Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lehet hogy CR köcsög, önző, nagyképű, és dobálja magát, de attól függetlenül be kéne már látni, hogy tud a gyerek... eaglesmcnabb
még hányszor mondjuk el, h a játéktudását elismerjük, csak az undorító sírásait, meg fetrengéseit nem...hihetetlen, h képtelenek vagytok megérteni 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én elismerem, hogy jó játékos CR, de hogy tegnap mennyit rinyált, fetrengett, sírt - rítt, meg dobálta magát... azt hittem a színházban vagyok.

Amúgy jó ez a Real, nagyon várom az El Classico-t.

FORCA BARCA
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Silva hiánya meg valóban nem jelent semmit, végül is a világ egyik legjobb védője.Stez
enyhe túlzás, nem gondolod? 😂eaglesmcnabb
Nem
De gondolom te hétről-hétre őt figyeled, mit művel az elmúlt 2 évben

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Silva hiánya meg valóban nem jelent semmit, végül is a világ egyik legjobb védője.Stez
enyhe túlzás, nem gondolod? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
rég láttam real meccset, de a hszek alapján már kezdtem elhinni, h rinyaroni tényleg megjavult, de elég volt másfél perc h rájöjjek, h továbbra is úgy dobálja magát, mint egy fürdösqrva

Stez: most is szar volt Robinho?? hát sztem csapata legjobbja volt...ellenben Pato tényleg nem csinált semmit, ja de egy buta szabálytalanságot a gól előtt 😊 lehet tényleg a nagymuter hiányzik ebből a csapatból 😀Divat
Frászt volt a legjobb Robinho.. A legjobb Zambrotta volt az első félidőben, le-föl rohangált a pályán, az egész meccs alapján pedig simán Antoninit lehetne kiemelni, ami igen elkeserítő, mert egyébként a csapat talán legrosszabb játékosa. Ha lett volna Silva, milliárszor jobbak lettünk volna, sajnos most jött ki, mennyire hiányzik a srác Nesta mellől, mert Bonera kritikán aluli volt, kb. háromszor mentette meg a seggét Antonini, akinek rendre középre be kellett jönnie segíteni.
Akárhányszor megpróbáltuk az Ancelotti-féle labdatartást játszani és az egyérintős passzokat, rendre odapasszoltuk az ellenfélnek a labdát a második átadásnál. Szégyen gyalázat, hogy az első félidőben legalább 20 pontatlan átadás volt, amikor Seedorf és társai az 5 méterre lévő csapattárshoz nem tudott egy egyeneset passzolni. Komolyan, már legalább két éve orrolok Seedorfra, mert az a 15 meccs/nagyon jó meccs ez már nem lesz elég, de Bonera mellett tegnap ő volt a mi negatív hősünk, számtalan rossz passz, lassú, körülményes foci, azt is csak hátrafelé és a szabi gól is az övé volt, mint azt már említettem. Kijött a lassú középpályánk, nem tudom, hogy Flamini sérült, vagy mi van vele, de még ha egy hentes is, alapból kezdenie kellett volna, ő legalább gyors és visszaér védekezni mindig. Remélem, hogy a következő meccsen Boateng is kezdeni fog Seedorf helyén, amit meg kb. sosem gondoltam volna, hogy egy Ambrosini ennyire hiányozni fog majd a középpályáról, pedig de, semmiféle szűrőjátékunk nem volt, a középpályánkon mint kés vajon, úgy jött át a Madrid. Di Mariának meg köszönöm innen is, hogy nem lett 5-6 gól abból a 2-ből. 😊 De le is szarnám az egészet, ha kapunk két normális gólt, na de ilyeneket..
Ronaldo meg a legalja, büdös kis cigány féreg, ilyenkor jut eszembe, hogy minden Madrid fan minden héten elkezdi bizonygatni, hogy ő bizony már nem a régi a Ronaldo, a PL egy szenny, ott színészkednie is kellett, mert szanaszét rúgták, LOL. Az is jellemző, hogy legalább három műesést fújtak rá, de lapot azt basztak neki adni, tökéletesen jellemezi az egész meccses ténykedését a sporinak.
Jaaaaaaaaa, hogy portugál játékvezetői hármas volt?? Én kérek elnézést.Stez
LOL! ez a szenny Ronaldo tegnap ott csinált hülyét a védelmetekből ahol akart... ha lett volna Silva mi lett volna? semmi, ugyanúgy nyert volna a Real... Lehet hogy CR köcsög, önző, nagyképű, és dobálja magát, de attól függetlenül be kéne már látni, hogy tud a gyerek... a portugál játékvezetői hármast meg nem tudom miért kell felhozni, nem azon múlt a meccs, a szabadrúgás amit CR belőtt meg teljesen jogos volt...
Robinhoról meg annyit, hogy bejött és 20 perc alatt többet volt nála a labda mint a Pato-Dinnye duónál...eaglesmcnabb
Írtam én valahol olyat, hogy szarul játszott és hogy szar játékos?
Ahhoz meg gratulálok, hogy egy jogos szabadrúgásgólból azt vonod le kb., hogy "ha lett volna Silva, mi lett volna?"
Robinho és a labda? 😂 😂
Kétszer ért labdába, abból egy tiszta helyzetben lőtt, hát ez fantasztikus, el vagyok ájulva tőle, igazad van.
A portugálokról meg csak annyit, hogy amíg a Madridnak és főleg Krisztinának mindent befújt és ezt ki is használta okosan, addig nekünk fél tucat szabálytalanságot tojt befújni, köztük a legfontosabb az Ibra eset, ahol egyértelműen belerúgott Ibrába a védő, mikor oldalt el akarta tolni a labdát Zlatan, az már más tészta, hogy tizenhatoson kívül történt az eset, de a szabadrúgás egyértelmű volt. És továbbra sem megyek el szó nélkül amellett, hogy folyamatosan 25-30 körüli szabikat kapott a Madrid, ami nem egy szar távolság és a megadott szabiknak kb. a harmadára lehet azt mondani, hogy fújható, sokszor azt is jóindulattal.
Mondjuk érthető az álláspontod, elvégre ha a Milannak jött volna egy ilyen játékvezetés, én is büszke lennék. 😛
Talán nem véletlen, hogy a legtöbb közömbös néző a legtöbb állítással egyetért és csak a Madrid fanok nem tudják elfogadni.
Csak továbbra sem értem, miért kell még egy ilyen játékvezetéssel is minket szopatni, amikor anélkül is lazán kikaptunk volna. Silva hiánya meg valóban nem jelent semmit, végül is a világ egyik legjobb védője és tudod vannak csapatok, akiknél ilyenkor problémák merülnek fel a védekezésben, nem pedig futnak a piacra és vesznek egy védőt 50 millióért. 😉
Mi nem tehetjük meg.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
rég láttam real meccset, de a hszek alapján már kezdtem elhinni, h rinyaroni tényleg megjavult, de elég volt másfél perc h rájöjjek, h továbbra is úgy dobálja magát, mint egy fürdösqrva

