Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leonardo sztem csak azért jött, hogy jöjjön Kaka, más racionális érv nincs a kinevezése mellett.gabtsi
Kaká nem Leonardo mániás és nem is volt az sose.
Ezáltal kétlem is, hogy csak miatta a Milan ősi riválisához elmenne, áh nem, ennyire még nem hülyülhet meg a világ, hogy Kaká ilyet tegyen.
Ha az Internek lenne némi esze, máris elvinnénk tőlünk Oddot és a többi favágót, ők mehetnek 😛
Éeonardo egyébként csak a 4-3-3-mas szerkezetet ismeri, azt is úgy ahogy, ha pedig belenyúl az Interbe, kurva nagy szenvedés lesz belőle, ha meg hagyja ahogy van, ahhoz érdemben nem tud majd hozzászólni meccs közben, mint edző.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Leonardo sztem csak azért jött, hogy jöjjön Kaka, más racionális érv nincs a kinevezése mellett.gabtsi
vagy csak Ibra elleni kontra 😊Divat
Az inkább az volt (vagy csak lett volna), amikor kitalálták, hogy Moratti odacsábítja Kakát.

Ilyen Kutinnyó- meg Biabiáni-féle játékosokkal Leonardo nem fog tudni mit kezdeni, akkor sem javul majd a helyzet, ha odavisznek neki egy-két mihaszna, olcsón megszerezhető nevet, és ha a legjobb játékosaik is csak folytatják a vergődést, illetve a sérülések továbbra sem kímélik őket, akkor nem sok jóra számíthatnak. Nem akarok semmi olyat elkiabálni, hogy a városi riválissal nem kell számolnunk a bajnoki címért folyó versenyfutásban, de az egyetlen szerencséjük talán, hogy idén még megvan a Serie A négy BL-kvalifikációs helye...vassadi27
Coutinho azért szép jövő előtt áll, és még csak 18!!!

|
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Leonardo sztem csak azért jött, hogy jöjjön Kaka, más racionális érv nincs a kinevezése mellett.gabtsi
vagy csak Ibra elleni kontra 😊Divat
Az inkább az volt (vagy csak lett volna), amikor kitalálták, hogy Moratti odacsábítja Kakát.

Ilyen Kutinnyó- meg Biabiáni-féle játékosokkal Leonardo nem fog tudni mit kezdeni, akkor sem javul majd a helyzet, ha odavisznek neki egy-két mihaszna, olcsón megszerezhető nevet, és ha a legjobb játékosaik is csak folytatják a vergődést, illetve a sérülések továbbra sem kímélik őket, akkor nem sok jóra számíthatnak. Nem akarok semmi olyat elkiabálni, hogy a városi riválissal nem kell számolnunk a bajnoki címért folyó versenyfutásban, de az egyetlen szerencséjük talán, hogy idén még megvan a Serie A négy BL-kvalifikációs helye...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Leonardo sztem csak azért jött, hogy jöjjön Kaka, más racionális érv nincs a kinevezése mellett.gabtsi
vagy csak Ibra elleni kontra 😊

|
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
mégis mit mutatott Leonardo ?gabtsi
Egy ideig harcban voltunk a scudettóért. Ezért kapott az a 'valami' egy fél idézőjelet.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 664
Moratti más épkézláb, Inter-kaliberű ... edzőt nem igazán találhatott a piacon, be kellett érnie vele.vassadi27
Ez annyira jellemző és hatalmas fasság. Inkább hoznak egy nagyságrendekkel szarabb edzőt, csak hogy ne xy legyen az.

Debilség a köbön. Broáf.

(Megj.: nem azért írom ezt, mert Rafa... általánosságban véve is így gondolom.)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mégis mit mutatott Leonardo ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Leonardo sztem csak azért jött, hogy jöjjön Kaka, más racionális érv nincs a kinevezése mellett.gabtsi
Van benne valami, bár szerintem inkább az alapján döntöttek mellette, hogy az előző szezonban a Milannál azért mutatott 'valamit'. Moratti más épkézláb, Inter-kaliberű (bár nem tudom, hogy Leonardo esetében ez a jelző helytálló-e) edzőt nem igazán találhatott a piacon, be kellett érnie vele. Kakát szerintem ettől függetlenül a Real, de legfőképpen Mourinho nem fogja elengedni, aztán ki tudja...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Leonardo sztem csak azért jött, hogy jöjjön Kaka, más racionális érv nincs a kinevezése mellett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leonardo sokkal jobb lesz mint benitez. Mondjuk 1 hellyel a bajnokságban és 1 körrel tovább a kupban/blben 😀Toca
ha nem kap 2-3 új játékost, akkor valóban nem sokkal leszünk előrébb mint a pincérrel.Divat
jöhet a 4-3-3 Inter módra 😀
vicces lesz az egész, tekintve, hogy Leonardo csak egyetlen helyzetben totálisan fogalmatlan, hogy ha hátrányban van a csapata 😀
most lehet kezdeni reménykedni a sIntéreknek, hogy Eto'o vagy Milito meg tudja-e menteni a szezont úgy ahogy, különben nagy égés lesz ebből. A BL-ről meg végképp letehet az a csapat, ahol Leonardo dirigál

