Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Jó ez a Zenit meccs 15. percben 2-2 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a hangulat milyen volt Egerszegen?Joci
kibebaszott qrva jó volt végig, végére felső szekció is bekattant 😊...álló vastaps fogadta levonulókat még Habert is, viszont Heinz elmehet a picsába.Divat
mit csinált a kecsap?Joci
füstnél kimutogatott, meg meccs végén elsőként ment le pályáról lehajtott fejjel...pedig jól játszott és nagy labdákat adott.

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a hangulat milyen volt Egerszegen?Joci
kibebaszott qrva jó volt végig, végére felső szekció is bekattant 😊...álló vastaps fogadta levonulókat még Habert is, viszont Heinz elmehet a picsába.Divat
mit csinált a kecsap?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a hangulat milyen volt Egerszegen?Joci
kibebaszott qrva jó volt végig, végére felső szekció is bekattant 😊...álló vastaps fogadta levonulókat még Habert is, viszont Heinz elmehet a picsába.

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a hangulat milyen volt Egerszegen?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Én is az vagyok, de szerintem ennél az ítéletnél ez nem számított, ha a ZTE-t bünti így akkor is kiröhögöm, bár nem rúgom fel a széket mint ahogy az egyébként történt 😀
Ez a meccs szerintem megérdemelte volna hogy ne így dőljön el, magyar szinten nézve jó meccs volt, a ZTE gyengébb volt, nem érdemelték meg szvsz hogy másodikok legyenek, ez a foci( főleg a honi). Sose hittem volna amúgy hogy ezt mondom de lassan hányok már a soccertől, annyira nincsen szabályozva a bíró működése hogy az már szánalmas. Simán el lehet fújni egy meccset ha akarsz: ha befújja a 2 11es gyanús esetet(nem voltak azok) a fradinak akkor meg fordított az eredmény...davemayer
én drukkolok a Fradinak, de az volt, kb. két szabálytalanság is volt, az egyik, hogy Maróti fellökte Delicet, mikor a labda a közelben sem volt, a másik meg Adriano faultja, ez a kettő együtt sztem már 11-esHurka
Ez amit leírtál, ezért is kezdem szánalmasnak tartani az egész játékot (ne értsd félre nem téged 😊):
Mit jelent az hogy a két eset együtt ért 11est? ez egy sportban sem lehetséges, ha az egyik az volt oké, de ha egyik sem akkor nincs 0,5+0,5=1... Ez kb olyan mint amikor felrúgja a egyik a másikat és aki elszenvedi a szabálytalanságot arról megy ki a labda, erre ők jönnek dobással...vagy szabadrúgás vagy dobás annak aki felrúgta de semmi esetre sem így. Nem egyszer és nem kétszer fordul elő ez sajnos, és nem is ez az egyetlen példa arra hogy milyen relatívak a szabályok.
60 éve ez nem is volt baj csak ha az egyszeri néző az eset után 2 mp-el látja hogy mi történt valójában (és van ilyen lassítás 100 egy meccsen) akkor egy idő után szvsz jogosan húzza fel magát.

Többek között ezért is szerettem meg az amerikai focit, mert ha nem is mindig de döntő többségben jó ítéletek vannak ill TÖREKEDNEK a tiszta játékvezetésre nem úgy mint Mr Blatter és a FIFA... :mad:davemayer
így visszaolvasva tényleg nagyon szarul fogalmaztam, nem úgy gondoltam, hogy 0,5 + 0,5 = 1, és akkor 11-es, hanem sztem mind a két fault miatt be lehetett fújni ezt

viszont a Pápa a dobogón van, öröm és boldogság 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tizenegyesekkel továbbmentunk!!! 😊 Óriásit küzdött a csapat, kegyetlenül izgultam végig, de kiharcoltuk. El sem hiszem, jövő hétvégén főcsoport-döntő itthon a San Jose ellen!TheMileHighCity
Hajrá San Jose!!!! 😀
Muhhahaa 😀JC6
Akkor jövő vasárnap, 03:30-kor gyere ki a hóra! 😀

A tizenegyespárbaj (a spanyol kommentár ütött, egy élmény volt órákon át ezt hallgatni :lol😊:
http://www.mlssoccer.com/videos?catid=114&id=10340

Közben a másik ágon a Dallas kiejtette a Salt Lake-et, eddig minden párharcban az jutott tovább, akinek szerintem előzetesen is kellett volna, már csak a Galaxy-nek kéne repülnie.

