Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg kihagytátok Kakát, aki így is a csúcsra ért mindenhol, ráadásul a hátán vitt évekig egy top európai klubcsapatot. Kurva sérülések, már kb. 2 éve csak árnyéka önmagának, pedig még 30 éves sincs. :/

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem isten, de világklasszis.JC6
Na, ez az, amiről sokan megfeledkeznek...vassadi
Giggs is az 😊 😛
Soha nem fog se EB-t, se VB-t nyerni, mégis bekerül a Football Hall of Fame-be.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ez a lényeg.
Manningről biztos, de Messiről kötve hiszem. Ha nem nyer VB-t, egy lesz a sok zseniből, de soha nem lesz egy napon említve a Pelé, Maradona, Puskás, Beckenbauer, Matthews féle gigászokkal. Talán Puskás és Cruyff azok, akik VB-győzelem nélkül is ezen topelit klub tagjai.
Messi meg majd betagozódik a Keegan, Gullit, Lineker, Santos, Albert, Bozsik, Zico, Rummenigge stb. féle szintre.
És mindebbe úgy, hogy még ott van fölötte a Zidane, Ronaldo, Matthaus, Platini stb. féle csapat.Sobri Jóska
Messi zseni, de nem egy a sok közül. Ha nem sérül meg ,van legalább 7-8 jó éve még. Linekkerrel, Rumeniggével összehasonlíthatatlan, az általad említett gigászokhoz lesz hasonló, bár lehet, hogy úgy mint Cruyff, vagy Puskás, vb cím nélkül. Egyébként Platini sem nyert vb-t tehát ő is "vb cím nélküli top elit" tagja. Mint ahogy George Best, Eusebio stb. isdiverdoc
Ez az ami majd kiderül.
Én nem láttam Messitől még olyat, ami akár a harmadik kalapból kirepítené, nemhogy az elsőbe, hanem még a másodikba se. De elismerem nem sok meccsét láttam, és azt a hírportálokon látom, hogy megint az ő 2-3-4 góljával nyert a Barca.
És az is rendben van, hogy még csak 23 éves, bár nem hiszem, hogy a mai fociban még húzná 10 évig, ahogy Ronaldinho vagy Beckham is felörlődött, nem tudták 10 éven át tartani magukat a topon.
De majd ez is kiderül, ahogy az is, hogy az utókor mennyire ismeri majd el, nekem tulajdonképpen teljesen mindegy, csak hajlamosabbak az emberek mindig a jelent túlértékellni a múlt ellenében, de mikor a jelen is múlttá válik, akkor helyükre kerülnek dolgok.
Csak pár név az elmúlt 20 évből, akiket kikiálltottak szupersztárnak, de most már senki se - max egy két fanatikusuk, de a közvélemény vagy a szakírók bizton nem - tenné őket még az első 3 kalapba se: Weah, Abedi Pelé, Rivaldo, Roberto Carlos, R. Baggio, Sztojcskov, Hagi, Proszinecski, Nedved, Scifo, Hierro, Butragueno, Futre, H. Sanchez, Figo, Klinsmann, M. Laudrup, Canigga, Francescoli, Bebeto, Valderrama, Bergkamp és még lehetne sorolni jócskán.Sobri Jóska
Remélem, nem sértődsz meg, de épp azért nem releváns a véleményed, mert alig láttál meccseket Messitől. Egyértelműen 2. kalapos zseni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nem isten, de világklasszis.JC6
Na, ez az, amiről sokan megfeledkeznek...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én nem mondtam, hogy isten, csak azt mondom, biztos vagyok benne, hogy az első kalapba fog kerülni, ha visszavonul. Olyan zseni, akit 10-ből 9-szer nem tudsz szerelni, bármit csinálsz. Olyan váratlan dolgokra képes, szimplán csak testcselekkel és gyorsasággal, amit nagyon kevés ember. Aki lemásolja Maradona szólóját, amit addig senki más, és ő az, aki ki tud cselezni egy fél csapatot, megerőltetés nélkül, ha ereje teljében van.

