Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Mi a cél? A bennmaradás. 😛 Túlságosan leépült ez a csapat az elmúlt fél évben ahhoz, hogy az európai kupahelyekre odaérhessen.

Ha tényleg jön, akkor legyen igazad vele kapcsolatban. 😉 Nekem csak azért nem tetszene a dolog, mert már 33...

Szerk.: ez term. megint gabtsinak válasz, csak lassú vagyok...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
No comment.
http://sportgeza.hu/futball/2011/01/18/egy_furcsa_rendornyomozo_az_ev_biroja./

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért ez erős 😊

nyilvánvaló hogy nem hosszútávú megoldás, de egyrészt ezen a poszton még 3-4 évig egészen magas színvonalon el lehet játszani /rugdosódni, főleg az ő stílusában.

nem tudom mi jelenleg a cél a Poolnál, de egy jó tavaszi runnal még oda lehet érni az európai kupára amihez viszont azonnali megoldást jelentő emberre lenne szükség. persze azért az ár sem mindegy, de ha jutányos áron tudtok hozzájutni, akkor no brainer sztem. beilleszkedési gondja se lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
van Bommel óriási csíra, de kevés jobb ember van középre. Paulsen egy vicc. a Poolnak is most az lenne a fontos (imho), hogy a védekezést stabilizálja, ez pedig a középpálya belsején kezdődik.gabtsi
Nem hittem volna, hogy van ember, aki örülne egy van Bommelnek. 😊
Egyébként az Inter is élénken érdeklődik iránta.Stez
na ez még viccnek is rossz, maradjunk csak Sancheznél 😊

|
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
van Bommel óriási csíra, de kevés jobb ember van középre. Paulsen egy vicc. a Poolnak is most az lenne a fontos (imho), hogy a védekezést stabilizálja, ez pedig a középpálya belsején kezdődik.gabtsi
Kétségtelenül igaz az utolsó mondatod.

És tán még tetszene is az ötlet, ha van Bommel nem 33 lenne, hanem mondjuk 27.

De így? Mire felvenné a PL ritmusát, vissza fog vonulni. 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ribéry valszeg térdszalagszakadás, most tért csak vissza.
Csóri Quasimodo, a Real már biztos örül, hogy nem perkált ki érte egy zsák pénzt.Stez
ezt hol hallottad? én több helyen is azt olvastam, h nem súlyos.Divat
topfoci
Először azt írták, hogy nem súlyos és a bokájával van valami 1-2 hetes bibi, de utána állítólag kiderült, hogy a térdével van a baj, van Gaal azt mondta, hogy súlyos a sérülés, magát a szalagszakadást még csak tippelik.Stez
szerencsétlen akkor jól ráqrt, pont mire Robben is visszatért 😊 rem nem súlyos

játszik még valaha együtt a Robbery duó?😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
van Bommel óriási csíra, de kevés jobb ember van középre. Paulsen egy vicc. a Poolnak is most az lenne a fontos (imho), hogy a védekezést stabilizálja, ez pedig a középpálya belsején kezdődik.gabtsi
Nem hittem volna, hogy van ember, aki örülne egy van Bommelnek. 😊
Egyébként az Inter is élénken érdeklődik iránta.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
van Bommel óriási csíra, de kevés jobb ember van középre. Paulsen egy vicc. a Poolnak is most az lenne a fontos (imho), hogy a védekezést stabilizálja, ez pedig a középpálya belsején kezdődik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
A SkySports szerint - tehát valószínűleg van is igazságtartalma - a Liverpool felvette a kapcsolatot a Bayernnel van Bommel esetleges átigazolása miatt, legalábbis MvB ügynöke aszonta.

1) ez hol illik bele a rebuild fogalmába?? Vagy most akkor Henry is segget csinált a szájából, mint kedves elődei?
2) minek nekünk ez a gyökér, mikor már van egy, csak kicsit fiatalabb kiadásban? (aka Poulsen)
3) pont nem védekező kp posztra kéne új ember, mert ott megvagyunk úgy ahogy, ellenben left back nagyon kéne

:o
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ribéry valszeg térdszalagszakadás, most tért csak vissza.
Csóri Quasimodo, a Real már biztos örül, hogy nem perkált ki érte egy zsák pénzt.Stez
ezt hol hallottad? én több helyen is azt olvastam, h nem súlyos.Divat
topfoci
Először azt írták, hogy nem súlyos és a bokájával van valami 1-2 hetes bibi, de utána állítólag kiderült, hogy a térdével van a baj, van Gaal azt mondta, hogy súlyos a sérülés, magát a szalagszakadást még csak tippelik.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ribéry valszeg térdszalagszakadás, most tért csak vissza.
Csóri Quasimodo, a Real már biztos örül, hogy nem perkált ki érte egy zsák pénzt.Stez
ezt hol hallottad? én több helyen is azt olvastam, h nem súlyos.

|
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://www.pixter.hu/video?id=24847eaglesmcnabb
csodálkoztam h még eddig senki se linkelte, de jó látni együtt ünnepelni Ronit és Robit.Divat
jó látni, hogy Brazíliában még mindig nem tudják, mi az a védekezés

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ribéry valszeg térdszalagszakadás, most tért csak vissza.
Csóri Quasimodo, a Real már biztos örül, hogy nem perkált ki érte egy zsák pénzt.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.pixter.hu/video?id=24847eaglesmcnabb
csodálkoztam h még eddig senki se linkelte, de jó látni együtt ünnepelni Ronit és Robit.

