NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
alapból az nst bloggerek beképzelt majmok sztem, de szoktak okosságokat írni... ez is egy ilyen igényes cikk



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mezey doktor ismét megsértődhetett?
Mit ér az edző ha magyar?Gogo
Jó cikk, bár már ezt akkor is sejtettem, mikor elolvastam a szerző nevét. Kár, hogy valszeg ennek sem lesz semmi hatása, pedig a témában született jó pár cikk közül ez tűnik nekem messze a legigényesebbnek.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mezey doktor ismét megsértődhetett?
Mit ér az edző ha magyar?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Dajics kéne nektek, hülyék voltatok, hogy nem csaptatok le rá időben. Vele simán megindulnátok.... (még lejjebb)fetomy
nem eladó!

a fradi válogasson csak a Vasasból kiszanált szemétből.

Boukar nem kell, fiúk? 😛Höri
még nem eladó, de ami késik az majd jön... 😀

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dajics kéne nektek, hülyék voltatok, hogy nem csaptatok le rá időben. Vele simán megindulnátok.... (még lejjebb)fetomy
nem eladó!

a fradi válogasson csak a Vasasból kiszanált szemétből.

Boukar nem kell, fiúk? 😛

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Berosálok... biztos forrás: oláh lórika havi fizuja több, mint 1 millió forint.

komment?JC6
abszolút megérdemli. Nála jobban csak Dajics érdemelné meg.fetomy
aztán meg megy a sírás, hogy nincs lóvé a fővárosi csapatoknál...Amadeus91
azért megy a sírás mert nincs lóvé igazolni minőségi játékosokat, ja és tavaly még ennél is jóval többet kaptak a fradisták, idénre lett "drasztikus" csökkentés...

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Berosálok... biztos forrás: oláh lórika havi fizuja több, mint 1 millió forint.

komment?JC6
abszolút megérdemli. Nála jobban csak Dajics érdemelné meg.fetomy
aztán meg megy a sírás, hogy nincs lóvé a fővárosi csapatoknál...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Berosálok... biztos forrás: oláh lórika havi fizuja több, mint 1 millió forint.

komment?JC6
abszolút megérdemli. Nála jobban csak Dajics érdemelné meg.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Azért ha Joset viccesnek találja sok ember Pep is tud nyilatkozni
"Amikor Leo elesik a tizenhatoson belül, az azért történik, mert ellökik. Messi sohasem színészkedik.”
Hahaha 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Berosálok... biztos forrás: oláh lórika havi fizuja több, mint 1 millió forint.

komment?JC6
ezt eddig is tudtuk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Berosálok... biztos forrás: oláh lórika havi fizuja több, mint 1 millió forint.

komment?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
egyébként nem tudom hogyan nyerhettünk, mikor Sousa még csak meg sem tudja mutatni, hogy mit kell csinálni... :/ PEdig Döme ugye igen.fetomy
hát igen ez számomra is érthetetlen, Dömének le kéne akasztani a szögről a csukáját, fél lábbal is veszélyesebb lenne, mint az összes csatárunk...bár lehet h csak aza baj h már nem iszik(igaz Buci is megmondta ő se...)

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egyébként nem tudom hogyan nyerhettünk, mikor Sousa még csak meg sem tudja mutatni, hogy mit kell csinálni... :/ PEdig Döme ugye igen.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Dajics kéne nektek, hülyék voltatok, hogy nem csaptatok le rá időben. Vele simán megindulnátok.... (még lejjebb)fetomy
viszont Dömének is feltűnt, h Tévéz szabad...állítólag már folynak a tárgyalások, Mancini viszont kikötötte, h csere alapnak Marót Bélát és Tóth Bencét kéri...hát nemtom 2 ilyen klasszist elengedni egy problémás csatárért...

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Dajics kéne nektek, hülyék voltatok, hogy nem csaptatok le rá időben. Vele simán megindulnátok.... (még lejjebb)
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Véghel -1 gólt kaptatok volna 😛fetomy
és Ranival? 😀Divat
óó, hát rani akkorákat védett volna, hogy szívrohamot kapott volna minden vidi játékos 😀fetomy
+1 potya ugye alapból...meg egyáltalán mit kellett volna védenie? hisze helyzetetek se volt...

