Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
jaja, annál többet kértek majd érte januárban, legakésőbb a nyáron, mikor eladjátok 😊Stez
nyilván eladjuk, amikor rajta kívül nincs ép csatár a csapatunkban...
Nyáron meg 3-4 emberen kívül bárki távozhat, addig meg a mának élünk 😊eaglesmcnabb
épnek őt sem mondanám 😛
amúgy eladjátok, és az árából vesztek másikat 😉fetomy
Jó lenne, ha eladnánk, az a baj, h tuti Rooney-t hoznánk a helyére 😕 Értelmes arcokkal már szóba se hoznak minket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azt rebesgetik, hogy Cassano érkezik januárban Dinho helyére.
Akkor róla beszéltek Gallianiék, valamit már tudnak. Egyik szemem sír, a másik nevet, nem szeretem a csávót, de a Sampban remekül játszott.Stez
Én a Roma-ban nagyon bírtam őt /*emléxem még amikor kettérúgta a szögletzászlót az egyik gólja után 😀*/, és örültem volna, ha a Realban megkapja a lehetőséget, de nincs olyan edző, akivel ne veszne össze előbb vagy utóbb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt rebesgetik, hogy Cassano érkezik januárban Dinho helyére.
Akkor róla beszéltek Gallianiék, valamit már tudnak. Egyik szemem sír, a másik nevet, nem szeretem a csávót, de a Sampban remekül játszott.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Benzema 3-at vágott, Joey Porter örülhet 😊 (na meg én is 😊)eaglesmcnabb
jaja, annál többet kértek majd érte januárban, legakésőbb a nyáron, mikor eladjátok 😊Stez
nyilván eladjuk, amikor rajta kívül nincs ép csatár a csapatunkban...
Nyáron meg 3-4 emberen kívül bárki távozhat, addig meg a mának élünk 😊eaglesmcnabb
épnek őt sem mondanám 😛
amúgy eladjátok, és az árából vesztek másikat 😉
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Benzema 3-at vágott, Joey Porter örülhet 😊 (na meg én is 😊)eaglesmcnabb
The Benzema Show :cool: Messi is hasonlót akart a Real ellen,mint Benzema 3. gólja csak neki kapufa lett 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Benzema 3-at vágott, Joey Porter örülhet 😊 (na meg én is 😊)eaglesmcnabb
jaja, annál többet kértek majd érte januárban, legakésőbb a nyáron, mikor eladjátok 😊Stez
nyilván eladjuk, amikor rajta kívül nincs ép csatár a csapatunkban...
Nyáron meg 3-4 emberen kívül bárki távozhat, addig meg a mának élünk 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
jó - mindenkori - kormánytag lenne ^^fetomy
Politológiát tanulok :rolleyes: 😂

De amúgy arra gondoltam hogy a kormány 12.5 milliárdot ad a lokinak + ez az 500 millió a felújításra. Ez 13 vagy nem?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Benzema 3-at vágott, Joey Porter örülhet 😊 (na meg én is 😊)eaglesmcnabb
jaja, annál többet kértek majd érte januárban, legakésőbb a nyáron, mikor eladjátok 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Benzema 3-at vágott, Joey Porter örülhet 😊 (na meg én is 😊)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nso ősz csapata:
Balajcza Szabolcs (3094) - sztem inkább Bozovic
Heffler Tibor (3005) - inkább Nagy Dani
Divat
Két vidist akarnál inkább? Hámmivan, már neked is fizet az Orbán? 😀😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez mekkora... Nem kap meg egy 11est az Auxerre, erre rá 2 percre vezet a Madrid.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ja és még 1:
http://www.youtube.com/watch?v=-TtruzMfXZU&feature=player_embedded
😂 😂
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
háhá, csak most olvastam, hogy Hercegfalvi nem megy az MLS Draftra, így jön vissza a Honvédbe, még egy "ikont" láthatunk tavasszal 😀

viszont szinte már biztos, hogy Abwo megy Lengyelországba 😕
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kedvenc pincérem:

Meccs előtti nyilatkozata:

„Még megszerezhetjük a csoport első helyét, ami jobb lenne, mintha a második helyen jutnánk tovább, ezért győzni akarunk az utolsó meccsen. Fontos az egész olasz futballnak, hogy minél tovább harcban maradjunk a Bajnokok Ligájában. (...) Nem tudom, milyen összeállításban küldöm pályára a csapatot, de az biztos, hogy minden játékosom a sikerért küzd majd. Hogy mennyire fontos számunkra ez a találkozó? Egy tízes skálán a legmagasabb osztályzatot adnám a meccs fontosságára, és ezt minden futballistám így fogja gondolni, aki pályára lép" – tette hozzá a spanyol szakember.

Meccs utáni:

„Mi már korábban továbbjutottunk, ezért ez a meccs más volt, mint a többi. Az utolsó fontos találkozónk a Twente elleni volt az előző körben. Ráadásul nem csak tőlünk függött az első hely, és a Tottenham állandóan vezetést szerzett Hollandiában. Ez a találkozó arra volt jó, hogy kipróbáljunk fiatal játékosokat. Nem akartunk kockáztatni esetleges sérüléseket"

😊

|
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Heffler Tibor (3005) - inkább Nagy Dani
Divat
Vagy szaba kedvence, Böde Dani 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Miért, nincs igaza? Egy teljesen tét nélküli meccsen minek kockáztasson bármit is.