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
http://www.pixter.hu/video?id=24847

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem összesen annyi változtatás kellene, hogy Dél-Amerikának kellene mégegy playoff-os hely úgy, hogy az 5. D-Amerikai ezentúl Afrikából játszana a leggyengébb csoportgyőztessel pl., a 6. meg a szokásos conmebol-concacafot. Mert az afrikaiak elég gyengék összességében (a csapatok átlaga az elmúlt négy vbn kb. 24. hely ha jól emlékszem, illetve mindig max 1 csapat jut be a 16 közé, míg Dél-Amerikából azért most pl. a leggyengébb helyezést Chile érte el a maga 10. helyével... Persze az erőviszonyok változnak, de azért szerintem egyértelmű, hogy concacafnak nem kell több hely, max annyi engedmény, hogy a gyengébbik playoffoló conmebollal játszanak, mert az afrikaiakat hiába bírom általában, a megszokott 1 max 2 jól játszó csapatot leszámítva, a többi gyenge.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archives/2011/01/17/A_vilag_legjobb_jateka/

hát ez mekkora 😂

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
már régóta lehet tudni, hogy kis baráti társaságunk legnagyobb kedvence Dárdai Pali befejezi.

http://sportgeza.hu/futball/2011/01/17/sorsdonto_golt_loni_feler_egy_orgazmussal/

egészen sokra tartom, főként (sport)emberi nagysága miatt. hány de hány síró-rívó kis csíra menekült haza, hogy jajj utál az edző (… mert nem szeretek melózni), ő meg bizonyított mindig mindenkinek, a nehezebbik úton.
vele se lettünk előrébb de jó volt látni h nem halt ki ez a mentalitás teljesen a magyar fociból.

remélem jó edző lesz belőle, megérdemelné.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Hiszünk abban, hogy a CONCACAF megérdemel még egy pozíciót a torna 32 csapata között tekintettel a zónába tartozó válogatottak eddigi teljesítményére és a kontinentális szövetség pályán kívül elért eredményeire."
Polkorrekt kifejezése a kenőpénzeknek?

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagy brokit a fülükbe.

nagyon kell nekünk megint ilyen Trinidad, meg Honduras meg Costa Rica...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Négy automatikus helyet szeretne kapni a 2014-es brazíliai labdarúgó-világbajnokságra a CONCACAF, azaz az észak- és közép-amerikai, valamint a karibi országok szövetsége.
Jack Warner, a szervezet elnöke bejelentette, azt szeretnék elérni a nemzetközi szövetségnél (FIFA), hogy a térségből az eddigi 3,5 helyett 4,5 csapat kvalifikálhassa magát a tornára. "Hiszünk abban, hogy a CONCACAF megérdemel még egy pozíciót a torna 32 csapata között tekintettel a zónába tartozó válogatottak eddigi teljesítményére és a kontinentális szövetség pályán kívül elért eredményeire" - írta közleményében Warner.
A FIFA még nem hozta nyilvánosságra a 2014-es vb selejtezőjének kiírását, de a CONCACAF elnöke szerint kérésüket márciusig elbírálja a nemzetközi szövetség.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Olvasom is mindenhol a sok hülye tippmixes rinyálást 😀Hanni
1.20-ért 😊

Leonardo 4/4 ez már nem szimpla talajvíz 😊Divat
hiába, Mourinho eláshatja magát 😊Stez
el hát... 😀

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
real botlott utolsó ellen.....barca villog a malaga ellen...jól alakul a forduló 😊Mad
Olvasom is mindenhol a sok hülye tippmixes rinyálást 😀Hanni
1.20-ért 😊

Leonardo 4/4 ez már nem szimpla talajvíz 😊Divat
hiába, Mourinho eláshatja magát 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
real botlott utolsó ellen.....barca villog a malaga ellen...jól alakul a forduló 😊Mad
Olvasom is mindenhol a sok hülye tippmixes rinyálást 😀Hanni
1.20-ért 😊

Leonardo 4/4 ez már nem szimpla talajvíz 😊

|
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
real botlott utolsó ellen.....barca villog a malaga ellen...jól alakul a forduló 😊Mad
Olvasom is mindenhol a sok hülye tippmixes rinyálást 😀