Ennyi. Nem isten, de világklasszis.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
had provokáljak már. messi mitől is akkora isten ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Na ez a lényeg.
Manningről biztos, de Messiről kötve hiszem. Ha nem nyer VB-t, egy lesz a sok zseniből, de soha nem lesz egy napon említve a Pelé, Maradona, Puskás, Beckenbauer, Matthews féle gigászokkal. Talán Puskás és Cruyff azok, akik VB-győzelem nélkül is ezen topelit klub tagjai.
Messi meg majd betagozódik a Keegan, Gullit, Lineker, Santos, Albert, Bozsik, Zico, Rummenigge stb. féle szintre.
És mindebbe úgy, hogy még ott van fölötte a Zidane, Ronaldo, Matthaus, Platini stb. féle csapat.Sobri Jóska
Messi zseni, de nem egy a sok közül. Ha nem sérül meg ,van legalább 7-8 jó éve még. Linekkerrel, Rumeniggével összehasonlíthatatlan, az általad említett gigászokhoz lesz hasonló, bár lehet, hogy úgy mint Cruyff, vagy Puskás, vb cím nélkül. Egyébként Platini sem nyert vb-t tehát ő is "vb cím nélküli top elit" tagja. Mint ahogy George Best, Eusebio stb. isdiverdoc
Ez az ami majd kiderül.
Én nem láttam Messitől még olyat, ami akár a harmadik kalapból kirepítené, nemhogy az elsőbe, hanem még a másodikba se. De elismerem nem sok meccsét láttam, és azt a hírportálokon látom, hogy megint az ő 2-3-4 góljával nyert a Barca.
És az is rendben van, hogy még csak 23 éves, bár nem hiszem, hogy a mai fociban még húzná 10 évig, ahogy Ronaldinho vagy Beckham is felörlődött, nem tudták 10 éven át tartani magukat a topon.
De majd ez is kiderül, ahogy az is, hogy az utókor mennyire ismeri majd el, nekem tulajdonképpen teljesen mindegy, csak hajlamosabbak az emberek mindig a jelent túlértékellni a múlt ellenében, de mikor a jelen is múlttá válik, akkor helyükre kerülnek dolgok.
Csak pár név az elmúlt 20 évből, akiket kikiálltottak szupersztárnak, de most már senki se - max egy két fanatikusuk, de a közvélemény vagy a szakírók bizton nem - tenné őket még az első 3 kalapba se: Weah, Abedi Pelé, Rivaldo, Roberto Carlos, R. Baggio, Sztojcskov, Hagi, Proszinecski, Nedved, Scifo, Hierro, Butragueno, Futre, H. Sanchez, Figo, Klinsmann, M. Laudrup, Canigga, Francescoli, Bebeto, Valderrama, Bergkamp és még lehetne sorolni jócskán.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kedves diverdoc!
Mint Barcelona szurkoló (nem 2 éve, hanem 12 éve), kérlek engedd meg, hogy reagáljak a regényre, amit írtál. Csak nagy vonalakban, nem szeretnék szőrszálhasogató, sem kötekedő lenni.

Ha tetszik, ha nem, jelenleg a világ legjobb csapata az FC Barcelona. Olyat tudnak, amit senki más. Meccsről - meccsre mutatják be nekünk mi az a futball. Tegnap is, 2 négyzetméteren szopattak szét hárman, 5 madridistát. És ez csak egy példa.

De hogy lásd, nem a föld felett járok, leírom, hogy a tegnapi siker már kijárt a Madridnak. Mourinho-t tartom jelenleg a világ legjobb edzőjének, elvonatkoztatva néhány gusztustalan "megmozdulásától, megnyilatkozásától" (tudom, pszichikai hadviselés). Olyat talált ki, amit se Ferguson, se Ancelotti, se más nagyágyú nem tudott, vagyis, hogy hogyan kell megfojtani a Barcelonát, hogyan kell őket legyőzni. Elismerésre méltó tettet hajtott végre, emelem kalapom előtte.

