Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Az biza bűntető vót.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ejj, ha ezt belövi Messi... Minimum 50 passz volt előtte.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
NA kezdődik...
Elég meglepő, hogy Puyi egyből a kezdőben van!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Tetszik ez a középpálya, így lehet h mégse kapunk majd 5 gólt. Egy 1-0-ás siker is nagy önbizalmat adhatna a csapatnak, de a tippemen inkább nem változtatok már...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Estére tippek?

Szerintem: Real Madrid - FC Barcelona 1-2.JC6
2-2-t érzek. Jó a Barcának az X.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Estére tippek?

Szerintem: Real Madrid - FC Barcelona 1-2.JC6
Optimista tippem 😛
Ma 3-1 Real
kupa 1-0 Real
BL Barcelonában 2-1 Barca, Madridban 2-0 Real 😛
Egyszerűen nem hiszem, hogy Mourinhon egynél többször ki lehet fogni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt nem a Vidi utálatom miatt írtam be, hanem, mert viccesnek találtam, főleg Klement bá'-tól..
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez is nagy 😀

VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA–GYŐRI ETO FC II 2–0 (0–0)

Klement István: – Megszoktuk, hogy ezen a pályán nemcsak a Videoton II-vel kell megküzdenünk, hanem a külső körülményekkel is. Határozottan állítják a tartalék játékosaink, hogy az első gólnál még a gólvonalat se érte a labda, harminc centivel kijjebb volt, így azért nehéz eredményt elérni… JC6
tudjuk, és velociraptorok is vannak

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez is nagy 😀

VIDEOTON-PUSKÁS AKADÉMIA–GYŐRI ETO FC II 2–0 (0–0)

Klement István: – Megszoktuk, hogy ezen a pályán nemcsak a Videoton II-vel kell megküzdenünk, hanem a külső körülményekkel is. Határozottan állítják a tartalék játékosaink, hogy az első gólnál még a gólvonalat se érte a labda, harminc centivel kijjebb volt, így azért nehéz eredményt elérni…

FTC 2 - SZTK 5-1

Várhidi Péter: – Sok volt nekünk az egy hét alatt lejátszott három mérkőzés... (BL, Kupa és bajnoki 😀 )
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
amit a sors odaadott a Kecskemét ellen, azt most elvette a Honvéd ellen

Véber György (Lombard): - A Honvéd megölte a focit, az ilyen játék miatt vannak egyre kevesebben a stadionokban.Hurka
LOL 😀

a kispestiek ha tudnának focizni, akkor azt csinálnák, de nem tudnak így marad a rakkolás. Mit nem értesz Gyuri ?Höri
ez a Zelenka basszus, kinézetre azt mondanám rá, hogy egy csöves a nyugatiról, de nem játszik rosszul. Bright mondjuk jó nagy gólt lőtt, igen lecsúszott neki 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amit a sors odaadott a Kecskemét ellen, azt most elvette a Honvéd ellen

Véber György (Lombard): - A Honvéd megölte a focit, az ilyen játék miatt vannak egyre kevesebben a stadionokban.Hurka
LOL 😀

a kispestiek ha tudnának focizni, akkor azt csinálnák, de nem tudnak így marad a rakkolás. Mit nem értesz Gyuri ?

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
amit a sors odaadott a Kecskemét ellen, azt most elvette a Honvéd ellen

Véber György (Lombard): - A Honvéd megölte a focit, az ilyen játék miatt vannak egyre kevesebben a stadionokban.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Scholes - eset lehetett volna fordítva is...
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A "félhivatalos" verzió alapján Özil kimarad :o :o 😕 Ezt elég nagy hibának tartom,főleg,ha tényleg olyan felállásban lépnek ki,mint amit írtak...
A két kupát hozni kell,nincs mese,a bajnokság marad a Barcának 😊
szerk:Mostmár a hivatalosból alapján is 😕

