Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
feltünt hogy a hollandok mindent megakadályoztak amit akartunk mert jobbak.

nem kell ezért mindenki fejét követelni. Nem azért volt valaki szar, mert direkt szabotál és egervári meg egy fasz, hanem mindenki annyit tud játszani amennyit engednek neki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem értelek haromt.
csak neked nem tűnt fel, hogy az egyik full kp védőnk jobb szellőt játszott és a játékszervező kp-nk jobb futót? ez milyen taktika? nem azt mondjuk, hogy akkor megfogtunk volna egy Sneijdert, de könyörgöm, legalább azon a poszton játszassuk már a játékosainkat, ami az eredeti posztjuk is...
ez az elcseszett 2 vdkp meg az egy szem csatár itthon, hazai pályán csak hab volt a tortán.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért ez is elképesztő, hogy egyes emberek hova tudnak jutni 😀 Glázer Róbert, aki 1991-ben 4 meccsen még szövetségi kapitány is volt, most a Vecsés pályaedzője 😂Hurka
megőrizhetné a tekintélyét (lol) azzal, hogy nem vállal be ilyet, de az otthonülésért nem jár fizetés.

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Két dolog :
1. Vili meg a Laczkó lapát + kuka.... CB-nek még viccnek is rosszak... 😂
2. Sneijdert azonnal a MU-ba.... :cool:


több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
azért ez is elképesztő, hogy egyes emberek hova tudnak jutni 😀 Glázer Róbert, aki 1991-ben 4 meccsen még szövetségi kapitány is volt, most a Vecsés pályaedzője 😂
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
tényleg. eddig nem jutott eszembe ez, hogy egy jó taktikával nem ver 2 méter alatt 3at affelay vanczákra...

hiába gondol mindenki pozitívan arra a kurva hídra, attól még lebombázzák... alkatrész helyett nem elég a pozitív kisugárzásharomt
de ha megfelelő emberek vannak egy megfelelő taktikára, akkor más 😊 Vanczák nyílván nem az
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tényleg. eddig nem jutott eszembe ez, hogy egy jó taktikával nem ver 2 méter alatt 3at affelay vanczákra...

hiába gondol mindenki pozitívan arra a kurva hídra, attól még lebombázzák... alkatrész helyett nem elég a pozitív kisugárzás
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
de itt most megint az van, hogy azért nem ment a labdajáratás, mert xy szar és a taktika szar.
nem. csak egyszerűen elveszik tőle a labdát, vagy belelépnek a passzába mert jobb suckeristák.
semmit sem ér egy taktika ha az ellenfél 23232x jobb, mert úgyse tudod kivitelezni láthatóan.haromt
ez nem igaz, ha van normális taktika, akkor azért annyira nem falábúak a mi játékosaink sem, hogy ne tudják végrehajtani...
Elek jó játékos, megvan az új Dárdai
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de itt most megint az van, hogy azért nem ment a labdajáratás, mert xy szar és a taktika szar.
nem. csak egyszerűen elveszik tőle a labdát, vagy belelépnek a passzába mert jobb suckeristák.
semmit sem ér egy taktika ha az ellenfél 23232x jobb, mert úgyse tudod kivitelezni láthatóan.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
attól hogy nagyon akarsz még nem éred utol Usain Bolt-ot...
Persze hogy nem látsz elképzelést, amikor minden játékosuk a saját posztján 1 vagy 2 szinttel magasabban áll és nem enged semmit.haromt
nem vitatom a realitást, ha kikapunk 8-2.re úgy, hogy felvállaljuk a bulit szavam nincs. az 10 éve nyilvánvaló, hogy kanyarba nincs olyan védelmünk, ami egy a hollandnál 3x gyengébb támadó szekciót feltartóztat. akkor mégis miért adtuk fel azt, hogy gólt akarunk rúgni ? varga józsi nagyon szimpi, de a lákiban se stabil kezdő, de egervári betette, hogy elszívjuk a levegőt (nyilván ezt a van der vaart, sneijder kettős ellen esélyes. hehe, hehehehe) de ezáltal kivette azt az embert aki középen el tudná osztani a szélre. koman nem szélsőjátékos, ez ezek szerint csak neki nem volt nyilvánvaló, de legalább dzsudzsákhoz se jutott el a labda. én nem azt szerettem volna látni, hogy megalázzuk a hollandokat, hanem, hogy legalább megpróbálunk egy mérkőzésbe bonyolódni velük, és nem eleve elbaszott emberekre felépíteni egy sehonnai taktikát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudsz valamit, amire alkalmas Vanczák? a golyófogón kívülharomt
semmivel sem tudom magyarázni az ő behívását azon kívül, hogy UEFA szabvány szerint nekünk kötelező szerepeltetni MMKK egy Vilit, és Sebők óta nincs más

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tudsz valamit, amire alkalmas Vanczák? a golyófogón kívül
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szvsz Vanczák azért kezdett a jobbek helyén mert Lázár Pali többet szokott előrefelé menni, és ezt ma feladtuk azzal, hogy Vilmos volt a kezdő.
Viszont miután beszoptuk az elején a gólt, így mégiscsak jó lett volna ha a jobbekk is támogatja a támadást, erre pedig Vili teljesen alkalmatlan, mert egy nehézkes, belső védő.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
attól hogy nagyon akarsz még nem éred utol Usain Bolt-ot...
Persze hogy nem látsz elképzelést, amikor minden játékosuk a saját posztján 1 vagy 2 szinttel magasabban áll és nem enged semmit.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért úgy megkérdezném egervárit, hogy mégis mi faszt szerettünk volna. nyilván nem segített, hogy a 8. percben gabika lepke vadászatra indult, de hogy én komoly elképzelést nem láttam, az tuti.

vanczák vili te édes istenem, mi lett volna az emberrel ha robben szédíti ? erős hányingerrel jelentkező szédülést tippelnék.

az a baj, hogy ha egy ilyen szintű csapat sebességbe kapcsol, azt fejben nem tudjuk követni, nemhogy lábbal. és nem az a baj, hogy néggyel szopunk - mert ez simán közte van - hanem, hogy az egyszem rudolfon kívül, senki nem rángatta az istrángot. de legalább kellemesen bebaszcsiztam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nekem ennyira nem fáj az igazság. Ő csak elmerte mondani amit davemayer csak elméletben fogalmazott meg .
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Igaza van sajnos. Mondjuk az tényleg nem szép, hogy "ezt akartuk".
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ész kell ahhoz is, hogy valaki büszke legyen arra, hogy megalázó helyzetbe hoz valakit 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Najó, azért van egy határ...

"A mérkőzés nagy részében élveztem, amit láttam. Úgy játszottunk, ahogy akartunk, egy idegenbeli mérkőzésen teljesen reménytelen helyzetbe hoztuk az ellenfelünket. A magyar csapat három selejtezőt megnyert egymás után, és ha egy ilyen együttest tudunk néha megalázó szituációba hozni – mert néha megalázó volt –, akkor büszkék lehetünk magunkra. Ezt akartuk, ezért jöttünk" – értékelt Van Marwijk a Voetbal Internationalnak.JC6
Marwijk egy paraszt, ezt eddig is lehetett tudni.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Najó, azért van egy határ...

"A mérkőzés nagy részében élveztem, amit láttam. Úgy játszottunk, ahogy akartunk, egy idegenbeli mérkőzésen teljesen reménytelen helyzetbe hoztuk az ellenfelünket. A magyar csapat három selejtezőt megnyert egymás után, és ha egy ilyen együttest tudunk néha megalázó szituációba hozni – mert néha megalázó volt –, akkor büszkék lehetünk magunkra. Ezt akartuk, ezért jöttünk" – értékelt Van Marwijk a Voetbal Internationalnak.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
A cigánybűnőzéses gigazászló miatt már megérte kimenni, akkorát röhögtem amikor először lengették előttem 😀 Gabi pedig zárja a szöget a hazaadásnál!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ja, igen. kevertem, bocs.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
és még egyszer mondom, tudom, hogy gyorsabbak, jobbak, erősebbek, technikásabbak és a labdarúgás istenének földi helytartói ők, de a magyar foci mindig is a küzdésről, a soha fel nem adásról, csúszás - mászásról, harcosságáról volt híres.

JC6
hol és mikor?
Ha valami akkor a csúszás-mászás soha nem volt a magyar foci erénye. Akkor tudtunk jók lenni amikor még technikából meg lehetett élni. ez úgy végetért a 80as évek végén.

Ki is röhögték volna Puskást meg Hidegkútit ha becsúszik annak idején...haromt
Sztem a német focival keverte a magyart

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és még egyszer mondom, tudom, hogy gyorsabbak, jobbak, erősebbek, technikásabbak és a labdarúgás istenének földi helytartói ők, de a magyar foci mindig is a küzdésről, a soha fel nem adásról, csúszás - mászásról, harcosságáról volt híres.

JC6
hol és mikor?
Ha valami akkor a csúszás-mászás soha nem volt a magyar foci erénye. Akkor tudtunk jók lenni amikor még technikából meg lehetett élni. ez úgy végetért a 80as évek végén.

Ki is röhögték volna Puskást meg Hidegkútit ha becsúszik annak idején...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
oké Höri, ezentúl ez lesz 😉

gabo: igaz 😊