*És az ultrák elárasztották Denver utcáit... 😀 Kicsit más, mint a magyar csapatok táborai a babakocsit tologató anyukákkal a kopasz állatok helyett.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1592606248919


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tizenegyesekkel továbbmentunk!!! 😊 Óriásit küzdött a csapat, kegyetlenül izgultam végig, de kiharcoltuk. El sem hiszem, jövő hétvégén főcsoport-döntő itthon a San Jose ellen!TheMileHighCity
Hajrá San Jose!!!! 😀
Muhhahaa 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tizenegyesekkel továbbmentunk!!! 😊 Óriásit küzdött a csapat, kegyetlenül izgultam végig, de kiharcoltuk. El sem hiszem, jövő hétvégén főcsoport-döntő itthon a San Jose ellen!


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Én csak azt nem értem, hogy ilyenkor miért támadnak fel az ellenfél szurkolótáborai? 😀

"Bazzeg Józsi, gyün a Fradi, mennyünk üljünkálljunk az ultrákhoz"....

Néztem pár ZTE meccset, soha sem volt a kapu mögött annyi ember, mint ma... a nagy Armada...JC6
ez mindenhol így van. Diósgyőrbe is ha jön a Nyíregy néha kevés a két szektor, mostanában meg az egyiknek is csak a fele van megtöltve. bár amíg akkor szurkolnak amíg ottvannak tök8kristof
a sok "divat" 😀JC6
fradisták is voltak amúgy armadával.

közbe kamu tizi internek 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én csak azt nem értem, hogy ilyenkor miért támadnak fel az ellenfél szurkolótáborai? 😀

"Bazzeg Józsi, gyün a Fradi, mennyünk üljünkálljunk az ultrákhoz"....

Néztem pár ZTE meccset, soha sem volt a kapu mögött annyi ember, mint ma... a nagy Armada...JC6
ez mindenhol így van. Diósgyőrbe is ha jön a Nyíregy néha kevés a két szektor, mostanában meg az egyiknek is csak a fele van megtöltve. bár amíg akkor szurkolnak amíg ottvannak tök8kristof
a sok "divat" 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én csak azt nem értem, hogy ilyenkor miért támadnak fel az ellenfél szurkolótáborai? 😀

"Bazzeg Józsi, gyün a Fradi, mennyünk üljünkálljunk az ultrákhoz"....

Néztem pár ZTE meccset, soha sem volt a kapu mögött annyi ember, mint ma... a nagy Armada...JC6
ez mindenhol így van. Diósgyőrbe is ha jön a Nyíregy néha kevés a két szektor, mostanában meg az egyiknek is csak a fele van megtöltve. bár amíg akkor szurkolnak amíg ottvannak tök8
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én csak azt nem értem, hogy ilyenkor miért támadnak fel az ellenfél szurkolótáborai? 😀

"Bazzeg Józsi, gyün a Fradi, mennyünk üljünkálljunk az ultrákhoz"....

Néztem pár ZTE meccset, soha sem volt a kapu mögött annyi ember, mint ma... a nagy Armada...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kibaszottqrvakassaigeci ilyen gyengén lehozni egy rangadót...2 percre rá ugyanazt Csizinél nem vette észre. Habernél már bemelegítésnél is dadogott a labda szal várható volt a potya...Schembri is mit hagyott ki...pedig jobbak voltunk mint a zete 😕