Viszont. Azt írod egyik oldalhoz sem tartozol, ellenben csak a Barcát tünteted fel negatívan írásodban. Közben meg Madridban játszik a világ legnagyobb favágója, aki ráadásul sokszor alattomos is. Ő nem más, mint: Pepe. Ki nem állhatom a stílusát.
Carvalho sem a kedvességéről híres (igen, tudom milyennek kell lennie egy védőnek) de néha ő is képes gusztustalanságokra, ahogy Ramos is. Alonso-ról nem is beszélve. Szóval vétek 1-2 FCB játékost kiemelni, és negatívként beállítani, hiszen egyik csapatban sem szentek és IQ bajnokok játszanak.

Ha nem lenne Mourinho, a Barca már 10 fordulója bajnok lenne, és se a kupában, se a BL-ben nem állna már a Madrid, ki merem jelenteni. Ez az ember egy zseni. Ahogy Pep is, csak még ő a pályája elején van 😛

Nem nyerhet mindig a csapatom, tudom. De az sem tetszik, hogy egy évben van 50+ meccs, amelyek közül van 20 vérre menő. Valamit ki kéne találni, mert látszik a fiúkon (FCB) hogy kicsit belefásultak, elfáradtak.

Sobri! Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de már értem miért nem láttalak a Soccer topikban jó "pár éve". Ilyen kijelentéssel, hogy Messi nem lesz egy lapon említve Peléékkel... Hát, haver, ő még csak 23 éves, előtte az élet. Ráadásul fentebb is írták már, hogy abba az elitbe nem csak VB győzelemmel lehet bekerülni. Hiszen már sokan egy lapon említik Maradona-val.

Grat a Madridnak, remélem kedden visszavágunk.

Uff.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Barca a játék majdnem minden elemében jobb a világnál. A Barca is tudna ilyen antifutballt játszani, csak nem szorul rá. Egy olyan minőségi csapat, mint az Inter, vagy Real, ha betömörül 11 emberrel és csak kivagdossa a labdákat, akkor nem lehet feltörni, vagy azt a kevéske lehetőséget kíméletlenül be kell lőni. Ha megvan a vezetés és az ellennek ki kell nyílnia, akkor vége a dalnak a Barca ellen. Ma nem sikerült. Ettől a Barcelona még a világ legjobb csapata marad. A Real taktikájával semmi bajom, csak így lehet nyerni a Barca ellen, de a Real tradícióit figyelembe véve, ahol azért küldtek el edzőket, mert nem játszott szépen a csapat, ez a diadal sem lesz dícsőséges megítélésű. Mert az olasz válogatott, vagy az Inter tradíciója a kiváló védekezés, de a Realé a gyönyörű kombinatív játék - amit ma és 3-4 éve a Barca játszik. Így értettem azt, hogy vérciki. Más csapatnál nem lenne az, de a Realtól ezt az antifutballt nézni meghasonulás a részükről.

Az amifocit és a focit pedig nem hasonlítanám össze e tekintetben, teljesen más a két játék jellege.Soldados
továbbra se tudom elfogadni h ez a játék ciki lenne. láttam a reált néhányszor (murinho csapatait dettó), és az hogy valaki miként játszik a barca ellen, és miként más ellen az nem ugyanaz a kategória. a real igenis tud a jelenlegi keretével is szépen játszani, (sőt sztem 1-2 év múlva játékkal is elverni a barcat), de jelenleg egyáltalán nem ugyanott tartanak. sztem semmivel nem rosszabb a real, egyszerűen a fejlődési ütemben nem érték utol még a barcat, szimplán azért mert ők már gyerekkoruk óta együtt tolják.

a tradiciót meg sztem érdemes lenne elfelejteni, mert az ég világon semmi köze nincs a mai futballhoz. vagy amikor roethlisberger nyerte meg a superbowlt az ciki volt mert a steelers hagyományai szerint a védelemnek kellett volna ? kb ugyanolyan viccesnek tartom, mint amikor a magyar foci nagy tudorai számon kérik, hogy miért nem pörgetjük a fülünkön a labdát mondjuk a brazilok ellen.gabtsi
A győztes drive-ot lehet, hogy ő vezette le, ettől tartom fantasztikus QB-nak, de a tradíció érvényesült a Steelers 2008-ban az egész ligát domináló védelme miatt lett bajnok. De mint a írtam a két sport összehasonlíthatatlan, annyira más a jellegük.

