vasárnapi és pénteki IC-kre a leggázabb jegyet venni, de szerdán és pénteken mindig van még a pénteki és vasárnapira. Én általában a neten szoktam megvenni, a mav-start.hu-n keresztül. Egyszerű és Miskolcon és a Keletiben is van jegykiadó automata, ahol sosincs sor sem. Jah, és ha utazást terveznek, akkor érdemes retúrjegyet venni, eggyel kevesebb macera és biztosan lesz jegyük hazafelé is. 😉
Ezen kívül nem tudom mi más okozhatna gondot nekik. 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Én meg pont a félötös IC-re vettem jegyet, óriási grat magamnak... :/

De legalább a Chelsea eddig alázós üzemmódban van. 😊Schleck
off: mikor szoktál IC-re helyjegyet venni? nővéreméknek elég sok gondot okoz, hogy megszervezzenek egy közös utazást a barátnőivel...

jaja, Bogdán fasza debütáló meccset fogott ki magának 😀

cset meccs alatt? 😊Hurka
részemről kizárt, ilyenkor szeretem csak a meccset nézni, meg am sincs tv-gép közös szobában :Skristof
mondjuk jogos, lehet nekem se kéne felmenni 😊
Amííg élek én 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jó lenne, mert már hiányzik rendesen 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én meg pont a félötös IC-re vettem jegyet, óriási grat magamnak... :/

De legalább a Chelsea eddig alázós üzemmódban van. 😊Schleck
off: mikor szoktál IC-re helyjegyet venni? nővéreméknek elég sok gondot okoz, hogy megszervezzenek egy közös utazást a barátnőivel...

jaja, Bogdán fasza debütáló meccset fogott ki magának 😀

cset meccs alatt? 😊Hurka
részemről kizárt, ilyenkor szeretem csak a meccset nézni, meg am sincs tv-gép közös szobában :S
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
4-től mindenki nézze az m1-et, sztem hatalmas meccs lesz a Debrecen-DVTK 😊Hurka
most akartam én is beírni, már csak 1 óra a keletei rangadóig 😊kristof
cset meccs alatt? 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
4-től mindenki nézze az m1-et, sztem hatalmas meccs lesz a Debrecen-DVTK 😊Hurka
most akartam én is beírni, már csak 1 óra a keletei rangadóig 😊kristof
Én meg pont a félötös IC-re vettem jegyet, óriási grat magamnak... :/

De legalább a Chelsea eddig alázós üzemmódban van. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
4-től mindenki nézze az m1-et, sztem hatalmas meccs lesz a Debrecen-DVTK 😊Hurka
most akartam én is beírni, már csak 1 óra a keletei rangadóig 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sajna fingom sincs. De úgy hallottam, hogy 25.000-en megyünk.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
2 órakor? ugyanmár, minimum 5 órája csak iszol, nem kell kamuzni, mi tudjuk. 😉 Másrészt Bráchi megtanult magyarul köszönni, úgyhogy végetek van!fetomy
nem tudod véletlen mennyi vendég jegy fogyott el?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/