Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Raúl mekkora isten?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
71

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lloris nem Lyonban akar megöregedni gondolom 😐JoeyPorter
Egyelőre állítólag annyi biztos, hogy Neuer nem elérhető. De pl Adlernek a Mu a kedvenc csapata és volt is pletyka a leigazolásáról. Bár a legújabb utódként De Gea-t pletykálják. állítólag tárgyalt is vele a UnitedDouble B
Llorist bírom, de pl. szerintem Adler és De Gea is mérföldekre van VDS-tól. Akinfeevre meg már évek óta vadászik elvileg a fél Európa, mégis Oroszországban poshad még mindig.Schleck
Ott van Stekelenburg, aki szerintem borzasztó jó kapus.
Hollandiában vannak néhányan, elég jók.
De Gea szintén rohadt jó. Persze, hogy nem üti meg VDS szintjét, miután alig néhány éve véd a Madridban. ENnyi idő alatt nem is védi magát világsztár kapussá. És ez igaz a többiekre is, ráadásul egyik sem folyamatos BL résztvevő csapatban játszik, így a hypeot sem kapják meg annyira. De ha VDS visszavonul, szerintem tuti kiad a MÚ egy komolyabb összeget kapusra, nem viccből keresi Ferguson már évek óta lázasan VDS utódját. A szeme megvan a tehetségekhez..
De mondjuk ha Reinát elviszik a Poolból, amit szintén sok helyen pletykáltak, na az lesz ám a vicc. 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És te az elérhetőek közül kit látsz, aki csak megközelíteni meg tudná VDS-t? Nem tudom, én valahogy nem látok sok világsztár kaliberű fiatal kapust, a normálisak pedig olyan csapatnál vannak legtöbben, akik nem fogják eladni őket.Schleck
Lloris nem Lyonban akar megöregedni gondolom 😐JoeyPorter
Egyelőre állítólag annyi biztos, hogy Neuer nem elérhető. De pl Adlernek a Mu a kedvenc csapata és volt is pletyka a leigazolásáról. Bár a legújabb utódként De Gea-t pletykálják. állítólag tárgyalt is vele a UnitedDouble B
Llorist bírom, de pl. szerintem Adler és De Gea is mérföldekre van VDS-tól. Akinfeevre meg már évek óta vadászik elvileg a fél Európa, mégis Oroszországban poshad még mindig.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Van der Sar szintjét megközelítő kapust nem fogunk tudni találni, ez egyértelmű. Amikor a világ legjobb kapusairól van szó, még mindig előkerül Buffon neve, szégyen. Ha kapust kellene választanom a csapatomba, csakis Van der Sar, senki más (esetleg még Casillas, de mellette is csak egy jó érv van VdS-sel szemben, a kora). Nagyobb veszteség lesz az ő visszavonulása, mint anno C. Ronaldo távozása. 😐

A Paksnak gratulálok a Ligakupa elhódításáért, megérdemelték. 😉
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
A MÚ folyamatosan futkorászik 1-2 éve a jobbnál jobb kapusok után, akik ez esetben tényleg rohadt jók.
Ha Van Der Sar visszavonul, szerintem jelentősebb összegért érkezik egy kockázatmentes megoldás. Emiatt a poszt miatt pont nem aggódnék azért annyira..Stez
És te az elérhetőek közül kit látsz, aki csak megközelíteni meg tudná VDS-t? Nem tudom, én valahogy nem látok sok világsztár kaliberű fiatal kapust, a normálisak pedig olyan csapatnál vannak legtöbben, akik nem fogják eladni őket.Schleck
Lloris nem Lyonban akar megöregedni gondolom 😐JoeyPorter
Egyelőre állítólag annyi biztos, hogy Neuer nem elérhető. De pl Adlernek a Mu a kedvenc csapata és volt is pletyka a leigazolásáról. Bár a legújabb utódként De Gea-t pletykálják. állítólag tárgyalt is vele a United
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Valóban, én most nem erre gondoltam, mert az aggaszt hogy ki fogja pótolni, de remélem VDS is igy fog elbucsuzni tőlünk , egy végső diadallal (vagy akár hárommal mint Peter) 😊Raider89
A MÚ folyamatosan futkorászik 1-2 éve a jobbnál jobb kapusok után, akik ez esetben tényleg rohadt jók.
Ha Van Der Sar visszavonul, szerintem jelentősebb összegért érkezik egy kockázatmentes megoldás. Emiatt a poszt miatt pont nem aggódnék azért annyira..Stez
És te az elérhetőek közül kit látsz, aki csak megközelíteni meg tudná VDS-t? Nem tudom, én valahogy nem látok sok világsztár kaliberű fiatal kapust, a normálisak pedig olyan csapatnál vannak legtöbben, akik nem fogják eladni őket.Schleck
Lloris nem Lyonban akar megöregedni gondolom 😐