Az Intertől sztem nem volt ciki ez a taktika, de a Realtól - a tradíciók folytán - az. Méghozzá azért, mert ha játszanának, amit valóban tudnak, akkor Barca 3-4 góllal kipicsázná őket. E két megállapításomból tevődik össze a ciki jelző. De mindettől függetlenül, megértem, hogy Mourinho ezt a taktikát alkalmazza, ráadásul hibátlanul, ettől a világ legjobb edzője.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na ez a lényeg.
Manningről biztos, de Messiről kötve hiszem. Ha nem nyer VB-t, egy lesz a sok zseniből, de soha nem lesz egy napon említve a Pelé, Maradona, Puskás, Beckenbauer, Matthews féle gigászokkal. Talán Puskás és Cruyff azok, akik VB-győzelem nélkül is ezen topelit klub tagjai.
Messi meg majd betagozódik a Keegan, Gullit, Lineker, Santos, Albert, Bozsik, Zico, Rummenigge stb. féle szintre.
És mindebbe úgy, hogy még ott van fölötte a Zidane, Ronaldo, Matthaus, Platini stb. féle csapat.Sobri Jóska
Messi zseni, de nem egy a sok közül. Ha nem sérül meg ,van legalább 7-8 jó éve még. Linekkerrel, Rumeniggével összehasonlíthatatlan, az általad említett gigászokhoz lesz hasonló, bár lehet, hogy úgy mint Cruyff, vagy Puskás, vb cím nélkül. Egyébként Platini sem nyert vb-t tehát ő is "vb cím nélküli top elit" tagja. Mint ahogy George Best, Eusebio stb. is


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egyvalamit a fanatikus Barca szurkolók elfelejtenek. Az 5-0 élénken él az emlékezetekben. De a közelmúlt 2 utolsó meccsén ez a világ legjobb csapata semmit nem tudott kezdeni a Madriddal. 10 ember ellen sem. A focit gólra játszák. Közhely de igaz. Passzolgatni, labdát tartani egy dolog. Ugyanígy a dekázgatás, labdakezelés is egy dolog (ebben magyar a világbajnok, de lehet, hogy csak BLASZ 3-ban állná meg a helyét). Az első félídőben nem volt érdemi, kapura veszélyes támadása a Barcanak, míg Pintonak kellett tornáznia párat. Igen a kontra is egy nagyon fontos elem a fociban, többször szétszedték a Barca védelmet szélen (gól elött öröm volt nézni Alves csuklós buszhoz hasonló fordulását, bár tudom, már nagyon fáradt volt, de Marcello és DiMaria is). Jose mester nem szinpatikus nekem de egy zseni. Ő azt játszatja amit kell. Én nem vagyok se Barca, se Madrid drukker, de sok időt lehúztam a fociban és elfogalatlanul meg tudom látni a szépet mindkét oldalon. Pepe és Carvallho amit csinált tegnap az tankönyvi, csak szuperlativuszban lehet róla beszélni. Tud a Madrid gyönyörűen játszani és úgy kikapni (lsd. Gijon elleni madridi 0-1), bár ott a szerencse volt az elsődleges. Itt vércikiről, antifociról, és szerencséről beszélni számomra értelmezhetetlen. Kapufája a Madridnak volt, kapura veszélyesebb több akciója a Madridnak volt. Lehet itt emlegetni, hogy a Barca meghatározó játékosai nem jó napot fogtak ki ( mint ahogy az egyhete volt el classicon sem), de ez inkább annak köszönhető, hogy nem hagyták őket játszani és ez is a foci része.
Ezek mellet a subjektív dolgok: Villa aki szart sem csinált, a fetrengésével, szinészkedésével nagyot alakított, bármely digo mehetne tanulni hozzá. Piquet az egyik legnagyobb taho az élfoci világában, Ibrához fogható (lsd pl vb cím ünneplése a buszon). Ahogy paraszt módon hergelte a Madridot, és egész spanyol Spanyolországot (baszkok, meg a katalánok lehet hogy helyeseltek) az vérlázító egy spanyol szemében. A nacionalista húrok pengetésével pont ellenkező hatást váltott ki szerintem (bár tudom zsoldossereg a Madrid, de közönség, Ramos, Casillas, Alonso biztos nagy löketett kapott, meg Villa helyében én nem nagyon találnám a helyem egy ilyen öltözőben). Itt most nem akarok politikába belemenni, sem állást foglalni independencia kérdésben. Összefoglalva véleményem szerint egy nagyszerű taktikával a Barca nem tudott mit kezdeni, helyzetek és főleg helyzetkihasználás tekintetében megérdemelten nyert a Madrid. Pontozásos sportban (pl RG) ahol a szépség dominál messze nyert volna a Barca, sőt valószínű olyan sportban ahol a szépség, technika és eredményesség is pontot kap (pl síugrás) ott is. De a foci nem ilyen.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/busz-ala-ejtette-sergio-ramos-a-kiraly-kupat-videoval-2074085?nocache


