Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
BRAVO RUDOLF!!!!!!!!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
RUDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
létezik válogatott szintű balhátvéd?gamerkr
Attól függ, hogy mit tekintünk válogatott szintnek, de én szerintem nincs olyan balhátvédünk, mint amilyen középhátvéd mondjuk Vili.Schleck
Leo.Divat
Huszti
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Laczkó nem válogatott szint.Hanni
létezik válogatott szintű balhátvéd?gamerkr
Attól függ, hogy mit tekintünk válogatott szintnek, de én szerintem nincs olyan balhátvédünk, mint amilyen középhátvéd mondjuk Vili.Schleck
Leo?
Kádár? --- jó lenne, ha valahol játszana felnőtt szinten.
Huszti!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
létezik válogatott szintű balhátvéd?gamerkr
Attól függ, hogy mit tekintünk válogatott szintnek, de én szerintem nincs olyan balhátvédünk, mint amilyen középhátvéd mondjuk Vili.Schleck
Leo.Divat
Ez mondjuk jó ötlet, teljesen az. Jobb játékos messze, mint egy Lackó.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Laczkó nem válogatott szint.Hanni
létezik válogatott szintű balhátvéd?gamerkr
Attól függ, hogy mit tekintünk válogatott szintnek, de én szerintem nincs olyan balhátvédünk, mint amilyen középhátvéd mondjuk Vili.Schleck
Leo.

|
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Laczkó nem balhátvéd.Sinisa
Laczkó nem válogatott szint.Hanni
létezik válogatott szintű balhátvéd?gamerkr
Attól függ, hogy mit tekintünk válogatott szintnek, de én szerintem nincs olyan balhátvédünk, mint amilyen középhátvéd mondjuk Vili.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Laczkó nem balhátvéd.Sinisa
Laczkó nem válogatott szint.Hanni
létezik válogatott szintű balhátvéd?gamerkr
Aranyos Imi
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 233 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Laczkó nem balhátvéd.Sinisa
Laczkó nem válogatott szint.Hanni
létezik válogatott szintű balhátvéd?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként ha Priskin helyén sanyi lenne tuti lőttünk volna már gól. Olyan meccseken ahol szarik bele az ellenfél, mindig ultimate weapon
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
KieftSanco
mire én 90 körül elkezdtem soccert nézni addigra már csak nagyon ritkán csereként jutott ő szóhoz. Így őt annyira nem tudom megítélni.

De Kuyt lényegében annyit tud mint Saaanyiharomt
Ezt ki kérem Sanyi nevében is. SANYI>>>Kuyt.eaglesmcnabb
SANYI>>>C.Ronaldo>>>Kuyt

!!!

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Laczkó nem balhátvéd.Sinisa
Laczkó nem válogatott szint.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
nagyjából 22 éve látom a holland válogatottat, de Kuyt-nél rosszabb játékos szerintem még nem fordult meg náluk. Főleg nem csatárposzton...

Viszont Rudolf is egy ordas nagy 0haromt
KieftSanco
mire én 90 körül elkezdtem soccert nézni addigra már csak nagyon ritkán csereként jutott ő szóhoz. Így őt annyira nem tudom megítélni.

De Kuyt lényegében annyit tud mint Saaanyiharomt
Ezt ki kérem Sanyi nevében is. SANYI>>>Kuyt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
A vicc, hogy egész jól játszunk.
Csak végre a szopóálarcot kéne az öltözőben hagyni, hogy az első 15 percet átvészeljük bekapott gól nélkül.
Vadócz - Pintér jól mozog együtt. Nem távolodnak el egymástól nagyon, és jól zárják együtt a területet vonalban is.
Vanczák - Juhász szintén jobb együtt, mint Lipták - Juhász.

Laczkó nem balhátvéd.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Rudolfnak szólhatnának, hogy a megkapott labdával nem kell a szélek felé nyargalni, mert talán neki kellene érkeznie a beadásra... :rolleyes:


több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Gerának adjanak redbull-t a szünetben, hogy fusson egy kicsit és 1-3-ra hozzuk a meccset! :cool:

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez az Illés Béla fociakadémia is eléggé meleg dolog.

remélem 2020-ban nyílik majd a Torghelle Focisuli, mint a 2000res évek legnagyobb sztárjáé
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért megköszönhetjük a Hollandoknak, hogy kb púp a hátukra a meccs, mert egyébnként továbbra is pontosan azt csinálnak velünk, amihez csak kedvük van.

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Kuyt egyszer emlékszem azt nyilatkozta egy Pool meccs után, hogy örülne ha mostmár végre egyszer valaki azért szeretné mert jól focizik és nem azért mert jól hajt 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kuyt a holland Sanyííííííííí 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyjából 22 éve látom a holland válogatottat, de Kuyt-nél rosszabb játékos szerintem még nem fordult meg náluk. Főleg nem csatárposzton...

Viszont Rudolf is egy ordas nagy 0haromt
KieftSanco
mire én 90 körül elkezdtem soccert nézni addigra már csak nagyon ritkán csereként jutott ő szóhoz. Így őt annyira nem tudom megítélni.

De Kuyt lényegében annyit tud mint Saaanyi
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
nagyjából 22 éve látom a holland válogatottat, de Kuyt-nél rosszabb játékos szerintem még nem fordult meg náluk. Főleg nem csatárposzton...

Viszont Rudolf is egy ordas nagy 0haromt
Kuyt kb. a magyar keretbe sem férne be...
NÁLAM...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
nagyjából 22 éve látom a holland válogatottat, de Kuyt-nél rosszabb játékos szerintem még nem fordult meg náluk. Főleg nem csatárposzton...

Viszont Rudolf is egy ordas nagy 0haromt
Kieft
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Kezdem azt hinni, hogy itthon sem kellett volna négyet kapni. :o
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyjából 22 éve látom a holland válogatottat, de Kuyt-nél rosszabb játékos szerintem még nem fordult meg náluk. Főleg nem csatárposzton...

Viszont Rudolf is egy ordas nagy 0