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valóban, én most nem erre gondoltam, mert az aggaszt hogy ki fogja pótolni, de remélem VDS is igy fog elbucsuzni tőlünk , egy végső diadallal (vagy akár hárommal mint Peter) 😊Raider89
A MÚ folyamatosan futkorászik 1-2 éve a jobbnál jobb kapusok után, akik ez esetben tényleg rohadt jók.
Ha Van Der Sar visszavonul, szerintem jelentősebb összegért érkezik egy kockázatmentes megoldás. Emiatt a poszt miatt pont nem aggódnék azért annyira..Stez
És te az elérhetőek közül kit látsz, aki csak megközelíteni meg tudná VDS-t? Nem tudom, én valahogy nem látok sok világsztár kaliberű fiatal kapust, a normálisak pedig olyan csapatnál vannak legtöbben, akik nem fogják eladni őket.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valóban, én most nem erre gondoltam, mert az aggaszt hogy ki fogja pótolni, de remélem VDS is igy fog elbucsuzni tőlünk , egy végső diadallal (vagy akár hárommal mint Peter) 😊Raider89
A MÚ folyamatosan futkorászik 1-2 éve a jobbnál jobb kapusok után, akik ez esetben tényleg rohadt jók.
Ha Van Der Sar visszavonul, szerintem jelentősebb összegért érkezik egy kockázatmentes megoldás. Emiatt a poszt miatt pont nem aggódnék azért annyira..

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma csoda fog történni Londonban 😀
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
ha már a dán óriásról és a cityről volt szó a szombati előtt egy kis poén :

http://www.youtube.com/watch?v=JUqg49uKIfE&feature=feedrec_grec_index


több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Valóban, én most nem erre gondoltam, mert az aggaszt hogy ki fogja pótolni, de remélem VDS is igy fog elbucsuzni tőlünk , egy végső diadallal (vagy akár hárommal mint Peter) 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van! + treble!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
VDS is, bár ő sajnos vissza fog vonulni.
Raider89
remélem emlékszel mi történt akkor mikor a legutóbbi kapuslegendánk visszavonult 😉gabtsi
Barthez és társai...Raider89
gabtsi szerintem arra gondolt, hogy anno Schmeichel utolsó MÚ-s meccse a 99-es BL döntő volt, amit meg is nyert a MÚ végül és ezzel elhúdítótta a serleget is. 😉
Mondjuk Schmeichel utána játszott a Cityben és a Villában is, meg Portugáliában.
Az meg már más kérdés, hogy utána évekig valóban kapusgondokkal küszködött a MÚ.

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
VDS is, bár ő sajnos vissza fog vonulni.
Raider89
remélem emlékszel mi történt akkor mikor a legutóbbi kapuslegendánk visszavonult 😉gabtsi
Barthez és társai...



