Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Torres le, végre(b+ 😕)Laki
Nagy vétel volt 😂FViktor93
Mai napig sírok ha belegondolok hogy Raul helyett ő volt ott a VB-n...
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Sinisa, nem tudsz segíteni, meglelni azt a cikket?

OFF: elérhető áron valaki tudna Tottenham mezt, eladót? lehet szurkolói is.. Lion-t kérdeztem, ők 18-ért hoznak. LOLJC6
vateran nézz körbe.

child please!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Torres le, végre(b+ 😕)Laki
Nagy vétel volt 😂
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Chicarito nagyon nagy gólt akart rúgni, röhögtem volna ha fölé lövi 😊eaglesmcnabb
Ezt így tanítják tesó 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Torres le, végre(b+ 😕)


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Chicarito nagyon nagy gólt akart rúgni, röhögtem volna ha fölé lövi 😊eaglesmcnabb
Ő akkora király, hogy biztos volt a gól 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sinisa, nem tudsz segíteni, meglelni azt a cikket?

OFF: elérhető áron valaki tudna Tottenham mezt, eladót? lehet szurkolói is.. Lion-t kérdeztem, ők 18-ért hoznak. LOL
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Chicarito nagyon nagy gólt akart rúgni, röhögtem volna ha fölé lövi 😊eaglesmcnabb
A léc alá akarta, hogy ne érhessen oda a kapus 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Chicarito nagyon nagy gólt akart rúgni, röhögtem volna ha fölé lövi 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Ez a buzi olasz mi a halál faszára vár. Az egész csapat teljesen impotens. Az utolsó 10 percben a 16-os környékéről nem tudtak kijönni.
Ancelotti takarodj!!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Messi is vágott egyet a félidő végén 😊Joci
Ez nem hír. 😛 Őt már unjuk.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Messi is vágott egyet a félidő végén 😊Joci
Ha lenne még dislike gomb... 😐


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Messi is vágott egyet a félidő végén 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
a tetves, retkes, yeti k.rva anyját Chicaritonak.Laki
Egyik kedvencem, kár hogy szar csapatban játszik...JayB
Ha még lenne lájk gomb 😐
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
a tetves, retkes, yeti k.rva anyját Chicaritonak.Laki
Már csak miattad is remélem, hogy rúg még legalább 1et 😛
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
a tetves, retkes, yeti k.rva anyját Chicaritonak.Laki
Egyik kedvencem, kár hogy szar csapatban játszik...
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
a tetves, retkes, yeti k.rva anyját Chicaritonak.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Van de Szar milyen szerelés nyomott... :cool:

Azt hiszem Őt is hosszú évekig fogják visszasírni az Old Trafford-on.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Úristen, Go Chelsea!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az utánpótlás támogatása egy csodálatos dolog Magyarországon.

Főleg úgy, hogy 3 hete a felcsútiak 300 milliót kaptak, míg egy Vasas (akikről több jót hallottam eddig, míg rosszat) 38 milliót kapott.

Ellenben olyan régi nagy fellegvárak, akik ontották a tehetségeket, csak ugye egy idő után elfogyott a pénz SEMMIT nem kapnak. És itt most nem arról van szó, hogy pályázni kell, és akkor kapnak, mert hiába pályáznak, esélytelenek.

Szeged, Miskolc, Salgótarján, csak hogy párat említsek, ahonnan régi válogatottak származtak és most 3-4 NB1es játékos is származik egy centet nem kapott...JC6
A vidéki fellegvárakról pár hónapja az NS-ben pár cikk.
Ott is az egyik példa Salgótarján volt...

Abszolult laikusként: én mindig azt nézem, hogy a mi utánpótlás gyerekeink mennyire véznák.
Szinte hitetlen, hogy erre nem figyelnének oda.
Érdemes megnézni pl. most az Újpestbe beépített fiatalokat, szerintem mind <65kg.Sinisa
mitől nőne izmuk, a chips-től? 😊

focista = manöken

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Az utánpótlás támogatása egy csodálatos dolog Magyarországon.

Főleg úgy, hogy 3 hete a felcsútiak 300 milliót kaptak, míg egy Vasas (akikről több jót hallottam eddig, míg rosszat) 38 milliót kapott.

Ellenben olyan régi nagy fellegvárak, akik ontották a tehetségeket, csak ugye egy idő után elfogyott a pénz SEMMIT nem kapnak. És itt most nem arról van szó, hogy pályázni kell, és akkor kapnak, mert hiába pályáznak, esélytelenek.

