Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?tüsi91
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...eaglesmcnabb
ez mondjuk jogos, azt hittem a játékstílusára gondolsz. Én még a Wolves-os időszakában kedveltem meg.tüsi91
közben 1-1, na még egyet... Látszik bejött félidőbe Soldado 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:eaglesmcnabb
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?tüsi91
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...eaglesmcnabb
ez mondjuk jogos, azt hittem a játékstílusára gondolsz. Én még a Wolves-os időszakában kedveltem meg.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:eaglesmcnabb
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?tüsi91
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:eaglesmcnabb
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Scholest se felejtsük el azért, ha már ilyen típusú játékosokról van szó.F.Schleck
ezt hol olvastad ?

pl patrick vieira az akkori muból egyértelműen v nistelrooyt emelte ki mint a legnagyobb sunyi, keane-t vagy scholest korrekt harcosnak tartotta, kőkemények de nem alattomosak.gabtsi
Lehet, hogy csak én látom akkor ilyennek, de valamiért mikor MU meccset nézek, akkor igen sok könyökkel felugrásos/hátulról lábra csúszós jelenetet látok tőle.F.Schleck
Scholes szerintem is tök korrekt:
A kis genyó vörös lerúgta edzésen Rooney-t, hogy SAF-nak kelljen kamuznia, hogy azért nem játszatja, mert sérült.
😀 😀 😀
Mostmár tuti sérült pár hétig...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
3 nyuszi 😀Divat
Eto'o nem szarozik. gól 2 gólpassz. serie a-t már nem követem (thx digi) ott is ilyen jól tolja?kristof
idén ő viszi a hátán a csapatot

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
3 nyuszi 😀Divat
Eto'o nem szarozik. gól 2 gólpassz. serie a-t már nem követem (thx digi) ott is ilyen jól tolja?kristof
hát az ő góljával nyertek most hétvégén... Cesar védett már 2 ziccert, valahogy nyerhetne a Valencia :rolleyes: ...
Raúl meg hát Isten, dehát ezt eddig is tudtuk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Most nézem, h Raúl góljával vezet a Schalke. Super cool :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3 nyuszi 😀Divat
Eto'o nem szarozik. gól 2 gólpassz. serie a-t már nem követem (thx digi) ott is ilyen jól tolja?
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
3 nyuszi 😀

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
raktam egy 5öst izibe hogy beveri a tizit 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én alattomosnak egyébként inkább a Zidane, Ballack féléket tartom, aki nem ilyen fejberúgom háromszor, ha még él, akkor még kétszer típusú játékosok, hanem becsúsznak, aztán ahogy felkelnek még megtapossák a tökeit a másiknak pl. vagy lefejelik, stb...fetomy
Scholest se felejtsük el azért, ha már ilyen típusú játékosokról van szó.F.Schleck
ezt hol olvastad ?

pl patrick vieira az akkori muból egyértelműen v nistelrooyt emelte ki mint a legnagyobb sunyi, keane-t vagy scholest korrekt harcosnak tartotta, kőkemények de nem alattomosak.gabtsi
Lehet, hogy csak én látom akkor ilyennek, de valamiért mikor MU meccset nézek, akkor igen sok könyökkel felugrásos/hátulról lábra csúszós jelenetet látok tőle.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
caaaapppiiitaaanooo

|
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én alattomosnak egyébként inkább a Zidane, Ballack féléket tartom, aki nem ilyen fejberúgom háromszor, ha még él, akkor még kétszer típusú játékosok, hanem becsúsznak, aztán ahogy felkelnek még megtapossák a tökeit a másiknak pl. vagy lefejelik, stb...fetomy
Scholest se felejtsük el azért, ha már ilyen típusú játékosokról van szó.F.Schleck
ezt hol olvastad ?

