Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Amúgy megértem a 'Pool fanatikusait, de miért az edző a hibás? Rég volt ilyen hurka kerete a pirosaknak... bár annyira nem vagyok képben, de szerintem egyáltalán nem Roy a hibás.JC6
Miért? Ha látnád a Liverpool meccseit, nem kérdeznél ilyet.
NULLA taktika, teljesen esetleges játék, meccsenként max. 3 kapura lövés, hazai pályán lefocizza a Liverpoolt egy WBA, egy Blackpool, egy Sunderland... az Anfielden 60-70 percen át sündisznó állásban játszik a csapat.
Ez szégyen és gyalázat, és mi, ha nem Hodgson hibája?
Lévén, Rafa alatt ilyen soha elő nem fordult. Még tavaly sem, amikor nem volt lényegesen erősebb a csapat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mcnabb: adom 😊

Amúgy megértem a 'Pool fanatikusait, de miért az edző a hibás? Rég volt ilyen hurka kerete a pirosaknak... bár annyira nem vagyok képben, de szerintem egyáltalán nem Roy a hibás.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ha végre valamelyik debreceni rászánja magát egy sprintre akkor se rúgják elé a labdát. Mit akarnak ez ellen a felállt védelem ellen?Matthew99
Természetesen győzni 😀JC6
még jó hogy a Sevilla elgyepálta a Karpatyt, a, így nem olyan feltűnően lóg ki a Loki a sorból 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Aronica, az igen. A labdával nem foglalkozva oldalról rácsúszik Ngogra, és sípcsonton talpalja. A parasztja.
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Az nem elfogultság kérdése, hogy Gerrard évek óta szar.

BTW, Hodgson takarodj.Mikey
Másodikat támogatom de azért na... Gerrard most sem játszik egyáltalán rosszul. Még ha a gólt nem is vesszük.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha végre valamelyik debreceni rászánja magát egy sprintre akkor se rúgják elé a labdát. Mit akarnak ez ellen a felállt védelem ellen?Matthew99
Természetesen győzni 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ha végre valamelyik debreceni rászánja magát egy sprintre akkor se rúgják elé a labdát. Mit akarnak ez ellen a felállt védelem ellen?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Az nem elfogultság kérdése, hogy Gerrard évek óta szar.

BTW, Hodgson takarodj.
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Shelvey >>> Gerrard

Egyrészt jobban küzd és hajt, másrészt ő oda is tudja rúgni a szögletet, ahova kell, ellenben Gerrarddal.

Szerk.: újabb strigula került a Carragherről kapott gólok listájába. :rolleyes:Mikey
Elfogultan nézed Steve teljesítményét rossz felé... Nagyon hajt Shelvey, legjobb emberünk lesz ha itt marad és fejlődik de azért amit láttam abból nem lehet így összehasonlítani még őket. N'Gog meg hozza azt amiért nem bízok benne még mindig. Két sima gólja kellett volna hogy legyen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Huszti gól! jó tizi, de akkor is 😊eaglesmcnabb
Rohadtul kellett már neki ez a gól! Örülök 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Huszti gól! jó tizi, de akkor is 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Lech Poznan powa! 😂

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Shelvey >>> Gerrard

Egyrészt jobban küzd és hajt, másrészt ő oda is tudja rúgni a szögletet, ahova kell, ellenben Gerrarddal.

Szerk.: újabb strigula került a Carragherről kapott gólok listájába. :rolleyes:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meg is égett a Cici, de elég szépen. A nagy Juve se tudta behúzni otthon...

Más: 2 perc után kibírhatatlan a sztory tv kommentátora.........
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Poznan-City 1-1 😀
70. perc

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Valaki lenne oly' kedves tudna nekem adni használható streamet a most futó EL meccsek valamelyikéről, meg a PSV - Debrecen meccsről.

Itt döglök a melóban és a WMP-n, illetve az exploreren kívül nem tok használni, telepíteni semmit 😕

Előre is köszi!adyno12
http://atdhe.net/index.html ha lejjebb görgetsz választhatsz melyik meccset kívánod nézni 😊
elvileg műkszik exploreren...eaglesmcnabb
Életmentő !!!! 😀 Köszönöm!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Valaki lenne oly' kedves tudna nekem adni használható streamet a most futó EL meccsek valamelyikéről, meg a PSV - Debrecen meccsről.

Itt döglök a melóban és a WMP-n, illetve az exploreren kívül nem tok használni, telepíteni semmit 😕

Előre is köszi!adyno12
http://atdhe.net/index.html ha lejjebb görgetsz választhatsz melyik meccset kívánod nézni 😊
elvileg műkszik exploreren...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Valaki lenne oly' kedves tudna nekem adni használható streamet a most futó EL meccsek valamelyikéről, meg a PSV - Debrecen meccsről.

Itt döglök a melóban és a WMP-n, illetve az exploreren kívül nem tok használni, telepíteni semmit 😕

Előre is köszi!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Na igen, jókat nevettem anno, mikor négy kezdő szintű csatár mellé odavittek egy ötödiket is. 😊

A két említett jómadárhoz vegyük még hozzá Cole-t is, mert legalább akkora sz_r ő is. 😊 Ha nem nagyobb.

