Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Nem tudom mi van ezzel a csapattal idegenben....
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/egyre-tobben-koztuk-platini-is-tamogatja-a-teli-vb-otletet-2056178/
Nah ez komoly lenne.
Platini is tud érvelni: Dallasban 94ben 45 fok volt, míg Katarban az átlaghömérséklet! 40 fok alatt van 😀
Januárban VB...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a német futballt kb a steelers szintjén respektálom, de érte akár a dupláját is, szó nélkül:
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/12/11/2256099/exclusive-manchester-united-hold-talks-over-sensational-move-for-

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
áá de jó!
adj valami linket 😀Joci
Haladás honlapján írták, hogy ők lehetnek az egyik házigazdái a télen újraéledő teremtornának
istenem, de király, ha tényleg megvalósul, még itt Pápán is volt valamikor, elképesztően élveztem 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Tegnap észrevettem, hogy a fiamon valami ismeretlen dzseki van.
Megnéztem jobban, és kiderült, hogy az asszony egy Watford FC dzsekit túrt a kölyöknek.
Mindjárt utána néztem a klubnak a neten, hogy milyen divízióban van, hol áll, stb.
Aztán este látom a Sport2 adásán, hogy a listavezető QPR-nél játszik éppen élőben, sőt le is győzi az eddig veretlen ellenfelét 3-1-re.
Érdekes egybeesés, de persze a fiam szarik az egészbe.vadibandi
Hmm Watford. 😊 A Championship Manager 3 nevű csodában BL induló csapatot faragtam belőlük.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tegnap észrevettem, hogy a fiamon valami ismeretlen dzseki van.
Megnéztem jobban, és kiderült, hogy az asszony egy Watford FC dzsekit túrt a kölyöknek.
Mindjárt utána néztem a klubnak a neten, hogy milyen divízióban van, hol áll, stb.
Aztán este látom a Sport2 adásán, hogy a listavezető QPR-nél játszik éppen élőben, sőt le is győzi az eddig veretlen ellenfelét 3-1-re.
Érdekes egybeesés, de persze a fiam szarik az egészbe.




több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
áá de jó!
adj valami linket 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
Jézusom milyen kispöts voltam még mikor ez ment, tök jó :cool:
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
http://www.youtube.com/watch?v=Mz-rDd3dNhMkonqueror
Nekem is rögtön ez ugrott be 😀 Még VHS-en is megvan az egész meccs 😊

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
http://www.youtube.com/watch?v=Mz-rDd3dNhM
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
juhéj! Nálunk ugye úgyis mindig a holtidény a legizgalmasabb!! 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szerintem tuti Galaxy, Citynek pedig már nem kellStez
dehogyis, jön a Fradiba Andrezinho mellé/mögé 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem jó. A vénember két szempontjából csak egynek felel meg. Igaz, hogy 30+ éves, de nem angol. 😕

Komolyra véve, rebuildről volt szó, azt meg nem egy kiégett, karrierje vége felé közeledő 30+ éves játékossal kéne kezdeni, akinek ráadásul még nem is feküdne a PL.Mikey
Mert? Nálunk Berlusconi azzal kezdte a fiatalítást, hogy leigazolta a 33 éves Yepest 😀
Jó lesz nálatok a Dinnye, főleg ha sokat fizettek érte nekünk. 😛Stez
Most írhatnám, hogy hát de nálatok az is fiatalításnak számít, de nem teszem. 😛
Szerencsére abszolút esélytelen, hogy Liverpoolba szerződjön.Mikey
mivel megmondta, hogy hajlandó az évei 7,5 millás fizetéséből elengedni semennyit sem, így sanszos, hogy nem is nálatok köt ki 😊
szerintem tuti Galaxy, Citynek pedig már nem kell

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
viszont az új kedvenc pletykám a Dinho to Liverpool 😀empty taxi
Nem jó. A vénember két szempontjából csak egynek felel meg. Igaz, hogy 30+ éves, de nem angol. 😕

Komolyra véve, rebuildről volt szó, azt meg nem egy kiégett, karrierje vége felé közeledő 30+ éves játékossal kéne kezdeni, akinek ráadásul még nem is feküdne a PL.Mikey
Mert? Nálunk Berlusconi azzal kezdte a fiatalítást, hogy leigazolta a 33 éves Yepest 😀
Jó lesz nálatok a Dinnye, főleg ha sokat fizettek érte nekünk. 😛Stez
Most írhatnám, hogy hát de nálatok az is fiatalításnak számít, de nem teszem. 😛
Szerencsére abszolút esélytelen, hogy Liverpoolba szerződjön.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
viszont az új kedvenc pletykám a Dinho to Liverpool 😀empty taxi
Nem jó. A vénember két szempontjából csak egynek felel meg. Igaz, hogy 30+ éves, de nem angol. 😕