Stez: most is szar volt Robinho?? hát sztem csapata legjobbja volt...ellenben Pato tényleg nem csinált semmit, ja de egy buta szabálytalanságot a gól előtt 😊 lehet tényleg a nagymuter hiányzik ebből a csapatból 😀Divat
Frászt volt a legjobb Robinho.. A legjobb Zambrotta volt az első félidőben, le-föl rohangált a pályán, az egész meccs alapján pedig simán Antoninit lehetne kiemelni, ami igen elkeserítő, mert egyébként a csapat talán legrosszabb játékosa. Ha lett volna Silva, milliárszor jobbak lettünk volna, sajnos most jött ki, mennyire hiányzik a srác Nesta mellől, mert Bonera kritikán aluli volt, kb. háromszor mentette meg a seggét Antonini, akinek rendre középre be kellett jönnie segíteni.
Akárhányszor megpróbáltuk az Ancelotti-féle labdatartást játszani és az egyérintős passzokat, rendre odapasszoltuk az ellenfélnek a labdát a második átadásnál. Szégyen gyalázat, hogy az első félidőben legalább 20 pontatlan átadás volt, amikor Seedorf és társai az 5 méterre lévő csapattárshoz nem tudott egy egyeneset passzolni. Komolyan, már legalább két éve orrolok Seedorfra, mert az a 15 meccs/nagyon jó meccs ez már nem lesz elég, de Bonera mellett tegnap ő volt a mi negatív hősünk, számtalan rossz passz, lassú, körülményes foci, azt is csak hátrafelé és a szabi gól is az övé volt, mint azt már említettem. Kijött a lassú középpályánk, nem tudom, hogy Flamini sérült, vagy mi van vele, de még ha egy hentes is, alapból kezdenie kellett volna, ő legalább gyors és visszaér védekezni mindig. Remélem, hogy a következő meccsen Boateng is kezdeni fog Seedorf helyén, amit meg kb. sosem gondoltam volna, hogy egy Ambrosini ennyire hiányozni fog majd a középpályáról, pedig de, semmiféle szűrőjátékunk nem volt, a középpályánkon mint kés vajon, úgy jött át a Madrid. Di Mariának meg köszönöm innen is, hogy nem lett 5-6 gól abból a 2-ből. 😊 De le is szarnám az egészet, ha kapunk két normális gólt, na de ilyeneket..
Ronaldo meg a legalja, büdös kis cigány féreg, ilyenkor jut eszembe, hogy minden Madrid fan minden héten elkezdi bizonygatni, hogy ő bizony már nem a régi a Ronaldo, a PL egy szenny, ott színészkednie is kellett, mert szanaszét rúgták, LOL. Az is jellemző, hogy legalább három műesést fújtak rá, de lapot azt basztak neki adni, tökéletesen jellemezi az egész meccses ténykedését a sporinak.
Jaaaaaaaaa, hogy portugál játékvezetői hármas volt?? Én kérek elnézést.Stez
LOL! ez a szenny Ronaldo tegnap ott csinált hülyét a védelmetekből ahol akart... ha lett volna Silva mi lett volna? semmi, ugyanúgy nyert volna a Real... Lehet hogy CR köcsög, önző, nagyképű, és dobálja magát, de attól függetlenül be kéne már látni, hogy tud a gyerek... a portugál játékvezetői hármast meg nem tudom miért kell felhozni, nem azon múlt a meccs, a szabadrúgás amit CR belőtt meg teljesen jogos volt...
Robinhoról meg annyit, hogy bejött és 20 perc alatt többet volt nála a labda mint a Pato-Dinnye duónál...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
rég láttam real meccset, de a hszek alapján már kezdtem elhinni, h rinyaroni tényleg megjavult, de elég volt másfél perc h rájöjjek, h továbbra is úgy dobálja magát, mint egy fürdösqrva