áháháháháháhá 😂

a meccshez: szerintem az lenne a ciki ha ezt a barcát valaki (csökönyösségből pl) játékban akarná megverni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Capello-féle csapattal összehasonlítani ezt a Madridot.. 😂maximilien
Meg kijelenteni, hogy nincs játék... Csak mert a Barca ellen védekeztünk 😐
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A Barca a játék majdnem minden elemében jobb a világnál. A Barca is tudna ilyen antifutballt játszani, csak nem szorul rá. Egy olyan minőségi csapat, mint az Inter, vagy Real, ha betömörül 11 emberrel és csak kivagdossa a labdákat, akkor nem lehet feltörni, vagy azt a kevéske lehetőséget kíméletlenül be kell lőni. Ha megvan a vezetés és az ellennek ki kell nyílnia, akkor vége a dalnak a Barca ellen. Ma nem sikerült. Ettől a Barcelona még a világ legjobb csapata marad. A Real taktikájával semmi bajom, csak így lehet nyerni a Barca ellen, de a Real tradícióit figyelembe véve, ahol azért küldtek el edzőket, mert nem játszott szépen a csapat, ez a diadal sem lesz dícsőséges megítélésű. Mert az olasz válogatott, vagy az Inter tradíciója a kiváló védekezés, de a Realé a gyönyörű kombinatív játék - amit ma és 3-4 éve a Barca játszik. Így értettem azt, hogy vérciki. Más csapatnál nem lenne az, de a Realtól ezt az antifutballt nézni meghasonulás a részükről.

Az amifocit és a focit pedig nem hasonlítanám össze e tekintetben, teljesen más a két játék jellege.Soldados
továbbra se tudom elfogadni h ez a játék ciki lenne. láttam a reált néhányszor (murinho csapatait dettó), és az hogy valaki miként játszik a barca ellen, és miként más ellen az nem ugyanaz a kategória. a real igenis tud a jelenlegi keretével is szépen játszani, (sőt sztem 1-2 év múlva játékkal is elverni a barcat), de jelenleg egyáltalán nem ugyanott tartanak. sztem semmivel nem rosszabb a real, egyszerűen a fejlődési ütemben nem érték utol még a barcat, szimplán azért mert ők már gyerekkoruk óta együtt tolják.

