Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Vasárnap délután nem vitt rá a lélek, hogy megnézem ismétlésben ahogy a GB szétalázza a kedvenc csapatom...bocsi.. 😀


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Kinéz má' soccert, nfl playoff alatt??? :mad:Black_Adder
Mi az az NFL Playoff?

(Nem mintha néznék soccert. De playoffot se, az igaz.)
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kinéz má' soccert, nfl playoff alatt??? :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
real botlott utolsó ellen.....barca villog a malaga ellen...jól alakul a forduló 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Hát a mai Falcons vereség miatt jót tenne a lelkemnek..ha legalább a MU hozná a 3 pontot..másként ez egy " szomorú " vasárnap lesz... :rolleyes:Keano
Spurs 0-0 MU. "Benne volt a levegőben", valamikor már meg kellett szakadnia a 'sarkantyúsok' elleni győzelmi szériánknak. Én azt mondom, nem lehetünk elégedetlenek a döntetlennel (lehet aztán, hogy részben még a Pittsburgh-diadal hatása mondatja ezt velem 😊 ), a védelmünk nagyon stabil lábakon állt ezúttal is (csak kár, hogy Rafael azzal a kiállítással belerondított a teljesítménye összképébe, mert ma is remekül játszott, Bale-nek momentuma sem volt mellette), a támadógépezet viszont akadozott, néhány Rooney-lövésen kívül nem igazán dolgoztattuk meg Gomes-t; emberhátrányban pedig már csak az egy pont és ezzel együtt a veretlenség megtartása lehetett a cél.

A riválisok közelebb kerültek, a City be is ért minket, de jobb gólkülönbséggel még mi vezetünk, ettől függetlenül nem rossz ez az eredmény. Majd az dönti el igazán, hogy mennyit is ér ez az egy pont, hogy a Spurs a tavasz folyamán mennyi pontot tud elhappolni a riválisainktól (mert ősszel ezt rendre megtették).

Milan: Az üldözők a Napoli kivételével hozni tudták a meccseiket, úgyhogy este rajtunk a sor. 😉
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Ilyen ideges sem voltam még döntetlen után. Bleh.

Csak nem akar összejönni az első W Kennynek. 😕

De legalább NAGYON jó meccs volt, igazi, hamisítatlan Merseyside Derby.

A szurkolók is azt hozták, amit illett Kenny visszatérése alkalmából.

Liverpool Football Club, én így szeretlek.
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
2-2. Első félidőben 2-3 góllal vezetnünk kellett volna, de hogy x legyen... Szinte Everton helyzet nélkül... Huhh... Hiányzik egy vezér a csapatból ilyen 1-0-ás helyzetekben. (vagy inkább kettő, egy középen, egy hátul. A sors keze, hogy konkrétan tényleg hiányzik is és nem csak úgy látszik ilyen helyzetekben.)
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Hát a mai Falcons vereség miatt jót tenne a lelkemnek..ha legalább a MU hozná a 3 pontot..másként ez egy " szomorú " vasárnap lesz... :rolleyes:


több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
(Bartont meg hiába gyűlölöm fantasztikus labdákat adott ma)kristof
Bartont most a 'szarkák' szurkolóin kívül (?) nyilván minden angol drukker gyűlöli, de azt el kell ismerni, hogy óriási alázattal játszik a visszatérése óta, mindent megtesz azért, hogy bizonyítson, és egyértelműen a Newcastle egyik legjobbja idén.

Alig egy óra, és kezdődik a Spurs-MU. Úgy érzem, most itt van az a pont, amikor a Tottenham megtörheti a United elleni rossz sorozatát és legalább egy döntetlent kiharcolhat ellenünk; de remélem rosszak a megérzéseim, és a szokásos eredményt szállítjuk a kedvenc ellenfelünkkel szemben.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
igazi divatszurkolók vagyunk 😊

jajj ne jön a görög.basszameg
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
hosszú idő után az első olyan félidőt láttam amikor nem szégyelltem hogy pool szurkoló vagyok. egész jó érzés volt.
remélem meireles most már jól fog játszani h a tűzkeresztségen átesett, mert gerrard-al maxival tudnának játékot csinálni, főleg ha torres is ilyen tökösen nyomjaa.kacsa
Én nem szégyelltem akkor sem, amikor 19. volt a csapat. 😛

Meireles hatalmasat játszik ma (is), ahogy Kelly.