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azt hiszem itt vitáztam egyszer valakivel, hogy alattomos-e a vörhenyes. Ma pont sikerült megint megmutatni a "szebbik" arcát...Schleck
Az utóbbi 1-2 évben már egyre több elkésett belépője akadt, idény végén, vagy köv. szezonban szerintem visszavonul. Most is kb. 0-1sec-en mulott, h ő talpalta le a másikat és nem a másik őt, mert a másik is talppal jött. De az alattomos szó szerintem kurvára nem illik rá.Duff
Nana. Azért néha mikor eldurrant az agya, semmi nem számított.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Azt hiszem itt vitáztam egyszer valakivel, hogy alattomos-e a vörhenyes. Ma pont sikerült megint megmutatni a "szebbik" arcát...Schleck
Az utóbbi 1-2 évben már egyre több elkésett belépője akadt, idény végén, vagy köv. szezonban szerintem visszavonul. Most is kb. 0-1sec-en mulott, h ő talpalta le a másikat és nem a másik őt, mert a másik is talppal jött. De az alattomos szó szerintem kurvára nem illik rá.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt hiszem itt vitáztam egyszer valakivel, hogy alattomos-e a vörhenyes. Ma pont sikerült megint megmutatni a "szebbik" arcát...

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Carrick óriásit hibázott, Berbatov az elején belőhette volna a ziccereit, de úgy gondolom, egy City elleni vereség után nem kell keresni a magyarázatokat - nyerni kellett volna... 😕 Sőt, továbbmegyek, innen már meg kellett volna nyerni az FA-kupát. :rolleyes:

A triplázással is úgy jártunk, mint a veretlen szezonnal: haladtunk felé, már-már kezdett reális lehetőségnek tűnni, de elbuktuk. Nem mintha a triplázást sajnálnám elsősorban, mert azért lássuk be, sok esélyünk nem lett volna rá - sokkal inkább az FA-kupát, aminek a megnyerésétől megint csak karnyújtásnyira voltunk, de az utolsó akadályt nem tudtuk átlépni, ami ráadásul pont a városi rivális volt (akiknek így gyakorlatilag tálcán nyújtottuk át a kupagyőzelmet).
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
bázeg a city ment a döntöbe 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elképzelhetőnek tartom, hogy a DVSC játékosoknak nem tetszett a cseh tréner, ezért megbuktatták...

Tiszta szégyen..
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
LOL. 2. a Paks. 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Azért próbálkozik Mou, a félhivatalos kezdőben így néz ki a Real középpályája: Xabi Alonso, Pepe, Khedira.Pocs
sztem ez kicsit darabos középpálya, de hát meglátjuk. Remélem beválik.Habi
Én nem tudom elképzelni, hogy működhetne ez a középpálya, ezért remélem is, hogy ez lesz.Pocs
Pepenél lejön a lilaköd aztán minden barcás inkább elmenekül 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azért próbálkozik Mou, a félhivatalos kezdőben így néz ki a Real középpályája: Xabi Alonso, Pepe, Khedira.Pocs
sztem ez kicsit darabos középpálya, de hát meglátjuk. Remélem beválik.Habi
Én nem tudom elképzelni, hogy működhetne ez a középpálya, ezért remélem is, hogy ez lesz.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Azért próbálkozik Mou, a félhivatalos kezdőben így néz ki a Real középpályája: Xabi Alonso, Pepe, Khedira.Pocs
sztem ez kicsit darabos középpálya, de hát meglátjuk. Remélem beválik.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
2-3

király kupában 2vel nyer a Barca
bl elődöntőben 3mal nyer otthon a Barca és X lesz MadridbanHabi
Nem hinném,hogy négy meccsből egyet sem nyer a Real.
Ok? Murinnnnnyó.Bazzani
én nagyon remélem, hogy nem úgy lesz ahogy leírtam, de a jelenlegi real középpálya nem kompatibilis a barca közepével sztem, és ez lesz a vesztük. jövőre nagyobb esélyekkel indulnak majd, nem véletlen hallani, hogy José akar vkp-t venni nyáron. ha azt a posztot megoldja akkor viszont meg fogják verni a barcát. de idén még nem. a döntetlen már szép lenneHabi
Azért próbálkozik Mou, a félhivatalos kezdőben így néz ki a Real középpályája: Xabi Alonso, Pepe, Khedira.