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
solymosi még mindig csal
böőr zolika továbbra is egy suttyó


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Leonardo sokkal jobb lesz mint benitez. Mondjuk 1 hellyel a bajnokságban és 1 körrel tovább a kupban/blben 😀Toca
Nem hittem volna, hogy tényleg aláír az Interhez, nagyot néztem, amikor olvastam a hírt. De legyen úgy, ahogy mondod. 😛 😊 Amúgy szerintem nem fog minőségi erősítést kapni, mivel Moratti már Beníteztől is megtagadta, Leonardo pedig biztosan nem fog felszólalni, ő most örül az állásának.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
neeeeeeeeeeeee 😀
http://www.youtube.com/watch?v=dV8ozxliySQ&feature=player_embedded#!Joci
odaver 😀
de ezt a facepalm-et nem lehet űberelni: http://www.youtube.com/watch?v=ex_2pZHUM5k&feature=related

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
neeeeeeeeeeeee 😀
http://www.youtube.com/watch?v=dV8ozxliySQ&feature=player_embedded#!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Leonardo sokkal jobb lesz mint benitez. Mondjuk 1 hellyel a bajnokságban és 1 körrel tovább a kupban/blben 😀Toca
ha nem kap 2-3 új játékost, akkor valóban nem sokkal leszünk előrébb mint a pincérrel.

|
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 719 — Vikings fan
Leonardo sokkal jobb lesz mint benitez. Mondjuk 1 hellyel a bajnokságban és 1 körrel tovább a kupban/blben 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Afellay aláírt a Barcához. Mondjon bárki bármit, ez nekem kb. olyan Mascherano-féle igazolásnak tűnik... :rolleyes:
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt hittem eddig, hogy a kopasz uefa főtitkárnál nincs idegesítőbb figura, de ez a CONMEBOL-os bácsi túltett mindenen...

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
http://www.fifa.com/worldfootball/clubfootball/news/newsid=1355881.html?cid=twitter_voiceofthesite

😕 😕 😕

ha nem öt éve jön, hanem tíz, azt se tudná senki, hogy létezik más klub a világon.gabtsi
Bíztam benne, hogy valahogy megint sikerül "kiszurkolni" tőle még egy évet, de érthető, ha ilyen korban már szögre akasztja a kesztyűket. Ettől függetlenül a világ jelenlegi egyik, ha nem a legjobb kapusaként fog visszavonulni...

Benitez sacking confirmedLittle Jarry
Ideje volt már, bár egy kicsit sajnálom, mert vele kevésbé kellett volna tartani az Intertől, de remélhetőleg az új trénerrel sem fog jobban futni a szekér. 😛 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Benitez sacking confirmed
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.fifa.com/worldfootball/clubfootball/news/newsid=1355881.html?cid=twitter_voiceofthesite

😕 😕 😕

ha nem öt éve jön, hanem tíz, azt se tudná senki, hogy létezik más klub a világon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Felőlem lőhet a real ezret is, akkor is azt mondom: adjatok egy ötöst 😀JC6
És tényleg mekkora poén még mindig.Csak nehogy egyszer visszanyaljon a fagyi...Toca
én erre azt mondom hogy kikaptunk 5 góllal, lemostak minket a pályáról, de a tabellán még mindig csak 2 pont a különbség...eaglesmcnabb
Szegény Toca, csak neked fáj. A többiek mind poénra veszik, de nem baj.

Amúgy meg ige, 2 pont a különbség. Nem is tetszik annyira a bajnokság, mert évek óta köztünk és köztetek dől el a cím. Sokat nyom a latba (85%), hogy mi az eredmény a 2 EC-on. Tavaly is fej - fej mellett haladt a 2 csapat, a 3.-ra meg 20 pont lett verve... 😀

Black barátom: fogadjunk 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Felőlem lőhet a real ezret is, akkor is azt mondom: adjatok egy ötöst 😀JC6
Nyugi, majd tavasszal adunk... 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
byebye pincér...

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
Felőlem lőhet a real ezret is, akkor is azt mondom: adjatok egy ötöst 😀JC6
És tényleg mekkora poén még mindig.Csak nehogy egyszer visszanyaljon a fagyi...Toca
én erre azt mondom hogy kikaptunk 5 góllal, lemostak minket a pályáról, de a tabellán még mindig csak 2 pont a különbség...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!