Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hentesek mindig is voltak, s lesznek.
Nem ok-okozati dolog.kishaszi
régen nem volt ennyi pénz a sportban.maximilien
Na ez pl. az egyik ok.
Biznic.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Hentesek mindig is voltak, s lesznek.
Nem ok-okozati dolog.kishaszi
régen nem volt ennyi pénz a sportban.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hentesek mindig is voltak, s lesznek.
Nem ok-okozati dolog.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
amíg olyan hentesek,mint De Jong,Bommel, és még sorolhatnám, a futballpályán lehetnek,addig nem kell meglepődni azon,hogy mindenki szimulál. rossz irányba ment el ez a sport a műesésekkel és a komolyabb eltiltás nélküli hentesmelókkal.
mondanom sem kell példaként a legjobb a legutóbbi Valdes megmozdulást. ha pl. azt Messi kapja,mindenhol címlap..

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ahogy JJ Tiller írta: ez soccer. pont. Szerencsére itt van nekünk az igazi foci is 😊Black_Adder
Én már szinte nem tudom nézni a soccert, de az igazi foci kifejezéstől herótom van tekintve, hogy lábbal alig érnek labdába az amcsi fociban... A football meg mégis csak láblabda vagy miatosz.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sose volt az Mikey😊)

Hihetetlen, hogy ezt az embert engedik játszani- MU pályafutása alatt is minden meccsen le kellett volna zavarni a 30. perc környékén, műesés, fetrengés, színészkedés és a vele járó mutogatás miatt.kishaszi
Ez esetben elnézést kérek. 😊

Amíg a MU-ban volt, legalább lehetett arra fogni, hogy Álmok Színháza, meg hogy az Old Traffordra nézők járnak szurkolók helyett, akiknek show kell, de Madridban is így lenne?

Nagyon jó lenne, ha qrva gyorsan elejét vennék a színészkedéseknek, mert valami undorító, ami megy a pályákon...Mikey
Az a baj, hogy a világ Krisztina seggében van már, a bírók kb. minden esésére azonnal fújnak. Jelenleg! Nem csinálhatja ezt sokáig, de csak maga alatt vágja a fát, mert néhány év múlva viszont már az égvilágon senki sem fogja befújni, akármennyire és szétrugdossák ezt a majmot. Remélem minél hamarabb bekövetkezik ez az időszak. 😛
De tényleg undorító az egész, amit manapság leművelnek a pályákon, aki a bírót meg akarja téveszteni az csal, kapjon pirosat, csak ezt úgy sem merik megcsinálni.Stez
Nálam zéró tolerancia lenne ez ügyben. Ez jobban demoralizálja és aláássa a foci népszerűségét, teszi tönkre az egész futball élvezeti értékét, mint bármilyen durva belépő. Utóbbi benne van a meccsben olykor, nade hogy valaki zsigerből egy hantás geci legyen, na az nálam az erős hányinger kategória. Poborsky, Cronáldó, Suker... Lehetne sorolni az ilyen férgeket.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Sose volt az Mikey😊)

Hihetetlen, hogy ezt az embert engedik játszani- MU pályafutása alatt is minden meccsen le kellett volna zavarni a 30. perc környékén, műesés, fetrengés, színészkedés és a vele járó mutogatás miatt.kishaszi
Ez esetben elnézést kérek. 😊

Amíg a MU-ban volt, legalább lehetett arra fogni, hogy Álmok Színháza, meg hogy az Old Traffordra nézők járnak szurkolók helyett, akiknek show kell, de Madridban is így lenne?

Nagyon jó lenne, ha qrva gyorsan elejét vennék a színészkedéseknek, mert valami undorító, ami megy a pályákon...Mikey
Az a baj, hogy a világ Krisztina seggében van már, a bírók kb. minden esésére azonnal fújnak. Jelenleg! Nem csinálhatja ezt sokáig, de csak maga alatt vágja a fát, mert néhány év múlva viszont már az égvilágon senki sem fogja befújni, akármennyire és szétrugdossák ezt a majmot. Remélem minél hamarabb bekövetkezik ez az időszak. 😛
De tényleg undorító az egész, amit manapság leművelnek a pályákon, aki a bírót meg akarja téveszteni az csal, kapjon pirosat, csak ezt úgy sem merik megcsinálni.Stez
Én a fifa és uefa helyében innetől minden meccset visszanézetnék és utólag kirónám a büntetéseket az ilyen művészi lelkeknek. Kapna erre most cronaldo egy meccs eltiltást. Aztán amikor újra játszhat megint eltiltják. Ha csak minden második meccsen játszhatna vagy még ritkábban, lehet h valaki felvilágosítaná, h változtatni kellene a stílusán... De ez olyan utópia, mint a videó bíró.