a tradiciót meg sztem érdemes lenne elfelejteni, mert az ég világon semmi köze nincs a mai futballhoz. vagy amikor roethlisberger nyerte meg a superbowlt az ciki volt mert a steelers hagyományai szerint a védelemnek kellett volna ? kb ugyanolyan viccesnek tartom, mint amikor a magyar foci nagy tudorai számon kérik, hogy miért nem pörgetjük a fülünkön a labdát mondjuk a brazilok ellen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Beszélünk itt arról, hogy az Arsenal a fő rivális, közben pedig a legutóbbi hat meccsükből ötöt döntetlenre hoztak, és ahogy megmondtam, a Chelsea előzött, jobb gólkülönbséggel már ők állnak a második helyen. Szóval bármennyire is leírták őket korábban, rájuk is figyelni kell. Innentől kezdve szerintem egyszerű a képlet, mindkét csapatot meg kell verni, csak akkor mehetünk (majdnem) biztosra. És kell az a három pont hétvégén az Everton ellen is.

Milan: Nem a legjobb ez a 2-2-es döntetlen hazai pályán, de annyira nem is lehetünk elégedetlenek. Nehéz lesz, de talán ki lehet harcolni a döntőbe jutást Palermóban is, majd meglátjuk.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na ez a lényeg.
Manningről biztos, de Messiről kötve hiszem. Ha nem nyer VB-t, egy lesz a sok zseniből, de soha nem lesz egy napon említve a Pelé, Maradona, Puskás, Beckenbauer, Matthews féle gigászokkal. Talán Puskás és Cruyff azok, akik VB-győzelem nélkül is ezen topelit klub tagjai.
Messi meg majd betagozódik a Keegan, Gullit, Lineker, Santos, Albert, Bozsik, Zico, Rummenigge stb. féle szintre.
És mindebbe úgy, hogy még ott van fölötte a Zidane, Ronaldo, Matthaus, Platini stb. féle csapat.Sobri Jóska
Messi szvsz a Zidane-féle csoport tagja lesz.Soldados
Szerintem már akkor is ott lenne, ha holnap visszavonulna. És azt ne felejtsük el, hogy most Messi 23(!) éves. Szóval még bőven van ideje alkotni akkor is, ha valszeg nem fog 40 éves koráig játszani az ő játékstílusával.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ez a lényeg.
Manningről biztos, de Messiről kötve hiszem. Ha nem nyer VB-t, egy lesz a sok zseniből, de soha nem lesz egy napon említve a Pelé, Maradona, Puskás, Beckenbauer, Matthews féle gigászokkal. Talán Puskás és Cruyff azok, akik VB-győzelem nélkül is ezen topelit klub tagjai.
Messi meg majd betagozódik a Keegan, Gullit, Lineker, Santos, Albert, Bozsik, Zico, Rummenigge stb. féle szintre.
És mindebbe úgy, hogy még ott van fölötte a Zidane, Ronaldo, Matthaus, Platini stb. féle csapat.Sobri Jóska
Messi szvsz a Zidane-féle csoport tagja lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Na ez a lényeg.
Manningről biztos, de Messiről kötve hiszem. Ha nem nyer VB-t, egy lesz a sok zseniből, de soha nem lesz egy napon említve a Pelé, Maradona, Puskás, Beckenbauer, Matthews féle gigászokkal. Talán Puskás és Cruyff azok, akik VB-győzelem nélkül is ezen topelit klub tagjai.
Messi meg majd betagozódik a Keegan, Gullit, Lineker, Santos, Albert, Bozsik, Zico, Rummenigge stb. féle szintre.
És mindebbe úgy, hogy még ott van fölötte a Zidane, Ronaldo, Matthaus, Platini stb. féle csapat.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért ha nem csak a 90es évekből lehet mondani nagy csapatokat, akkor meg kell említeni a Beckenbaueres Bayern-t, a Cruyff-os Ajaxot, Pelé Santosát, Puskásék Honvédjét, a di Stefano-s Real-t, Schlosserék MTK-ját, a Maradonás Barcát, a Rush, Dalglish féle Liverpoolt, csak így gyorsba.
Ezektől nagyon messze van ez a Barca.Sobri Jóska
bár a socceres társalgásokat nagyon nem szeretem, azért ehhez hozzászólok.