Kb. 1,5 év után először élvezek egy Liverpool meccset. Király iram, még királyabb szurkolók, egyelőre alázatos és hajtó csapat...

Remélem a végén is örülhetek majd.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hosszú idő után az első olyan félidőt láttam amikor nem szégyelltem hogy pool szurkoló vagyok. egész jó érzés volt.
remélem meireles most már jól fog játszani h a tűzkeresztségen átesett, mert gerrard-al maxival tudnának játékot csinálni, főleg ha torres is ilyen tökösen nyomja
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
marci, nézted A Derbyt?
igazából a játék képe alapján ki kellett volna h kapjunk de a küzdésből legalább jelesre vizsgáztak a srácok 😊
(Bartont meg hiába gyűlölöm fantasztikus labdákat adott ma)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Oké, hogy mindenki megkapja az esélyt Kennytől a bizonyításra..."
Mikey
Akkor Gulát is bedobhatná már 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Spearing kezdő az Everton ellen. :o Pedig alig néhány napja épült fel az októberi sérüléséből.

Oké, hogy mindenki megkapja az esélyt Kennytől a bizonyításra, de ezt én nem egészen értem.

Mindegy, a kezdő többi része papírforma, és Konchesky még a padon sincs. Sajnos Cole viszont igen.

Nyerni kell a nyomik ellen!!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
na a fradi nem nagyon szolgált rá a továbbjutásra de nem tudom mennyire szabályos a címernél húzni a másik csapat mezét 5 mp-en keresztül 😉

na legalább mehetnek edző táborozni, hajrá fagyidavemayer
amúgy ha megnyerték volna, akkor se biztos h elmentek volna a döntőre.Divat
Pistával le volt zsírozva a döntő 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na a fradi nem nagyon szolgált rá a továbbjutásra de nem tudom mennyire szabályos a címernél húzni a másik csapat mezét 5 mp-en keresztül 😉

na legalább mehetnek edző táborozni, hajrá fagyidavemayer
amúgy ha megnyerték volna, akkor se biztos h elmentek volna a döntőre.

|
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Magic11-en buktam sok pontot a kiváló eredmények miatt a Bundesliga-ban. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
na a gyökér München... egyszer fogadok rájuk persze hogy leadják a meccset a végén... szánalom 😂 😂 😂davemayer
legalább Robben felépült és játszott... 😐gamerkr
Ne szidd a csapatomat. Igenis jó eredmény ez most. Persze mindenekelőtt a győzelem de most ennyire tellett.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
na a fradi nem nagyon szolgált rá a továbbjutásra de nem tudom mennyire szabályos a címernél húzni a másik csapat mezét 5 mp-en keresztül 😉

na legalább mehetnek edző táborozni, hajrá fagyi

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
és ez a Szolnok meg így bemegy a döntőbe, áá..
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Bravó kopasz :rolleyes:
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
na menjenek ám a fenébe....Hurka
vicc azért ami megy, végül is csak az egyetlen olyan selejtező aminek tényleg lehet nézettsége is a TV-ben. és ezzel nem a többi csapatot minősítem hanem ez az igazság

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Pedig már azt hittem jó fej vagy. 😛 😊

Mondjuk tényleg gyíkok voltunk... :/Vrijbloed
oké, biztos túlreagáltam csak 😀

nagyon jó a szóhasználatod, nem voltatok gyengék éppen ezért ezt a meccset egy ilyen kaliberű (...) csapatnak le kell tudni hozni.

Ja és végképp nem zársz a szívedbe ha elmondom hogy MU drukker vagyok 😛 😂davemayer
"Besírtam" ezen a meccsen, a mostani csapat sajna ilyen... 😂
Nos, igen, nem szeretem a MU-t. 😛

Még jó, hogy számomra alapvetően a Bears egy szimpatikus csapat. 😊Vrijbloed
Nekem is a Ravens, a KC ellen nektek drukkoltam, Lewis tudását de főleg a győzni akarását nagyon bírom 😉

nagy derbi lesz az esti :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
na menjenek ám a fenébe....