Ahogy JJ Tiller írta: ez soccer. pont. Szerencsére itt van nekünk az igazi foci is 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ők is jól szórakoznak,stereo love betis módra 😊
http://www.youtube.com/watch?v=OyEK8c2FA8s&feature=relatedJoci
nee bazmeg 😂 utána még Lady Gaga is nagyszerű 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt eltettem könyvjelzők közé, mert haverom mindig próbálja bemagyarázni, hogy Rinyáldó már nem egy köcsög diver. 😂Mikey
Sose volt az Mikey😊)

Hihetetlen, hogy ezt az embert engedik játszani- MU pályafutása alatt is minden meccsen le kellett volna zavarni a 30. perc környékén, műesés, fetrengés, színészkedés és a vele járó mutogatás miatt.kishaszi
Ez esetben elnézést kérek. 😊

Amíg a MU-ban volt, legalább lehetett arra fogni, hogy Álmok Színháza, meg hogy az Old Traffordra nézők járnak szurkolók helyett, akiknek show kell, de Madridban is így lenne?

Nagyon jó lenne, ha qrva gyorsan elejét vennék a színészkedéseknek, mert valami undorító, ami megy a pályákon...Mikey
Az a baj, hogy a világ Krisztina seggében van már, a bírók kb. minden esésére azonnal fújnak. Jelenleg! Nem csinálhatja ezt sokáig, de csak maga alatt vágja a fát, mert néhány év múlva viszont már az égvilágon senki sem fogja befújni, akármennyire és szétrugdossák ezt a majmot. Remélem minél hamarabb bekövetkezik ez az időszak. 😛
De tényleg undorító az egész, amit manapság leművelnek a pályákon, aki a bírót meg akarja téveszteni az csal, kapjon pirosat, csak ezt úgy sem merik megcsinálni.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
http://www.youtube.com/watch?v=AN0h2_NIaio

ez a soccer. pontJJ Tiller
Ezt eltettem könyvjelzők közé, mert haverom mindig próbálja bemagyarázni, hogy Rinyáldó már nem egy köcsög diver. 😂Mikey
Sose volt az Mikey😊)

Hihetetlen, hogy ezt az embert engedik játszani- MU pályafutása alatt is minden meccsen le kellett volna zavarni a 30. perc környékén, műesés, fetrengés, színészkedés és a vele járó mutogatás miatt.kishaszi
Ez esetben elnézést kérek. 😊

Amíg a MU-ban volt, legalább lehetett arra fogni, hogy Álmok Színháza, meg hogy az Old Traffordra nézők járnak szurkolók helyett, akiknek show kell, de Madridban is így lenne?

Nagyon jó lenne, ha qrva gyorsan elejét vennék a színészkedéseknek, mert valami undorító, ami megy a pályákon...
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
na Stez most veri szét az egész kocsmát 😊Divat
Összességében azért megint valljuk be,. kicsit talán a Real felé dőlt Webbnél a mérleg, de Pippo gólja után mondjuk egy rossz szavam sem lehetne, de ennyi járt nekünk azért az ilyen játékvezetések mellett.Stez
meg se merem kérdezni hogy te melyik meccset nézted.

child please!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=AN0h2_NIaio

ez a soccer. pontJJ Tiller
Ezt eltettem könyvjelzők közé, mert haverom mindig próbálja bemagyarázni, hogy Rinyáldó már nem egy köcsög diver. 😂Mikey
Sose volt az Mikey😊)

Hihetetlen, hogy ezt az embert engedik játszani- MU pályafutása alatt is minden meccsen le kellett volna zavarni a 30. perc környékén, műesés, fetrengés, színészkedés és a vele járó mutogatás miatt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ők is jól szórakoznak,stereo love betis módra 😊
http://www.youtube.com/watch?v=OyEK8c2FA8s&feature=related


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
http://www.youtube.com/watch?v=AN0h2_NIaio

ez a soccer. pontJJ Tiller
Másodszor is köcsög. Pont. Angliában szétrúgták volna ezért, a bíróval az élen.Dzsokijuing
kár hogy angol volt a bíró