a fenti bagázsoknak kb hány meccs maradt meg az utókornak, amit meg is lehet nézni?
Mert ha van mondjuk 15 Honvéd meccs Puskással, ahol épp agyonverik a szembejövő ellenfelet, amellé pont ugyanúgy oda lehet rakni egy random modernkori Barca meccset is, és 1-1
Így ez a Santos-ra vagy a Liverpoolra is igaz.

Hozzátéve, hogy nekem aztán hótt mind1, hogy hová soroljátok a mai Barcát az örökrangsorban, mert se katalán szurkoló nem vagyok, se soccer néző.Höri
Azok közül amiket rögzítettek is, és ugye ez a 60as évektől már általános rengeteg.
Én a 90-es években néztem sok soccert, onan tudok sorolni meccseket a van Bastenes Milantól, vagy a Bek-győztes Dortmundtól, Barcától. csak nem vágom, hogy mit bizonyít, pro és kontra.
A jó meccshez 2 jó csapat kell.
A Puskás féle Honvédról láttam archív filmeket Hidegkútiék MTK-ja, Dalnoki, Rudas féle FTC vagy akár a Szojka féle Salgótarján ellen. Kurva jó meccsek voltak, az a Honvéd kurva jó csapat volt. Kvázi az Aranycsapat kétharmada ott játszott.Sobri Jóska
ezt mondom, hogy jókat mutogatni a mostaniból is lehet ugyanannyit. nyilván nem a rakkolós 1-0-k maradnak meg az utókornak.

A régmúlt nagyjairól mindig vegytisztább kép marad fenn.
Joe Montanáról is simán elhinném, hogy úgy passzolt 87 yardos TD-t, hogy közben a hétfejű sárkány akarta sackelni.
Mint ahogy Wilt Chamberlain sem dobott soha mellé és Oscar Robertsontól sem vették el a labdát egész karrierje alatt.

50 év múlva meg majd Manningről és Messiről magyarázzuk ugyanezt.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Azért ha nem csak a 90es évekből lehet mondani nagy csapatokat, akkor meg kell említeni a Beckenbaueres Bayern-t, a Cruyff-os Ajaxot, Pelé Santosát, Puskásék Honvédjét, a di Stefano-s Real-t, Schlosserék MTK-ját, a Maradonás Barcát, a Rush, Dalglish féle Liverpoolt, csak így gyorsba.
Ezektől nagyon messze van ez a Barca.Sobri Jóska
bár a socceres társalgásokat nagyon nem szeretem, azért ehhez hozzászólok.

a fenti bagázsoknak kb hány meccs maradt meg az utókornak, amit meg is lehet nézni?
Mert ha van mondjuk 15 Honvéd meccs Puskással, ahol épp agyonverik a szembejövő ellenfelet, amellé pont ugyanúgy oda lehet rakni egy random modernkori Barca meccset is, és 1-1
Így ez a Santos-ra vagy a Liverpoolra is igaz.

Hozzátéve, hogy nekem aztán hótt mind1, hogy hová soroljátok a mai Barcát az örökrangsorban, mert se katalán szurkoló nem vagyok, se soccer néző.Höri
Azok közül amiket rögzítettek is, és ugye ez a 60as évektől már általános, rengeteg.
Én a 90-es években néztem sok soccert, onnan tudok sorolni meccseket a van Bastenes Milantól, vagy a Bek-győztes Dortmundtól, Barcától. Csak nem vágom, hogy mit bizonyít, pro és kontra.
A jó meccshez 2 jó csapat kell.
A Puskás féle Honvédról láttam archív filmeket Hidegkútiék MTK-ja, Dalnoki, Rudas féle FTC vagy akár a Szojka féle Salgótarján ellen. Kurva jó meccsek voltak, az a Honvéd kurva jó csapat volt. Kvázi az Aranycsapat kétharmada ott játszott.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-a-hernandez-elesen-nagy-erovel-bombazott-a-milan-kapujaba-2074054

