Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szarul játszottunk de győztünk és ez a lényeg.

a vanczák cserénél pedig tényleg fogtuk a fejünket :mad:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ennél a mai válogatottnál a nagymamucikám báli legyezője is jobban tolta volna! Nem csodálom, hogy ebben a tulajdonképpen futballszerető országban annyi idegroncs szaladgál! K.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jön is Valdes a spanyol kapuba :cool: , remélem most már végleg ő lesz a második számú kapus (az elsőben nem reménykedem)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
UFF most látom, hogy a 3. Arg gólnál Reina alatt szépen átcsúszott a labda... 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na csak összehozták a srácok illetve inkább Koman (még Szalai tetszett majd belelendül jobban) de ma sem lettünk világverő csapat. Azért gratula, további javulást!

Viszont így lemaradtam az Arg. Spa-on három szép arg. gólról 😕 Minjdjárt látszik hogy nem Maradona a kapitány), s nem a spanyol B játszik ám! Cambiassot és G Militot láttam (Zanetti nem tűnt fel) s jé mia az eredmény... Remélem a második félidőre is maradt gól, főleg argentín bár ha 3-3 lesz az sem zavar mert válogatott szinten a két kedvenc csapatom játszik. Azért hülye Masch. egy belépővel bemutatkozott Iniestának. Még jó hogy nem ellen fog játszani csak edzésen ne okozzon neki sérülést...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
portugália... 😂 😂 😂
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
a Rudolf - Vanczák csere volt a legszánalmasabb dolog, amit válogatottól az utóbbi időben láttam... előtte mondtam, hogy egervári de sajnálhatja, hogy Rudolf lőtte a gólt, mert így nem cserélheti le, Hurka meg közbeszólt, hogy de, érkezik mindjárt Vanczák 😊 bejött...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
fuhh, kiizzadtuk azt a 2-1et 😊 lehet reménykedni a csoport 4. helyéért

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szépet izzadtak a fiúk itt a végén. Szokásos, mindig rákészülünk egy nagy gálára, aztán a végén para van, h nehogy x legyen/sucks.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ugyan ennyire ciki passzolni?
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Dzsudzsitól is csak örökölni lehet a labdát,néha még azt sem...

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
csak megvan a szokásos védelmi összezuhanás... ezt igazán kihagyhattuk volna..

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na ne hogy leikszeljünk...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hatalmas LOL 😂
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Mikor lesz már nyilvánvaló, hogy egyetlen alacsony növésű támadóval nem lehet támadófocit játszani? Egyszerűen nem értem, nem értem...JJ Tiller
csak berúgta... 😊Divat
támadófocit nem is nagyon lehet, de az nem zárja ki, hogy ne találja el 16ról a kaput 😊

...és még egyszer 😊JSanyo
Voli már a svédek ellen is jó volt.
Megérdemelte a gólt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mikor lesz már nyilvánvaló, hogy egyetlen alacsony növésű támadóval nem lehet támadófocit játszani? Egyszerűen nem értem, nem értem...JJ Tiller
csak berúgta... 😊Divat
támadófocit nem is nagyon lehet, de az nem zárja ki, hogy ne találja el 16ról a kaput 😊

...és még egyszer 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Mikor lesz már nyilvánvaló, hogy egyetlen alacsony növésű támadóval nem lehet támadófocit játszani? Egyszerűen nem értem, nem értem...JJ Tiller
csak berúgta... 😊Divat
eddig se vele volt gondom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mikor lesz már nyilvánvaló, hogy egyetlen alacsony növésű támadóval nem lehet támadófocit játszani? Egyszerűen nem értem, nem értem...JJ Tiller
csak berúgta... 😊

|
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bekapcsolom -> gól 😛
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
na bazmeg végre

amúgy én is azt akartam írni, hogy Cvitkovits fel se tűnt, Szalai majd csinál valamit, erre Rudolf tol egyet 😊

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
czvitkovics játszott??? 😮 fel se tűnt.

na de most Szalai tripla 😛

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
Sajnos ez eddig teljes csőd!! Hazai pályán beszorolunk, és dominálnak a moldávok! 😐
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Örülök, hogy az első percek rövidpasszos játéka után sikerült megtalálnunk az ívelgetős játékunk. Valamint büszke vagyok, hogy ilyen válságos időben nem szántjuk fel a pályát és nem szaggatjuk szét a hálót. :/

Csak én nem látom mit szeretnénk játszani?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Mikor lesz már nyilvánvaló, hogy egyetlen alacsony növésű támadóval nem lehet támadófocit játszani? Egyszerűen nem értem, nem értem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt a játékot Koeman-nal is hoztuk volna. Semmi elképzelés, semmi kreativitás.