Stez: most is szar volt Robinho?? hát sztem csapata legjobbja volt...ellenben Pato tényleg nem csinált semmit, ja de egy buta szabálytalanságot a gól előtt 😊 lehet tényleg a nagymuter hiányzik ebből a csapatból 😀Divat
Frászt volt a legjobb Robinho.. A legjobb Zambrotta volt az első félidőben, le-föl rohangált a pályán, az egész meccs alapján pedig simán Antoninit lehetne kiemelni, ami igen elkeserítő, mert egyébként a csapat talán legrosszabb játékosa. Ha lett volna Silva, milliárszor jobbak lettünk volna, sajnos most jött ki, mennyire hiányzik a srác Nesta mellől, mert Bonera kritikán aluli volt, kb. háromszor mentette meg a seggét Antonini, akinek rendre középre be kellett jönnie segíteni.
Akárhányszor megpróbáltuk az Ancelotti-féle labdatartást játszani és az egyérintős passzokat, rendre odapasszoltuk az ellenfélnek a labdát a második átadásnál. Szégyen gyalázat, hogy az első félidőben legalább 20 pontatlan átadás volt, amikor Seedorf és társai az 5 méterre lévő csapattárshoz nem tudott egy egyeneset passzolni. Komolyan, már legalább két éve orrolok Seedorfra, mert az a 15 meccs/nagyon jó meccs ez már nem lesz elég, de Bonera mellett tegnap ő volt a mi negatív hősünk, számtalan rossz passz, lassú, körülményes foci, azt is csak hátrafelé és a szabi gól is az övé volt, mint azt már említettem. Kijött a lassú középpályánk, nem tudom, hogy Flamini sérült, vagy mi van vele, de még ha egy hentes is, alapból kezdenie kellett volna, ő legalább gyors és visszaér védekezni mindig. Remélem, hogy a következő meccsen Boateng is kezdeni fog Seedorf helyén, amit meg kb. sosem gondoltam volna, hogy egy Ambrosini ennyire hiányozni fog majd a középpályáról, pedig de, semmiféle szűrőjátékunk nem volt, a középpályánkon mint kés vajon, úgy jött át a Madrid. Di Mariának meg köszönöm innen is, hogy nem lett 5-6 gól abból a 2-ből. 😊 De le is szarnám az egészet, ha kapunk két normális gólt, na de ilyeneket..
Ronaldo meg a legalja, büdös kis cigány féreg, ilyenkor jut eszembe, hogy minden Madrid fan minden héten elkezdi bizonygatni, hogy ő bizony már nem a régi a Ronaldo, a PL egy szenny, ott színészkednie is kellett, mert szanaszét rúgták, LOL. Az is jellemző, hogy legalább három műesést fújtak rá, de lapot azt basztak neki adni, tökéletesen jellemezi az egész meccses ténykedését a sporinak.
Jaaaaaaaaa, hogy portugál játékvezetői hármas volt?? Én kérek elnézést.

