Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Vidic is kurvajó volt tegnap. Giggs még 50 évesen is hasznára lenne a csapatnak. Nani meg tényleg egy kisribanc, de a mai meccsen pont nemvolt elmondható. Ramires elég alpárian odarugott neki...
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Giggs az ISTEN...tehát halhatatlan...van még 20-30 jó éve a csapatban... 😂
37 évesen ilyen teljesítményt...azt hiszem 11 km körül futott megint....na és az a két forintos zsuga megint....

Jöhet a szombat a city ellen.... :cool:


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez jó mulatság, férfimunka volt.

azon gondolkodtam, hogy szerintem ferguson jobban ismeri a chelseat mint ancellotti, egyszerűen nem értettem h mit akar, az elején nyomtak de ez torresszel nem működhetett. aztán abszte nem volt hit a csapatban, kalou is mikor bejött (azt se vágom miért csatárt cserélt le) hát nem az volt az arcán, hogy szétszed itt bárkit.

hangoztatták a meccs előtt, hogy nekik ez a döntő, de ebből a pályán semmi nem látszott. ferguson a saját fegyverével verte meg carlot, és megengedhettük azt a luxust, hogy nagyvonalúan játszunk. persze ehhez nagyon kellett a gyors válasz.

és nagyon nagy kár, hogy ilyen mint Ryan tanár úr, 100 évben csak egyszer születik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nálunk szerencsétlenebb ma csak a Shahtar volt ahogy látom...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Olasz köcsög takarodj a kurva anyádba.... 81. percben 2 gólos hátránynál behozni Ferreirát, ennél undorítóbb edzői húzást még életemben nem láttam....
A bíró meg no comment. Nanit remélem egyszer valami blackburnös favágó tényleg eltalálja rendesen, és akkor rinyálhat a kurvája.Schleck
Ma pont nem rinyált úgy mint szokott és nem is szimulált annyit mint szokott, de megértem az ellenszenvedet irányába.davemayer
Hát Ramires kegyetlengyilkostízsárgalapos szabálytalanságánál azért elég komoly haláltusát játszott le. Egyébként csak őt és Riót utálom a csapatotokból jelenleg. Egyébként összesítve jobbak voltatok a két meccsen. Grat a továbbjutáshoz!

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Olasz köcsög takarodj a kurva anyádba.... 81. percben 2 gólos hátránynál behozni Ferreirát, ennél undorítóbb edzői húzást még életemben nem láttam....
A bíró meg no comment. Nanit remélem egyszer valami blackburnös favágó tényleg eltalálja rendesen, és akkor rinyálhat a kurvája.Schleck
hehe. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Olasz köcsög takarodj a kurva anyádba.... 81. percben 2 gólos hátránynál behozni Ferreirát, ennél undorítóbb edzői húzást még életemben nem láttam....
A bíró meg no comment. Nanit remélem egyszer valami blackburnös favágó tényleg eltalálja rendesen, és akkor rinyálhat a kurvája.Schleck
Ma pont nem rinyált úgy mint szokott és nem is szimulált annyit mint szokott, de megértem az ellenszenvedet irányába.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Há' mer a spori is portugál volt. Nagyon nagy. Küldtek volna egy németet inkább...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Rooney mai játékából csak a gól hiányzott a mai meccsen - eszméletlen jó volt szerintem.

Nem tudom kihagyni: kettős győzelem álé,álé, álé-álé-álé 😂

Furcsállottam hogy a Barca a legjobbakkal állt ki egy ilyen meccsen, majd visszaüt ez a végén... :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Olasz köcsög takarodj a kurva anyádba.... 81. percben 2 gólos hátránynál behozni Ferreirát, ennél undorítóbb edzői húzást még életemben nem láttam....
A bíró meg no comment. Nanit remélem egyszer valami blackburnös favágó tényleg eltalálja rendesen, és akkor rinyálhat a kurvája.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Torres eddig megszolgálta az árát 😀JC6
Remélem még 19x ellövitek ezt a poént, annyit nevetek. nem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Torres eddig megszolgálta az árát 😀

Drogba miért nem kezdő?

Jöhet még 2 El clássico. hiphip
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nembaj jövőre lesz szép új mezünk, majd abban nyerünk bl-t (csak új edző is jöjjön a mezzel együtt :rolleyes: )
kristof
Hát ez nagyon csúnya...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nembaj jövőre lesz szép új mezünk, majd abban nyerünk bl-t (csak új edző is jöjjön a mezzel együtt :rolleyes: )
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Sinisa, nem tudsz segíteni, meglelni azt a cikket?
JC6
Kollégám sportjában olvastam.
Annyira emlékszem, hogy kinn még hó volt akkor...
Sajnálom!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Volt esély egy fél percig kb 😊

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kibaszott portugál cigányok :mad:

Torres CUT....

Ivanovics CUT....
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Torrest hatalmas húzás volt Drogbával szemben kezdetni...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Chicarito nagyon nagy gólt akart rúgni, röhögtem volna ha fölé lövi 😊eaglesmcnabb
A léc alá akarta, hogy ne érhessen oda a kapus 😊Matthew99
jaja, Kanu is ezt mondta anno amikor 20 centiről fölé pörgette 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Torres le, végre(b+ 😕)Laki
Nagy vétel volt 😂FViktor93
Mai napig sírok ha belegondolok hogy Raul helyett ő volt ott a VB-n...
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Sinisa, nem tudsz segíteni, meglelni azt a cikket?

OFF: elérhető áron valaki tudna Tottenham mezt, eladót? lehet szurkolói is.. Lion-t kérdeztem, ők 18-ért hoznak. LOLJC6
vateran nézz körbe.

child please!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Torres le, végre(b+ 😕)Laki
Nagy vétel volt 😂
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Chicarito nagyon nagy gólt akart rúgni, röhögtem volna ha fölé lövi 😊eaglesmcnabb
Ezt így tanítják tesó 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Torres le, végre(b+ 😕)


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Chicarito nagyon nagy gólt akart rúgni, röhögtem volna ha fölé lövi 😊eaglesmcnabb
Ő akkora király, hogy biztos volt a gól 😛