Just Win Baby!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
VDS is, bár ő sajnos vissza fog vonulni.
Raider89
remélem emlékszel mi történt akkor mikor a legutóbbi kapuslegendánk visszavonult 😉

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Carricknek jövök egy elnézés kéréssel. Tetszett a tegnapi játéka nagyon, jó lenne ha ezt a formát mutatná mindig. Chicarito meg hihetetlen. Játszik és gólt lő, szinte mindig. O'Shea miatt paráztam, hogy nehogy összeszedjen egy 2. sárgát, és bye, de hálistennek visszafogta magát kicsit. Ferdinandnak meg big respect, hogy sérülten, bicegve végignyomta a meccset, szinte hiba nélkül(volt egy rossz felszabaditása) Jók vagyunk. Vidicre meg nem tudom milyen szót lehetne irni, talán fantasztikus... nem véletlen ő a CSK. Klasszis védő lett belőle. Giggs... elnyühetetlen még mindig, én is remélem, hogy 50 évesen is nyomni fogja 😛. VDS is, bár ő sajnos vissza fog vonulni.
Söprés ollé! Hétvégén jön a városi rangadó.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A tehetséges, minden betanítást nélkülöző nem robotok meg még a legjobb 8 közé sem jutottak be.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Mondjuk nem látom a MÚ-ban, hogy BL-t tudjanak nyerni. Rooney idén nem tud meccseket eldönteni, ez rettentő kevés lenne egy Barca, de akár egy Real ellen is. Egyelőre. Kérdés, hogy mi van még a trottyos Ferguson tarsolyában.Stez
h stílszerű legyek MÚhahahahaha.

sztem a keretünk nem jobb sem a real sem a barca, de még a dynamo kereténél sem, viszont ha láttad tegnap a meccset, akkor láthattad, hogy kezdünk abba a harmóniába kerülni ami a sikeres unitedeket jellemezte. sallangmentes játék, a pálya meghatározó pontjain (vds, rio-vidic, carrick-giggs, rooney-cicha) egészen kiemelkedő teljesítmények, remek kiegészítő emberekkel, hosszú kispaddal. olyan szinten formába lendülni, hogy ilyet magam is rég láttam.

ez egy igazi egység volt most, gördülékeny játékkal, és ha ebben nem lesz törés lehetnek vérmes álmaink, egy meccsen pedig bármikor bárkit.gabtsi
= tehetségtelen, betanított robotok (tisztelet a kivételnek), ugyanez igaz a chelseare is. ez a modern futball jesssz.gameover
Kábé a 90-es német VB-győzelem óta (de lehet már a 74-esnél, vagy az angolnál, esetleg az uruguayinál) minden jól összerakott, precíz, csapatként működő, rendszerben játszó, az előnyökre építő, fegyelmezett focit játszó csapatot lerobotoznak, és azt hiszik a foci nem csapatjáték, taktikai elemekkel.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most komolyan, csak én nem tudom mi az a Dynamo? 😀 😀
több mint 13 éve
gameover 20
Mondjuk nem látom a MÚ-ban, hogy BL-t tudjanak nyerni. Rooney idén nem tud meccseket eldönteni, ez rettentő kevés lenne egy Barca, de akár egy Real ellen is. Egyelőre. Kérdés, hogy mi van még a trottyos Ferguson tarsolyában.Stez
h stílszerű legyek MÚhahahahaha.

sztem a keretünk nem jobb sem a real sem a barca, de még a dynamo kereténél sem, viszont ha láttad tegnap a meccset, akkor láthattad, hogy kezdünk abba a harmóniába kerülni ami a sikeres unitedeket jellemezte. sallangmentes játék, a pálya meghatározó pontjain (vds, rio-vidic, carrick-giggs, rooney-cicha) egészen kiemelkedő teljesítmények, remek kiegészítő emberekkel, hosszú kispaddal. olyan szinten formába lendülni, hogy ilyet magam is rég láttam.

ez egy igazi egység volt most, gördülékeny játékkal, és ha ebben nem lesz törés lehetnek vérmes álmaink, egy meccsen pedig bármikor bárkit.gabtsi
= tehetségtelen, betanított robotok (tisztelet a kivételnek), ugyanez igaz a chelseare is. ez a modern futball jesssz.