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
A vénembereknek már nem a focipályán a helyük......

@KJuraszik
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
osztálynyi különbség volt a két csapat között, a madrid szenzációsan védekezett a középpályán, innentől a Milannak sansza nem volt.

azért a murinho + végtelen lehetőség, az veszélyes kombináció.

di maria meg ügyes gyerek, ha leszokik a cigánykodásról akkor nagy játékos lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
rég láttam real meccset, de a hszek alapján már kezdtem elhinni, h rinyaroni tényleg megjavult, de elég volt másfél perc h rájöjjek, h továbbra is úgy dobálja magát, mint egy fürdösqrva

Stez: most is szar volt Robinho?? hát sztem csapata legjobbja volt...ellenben Pato tényleg nem csinált semmit, ja de egy buta szabálytalanságot a gól előtt 😊 lehet tényleg a nagymuter hiányzik ebből a csapatból 😀

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Melyik meccset néztétek srácok?
A tíz szabiból, amit megkapott, egyszer értek hozzá, de esni mindig akkorát esett, mint a picsa és rögtön elkezdett sírni. A kedvenc az Boateng állítólagos könyökölésénél volt, amikor Prince hozzá sem ért, de már esett és makkora hepajt csapott, hogy már-már röhögtem kínomban. A játékvezetés meg szánalmas volt és a gólok is. Az az elkeserítő az egészben, hogy jobb volt a Madrid egyértelműen, de miért kell e mellé még akkor miért van szükség ilyen játékvezetésre, amikor anélkül is meglett volna a meccs? Érthetetlen.
Sajnos Silva nélkül ez a védelem a béka segge alatt van, nem hiába pofázom egy éve, hogy a világ legjobbja a csávó már most, Bonera kritikán aluli, amit leművelt, középpálya nem volt, Seedorf meg takarodjon a picsába, a számláján van 3547896589756879659876897658965895658969876587ö8765879 és természetesen az első gól, amikor baszott megmozdulni a sorfalból, így csak egy méteres helye volt Ronaldonak, hogy ellője a kapuba a labdát. Lassú ez a középpálya, még a nagymuter is gyorsabb, semmi csodálkoznivaló nincs, hogy úgy mentek át rajtunk, mint kés a vajon. A gyenge középpálya meg adja a gyenge védelmet és a gyenge támadójátékot, ezen sürgősen javítanunk kell a jövőben, reméljük Allegri elkezdi próbálgatni a Seedorf-Boateng váltást, mert ez nem állapot a normális csapatok ellen. Robinho meg semmit sem csinált, volt egy lövése, amit a jól bevált nagymuter is eltalált volna így, szóval hüledezni nem ér. 😊
A meccs már ott meghalt, hogy Dinho 55 percig középen játszott, illetve Pato baloldalon, tökéletesen impotenssé vált az egész támadójátékunk emiatt. Mindegy, lesz még elég meccs, menjünk tovább a csoportból, legyen meg a Serie A-ban a BL hely, nyáron aztán elengedhetetlen a hiányposztokra való erősítés, egyébként ki nem szarja le, ha nem nyerünk idén BL-t, nem is ez a dolga ennek a csapatnak. Elkezdődött egy építkezés, jó irányba, de sajnos pontosan az a 2-3 lyukas poszt volt ma is a probléma, mint amitől eddig is tartottam, nincs mese, ezekre kell az új játékos.
De azért ilyen gólokkal kiszopni, tipikus Milan.. Emiatt vagyok csak szomorú és a borzalmas játékvezetés miatt annak ellenére, hogy ismétlem, nem voltunk jók.
De én legalább bebasztam és ennek gondolom mindenki örül. 😛

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
mert egy kis önző ratyiJoci
biztos vicceskedésből vezeti a spanyol bajnokság assist listáját.miilann
kit érdekel hogy hány assistja van? arról volt szó hogy nem ünnepli a társait mert ő akar minden rivaldafényt,senki nem vitatta hogy hány touchdownt lő vagy hány homerunt rúg..Joci
az önző játékosok nem adnak gólpasszokat.

child please!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egyfolytában CR-t darálják...nem csoda hogy néha színészkedik, engem is idegelne...eaglesmcnabb
Hát ez egy gyönyörű 24 karátos aranyköpés 😂 😂
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
hihetetlen,hogy ennek a Milannak még volt valami keresnivalója a 80.percben. jobb helyzetkihasználás kell a későbbiekben,amúgy remek meccs volt. 😊