pl patrick vieira az akkori muból egyértelműen v nistelrooyt emelte ki mint a legnagyobb sunyi, keane-t vagy scholest korrekt harcosnak tartotta, kőkemények de nem alattomosak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én alattomosnak egyébként inkább a Zidane, Ballack féléket tartom, aki nem ilyen fejberúgom háromszor, ha még él, akkor még kétszer típusú játékosok, hanem becsúsznak, aztán ahogy felkelnek még megtapossák a tökeit a másiknak pl. vagy lefejelik, stb...fetomy
Scholest se felejtsük el azért, ha már ilyen típusú játékosokról van szó.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Alattomos az nálam De Jong, van Bommel, Felipe Melo, Materazzi, hogy csak néhány nevet említsek.
Stez
alattomos dolog két méterről repülve mellberúgni valakit? 😊valtine
ők az őszinték 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én alattomosnak egyébként inkább a Zidane, Ballack féléket tartom, aki nem ilyen fejberúgom háromszor, ha még él, akkor még kétszer típusú játékosok, hanem becsúsznak, aztán ahogy felkelnek még megtapossák a tökeit a másiknak pl. vagy lefejelik, stb...
több mint 13 éve
valtine Indianapolis Colts 13
Alattomos az nálam De Jong, van Bommel, Felipe Melo, Materazzi, hogy csak néhány nevet említsek.
Stez
alattomos dolog két méterről repülve mellberúgni valakit? 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Stez: Az alattomosat mindenki magának máshogy definiálja, nálam ibra alattomos, és ezt legutóbb ellenünk is alátámasztotta.
De rajta kívül is rengeteg cr-nél alattomosabb játékost tudnék mondani. Pl. rögtön akiket te is írtál + Dani Alves /*nem, nem azért mert barcás, sevillásként utáltom meg, de nagyon*/. De nálam pl Luis Fabiano is az az Espagnol elleni uefa kupa döntőben látottak miatt

jc6: Hát nem, nekem mindenesetre nem az alattomosság jut eszembe cronaldoról, hacsak úgy nem mint ahogy stez írta, végül is valahol az is alattomosság... Szvsz sok játékosról lehetne hosszabb youtube mixet csinálni, de az is igaz, h fairplay díjra se nevezném...

De azzal nincs is bajom, h utáljátok őt /*főleg, h én is*/, csak szeretnék rávilágítani, h másokat is lehet mellette /*csupa szeretet a világ 😀*/, van aki jobban rászolgált az utálatra, és mégse kap belőle semmit. Én is utálom őt, de akad bőven, akit jobban, sőt akad olyan is, akit ok nélkül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
"nem olyan alattomos féreg CR, mint Ibra...". Na, én ezzel vitatkoznék még
JC6
http://www.youtube.com/watch?v=CpUjUMNpF-c 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rengeteg játékos van alatta.Ő legalább nem ront meg kiskorúakt mint benzema vagy ribery,
Black_Adder
Azért Ribery védelmére kelnék, hiszen ezt a kiskorú hölgyet "rontotta meg". Senki nem mondja meg róla, hogy kiskorú
http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://thebiglead.fantasysportsven.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/04/zahia_dehar_is-a-high-end-call-girl.jpg&imgrefurl=http://thebiglead.com/index.php/category/hookers/&usg=__RF31Ag1PQRE2T35zo2ZjjpEC00s=&h=599&w=450&sz=66&hl=hu&start=0&sig2=lAKBg0_oWh6beysB-t8iUg&zoom=1&tbnid=fMQf1exh-lp0KM:&tbnh=152&tbnw=115&ei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&prev=/images%3Fq%3Dribery%2Bprostitute%2Bgirl%26um%3D1%26hl%3Dhu%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D585%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=545&oei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&esq=1&page=1&ndsp=14&ved=1t:429,r:10,s:0&tx=54&ty=94Sebii
rosszul emléxem, h riberynek volt mellette egy terhes felesége? Vagy az nem is számít a megítélésénél? 😛 //lehet h tényleg rosszul emlékszem, annyi ilyen van más, lehet keverem...Black_Adder
Az Rooney volt.