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mondjuk nem látom a MÚ-ban, hogy BL-t tudjanak nyerni. Rooney idén nem tud meccseket eldönteni, ez rettentő kevés lenne egy Barca, de akár egy Real ellen is. Egyelőre. Kérdés, hogy mi van még a trottyos Ferguson tarsolyában.Stez
h stílszerű legyek MÚhahahahaha.

sztem a keretünk nem jobb sem a real sem a barca, de még a dynamo kereténél sem, viszont ha láttad tegnap a meccset, akkor láthattad, hogy kezdünk abba a harmóniába kerülni ami a sikeres unitedeket jellemezte. sallangmentes játék, a pálya meghatározó pontjain (vds, rio-vidic, carrick-giggs, rooney-cicha) egészen kiemelkedő teljesítmények, remek kiegészítő emberekkel, hosszú kispaddal. olyan szinten formába lendülni, hogy ilyet magam is rég láttam.

ez egy igazi egység volt most, gördülékeny játékkal, és ha ebben nem lesz törés lehetnek vérmes álmaink, egy meccsen pedig bármikor bárkit.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Tear 'em apart!vassadi
Megmondtam, Giggs! :cool:

Tökéletes munka volt az egész csapattól. Rooney és Giggs elképesztő, mit dolgozott, Ferdinand és Vidics is pazarul tette a dolgát (előbbi sérülten), Chicharito is meghálálta a bizalmat a nagy meccsen. Ha már úgyis majdnem mindenkit kiemeltetek, akkor én megemlíteném még Carricket, ő is óriási formában van már hetek óta.

Akár a Schalke, akár az Inter jön, cél a BL-döntő! 😉 Glory, Glory Man. United!vassadi
Hát szégyen gyalázat is lesz, ha a következő fordulóban kiesik a MÚ.
Az Internek idén épp csak védelme és edzője nincs, a Schalke pedig nem okozhat meglepetést, az nagy blama lenne.
Mondjuk nem látom a MÚ-ban, hogy BL-t tudjanak nyerni. Rooney idén nem tud meccseket eldönteni, ez rettentő kevés lenne egy Barca, de akár egy Real ellen is. Egyelőre. Kérdés, hogy mi van még a trottyos Ferguson tarsolyában.Stez
Ha be is jut a döntőbe a United kb annyi esélye van(vagy kevesebb...) a Barca ellen mint a római mészárszéken volt. Na ezért fogok a Realnak drukkolni (pfúj...)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tear 'em apart!vassadi
Megmondtam, Giggs! :cool:

Tökéletes munka volt az egész csapattól. Rooney és Giggs elképesztő, mit dolgozott, Ferdinand és Vidics is pazarul tette a dolgát (előbbi sérülten), Chicharito is meghálálta a bizalmat a nagy meccsen. Ha már úgyis majdnem mindenkit kiemeltetek, akkor én megemlíteném még Carricket, ő is óriási formában van már hetek óta.

Akár a Schalke, akár az Inter jön, cél a BL-döntő! 😉 Glory, Glory Man. United!vassadi
Hát szégyen gyalázat is lesz, ha a következő fordulóban kiesik a MÚ.
Az Internek idén épp csak védelme és edzője nincs, a Schalke pedig nem okozhat meglepetést, az nagy blama lenne.
Mondjuk nem látom a MÚ-ban, hogy BL-t tudjanak nyerni. Rooney idén nem tud meccseket eldönteni, ez rettentő kevés lenne egy Barca, de akár egy Real ellen is. Egyelőre. Kérdés, hogy mi van még a trottyos Ferguson tarsolyában.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Tear 'em apart!vassadi
Megmondtam, Giggs! :cool:

Tökéletes munka volt az egész csapattól. Rooney és Giggs elképesztő, mit dolgozott, Ferdinand és Vidics is pazarul tette a dolgát (előbbi sérülten), Chicharito is meghálálta a bizalmat a nagy meccsen. Ha már úgyis majdnem mindenkit kiemeltetek, akkor én megemlíteném még Carricket, ő is óriási formában van már hetek óta.

Akár a Schalke, akár az Inter jön, cél a BL-döntő! 😉 Glory, Glory Man. United!