Szeged, Miskolc, Salgótarján, csak hogy párat említsek, ahonnan régi válogatottak származtak és most 3-4 NB1es játékos is származik egy centet nem kapott...JC6
A vidéki fellegvárakról pár hónapja az NS-ben pár cikk.
Ott is az egyik példa Salgótarján volt...

Abszolult laikusként: én mindig azt nézem, hogy a mi utánpótlás gyerekeink mennyire véznák.
Szinte hitetlen, hogy erre nem figyelnének oda.
Érdemes megnézni pl. most az Újpestbe beépített fiatalokat, szerintem mind <65kg.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Chelsea-nél Anelka és Torres kezd, Drogba a padon. Ancelotti bizonyára abban bízik, hogy most is működni fog az, ami az első meccs második félidejében, bár nem tudom, azzal a játékkal mennyire lehettek elégedettek a Chelsea-nél.

Manchesternél védelem rendben van, azt is megszokhattuk már, hogy Park a nagy meccseken rendre kezd, Nani helyett mondjuk inkább Valenciát vártam a kezdőbe, és Chicharito is újfent az első perctől a pályán lesz.

Tear 'em apart!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az utánpótlás támogatása egy csodálatos dolog Magyarországon.

Főleg úgy, hogy 3 hete a felcsútiak 300 milliót kaptak, míg egy Vasas (akikről több jót hallottam eddig, míg rosszat) 38 milliót kapott.

Ellenben olyan régi nagy fellegvárak, akik ontották a tehetségeket, csak ugye egy idő után elfogyott a pénz SEMMIT nem kapnak. És itt most nem arról van szó, hogy pályázni kell, és akkor kapnak, mert hiába pályáznak, esélytelenek.

Szeged, Miskolc, Salgótarján, csak hogy párat említsek, ahonnan régi válogatottak származtak és most 3-4 NB1es játékos is származik egy centet nem kapott...
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ma Sportban irta Csurka, es en is ezt gondolom mar regebb ota, hogy attol hogy most nagyobb lesz majd a penz,a tol meg ugyanazok az edzok fogjak "kepezni" a magyar jatekosokat tovabbra is, max jobb korulmenyek kozott. nem baj majd 5 ev mulva megint ki kell talalni valami kamuzzlogent. Bar mindenkepp dicseretes, hogy a sok szovegeles utan ez az MLSZ vezetes azert atszervez, elindit, probal tenyleg valtoztatnis sokmindenen.zavi27
Ez se újdonság, egyszer ad pénzt az állam, hogy a fiainknak. Nem ér szart se. Aztán nem ad pénzt az állam, az a szar legalább ingyen van. Aztán megint ad pénzt az állam, aztán megint nem ad pénzt. Most olyan van, hogy megint ad pénzt. Nem ám iskoláknak, hogy tessék, legyen normális tornaterem, utánpótlásakadémiák, meg MLSZ. Ismét ez kell a nemzet felemelkedéséhez. Van a magánnyugdíjamból pénz ilyesmire, de nem akarok demagóg lenni. Aztán majd ezek is eltakarodnak, akkor megint nem lesz pénz a focira. A lényeg, ha piaci alapon működne kishazánkban a labdarúgás, akkor már régen nem működne. Mindenesetre a győro példa a követendő. Lehet fikázni, az egy hosszútávú befektetés. Persze sokan nem tudják, mi az (az itteni fórumozók se kivételek). A hosszútávú befektetés az 15-20 évre szól. Aztán majd lesz a környéken még láza, meg étterem meg tökömtudja, aztán majd odaszoknak az emberek. Vagy nem. De olyan a világon nincs, hogy színvonaltalan szolgáltatásért előbb fizetnek jó sokat, aztán majd lesz szolgáltatás (ezalatt értsd a kultúrált stadionokban játszott élvezhető focit. Bokáig áll az ember a hugyban, látom nemcsak engem zavar).

Lenne egyébként egy javaslatom, nem kötelező megfogadni. Hagyjátok már ezt az én csapatom sokkal jobb, mint a te csapatod, mert az én csapatom... Én is csináltam ilyet, csak általános iskola nyolcadik osztályában. Öt év múlva ezeket visszaolvassátok, pirulni fog a fületek. Akinek nem inge.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na jön egy ráhangoló meccs a szombati FA battle előtt. Ha ma a United továbbakar menni játsszon úgy, ahogy tenné, ha nem állna vezetésre. Amennyiben előnyből játszanak kiesnek sztem. Jah igen az Anderson gyerek lehetőleg még padon se legyen.