De az mindenképpen igaz, hogy náluk rosszabbakat már-már nem lehet hozni. 😛 Egy kinti fórumon olvastam, hogy Koncheskyt még a néhai Kozmánál is rosszabb igazolásnak tartják, márpedig anno egy szavazáson ő vitte a "prímet" ebben a versenyben. 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Liverpool percek.

Érkezett egy bizonyos Damien Comolli nevű fazon ún. Director of Football Strategy szerepkörbe.
Elvileg az ő asztala lesz a játékosok szerződtetése, eladása.
Úgy tudom, a Tottenhamnél sokáig ugyanez volt a feladata, és nem is értek el semmilyen eredményt.
Aztán ahogy eljött, 4. helyen végeztek.
Hm-hm.
De legalább pozitívum, hogy a vénembernek nem lesz beleszólása az átigazolásokba.Mikey
A Spursnél leginkább a kommunikáció hiánya volt a gond Commoli és Jol között, egyre másra igazolta előbbi például 15 milliókért a csatárokat, mikor már tele volt velük a keret. Meg ne panaszkodj, az öreg Roy üzleteinél (Konchesky, Poulsen) nem nehéz komolyabbakat tető alá hozni. 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Liverpool percek.

Érkezett egy bizonyos Damien Comolli nevű fazon ún. Director of Football Strategy szerepkörbe.
Elvileg az ő asztala lesz a játékosok szerződtetése, eladása.
Úgy tudom, a Tottenhamnél sokáig ugyanez volt a feladata, és nem is értek el semmilyen eredményt.
Aztán ahogy eljött, 4. helyen végeztek.
Hm-hm.
De legalább pozitívum, hogy a vénembernek nem lesz beleszólása az átigazolásokba.

Ugyanakkor olvastam Henry nyilatkozatát, miszerint ne számítson senki manciti szintű bevásárlásra, mert nem fognak áron felül, túlfizetve igazolni játékosokat. Sokkal inkább fiatalabb tehetségek fognak érkezni, korrekt szerződéssel. Mert konkrétan szörnyülködve látta, milyen szerződésekkel rendelkeznek a jelenlegi játékosok.
Na ennek viszont örülök nagyon.Mikey
Akkor előre Patoért, 65 milláért vihetitek, érte az nem nagy ár! 😂

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Liverpool percek.

Érkezett egy bizonyos Damien Comolli nevű fazon ún. Director of Football Strategy szerepkörbe.
Elvileg az ő asztala lesz a játékosok szerződtetése, eladása.
Úgy tudom, a Tottenhamnél sokáig ugyanez volt a feladata, és nem is értek el semmilyen eredményt.
Aztán ahogy eljött, 4. helyen végeztek.
Hm-hm.
De legalább pozitívum, hogy a vénembernek nem lesz beleszólása az átigazolásokba.

Ugyanakkor olvastam Henry nyilatkozatát, miszerint ne számítson senki manciti szintű bevásárlásra, mert nem fognak áron felül, túlfizetve igazolni játékosokat. Sokkal inkább fiatalabb tehetségek fognak érkezni, korrekt szerződéssel. Mert konkrétan szörnyülködve látta, milyen szerződésekkel rendelkeznek a jelenlegi játékosok.
Na ennek viszont örülök nagyon.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gattuso a legnagyobb király. Pont. Olyan és akkora szíve van, hogy az nem emberi. Nálam itt kezdődik a futballista.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nálam zéró tolerancia lenne ez ügyben. Ez jobban demoralizálja és aláássa a foci népszerűségét, teszi tönkre az egész futball élvezeti értékét, mint bármilyen durva belépő.kishaszi
gondolom Eduardo és Taylor eseténél is ezt mondtad volna... amíg a műesést edzésen gyakoroltatják, (nálunk is ezt csinálták anno megye 1 ifiben) addig ne várjatok mást...
egyébként nem értem miért olyan nagy vitatéma ez a műesés, NEM befolyásolta a mérkőzés kimenetelét, ellenben a megadott lesgól IGEN...eaglesmcnabb
Nem láttam azokat, de én speciel mindig is rühelltem olyanok ellen játszani, akikhez hozzá se értél, már fetrengett és fogta valamijét. A bíró, ha lefújta, akkor meg még jobban ki tudtam zökkenni a koncentrációból. A helyzet az, hogy igazi hentesből jóval kevesebb van, mint fetrengős primadonnákból.

szerk.: Én nem vitázom senkivel, csak hangot adtam álláspontomnak 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nálam zéró tolerancia lenne ez ügyben. Ez jobban demoralizálja és aláássa a foci népszerűségét, teszi tönkre az egész futball élvezeti értékét, mint bármilyen durva belépő.kishaszi
gondolom Eduardo és Taylor eseténél is ezt mondtad volna... amíg a műesést edzésen gyakoroltatják, (nálunk is ezt csinálták anno megye 1 ifiben) addig ne várjatok mást...
egyébként nem értem miért olyan nagy vitatéma ez a műesés, NEM befolyásolta a mérkőzés kimenetelét, ellenben a megadott lesgól IGEN...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!