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Elég érdekes döntés volt az biztos, a labda a közelben sem volt, így a játék menetét nem befolyásolta Maróti mozdulata. Én nem fújtam volna be.(mondjuk Fradi szurkoló vagyok 😊 )DODO92
Én is az vagyok, de szerintem ennél az ítéletnél ez nem számított, ha a ZTE-t bünti így akkor is kiröhögöm, bár nem rúgom fel a széket mint ahogy az egyébként történt 😀
Ez a meccs szerintem megérdemelte volna hogy ne így dőljön el, magyar szinten nézve jó meccs volt, a ZTE gyengébb volt, nem érdemelték meg szvsz hogy másodikok legyenek, ez a foci( főleg a honi). Sose hittem volna amúgy hogy ezt mondom de lassan hányok már a soccertől, annyira nincsen szabályozva a bíró működése hogy az már szánalmas. Simán el lehet fújni egy meccset ha akarsz: ha befújja a 2 11es gyanús esetet(nem voltak azok) a fradinak akkor meg fordított az eredmény...davemayer
én drukkolok a Fradinak, de az volt, kb. két szabálytalanság is volt, az egyik, hogy Maróti fellökte Delicet, mikor a labda a közelben sem volt, a másik meg Adriano faultja, ez a kettő együtt sztem már 11-esHurka
Ez amit leírtál, ezért is kezdem szánalmasnak tartani az egész játékot (ne értsd félre nem téged 😊):
Mit jelent az hogy a két eset együtt ért 11est? ez egy sportban sem lehetséges, ha az egyik az volt oké, de ha egyik sem akkor nincs 0,5+0,5=1... Ez kb olyan mint amikor felrúgja a egyik a másikat és aki elszenvedi a szabálytalanságot arról megy ki a labda, erre ők jönnek dobással...vagy szabadrúgás vagy dobás annak aki felrúgta de semmi esetre sem így. Nem egyszer és nem kétszer fordul elő ez sajnos, és nem is ez az egyetlen példa arra hogy milyen relatívak a szabályok.
60 éve ez nem is volt baj csak ha az egyszeri néző az eset után 2 mp-el látja hogy mi történt valójában (és van ilyen lassítás 100 egy meccsen) akkor egy idő után szvsz jogosan húzza fel magát.

Többek között ezért is szerettem meg az amerikai focit, mert ha nem is mindig de döntő többségben jó ítéletek vannak ill TÖREKEDNEK a tiszta játékvezetésre nem úgy mint Mr Blatter és a FIFA... :mad:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
és nem is a pályán dőlt el ha az emlékeim nem csalnak...
Inkább beszéljünk arról Kassainak mennyire "viszketett a szája" a 11esnél. Érzésem szerint ez egy szánalmas döntés volt.davemayer
Elég érdekes döntés volt az biztos, a labda a közelben sem volt, így a játék menetét nem befolyásolta Maróti mozdulata. Én nem fújtam volna be.(mondjuk Fradi szurkoló vagyok 😊 )DODO92
Én is az vagyok, de szerintem ennél az ítéletnél ez nem számított, ha a ZTE-t bünti így akkor is kiröhögöm, bár nem rúgom fel a széket mint ahogy az egyébként történt 😀
Ez a meccs szerintem megérdemelte volna hogy ne így dőljön el, magyar szinten nézve jó meccs volt, a ZTE gyengébb volt, nem érdemelték meg szvsz hogy másodikok legyenek, ez a foci( főleg a honi). Sose hittem volna amúgy hogy ezt mondom de lassan hányok már a soccertől, annyira nincsen szabályozva a bíró működése hogy az már szánalmas. Simán el lehet fújni egy meccset ha akarsz: ha befújja a 2 11es gyanús esetet(nem voltak azok) a fradinak akkor meg fordított az eredmény...davemayer
én drukkolok a Fradinak, de az volt, kb. két szabálytalanság is volt, az egyik, hogy Maróti fellökte Delicet, mikor a labda a közelben sem volt, a másik meg Adriano faultja, ez a kettő együtt sztem már 11-es
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
és nem is az angyalföldiek... 😛Divat
és nem is a pályán dőlt el ha az emlékeim nem csalnak...
Inkább beszéljünk arról Kassainak mennyire "viszketett a szája" a 11esnél. Érzésem szerint ez egy szánalmas döntés volt.davemayer
Elég érdekes döntés volt az biztos, a labda a közelben sem volt, így a játék menetét nem befolyásolta Maróti mozdulata. Én nem fújtam volna be.(mondjuk Fradi szurkoló vagyok 😊 )DODO92
Én is az vagyok, de szerintem ennél az ítéletnél ez nem számított, ha a ZTE-t bünti így akkor is kiröhögöm, bár nem rúgom fel a széket mint ahogy az egyébként történt 😀
Ez a meccs szerintem megérdemelte volna hogy ne így dőljön el, magyar szinten nézve jó meccs volt, a ZTE gyengébb volt, nem érdemelték meg szvsz hogy másodikok legyenek, ez a foci( főleg a honi). Sose hittem volna amúgy hogy ezt mondom de lassan hányok már a soccertől, annyira nincsen szabályozva a bíró működése hogy az már szánalmas. Simán el lehet fújni egy meccset ha akarsz: ha befújja a 2 11es gyanús esetet(nem voltak azok) a fradinak akkor meg fordított az eredmény...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
és nem is a pályán dőlt el ha az emlékeim nem csalnak...
Inkább beszéljünk arról Kassainak mennyire "viszketett a szája" a 11esnél. Érzésem szerint ez egy szánalmas döntés volt.davemayer
Elég érdekes döntés volt az biztos, a labda a közelben sem volt, így a játék menetét nem befolyásolta Maróti mozdulata. Én nem fújtam volna be.(mondjuk Fradi szurkoló vagyok 😊 )DODO92
Nem is értem mit a túrót akart Maróti? Feléjük sem ment a labda. Akkor meg miért akar bikát játszani? Kassai részéről viszont befújható volt.kittli
azt hiszem a Kaposvárt egy kamu tizenegyessel vertük, most "kaptuk vissza".

