Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
portugália... 😂 😂 😂Little Jarry
van egy cronaldojuk, rajta kívül meg senki. Ha sérült, egyszerűen szarok. A VB-re is alig jutottak ki. Amúgy vele se biztos h jobbak lennének...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Rajna, köszi a jegyeket 😊Bálesz
Nincsmit, pedig én is nagyon kinn lettem volna. Tipikus fanmeccs volt, szarok ellen, szar focival győzelem.

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Egervári megmutatta, hogy mit ért "támadófoci" alatt...hazai pályán 1-0-nál Rudolf-Vanczák csere. Elég jól hallható moraj futott végig a lelátón, jöttek a szövegbuborékok a WTF? kérdésekkel 😀

Dzsudzsák ugyanaz a válogatottban, mint Gera. Semmi.

Koman góljának örülök, kb ez és a 3 pont az összes pozitívum ma estéről. Ja, meg hogy újpest központban leszállt majdnem mindenki a buszról, így lett ülőhelyem hazáig 😀

Rajna, köszi a jegyeket 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Na csak ott a negyedik azért így elverni a világbajnokot még akkor is ha barátságos... így tovább és akkor Brazíliában nyernénk VB-t... na ez még mesze van de talán jó az út indulása. Ja és Messi és végre rúgott gólt!!!dande
Kár hogy nem a vébén teljesítettünk így... A 2014-es győzelem viszont engem is kiengesztelne 😊 Azt még talán megélem 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na csak ott a negyedik azért így elverni a világbajnokot még akkor is ha barátságos... így tovább és akkor Brazíliában nyernénk VB-t... na ez még mesze van de talán jó az út indulása. Ja és Messi és végre rúgott gólt!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy szép támadás végén szépítettek a spanyolok de sztem most már Arg győzelem lesz most már remélem sérülés nélkül megússza mindenki főleg a Barca játékosok!
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Hát Egervári mindent megtett, hogy ne nyerjünk, de csak nem sikerült....
Itthon egy csatárral kezdeni moldova ellen...karaj dolog + 1-0-nál amikor bekellene brusztolni a másodikat behozza egy csatár helyett " übergigalassúhelyezkednisemtudó " vanczák vilit...
és még így is nyertünk, bár a vége necces volt !


több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szarul játszottunk de győztünk és ez a lényeg.

a vanczák cserénél pedig tényleg fogtuk a fejünket :mad:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ennél a mai válogatottnál a nagymamucikám báli legyezője is jobban tolta volna! Nem csodálom, hogy ebben a tulajdonképpen futballszerető országban annyi idegroncs szaladgál! K.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jön is Valdes a spanyol kapuba :cool: , remélem most már végleg ő lesz a második számú kapus (az elsőben nem reménykedem)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
UFF most látom, hogy a 3. Arg gólnál Reina alatt szépen átcsúszott a labda... 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na csak összehozták a srácok illetve inkább Koman (még Szalai tetszett majd belelendül jobban) de ma sem lettünk világverő csapat. Azért gratula, további javulást!

Viszont így lemaradtam az Arg. Spa-on három szép arg. gólról 😕 Minjdjárt látszik hogy nem Maradona a kapitány), s nem a spanyol B játszik ám! Cambiassot és G Militot láttam (Zanetti nem tűnt fel) s jé mia az eredmény... Remélem a második félidőre is maradt gól, főleg argentín bár ha 3-3 lesz az sem zavar mert válogatott szinten a két kedvenc csapatom játszik. Azért hülye Masch. egy belépővel bemutatkozott Iniestának. Még jó hogy nem ellen fog játszani csak edzésen ne okozzon neki sérülést...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
portugália... 😂 😂 😂
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
a Rudolf - Vanczák csere volt a legszánalmasabb dolog, amit válogatottól az utóbbi időben láttam... előtte mondtam, hogy egervári de sajnálhatja, hogy Rudolf lőtte a gólt, mert így nem cserélheti le, Hurka meg közbeszólt, hogy de, érkezik mindjárt Vanczák 😊 bejött...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
fuhh, kiizzadtuk azt a 2-1et 😊 lehet reménykedni a csoport 4. helyéért

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szépet izzadtak a fiúk itt a végén. Szokásos, mindig rákészülünk egy nagy gálára, aztán a végén para van, h nehogy x legyen/sucks.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ugyan ennyire ciki passzolni?
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Dzsudzsitól is csak örökölni lehet a labdát,néha még azt sem...

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
csak megvan a szokásos védelmi összezuhanás... ezt igazán kihagyhattuk volna..

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na ne hogy leikszeljünk...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hatalmas LOL 😂
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Mikor lesz már nyilvánvaló, hogy egyetlen alacsony növésű támadóval nem lehet támadófocit játszani? Egyszerűen nem értem, nem értem...JJ Tiller
csak berúgta... 😊Divat
támadófocit nem is nagyon lehet, de az nem zárja ki, hogy ne találja el 16ról a kaput 😊

...és még egyszer 😊JSanyo
Voli már a svédek ellen is jó volt.
Megérdemelte a gólt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mikor lesz már nyilvánvaló, hogy egyetlen alacsony növésű támadóval nem lehet támadófocit játszani? Egyszerűen nem értem, nem értem...JJ Tiller
csak berúgta... 😊Divat
támadófocit nem is nagyon lehet, de az nem zárja ki, hogy ne találja el 16ról a kaput 😊

...és még egyszer 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Mikor lesz már nyilvánvaló, hogy egyetlen alacsony növésű támadóval nem lehet támadófocit játszani? Egyszerűen nem értem, nem értem...JJ Tiller
csak berúgta... 😊Divat
eddig se vele volt gondom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mikor lesz már nyilvánvaló, hogy egyetlen alacsony növésű támadóval nem lehet támadófocit játszani? Egyszerűen nem értem, nem értem...JJ Tiller
csak berúgta... 😊

|