Amíg az ilyenekért utólag nem jár RENDSZERESEN eltiltás, addig nincs is értelme ennek a játéknak.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
én igazából azt nem értem, hogy tudja, hogy van 80000 kamera, akkor ezt nem veszi majd észre senki a meccs után, és nem saját magát járatja le még akkor is, ha a bíró véletlenül bevette volna?..
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Másodszor is köcsög. Pont. Angliában szétrúgták volna ezért, a bíróval az élen.Dzsokijuing
Azért Gattuso (vagy Gatusso, nem tudom) is próbálta széjjel szedni.deny79
Ha kapus vagy, ne csodálkozz hogy ha gólt kapsz. 😊Stez
elég csúnya volt ahogyan CR ripacskodott, 100%-ban igazatok van, el kell ismerni hogy pofátlan, és szánalmas dolog ez tőle... sajnos a színészkedés benne van a vérében, és talán soha nem fogja kinőni, maximum minimalizálja az ilyen megnyilvánulások számát...
Ellenben ne felejtsük el, hogy színészkedés miatt még senki nem sérült le, ellenben a lekésett, és olykor igencsak szándékos becsúszások már nem 1-2 ember karrierjét törték már össze 😊...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.youtube.com/watch?v=AN0h2_NIaio

ez a soccer. pontJJ Tiller
Másodszor is köcsög. Pont. Angliában szétrúgták volna ezért, a bíróval az élen.Dzsokijuing
Azért Gattuso (vagy Gatusso, nem tudom) is próbálta széjjel szedni.deny79
Ha kapus vagy, ne csodálkozz hogy ha gólt kapsz. 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://www.youtube.com/watch?v=AN0h2_NIaio

ez a soccer. pontJJ Tiller
Másodszor is köcsög. Pont. Angliában szétrúgták volna ezért, a bíróval az élen.Dzsokijuing
Azért Gattuso (vagy Gatusso, nem tudom) is próbálta széjjel szedni.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
http://www.youtube.com/watch?v=AN0h2_NIaio

ez a soccer. pontJJ Tiller
Ezt eltettem könyvjelzők közé, mert haverom mindig próbálja bemagyarázni, hogy Rinyáldó már nem egy köcsög diver. 😂
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 145 — Saturday Night Lights
http://www.youtube.com/watch?v=AN0h2_NIaio

ez a soccer. pontJJ Tiller
Másodszor is köcsög. Pont. Angliában szétrúgták volna ezért, a bíróval az élen.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
http://www.youtube.com/watch?v=AN0h2_NIaio