több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
és nem is az angyalföldiek... 😛Divat
és nem is a pályán dőlt el ha az emlékeim nem csalnak...
Inkább beszéljünk arról Kassainak mennyire "viszketett a szája" a 11esnél. Érzésem szerint ez egy szánalmas döntés volt.davemayer
Elég érdekes döntés volt az biztos, a labda a közelben sem volt, így a játék menetét nem befolyásolta Maróti mozdulata. Én nem fújtam volna be.(mondjuk Fradi szurkoló vagyok 😊 )DODO92
Nem is értem mit a túrót akart Maróti? Feléjük sem ment a labda. Akkor meg miért akar bikát játszani? Kassai részéről viszont befújható volt.
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Na azért várjunk még azzal, nem mi voltunk 3 évig az NBII-ben... 😛zavi27
és nem is az angyalföldiek... 😛Divat
és nem is a pályán dőlt el ha az emlékeim nem csalnak...
Inkább beszéljünk arról Kassainak mennyire "viszketett a szája" a 11esnél. Érzésem szerint ez egy szánalmas döntés volt.davemayer
Elég érdekes döntés volt az biztos, a labda a közelben sem volt, így a játék menetét nem befolyásolta Maróti mozdulata. Én nem fújtam volna be.(mondjuk Fradi szurkoló vagyok 😊 )
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
hol van Höri? 😛 2-1-re vertük a Vasast, Farkas az idény legszánalmasabb sárgáját kapta mondjuk 😀
Végh lehúzott egy beadást, majd mikor kiakarta rúgni kézből, nekibikázta a labdát a védőnek, aki ezért sárgát kapott, kész 😀
1. félidőben nem ment jól a játék, 2-ban viszont esélye sem volt a Vasasnak
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
úttestiek mondják majd szezon végén:nincs semmmi baj,igaz kiestünk az NB1-ből,DE A FRADIT 6-0RA VERTÜK

😀Joci
Na azért várjunk még azzal, nem mi voltunk 3 évig az NBII-ben... 😛zavi27
és nem is az angyalföldiek... 😛Divat
és nem is a pályán dőlt el ha az emlékeim nem csalnak...
Inkább beszéljünk arról Kassainak mennyire "viszketett a szája" a 11esnél. Érzésem szerint ez egy szánalmas döntés volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szóval ma 9-től játsszuk le a visszavágót az MLS playoff főcsoport-elődöntőjében a Columbus ellen. Gondoltam, el ne felejtsék a rejtett Rapids fanek hadai. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bolton > Spurs > Inter 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mindjárt kapsz egy 6-ost... 😀Divat
úttestiek mondják majd szezon végén:nincs semmmi baj,igaz kiestünk az NB1-ből,DE A FRADIT 6-0RA VERTÜK

😀Joci
Na azért várjunk még azzal, nem mi voltunk 3 évig az NBII-ben... 😛zavi27
és nem is az angyalföldiek... 😛

|