Homma állítólag ma aláír...tavaly még örültem is volna neki, most nemtom, bár ha lórikából és pölöskeyből indulok ki, akkor vesztenivalónk nincs.

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Véghel -1 gólt kaptatok volna 😛fetomy
és Ranival? 😀Divat
óó, hát rani akkorákat védett volna, hogy szívrohamot kapott volna minden vidi játékos 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Rajtam kívűl más is észrevette, hogy gyengült a Barcelona?
Az sereghajtót "csak"1-0-ra tudta megverni idegenben, a Real pedig győzött 0-4-re az Espanyol otthonában.
Ha most lenne egy El Clásico, tuti a Madrid nyerne!bfrenk
Vagy nem. Madrid fan vagyok, de azért azért mert volt egy gyengébb meccs attól még erős ez a Barca. Fontos meccsre nyilván összeszedik magukat. Érdekes lesz az El-Classico de még odébb van.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Véghel -1 gólt kaptatok volna 😛fetomy
és Ranival? 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rajtam kívűl más is észrevette, hogy gyengült a Barcelona?
Az sereghajtót "csak"1-0-ra tudta megverni idegenben, a Real pedig győzött 0-4-re az Espanyol otthonában.
Ha most lenne egy El Clásico, tuti a Madrid nyerne!
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Juve W
nagyon megérdemeltük, még ha potyák is voltak a gólok(bár igazából az első gólnál látszik, hogy Marci úgy nyújtja a lábát, hogy csak oda lehessen rúgni a felszabadítást, ugyh ez megintcsak egy briliáns megmozdulás volt a részéről). Vidal pedig, amit lehetett azt elrontott.

Pirlo az évtized igazolása eddig. nem túlzok. ingyen nem tudom mikor került ilyen játékos ilyen csapathoz..
továbbra is vezetjük a tabellát.
kellemesen csalódtam az Udineseben.

ezt az egy csatáros felállást pedig el kell felejteni. Vucinic ugyan nagyon jól tartotta a labdát(mellesleg a meccs embere volt nálam), de sokkal nagyobb nyomás lehetett volna két csatárral. Alex vagy Q bejöhetettt volna Matri helyett még a 70. percben mondjuk Vidal helyére.
így egyáltalán nem értem, hogy minek van ennyi csatáruk. a legmélyebb minőségi csatársor a miénk egész Európában...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
5-0ás vereség után:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=j9I-DOFfoSg :cool:

http://pepsifoci.hu/node/98371 ez meg nagyon kemény, jobbulást neki
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Véghel -1 gólt kaptatok volna 😛
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
joke of the year.a vidi tábort alig lehetett hallani,akkor hallottuk őket amikor egy kis szünetet tartottunk 2 dal között.mega nagy szurkolás volt a részünkről a második félidőben,szépen kitettünk magunkért.ennyit számítanak a mikrofonok akkor hogyha a fidi tábort hallottad 😉
így ki lehet kapni,jól szurkoltunk,a srácok harcoltak,sajnos ez most ennyire volt elég
Mindörökké Ferencváros!Joci
restista szopd le az oláht...igen ien marótifélékkel ki lehet bazzmeg, Jova nem lenne ez is lett volna egy laza 5-ös...Divat
hagyjál már a hülyeséggel,Jovának semmi mega bravúrt nem kellett csinálnia.a fidinek volt 1 darab ehlyzete,abból gólt rúgtak azt csáJoci
úristen...

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor lehet a DVTK tábor is lóf..., csak ott az ő szurkolóik is be vannak mikrofonozva 😛
Elhiszem, hogy a fradi tábor közepén üvöltő tömegben nem hallottad a vidi tábort, de igazából ahhoz talán 20.000 vidi szurkoló is kevés lenne, hogy egy üvöltő tábor közepéről őket halljad 😉

Mellesleg azért nem 1 helyzetünk volt, még ha nem is volt olyan sok. Az már a fradi dicsősége, hogy egy alapvetően nem jó játékkal is nyerni tudtunk. Főleg ugye idegenben.

Kezdjük ott, hogy -bár nem láttamaz egész meccset-, de Alves megint lőhetett volna egyedül 3-at.