Komolyra véve, rebuildről volt szó, azt meg nem egy kiégett, karrierje vége felé közeledő 30+ éves játékossal kéne kezdeni, akinek ráadásul még nem is feküdne a PL.Mikey
Mert? Nálunk Berlusconi azzal kezdte a fiatalítást, hogy leigazolta a 33 éves Yepest 😀
Jó lesz nálatok a Dinnye, főleg ha sokat fizettek érte nekünk. 😛

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
viszont az új kedvenc pletykám a Dinho to Liverpool 😀empty taxi
Nem jó. A vénember két szempontjából csak egynek felel meg. Igaz, hogy 30+ éves, de nem angol. 😕

Komolyra véve, rebuildről volt szó, azt meg nem egy kiégett, karrierje vége felé közeledő 30+ éves játékossal kéne kezdeni, akinek ráadásul még nem is feküdne a PL.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Thiago Silva porcgyűrű-sérülés, akár 4-6 hónap. :/ 😕
Bye-bye scudetto, bye-bye BL!Stez
lassan beéritek Milánó szebbik felét injury tekintetében, de még azért vezetünk 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Thiago Silva porcgyűrű-sérülés, akár 4-6 hónap. :/ 😕
Bye-bye scudetto, bye-bye BL!

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Azt rebesgetik, hogy Cassano érkezik januárban Dinho helyére.
Akkor róla beszéltek Gallianiék, valamit már tudnak. Egyik szemem sír, a másik nevet, nem szeretem a csávót, de a Sampban remekül játszott.Stez
Kb. 2 hete még arról cikkeztek h Cassano már megegyezett az Interrel vhogy ezt nem tom komolyan venni, viszont az új kedvenc pletykám a Dinho to Liverpool 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Magyar NB1 statisztika
Lehet fideszotonozni, attól még ők a legjobbak 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Benzema nem fog máshova igazolni,télen biztosan nem. Mourinho érkezése jó hatással volt rá,első évében meg minden baja volt honvágytól kezdve az autóbalesetig. Higuainnál 2szer nagyobb tehetség,ha az elkövetkezendő időben legalább úgy hajt,mint azt Pipita tette éveken át,akkor még nagy jövő állhat előtte. ezen múlik nála az egész szerintem.maximilien
minden szavaddal egyetértek 😊
OFF: a siged kissé odaver 😀eaglesmcnabb
Egyértelmű +1,most kell élnie a lehetőséggel még Higuain sérült,hogy legyen egy egészséges verseny a csatársorban,ne csak az legyen,hogy Higuain kezd Benzema meg beáll a 80.percben 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Benzema nem fog máshova igazolni,télen biztosan nem. Mourinho érkezése jó hatással volt rá,első évében meg minden baja volt honvágytól kezdve az autóbalesetig. Higuainnál 2szer nagyobb tehetség,ha az elkövetkezendő időben legalább úgy hajt,mint azt Pipita tette éveken át,akkor még nagy jövő állhat előtte. ezen múlik nála az egész szerintem.maximilien
minden szavaddal egyetértek 😊
OFF: a siged kissé odaver 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Benzema nem fog máshova igazolni,télen biztosan nem. Mourinho érkezése jó hatással volt rá,első évében meg minden baja volt honvágytól kezdve az autóbalesetig. Higuainnál 2szer nagyobb tehetség,ha az elkövetkezendő időben legalább úgy hajt,mint azt Pipita tette éveken át,akkor még nagy jövő állhat előtte. ezen múlik nála az egész szerintem.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
nyilván eladjuk, amikor rajta kívül nincs ép csatár a csapatunkban...
Nyáron meg 3-4 emberen kívül bárki távozhat, addig meg a mának élünk 😊eaglesmcnabb
épnek őt sem mondanám 😛
amúgy eladjátok, és az árából vesztek másikat 😉fetomy
Jó lenne, ha eladnánk, az a baj, h tuti Rooney-t hoznánk a helyére 😕 Értelmes arcokkal már szóba se hoznak minket...Black_Adder
Militot rebesgetik. Nagy játékos, örülnék ha jönne,de valljuk be: nem lenne egy hosszú távú megoldás ő sem...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!