Palermo második gólja mindent visz!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért ha nem csak a 90es évekből lehet mondani nagy csapatokat, akkor meg kell említeni a Beckenbaueres Bayern-t, a Cruyff-os Ajaxot, Pelé Santosát, Puskásék Honvédjét, a di Stefano-s Real-t, Schlosserék MTK-ját, a Maradonás Barcát, a Rush, Dalglish féle Liverpoolt, csak így gyorsba.
Ezektől nagyon messze van ez a Barca.Sobri Jóska
bár a socceres társalgásokat nagyon nem szeretem, azért ehhez hozzászólok.

a fenti bagázsoknak kb hány meccs maradt meg az utókornak, amit meg is lehet nézni?
Mert ha van mondjuk 15 Honvéd meccs Puskással, ahol épp agyonverik a szembejövő ellenfelet, amellé pont ugyanúgy oda lehet rakni egy random modernkori Barca meccset is, és 1-1
Így ez a Santos-ra vagy a Liverpoolra is igaz.

Hozzátéve, hogy nekem aztán hótt mind1, hogy hová soroljátok a mai Barcát az örökrangsorban, mert se katalán szurkoló nem vagyok, se soccer néző.

több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Capello-féle csapattal összehasonlítani ezt a Madridot.. 😂

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Az nem mostanság volt sajna és a Mourinho éra alatt ne is számíts ilyesmire...Játék nincs eredmények lesznek,de még ez is jobb,mint pl: a tavalyi idény,mikor egyik sem volt 😐JoeyPorter
Ja, hát Mourinho majdnem olyan jó edző, amekkora fasz. De ha a pályán lévő játékosok több, mint felét utálom, + az edzőt + az elnököt, és ezt nyújtja a csapat játék alatt, akkor elgondolkozok, h valóban szurkoljak-e nekik... Nem számítok én jó meccsre ettől a brigádtól. Félreértés ne essék, megértem én, ahogy az olasz antifocit is megértettem, ha nyersz kit érdekel, hogy hogyan. De ha nézni kell, esetleg egyetemre jársz, tanulni kell, mellette dolgozol, focin kívül nézel legalább 20 másik sportot, akkor elgondolkozok, h megéri ezt nézni...

Régen fel-alá mászkálva néztem a Real meccseket, minden játékossal ordibálva, ha valamit rosszul csinált, idén amíg néztem teljesen közömbösen. Aztán egyre több meccset kihagytam. Amíg Florentino Perez az elnök nem is tudok, és nem is fogok szurkolni a Realnak. Egyébként más sportok egyre jobban háttérbe szorítják a soccert.

A Real vesztett egy szurkolót, de nyert vagy százmilliót, akik ugyan nem tudják mi az a soccer, de veszik a croni mezet, mert az menő...

Na nem siránkozok tovább, azért csak jobb, h a Real nyert és nem a Barca 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Vmi ilyesmi volt a mondandóm lényege. 😊Soldados
Az nem mostanság volt sajna és a Mourinho éra alatt ne is számíts ilyesmire...Játék nincs eredmények lesznek,de még ez is jobb,mint pl: a tavalyi idény,mikor egyik sem volt 😐JoeyPorter
Egy csapat tradíciója megváltoztathatatlan. Mellesleg nem volt oly rég a Galaktikusok ideje. Az Intertől ugyanez nem volt ciki, a Realtól az.Soldados
Azért az a Galaktikusok ideje sem volt olyan sikeres,mint amilyet mindenki elvárt tőlük,de abban igazad volt,hogy akkor legalább játszották a focit.Aztán kezdett szépen lefele épülni a játék Capellotól kezdve,vagy talán Luxemburgotól