(Ne jöjjön senki azzal, hogy csak azért mondom ezt, mert Rafáról van szó, mert én Mourinho múltkori húzását is meg tudom érteni.)Mikey
azért annyira nem volt mind1, mert így imádkozhatunk h Schalket v Shaktart esetleg Bayernt kapjuk, h legyen vmi esélyünk, merth a többi rommá fog minket verni az biztos...Divat
Ja mert így csak második lett az Inter? Rafát ez sosem érdekelte.
Anno sokszor én is úgy voltam, hogy juj csak a Barcát ne, juj csak a Realt ne kapja meg a Liverpool, aztán Rafa mindig megtalálta a győztes taktikát.
Mondjuk a sérülésekkel nem tudom, hogy áll az Inter...Mikey
hát én idei szezon után ebbe a győztes taktikába nem bízok, de legyen igazad. 😊
qrva szarul állunk, most Brémába is lesérült Materazzi...télen kell igazolni pár használható playát, akik BL-ben is játszhatnak.

nso ősz csapata:

Balajcza Szabolcs (3094) - sztem inkább Bozovic
Lázár Pál (7358)
Lipták Zoltán (7966)
Csizmadia Csaba (5829)
Takács Ákos (3321)
Heffler Tibor (3005) - inkább Nagy Dani
Marek Heinz (4278)
Elek Ákos (5726)
Czvitkovics Péter (6810)
André Alves (7824)
André Schembri lett (4800)

többi sztem korrekt.

|
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Ma is, amit olvastam nyilatkozatot tőle az NSO-n...hát, ha Inter fan lennék, repülőre ültem volna és meg sem álltam volna a házáig 😀JC6
Miért, nincs igaza? Egy teljesen tét nélküli meccsen minek kockáztasson bármit is.

(Ne jöjjön senki azzal, hogy csak azért mondom ezt, mert Rafáról van szó, mert én Mourinho múltkori húzását is meg tudom érteni.)Mikey
azért annyira nem volt mind1, mert így imádkozhatunk h Schalket v Shaktart esetleg Bayernt kapjuk, h legyen vmi esélyünk, merth a többi rommá fog minket verni az biztos...Divat
Ja mert így csak második lett az Inter? Rafát ez sosem érdekelte.
Anno sokszor én is úgy voltam, hogy juj csak a Barcát ne, juj csak a Realt ne kapja meg a Liverpool, aztán Rafa mindig megtalálta a győztes taktikát.
Mondjuk a sérülésekkel nem tudom, hogy áll az Inter...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ma is, amit olvastam nyilatkozatot tőle az NSO-n...hát, ha Inter fan lennék, repülőre ültem volna és meg sem álltam volna a házáig 😀JC6
Miért, nincs igaza? Egy teljesen tét nélküli meccsen minek kockáztasson bármit is.

(Ne jöjjön senki azzal, hogy csak azért mondom ezt, mert Rafáról van szó, mert én Mourinho múltkori húzását is meg tudom érteni.)Mikey
azért annyira nem volt mind1, mert így imádkozhatunk h Schalket v Shaktart esetleg Bayernt kapjuk, h legyen vmi esélyünk, merth a többi rommá fog minket verni az biztos...


JC6: még csak most jöttél rá h szégyen? sajnos én már szezon elején... 😊

|
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Ma is, amit olvastam nyilatkozatot tőle az NSO-n...hát, ha Inter fan lennék, repülőre ültem volna és meg sem álltam volna a házáig 😀JC6
Miért, nincs igaza? Egy teljesen tét nélküli meccsen minek kockáztasson bármit is.

(Ne jöjjön senki azzal, hogy csak azért mondom ezt, mert Rafáról van szó, mert én Mourinho múltkori húzását is meg tudom érteni.)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez az Inter egy nagy szégyen. Szerintem Rafa-nak napjai vannak hátra. Ma is, amit olvastam nyilatkozatot tőle az NSO-n...hát, ha Inter fan lennék, repülőre ültem volna és meg sem álltam volna a házáig 😀

Láttátok a Hapoel 2. gólját? Káprázatos volt. Ők jobban megérdemelték volna az EL-t, mint a BennaFika...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hőbörögni lehet, de az utóbbi 3-4 évben a Barca mutatja be folyamatosan, hogy mi az igazi F - U - T - B - A - L - L.JC6
Egy amerikaifoci fórumon ilyet írni... hm... vagy csak én nem tudok arról, hogy a Barcelonának van amfoci csapata is?Mikey
http://en.wikipedia.org/wiki/Barcelona_Dragons 😀FViktor93
off{
Tudtam, h volt nekik, egyszer láttam NFL Europe döntőben a korábbi győztesek között, viszont amit nem tudtam: Steve Spagnulo volt a DL és az ST coach '92-ben.
'97ben meg Jon Kitna volt az irányítójuk.
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de minek ?Fake
Elkéne túrni a francba és építeni 13 milliárdért egy normálisat a helyére.Hanni
merészen dobálózol a milliárdokkal úgy látom 😀JJ Tiller
jó - mindenkori - kormánytag lenne ^^
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
500 millióért felújítják a puskástJJ Tiller
de minek ?Fake
Elkéne túrni a francba és építeni 13 milliárdért egy normálisat a helyére.Hanni
merészen dobálózol a milliárdokkal úgy látom 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
500 millióért felújítják a puskástJJ Tiller
de minek ?Fake
Elkéne túrni a francba és építeni 13 milliárdért egy normálisat a helyére.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
500 millióért felújítják a puskástJJ Tiller
de minek ?