ez a soccer. pont


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De egy undorító meccs volt. Esküszöm a rinyál margit edzőközpontjában színház is van....JC6
Meglepett? Minek nézel egyáltalán Real meccset? Én Real fan volnék mégis örülök, h az elmúlt két meccsüket nem volt lehetőségem látni... Ha nem szerettem volna meg a csapatot, amikor még Real Madrid volt és csapat volt, és focisták játszottak ott és az elnökük -ja az akkor is fasz volt-,... akkor tuti nem nézném a meccseiket.Black_Adder
Annyira nem nézegetek Real meccseket. Nem is szeretem őket. De: tény, hogy aki akkor szeretett bele a csapatba, amikor az aláírásodban szereplők meghatározók voltak, annak igencsak kiábrándító lehet ez a mostani csapat, közel sincsenek olyan egyéniségek, mint akkor voltak. Mondom ezt úgy, hogy nagyon nem szerettem a Realt, bár az az ezredforduló környékén, igencsak egy tiszteletet parancsoló csapat volt, nagyon nagy öröm volt mindig is legyőzni.Asbee
Ez a csapat is van olyan erős, mint a régi, amiről beszéltek és csak rajtuk múlik, hogy meddig viszik a történelemben, a keret simán megvan hozzá. Egyszerűen ettől függetlenül amikor az ilyen mátrixokat látom, amiket Krisztina szokott tolni, az élettől is elmegy a kedvem, és a baj ott van, hogy ő büszke magára, a többiek büszkék rá és szentül követik és így válik szépen lassan köcsögcsapattá majd a Madrid, pedig hát itt kb. egyik játékosnak sem lenne szüksége ezekre az Oscar-díjas megmozdulásokra, mert simán megvan a tudások ahhoz, hogy enélkül is megverjenek akárkit, így pedig csak "mocskossá" teszik a saját győzelmeiket.
De Krisztina is addig fog színészkedni, amíg egy Gattuso egyszer fogja "véletlenül" eltalálni, de akkor elbúcsúzhat majd a 32 fogától, vagy ha a VB/EB-n az angolok után esetleg egy szerbiát is kiejt majd a színészkedésével, akkor még golyót is kap majd a fejébe. 😛
Az tuti, hogy megérdemelne már egy hatalmas fejmosást, de nem csak a csapattársai, Mourinho is adja alá a lovat, így hülye lesz változtatni.
Köcsög.
Pont.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
De egy undorító meccs volt. Esküszöm a rinyál margit edzőközpontjában színház is van....JC6
Meglepett? Minek nézel egyáltalán Real meccset? Én Real fan volnék mégis örülök, h az elmúlt két meccsüket nem volt lehetőségem látni... Ha nem szerettem volna meg a csapatot, amikor még Real Madrid volt és csapat volt, és focisták játszottak ott és az elnökük -ja az akkor is fasz volt-,... akkor tuti nem nézném a meccseiket.Black_Adder
Annyira nem nézegetek Real meccseket. Nem is szeretem őket. De: tény, hogy aki akkor szeretett bele a csapatba, amikor az aláírásodban szereplők meghatározók voltak, annak igencsak kiábrándító lehet ez a mostani csapat, közel sincsenek olyan egyéniségek, mint akkor voltak. Mondom ezt úgy, hogy nagyon nem szerettem a Realt, bár az az ezredforduló környékén, igencsak egy tiszteletet parancsoló csapat volt, nagyon nagy öröm volt mindig is legyőzni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
De egy undorító meccs volt. Esküszöm a rinyál margit edzőközpontjában színház is van....JC6
Meglepett? Minek nézel egyáltalán Real meccset? Én Real fan volnék mégis örülök, h az elmúlt két meccsüket nem volt lehetőségem látni... Ha nem szerettem volna meg a csapatot, amikor még Real Madrid volt és csapat volt, és focisták játszottak ott és az elnökük -ja az akkor is fasz volt-,... akkor tuti nem nézném a meccseiket.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na Stez most veri szét az egész kocsmát 😊Divat
ja, így legyen ötösöd a lottón, megosztjuk a nyereményt 😉
mindent összevetve rohadt csalódott vagyok, bár az első félidőben megint nulla volt a támadójátékunk, de hát egy szó:
PiPPPoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀
Zseniális a fickó. Ibra egész meccsen teher volt, a végén egyszer villant, helyzetfelismerés és gól, ezért már megérte játszania. Allegrit meg felmentem, mert nem volt hülye csere az Ambro csere, mivel tudtában volt, hogy percek múlva viszont hozza a támadót, Gattuso meg a végére elfáradt, de megint emberfelettit játszott. Boateng baszott jó játékos, de hát PL-ből jött és mindig benne van a beteg játék és hogy elveszti a fejét, ezt nála küszöbölni kéne. De a csúszása enyhén túl lett reagálva a lappal, elkésett, de úgy hogy Di María elhúzta a lábát és eldobta magát, enyhe túlzás. De tény, hogy elég állat, összességében nem mentem fel a lapja miatt. Dinho lókaka, Pato lókaka, ellenben azért itt kérdezném meg eaglesmcnabbet, hogy mit is számít nekünk egy Thiago Silva? Megjegyzem, hogy amit leművelt, azt mind sérülten tette és hetek óta nem is játszik.. Hát azért nem kicsit volt király ő sem, pont ennyit számít nekünk Silva. 😉 Azonnal te jutottál eszembe meccs után, ha a multkori Silva kérdésed most a meccs után megkérdezted volna tőlem, sanszos, hogy kapsz egy banesélyes választ. 😂
Allegri ma úgy gondolom jól keverte a kártyáit, zseniális húzásokra meg zseniális válaszok jöttek Mourinhotol, sajnos ez van, mindvégig fostam attól, hogy gólt kapunk, de hogy ilyen helyezkedési hibákból a két cserejátékos hozza össze, hát baszki. :/
Ronaldot meg nem jellemezném, mindenki ismeri az álláspontomat, a "pofozásos" eseténél mi csak felröhögtünk a kocsmában, az meg megint vicc, hogy utána 2. félidőben sikerült rávarrnia az egyébként nagyon jól játszó Abatéra egy lapot, az se volt semmi. Összességében azért megint valljuk be,. kicsit talán a Real felé dőlt Webbnél a mérleg, de Pippo gólja után mondjuk egy rossz szavam sem lehetne, de ennyi járt nekünk azért az ilyen játékvezetések mellett.
Az nagy volt, hogy meccs után Mourinho volt az első, aki odarohant Pippo seggét nyalni, kevés játékost ismer el a portugál, de Pippo köztük van, azt hiszem ez egyértelmű. 😊
Szerencsénkre mondjuk az Ajax kiszopott, így otthon a következő meccset ha behúzzuk ellenük, akkor továbbmentünk, de élet-halál harc lesz, ami nem tetszik, főleg hogy utolsó percben buktuk itt el a 3 pontot.
De ez a Milan a felépült játékosokkal legalább megmutatta, hogy azért egy Real ellen is harcba tud szállni és ez pozitívum. Na meg hogy a sintérek tegnap nyaltak! 😂