Amúgy meg, még egy utolsó gondolat: azt írtad, kedves földim, haverom, hogy "nem olyan alattomos féreg CR, mint Ibra...". Na, én ezzel vitatkoznék még, aztán abbahagyom.
CR rengeteg alattomosságot követett el az utóbbi években, párszor kiállították ez miatt, párszor nem. De néha olyan alattomos volt, hogy az nem emberi. Lehet azt mondani, hogy elviszi a hév, igen. De rengeteg esetben ott sem volt a labda... az a sok direkt rátartás, könyöklés, lehetne belőle csinálni egy youtube-os mixet. A játéktudása viszont elismerésre méltó. Megemelem előtte a kalapom.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Életemben először és szerintem utoljára is, de Ibra védelmére kelnék annyiban, hogy: Mi az, hogy alattomos? Nálam az alattomos az a bunkó paraszt focista, aki sunyi módon rugdossa az ellenfelet és vágja a fát a pályán, ahogy az csak tőle kitelik. Na most Ibra egy bunkó paraszt, de alattomosnak sose mondanám. Az alattomos és a bunkó paraszt nem ugyanaz a kategória szerintem.
Alattomos az nálam De Jong, van Bommel, Felipe Melo, Materazzi, hogy csak néhány nevet említsek.
A játékvezetés meg pontosan azért idegelt fel ennyire, amikor egy totálisan korrekt játékvezetéssel is rommá verte volna a Madrid ezt a tegnapi Milant, abba meg fölösleges belemenni, hogy Silvával mi lett volna. Kétlem, hogy ugyanígy alakult volna a meccs, de ezt már sose fogjuk megtudni sajnos.

szerk.: pontosítok, az alattomos kategóriába tartozik még nálam az is, hogy valakinek rendre az legyen a célja, hogy átverje a játékvezetőt és minden sunyiságot be is vet ennek érdekében, tehát ilyen szempontból Krisztina is alattomos sunyi játékos mondjuk

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Rengeteg játékos van alatta.Ő legalább nem ront meg kiskorúakt mint benzema vagy ribery,
Black_Adder
Azért Ribery védelmére kelnék, hiszen ezt a kiskorú hölgyet "rontotta meg". Senki nem mondja meg róla, hogy kiskorú
http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://thebiglead.fantasysportsven.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/04/zahia_dehar_is-a-high-end-call-girl.jpg&imgrefurl=http://thebiglead.com/index.php/category/hookers/&usg=__RF31Ag1PQRE2T35zo2ZjjpEC00s=&h=599&w=450&sz=66&hl=hu&start=0&sig2=lAKBg0_oWh6beysB-t8iUg&zoom=1&tbnid=fMQf1exh-lp0KM:&tbnh=152&tbnw=115&ei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&prev=/images%3Fq%3Dribery%2Bprostitute%2Bgirl%26um%3D1%26hl%3Dhu%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D585%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=545&oei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&esq=1&page=1&ndsp=14&ved=1t:429,r:10,s:0&tx=54&ty=94Sebii
rosszul emléxem, h riberynek volt mellette egy terhes felesége? Vagy az nem is számít a megítélésénél? 😛 //lehet h tényleg rosszul emlékszem, annyi ilyen van más, lehet keverem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Rengeteg játékos van alatta.Ő legalább nem ront meg kiskorúakt mint benzema vagy ribery,
Black_Adder
Azért Ribery védelmére kelnék, hiszen ezt a kiskorú hölgyet "rontotta meg". Senki nem mondja meg róla, hogy kiskorú
http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://thebiglead.fantasysportsven.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/04/zahia_dehar_is-a-high-end-call-girl.jpg&imgrefurl=http://thebiglead.com/index.php/category/hookers/&usg=__RF31Ag1PQRE2T35zo2ZjjpEC00s=&h=599&w=450&sz=66&hl=hu&start=0&sig2=lAKBg0_oWh6beysB-t8iUg&zoom=1&tbnid=fMQf1exh-lp0KM:&tbnh=152&tbnw=115&ei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&prev=/images%3Fq%3Dribery%2Bprostitute%2Bgirl%26um%3D1%26hl%3Dhu%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D585%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=545&oei=Fw-_TIDFLs2j4QbnocmMBA&esq=1&page=1&ndsp=14&ved=1t:429,r:10,s:0&tx=54&ty=94