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Prince letette a névjegyét 😀

szerk.: CR űberállat volt, jó a támadójáték,csak a helyzetkihasználás nem elég jó, védelem nem nagyon dolgozott, mert nem volt meló, ugyanúgy mint tegnap a TEN D-nek...

a Milanban meg kb. a 20 percet játszó Robinho volt a legveszélyesebb, ez azt hiszem mindent elárul...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
egyfolytában CR-t darálják...nem csoda hogy néha színészkedik, engem is idegelne...eaglesmcnabb
Egyfolytában színészkedik, nem csoda h néha felrúgják, engem is idegelne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Közben Arsenal-Shakthar 4-0.
Wilshereből szupersztár lesz. Zseni a gyerek.

Szerk.: 5-0
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
egyfolytában CR-t darálják...nem csoda hogy néha színészkedik, engem is idegelne...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
nagy ferdítő művész vagy te

leírom még egyszer,cr zseniális játékos de nála unszimpatikusabb önzőbb nagyképűbb ratyibb playert a világ még nem látott..Joci
eto'o, ibra, benzema, ribery, ronaldinho,...Black_Adder
jaja ők jönnek C után a sorban 😊 😉Blevi
C mint Cantona? 😛
Erről jut eszembe rooney és beckham kimaradt a sorból...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Azt hagyjad, csak azok a statisztikák számítanak, amiben barcás a legjobb, a többiben pedig csak a barcások eredménye számít. A barcán kívül egy csapat sincs, és aki nem ott játszik az mind ratyi. Most is csak azért vezethet a real mert nem a barca ellen játszik...Black_Adder
nagy ferdítő művész vagy te

leírom még egyszer,cr zseniális játékos de nála unszimpatikusabb önzőbb nagyképűbb ratyibb playert a világ még nem látott..Joci
eto'o, ibra, benzema, ribery, ronaldinho,...Black_Adder
jaja ők jönnek C után a sorban 😊 😉
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
biztos vicceskedésből vezeti a spanyol bajnokság assist listáját.miilann
Azt hagyjad, csak azok a statisztikák számítanak, amiben barcás a legjobb, a többiben pedig csak a barcások eredménye számít. A barcán kívül egy csapat sincs, és aki nem ott játszik az mind ratyi. Most is csak azért vezethet a real mert nem a barca ellen játszik...Black_Adder
nagy ferdítő művész vagy te

leírom még egyszer,cr zseniális játékos de nála unszimpatikusabb önzőbb nagyképűbb ratyibb playert a világ még nem látott..Joci
eto'o, ibra, benzema, ribery, ronaldinho,...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
biztos vicceskedésből vezeti a spanyol bajnokság assist listáját.miilann
Azt hagyjad, csak azok a statisztikák számítanak, amiben barcás a legjobb, a többiben pedig csak a barcások eredménye számít. A barcán kívül egy csapat sincs, és aki nem ott játszik az mind ratyi. Most is csak azért vezethet a real mert nem a barca ellen játszik...Black_Adder
nagy ferdítő művész vagy te

leírom még egyszer,cr zseniális játékos de nála unszimpatikusabb önzőbb nagyképűbb ratyibb playert a világ még nem látott..Joci
nekem szimpatikus! amúgy most Di Maria ha nem oylan önző 3!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
LoL és még egy öngól Münchenben 😀

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mert egy kis önző ratyiJoci
biztos vicceskedésből vezeti a spanyol bajnokság assist listáját.miilann
Azt hagyjad, csak azok a statisztikák számítanak, amiben barcás a legjobb, a többiben pedig csak a barcások eredménye számít. A barcán kívül egy csapat sincs, és aki nem ott játszik az mind ratyi. Most is csak azért vezethet a real mert nem a barca ellen játszik...Black_Adder
nagy ferdítő művész vagy te

leírom még egyszer,cr zseniális játékos de nála unszimpatikusabb önzőbb nagyképűbb ratyibb playert a világ még nem látott..


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem szimpi CR-ben, hogy amikor gólpasszt ad, akkor sem ünnepli a góllövőt, hanem inkább saját magát ünnepelteti...Sinisa
mert egy kis önző ratyiJoci
biztos vicceskedésből vezeti a spanyol bajnokság assist listáját.miilann
Azt hagyjad, csak azok a statisztikák számítanak, amiben barcás a legjobb, a többiben pedig csak a barcások eredménye számít. A barcán kívül egy csapat sincs, és aki nem ott játszik az mind ratyi. Most is csak azért vezethet a real mert nem a barca ellen játszik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear